محصولات
سبد خرید

کایاک

قایق های کایاک برگرفته از قایق کانو می باشد که از زمان سرخ پوستان کانادایی جهت جا به جایی انسان، حیوانات، وسایل، ماهی گیری و ورزش مورد استفاده قرار می گیرد و برای علاقه مندان به ورزش های آبی توصیه می شود.
قایق ران باید به صورت نشسته در کایاک قرار گیرد و برای راندن و سوق دادن کایاک به سمت جلو، از پاروی دو کفه استفاده کند.
طول و پهنای کایاک در سرعت حرکت و ثبات آن روی سطح آب تاثیر بسیار زیادی داشته و از مهمترین خصوصیات کایاک محسوب می شود. در صورتیکه طول کایاک بیشتر و پهنای آن کمتر باشد، تاثیر مستقیم در افزایش سرعت کایاک خواهد داشت و میزان ثبات قرار گرفتن روی سطح آب کاهش می یابد. همچنین در صورتیکه که طول کایاک کمتر باشد و پهنای آن بیشتر، سرعت حرکت کایاک کاهش یافته و ثبات آن روی سطح آب افزایش می یابد. 

جهت خرید کایاک باید ابتدا نیاز خود را سنجیده و با توجه به کاربرد آن بتوانید بهترین خرید کایاک را انجام دهید که در مقاله راهنمای خرید قایق کایاک فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار دادیم.

مدل: SUP Tourer GS برند: Point 65
معرفی محصول پارو پدل برد (3 تکه) آلومینیومیSUP Tourer،با اندازه متوسط و قابل تنظیم است و به دلیل وزن پایین و استحکام بالایی که دارد به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای یک تیغه بزرگ و کفه نایلونی با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است. هم چنین این پارو دارای یک کفه اضافه ..
1,331,000 تومان
مدل: Sport 1PC برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت مدل Sport 1PC، با طراحی بی نظیر، بهترین انتخاب برای پیش بردن کایاک شما در تفریحات آبی می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب برای پارو زدن و اینکه نیروی اضافی از شما گرفته نشود بسیار مهم می باشد. این پارو از دو تیغه و یک میله ی..
600,000 تومان
مدل: Ratchet Strap برند: Point 65
معرفی محصول تسمه اتصال Point 65 مدل Ratchet Strap، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد..
108,000 تومان
مدل: Car Roof Strap برند: BicSport
معرفی محصول تسمه باربند مدل Car Roof Strap برای نگهداری کایاک بر روی باربند ماشین مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با طول 476 سانتی متر و قفل محکمی که دارد مانع از آسیب دیدن کایاک و یا جابجایی آن بر روی باربند می شود. معرفی برند کمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bich بنی..
190,000 تومان
مدل: Martini Mid Section Red برند: Point 65
معرفی محصول تکه میانی کایاک Martini ،مجهز به صندلی با قابلیت بادشوندگی در قسمت کمر،دارای بدنه مستحکم و قابل حمل در داخل خودرو می باشد. این قایق دارای تکه میانی قابل نصب جهت افزایش ظرفیت قایق بوده که هر تکه فقط در 3 ثانیه وصل می گردد،هم چنین قابل ارتقاء به 3 تکه و یا بیشتر جهت تبدیل کایاک ..
8,016,000 تومان
مدل: Tequila Mid Section برند: Point 65
معرفی محصول تکه میانی کایاک Tequila ،مجهز به صندلی با قابلیت بادشوندگی در قسمت کمر،دارای بدنه مستحکم و قابل حمل در داخل خودرو می باشد. این قایق دارای تکه میانی قابل نصب جهت افزایش ظرفیت قایق بوده که هر تکه فقط در 3 ثانیه وصل می گردد،هم چنین قابل ارتقاء به 3 تکه و یا بیشتر جهت تبدیل کایاک ..
9,854,000 تومان
مدل: Kayak Trolley برند: BicSport
معرفی محصول چرخ دستی حمل کایاک Kayak Trolley محصولی سبک، تاشو و مناسب برای حمل و جابه جایی آسان انواع کایاک ها، دارای چرخ های بادی مقاوم، بندهایی جهت بستن و محکم نگه داشتن کایاک و شامل یک کیف برای حمل چرخ دستی بوده که همچنین حداکثر وزن قابل تحمل این محصول 80 کیلوگرم می‌باشد. معرفی برند ..
680,000 تومان
مدل: Deluxe Fishing Backrest برند: BicSport
معرفی محصول صندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Deluxe Fishing، یکی از لوازم جانبی تولید شده توسط این شرکت برای کایاک ها می باشد. با وجود داشتن یک نشیمنگاه مناسب در کایاک ها، برای مدت طولانی نشستن بر روی آن ها ایجاد خستگی می کند. با اضافه کردن این صندلی ارگونومیک، در مسافت های طولانی دچار خستگی ن..
580,000 تومان
مدل: Power Backrest برند: BicSport
معرفی محصول صندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Power Backrest، قابل نصب بر روی تمامی کایاک ها و یک تکیه گاه راحت با ساختار فوق العاده محکم با پوششی از فوم ضخیم و مخصوص بوده که باعث رفع خستگی و افزایش قدرت پارو زنی می‌شود. همچنین این صندلی دارای طناب هایی بوده که متناسب با شرایط فرد قابل تنظ..
450,000 تومان
مدل: "Quick Fin Dolphin 10 برند: BicSport
معرفی محصول فین پدل برد "Quick Fin Dolphin 10 محصولی بسیار سبک با ساختاری مناسب جهت ایمنی پدل برد سواران بوده که با نصب به زیر پدل برد سبب شکاف آب و برقراری تعادل می‌شود. این محصول بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری روی تخته نصب و جدا می‌شود. در ضمن مناسب پدل بردهای ACE-TEC و TOUGH-TEC B..
230,000 تومان
مدل: Nomad HP1 برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک بادی یک نفره بیک Nomad HP1، با سیستم نوآورانه خود، یک کایاک سبک و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای طولانی و ... بوده و مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-In (درون نشین) بوده و دارای یک صندلی..
8,190,000 تومان
مدل: YAKKAir HP1 برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir HP1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای یک ص..
6,100,000 تومان
مدل: YAKKAir Lite 1 برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir Lite 1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریح در امتداد ساحل، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) ..
4,750,000 تومان
مدل: Doubloon برند: Point 65
معرفی محصول قایق کایاک Point 65 مدل Doubloon، محصولی مناسب برای دو نفر با وزن قابل تحمل 235 کیلوگرم و با بدنه ای مستحکم می باشد که در هنگام تفریحات و تعطیلات، جهت استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و در هنگام ماهیگیری و دیگر تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد مبتدی، نیمه ..
26,383,000 تومان
مدل: Trinidad برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک دو نفره بیک مدل Trinidad، از استحکام و ثبات خوبی برخوردار است و مناسب برای تفریحات خانوادگی یا کاوش های دو نفره در دریا، رودخانه، دریاچه ها، آب های کم عمق و ... می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اص..
6,700,000 تومان
مدل: Bilbao Fishing برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک ماهیگیری یک نفره بیک مدل Bilbao Fishing، با طراحی THD (سه بعدی) علاوه بر مانور عالی از استحکام، پایداری و سبکی خوبی برخوردار است و محصولی مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای جهت ماهیگیری در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه می باشد. رنگ سبز این کایاک پوشش مناسب را..
8,450,000 تومان
مدل: Seadog Angler برند: Point 65
معرفی محصول قایق کایاک ماهیگیری یک نفره Point 65 مدل Seadog Angler، از جنس پلی اتیلن یک لایه با تکنولوژی Rotational molding (قالب ریزی چرخشی)، دارای بدنه ای مستحکم، ایمن، راحت و پایدار است. این محصول مناسب برای استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و آب هایی با موج های کوتاه و بلند بوده که ح..
9,653,000 تومان
مدل: Tequila GTX Solo برند: Point 65
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره چند تکه Point 65 مدل Tequila GTX Solo، طراحی شده توسط Magnus de Brito که نوآوری جدیدی در ساخت کایاک تفریحی به وجود آورد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت رقابتی بین شرکت های دیگر شده است. ی..
14,225,000 تومان
مدل: Adventure 100 برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره بیک مدل Adventure 100، دارای استحکام، سبکی و سرعت بالا به خاطر طراحی نوک تیز آن بوده که مناسب برای استفاده در دریا، دریاچه و رودخانه تا حداکثر کلاس 1 و 2 می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-In (درون نشین) بود..
6,500,000 تومان
مدل: Bilbao برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره بیک مدل Bilbao، با طراحی THD (سه بعدی) علاوه بر مانور عالی از استحکام، پایداری و سبکی خوبی برخوردار است و محصولی مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت ..
5,800,000 تومان
مدل: Java برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره بیک مدل Java، ساخت سال 2016، با طراحی THD (سه بعدی) و طول 4 متر دارای استحکام و سرعت بالا برای طی مسافت های طولانی است. محصولی مناسب برای تفریح و گذراندن اوقات خوش در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه و یا کم عمق می باشد. نوع نشستن در این ق..
7,500,000 تومان
مدل: Java Fishing برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک ماهیگیری یک نفره بیک مدل Java Fishing، ساخت سال 2016، با طراحی THD (سه بعدی) و طول 4 متر دارای استحکام و سرعت بالا برای طی مسافت های طولانی است. محصولی مناسب برای ماهیگیری در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه و یا کم عمق می باشد. رنگ سبز این کایاک پوش..
7,800,000 تومان
مدل: Oassou برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره بیک مدل Ouassou، به عنوان یک کایاک منعطف و منحصر به فرد برای تفریحات ساحلی طراحی شده است. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اصلی برای نشستن یک بزرگسال و کودک درون آن است. ..
4,830,000 تومان
مدل: Santiago برند: BicSport
معرفی محصول قایق کایاک یک نفره بیک مدل Santiago، با طراحی THD (سه بعدی)، دارای استحکام و سرعت بالا، مناسب برای دریا، دریاچه ها و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای یک صندلی برای نشستن می باشد. داخل آن شیا..
7,200,000 تومان
مدل: Ocean Spray Deck-XL برند: Point 65
معرفی محصول کاور ضد آب Point 65 - Ocean از جنس پارچه نایلونی با دوام و مقاوم، دارای کمربند قابل تنظیم و مناسب انواع کایاک هامی‌باشد که مانع از خیس شدن افراد می‌شود. این محصول در سایز X-L و به رنگ مشکی موجود می‌باشد. معرفی برند کمپانی Point 65 که سال 1996 در سوئد تأسیس شد، یکی..
1,016,000 تومان
مدل: Niagara برند: Menabo
معرفی محصول کایاک بند منابو مدل Niagara، با داشتن فک های بازشونده تا 100 درجه، قابلیت نصب و حمل کایاک بر روی انواع باربند را دارد. این محصول دارای دو عدد طناب 2.5 متری بسیار قوی مخصوص بستن کایاک و همچنین دو عدد طناب 5 متری جهت مهار کایاک از جلو و عقب می باشد. یکی از ویژگی های بارز ..
1,899,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی BicSport - Beach
نا موجود
مدل: Beach Paddle 2 Parts برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک دو تکه Beach به شکلی طراحی شده است که پارو زدن را بسیار روان و آسان ساخته است.شکل نا متقارن تیغه این پارو آن را آماده استفاده به شکل تفریحی و یا اولین تجربه ماجراجویانه کایاک سواری ساخته است.جنس این پارو از آلومینیوم بوده که تیغه آن از جنس پلی اتیلن می باشد. معرفی برند ..
455,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Point 65 - Easy Tourer 230cm
نا موجود
مدل: Easy Tourer 230cm برند: Point 65
معرفی محصول پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Easy Tourer 230cm، دارای دو تکه با اتصال پین دار است و می‌توانید آن را به زاویه های دلخواه تغییر دهید .بسیار سبک و مستحکم است و به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای کفه از جنس گلاس با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است. معر..
1,156,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 2PC
نا موجود
مدل: Sport 2PC برند: BicSport
دو تکه با اتصال پین دار کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.35kg وبسایت رسمی محصول..
455,000 تومان
پارو کایاک (4 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 4PC
نا موجود
مدل: Sport 4PC برند: BicSport
چهار تکه با اتصال پین دار تمامی تکه ها از داخل به یکدیگر متصل هستند کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.3kg و..
650,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 48 (2 صفحه)