محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی
مدل: Hogan Hub Large Footprint برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Hogan Hub Large Footprint، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که مناسب استفاده در زیر سایبان Hogan Hub می باشد و قبل از برپا کردن سایبان، جای میخ های آن را به دقت مشخص می کند.این زیرانداز مقاوم در برابر پارگی بوده تا ..
875,000 تومان
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
325,000 تومان
مدل: LED Zeltheringe برند: Crivit
معرفی محصولمیخ چادر چراغ دار Crivit مدل LED Zeltheringe، یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و است. همانطور که می دانید برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی مختلف مانند باد، باران، طوفان و ... نیاز به میخ ها..
70,000 تومان
میخ چادر مدل ARB - Supergrip Sand Pegs
فقط آنلاین
مدل: Supergrip Sand Pegs برند: ARB
معرفی محصولمیخ چادر ARB مدل Supergrip Sand Pegs (کد ARB4158) یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. در ضمن باید به این نکته توجه داشت که برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی باد، باران و ... نیاز به میخ هایی با طول بلند ..
300,000 تومان
مدل: Anchor Steel Peg , 4 Pcs برند: Outwell
معرفی محصولمیخ چادر اوت ول مدل Anchor Steel Peg، یکی از محصولات کاربردی جهت استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی بوده که برای برپایی چادر و سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از جنس فولاد، به طول 25 سانتی متر و دارای 4 عدد میخ در هر بسته می باشد که در مواقع ضروری برای محکم نگهداشت..
295,000 تومان
مدل: King Pole برند: Vango
معرفی محصولمیله سایبان ونگو مدل King Pole، محصولی از جنس استیل بوده و می توان از آن برای نگهداشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد. با استفاده از این میله ها به راحتی می توانید یک سایبان داشته باشید تا در طول روزهای آفتابی اوقات فراغت دلنشینی را در بیرون از چادر تجربه ک..
550,000 تومان
پک لوازم جانبی چادر مدل Outwell - Tent Accessories Pack
نا موجود
مدل: Tent Accessories Pack برند: Outwell
معرفی محصولپک لوازم جانبی چادر اوت ول مدل Tent Accessories Pack، محصولی ضروری در هنگام برپایی چادر بوده که می تواند در هنگام وزش باد و طوفان آن را محکم نگه دارد. این محصول مناسب انواع چادرها بوده و در هر مکانی قابل استفاده می‌باشد. این پک شامل 4 میخ پلاستیکی مشکی، 4 میخ پلاست..
310,000 تومان
چکش مدل Easy Camp - Rubber/Steel mallet
نا موجود
مدل: Rubber/Steel mallet برند: Easy Camp
معرفی محصولچکش ایزی کمپ مدل Rubber/Steel mallet، محصولی کاربردی و دارای مقاومت بالا می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ جهت ضربه زدن به میخ چادر در زمین استفاده می شود. دستگیره و سری چکش ایزی کمپ از جنس لاستیک با کیفیت و ضد حساسیت بوده و میله آن دارای ساختاری فولادی و با دوام می با..
55,000 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
200,000 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 300x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 300x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
975,000 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 600x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 600x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 600x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری ک..
1,525,000 تومان
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 500 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 500 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Dunkeld 500 Footprint and Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 500 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و ..
875,000 تومان
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 600 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 600 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدلDunkeld 600 Footprint & Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 600 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و..
1,250,000 تومان
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 300x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل PE Groundsheet 300x200، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دارد. ..
550,000 تومان
کیت تعمیر چادر مدل Outwell - Field Repair Guard
نا موجود
مدل: Field Repair Guard برند: Outwell
معرفی محصولکیت تعمیر چادر اوت ول مدل Field Repair Guard، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که برای تعمیر منافذ و سوراخ ایجاد شده بر روی تشک و چادر بادی، تشک های خود بادشونده، زیر انداز بادی و دیگر وسایل بادی مورد استفاده قرار می گیرد. این پک شامل 2 تکه پارچه مشکی، نایلون بی رنگ..
90,000 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل