محصولات
سبد خرید

کایاک

قایق های کایاک برگرفته از قایق کانو می باشد که از زمان سرخ پوستان کانادایی جهت جا به جایی انسان، حیوانات، وسایل، ماهی گیری و ورزش مورد استفاده قرار می گیرد و برای علاقه مندان به ورزش های آبی توصیه می شود.
قایق ران باید به صورت نشسته در کایاک قرار گیرد و برای راندن و سوق دادن کایاک به سمت جلو، از پاروی دو کفه استفاده کند.
طول و پهنای کایاک در سرعت حرکت و ثبات آن روی سطح آب تاثیر بسیار زیادی داشته و از مهمترین خصوصیات کایاک محسوب می شود. در صورتیکه طول کایاک بیشتر و پهنای آن کمتر باشد، تاثیر مستقیم در افزایش سرعت کایاک خواهد داشت و میزان ثبات قرار گرفتن روی سطح آب کاهش می یابد. همچنین در صورتیکه که طول کایاک کمتر باشد و پهنای آن بیشتر، سرعت حرکت کایاک کاهش یافته و ثبات آن روی سطح آب افزایش می یابد. 

جهت خرید کایاک باید ابتدا نیاز خود را سنجیده و با توجه به کاربرد آن بتوانید بهترین خرید کایاک را انجام دهید که در مقاله راهنمای خرید قایق کایاک فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار دادیم.

پارو کایاک کربنی مدل 2 تکه - BQ Sport
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Two Pieces Carbon برند: BQ Sport
معرفی محصولپارو کایاک  کربنی BQ Sport مدل دو تکه، یکی از تجهیزات ضروری برای قایقرانی و گزینه ای مناسب برای پیش بردن کایاک شما در آب های آرام می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب و سبک نقش مهمی در لذت بردن شما از این ورزش آبی ایفا می کند. در این صورت پارو کایاک BQ Sport با ساختاری..
4,420,000 تومان
پارو کایاک مدل Bote - 5-Piece Adjustable
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: 5Piece Adjustable برند: Bote
معرفی محصولپارو کایاک Bote مدل 5Piece Adjustable، یکی از تجهیزات لازم برای به حرکت در آوردن کایاک در امواج آرام و خروشان آب دریا، دریاچه، رودخانه و ... بوده که به شما کمک کرده تا علاوه‌بر حرکت در آوردن کایاک، بتوانید از آن برای جهت‌دهی حرکت کایاک در مسیر استفاده نمایید و از انجام تفریح..
7,260,000 تومان
مدل: Aero Foot Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل Aero Foot Pump، یکی از پمپ های بادی کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. پمپ Aero Foot Pump دارای ابعاد بسیار جمع و جور بوده که می‌توانید به راحتی آن را داخل کوله در کنار دیگر ابزار قرار بدهید و برای باد و تخلیه کر..
1,540,000 تومان
مدل: Ratchet Strap برند: Point 65
معرفی محصولتسمه اتصال Point 65 مدل Ratchet Strap، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد..
220,000 تومان
مدل: Dual Camjam Tie Down System برند: Nite Ize
معرفی محصولتسمه باربند Nite Ize مدل Dual Camjam، یکی از تجهیزات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله بر روی موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق خودروها به کار می‌رود. تسمه باربند نایت ایز، به دلیل انعطاف پذیری و امنیت بالایی که در حمل بار و ..
680,000 تومان
مدل: Travelink Carry Sling برند: Bote
معرفی محصولتسمه حمل پدل برد Bote مدل Travelink Carry Sling، یک محصول کارآمد دیگر از برند Bote است که برای حمل راحت‌تر پدل برد به کمک شما آمده تا بتوانید به راحتی آن را توسط این تسمه، بر روی شانه‌های خود حمل کنید؛ بدین ترتیب، وزن پدل برد از دست‌ها به شانه منتقل شده و یک شیوه ح..
1,980,000 تومان
تکه میانی کایاک مدل Point 65 - Martini GTX Mid Section
ارسال رایگان در تهران
مدل: Martini GTX Mid Section برند: Point 65
معرفی محصولتکه میانی کایاک Point 65 مدل Martini GTX Mid Section، شما را بی نیاز از خرید یک کایاک دیگر می کند تا همه اعضاء خانواده بتوانند با هم و در یک کایاک از یک تفریح هیجان انگیز در دریا یا رودخانه لذت ببرند. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث..
15,210,000 تومان
تکه میانی کایاک مدل Point 65 - Tequila GTX Mid Section
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tequila Mid Section برند: Point 65
معرفی محصولتکه میانی کایاک Point 65 مدل Tequila GTX Mid Section، شما را بی نیاز از خرید یک کایاک دیگر می کند تا همه اعضاء خانواده بتوانند با هم و در یک کایاک از یک تفریح هیجان انگیز در دریا یا رودخانه لذت ببرند. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث..
18,700,000 تومان
مدل: Aero Cup Holder برند: Bote
معرفی محصولجا لیوانی Bote مدل Aero Cup Holder، یک محصول جدید و ابتکاری از سوی برند Bote است که برای قرار دادن لیوان، ماگ، فنجان قهوه، بطری نوشیدنی و ... طراحی و ساخته شده است. با وجود این جا لیوانی، هنگامی که در حال کایاک سواری هیجان‌انگیز در آبراهه‌های مختلف هستید و یا بر روی صندلی با..
1,100,000 تومان
چرخ دستی حمل پدل برد Bote - Wheel Rac
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Kayak Trolley برند: Bote
معرفی محصولچرخ دستی حمل پدل‌برد Bote مدل Wheel Rac، یکی از اکسسوری‌های کاربردی کمپانی Bote بوده که با این هدف طراحی شده تا در تفریحات دریایی خود بتوانید به راحتی پدل‌برد را تا کنار دریا حمل کنید و به انجام فعالیت‌های دریایی خود بپردازید.این محصول دارای دو چرخ بوده که شما ..
9,350,000 تومان
مدل: Power Backrest برند: BicSport
معرفی محصولصندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Power Backrest، یکی از لوازم جانبی تولید شده توسط این شرکت بوده که برای سهولت نشستن در کایاک ها مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود داشتن یک نشیمنگاه مناسب در کایاک ها، برای مدت زمان طولانی نشستن بر روی نشیمنگاه خالی در بدن ایجاد خستگی می کند. با اضا..
1,500,000 تومان
مدل: Canvas Padded Seat برند: Feel Free
معرفی محصولصندلی قایق کایاک Feel Free مدل Canvas Padded،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
2,760,000 تومان
مدل: Deluxe Seat Backrest برند: Feel Free
معرفی محصولصندلی قایق کایاک Feel Free مدل Deluxe،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
4,170,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، ط..
65,560,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Native
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Native Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Native، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی..
65,560,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Classic Teak
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Classic Teak Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Classic Teak، جزء جدیدترین و محبوب ترین کایاک بادی Bote می باشد که دارای طراحی خاصی است و شما می توانید با در اختیار داشتن این محصول به ساده ترین حالت ممکن بر روی آب قرار بگیرید و لذت یک تفریح هیجان انگیز آبی را به بهترین شکل تجربه نمایید. با همرا..
65,560,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Native Aqua
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Native Aqua Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Native Aqua، یک قایق بادی کایاک یک نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرو..
65,560,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Lono Aero 12′6″ Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Lono Aero 12′6″ Verge Camo برند: Bote
معرفی محصولقایق کایاک بادی Bote مدل Lono Aero 12′6″ Verge Camo، از تجهیزات لازم برای تجربه تفریحات سالم و هیجان‌انگیز فعالیت‌های آبی بوده که توسط کمپانی Bote تولید شده است تا اوقات خوشی را در دل دریا، به دور از هیاهوی شهر برای شما رقم بزند. شما می‌توانید برای داشتن لحظ..
84,700,000 تومان
قایق کایاک تورینگ دو نفره مدل Point 65 - Doubloon
ارسال رایگان در تهران
مدل: Doubloon برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک Point 65 مدل Doubloon، محصولی مناسب برای دو نفر با وزن قابل تحمل 235 کیلوگرم و با بدنه ای مستحکم می باشد که در هنگام تفریحات و تعطیلات، جهت استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و در هنگام ماهیگیری و دیگر تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد مبتدی، نیمه ..
50,100,000 تومان
مدل: Ocean Spray Deck-XL برند: Point 65
معرفی محصولکاور ضد آب Point 65 مدل Ocean Spray Deck، محصولی کاربردی از کمپانی پوینت 65 برای کایاک سواران می باشد. انگیزه طراحی و تولید این کاور ضد آب، همان طور که از نامش مشخص است، جلوگیری از خیس شدن کایاک سواران هنگام قایق سواری می باشد. این محصول مناسب برای کایاک هایی بوده که به صورت Sit-..
1,930,000 تومان
کایاک بند مدل Menabo - Niagara
ارسال رایگان در تهران
مدل: Niagara برند: Menabo
معرفی محصولکایاک بند منابو مدل Niagara، یکی دیگر از محصولات شرکت منابو بوده که برای راحتی شما در حمل و نقل قایق کایاک تولید شده است. جابه جایی کایاک از خانه تا کنار دریا و یا دریاچه کاریست دشوار، اما با استفاده از این کایاک بند و نصب آن بر روی خودرو می توانید کایاک را همراه خود ببرید. این کایاک ..
5,450,000 تومان
مدل: Tackle Web برند: Bote
معرفی محصولنگهدارنده توری Bote مدل Tackle Web، از جمله لوازم جانبی پدل بردینگ و ماهیگیری است که بر روی نگهدارنده چوب ماهیگیری قرار گرفته و این امکان را به شما می‌دهد تا وسایل و لوازم خود را داخل آن قرار داده و دسترسی خوبی به آن‌ها داشته باشید.این نگهدارنده توری، با دارا بودن یک مح..
1,540,000 تومان
نگهدارنده چوب ماهیگیری مدل Bote - Bucket Rac Black
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Bucket Rac Black برند: Bote
معرفی محصولنگهدارنده چوب ماهیگیری Bote مدل Bucket Rac Black، محصول مناسب برای قرار دادن چوب ماهیگیری است تا هنگامی که برای تجربه سکوت و آرامشی بی‌نظیر، به ماهیگیری در دل طبیعت مشغول می‌شوید، بتوانید به راحتی چوب ماهیگیری خود را بر روی آن قرار دهید؛ به این ترتیب، دستان‌تان کاملا آز..
8,360,000 تومان
نگهدارنده چوب ماهیگیری مدل Bote - Tackle Rac Black
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Tackle Rac Black برند: Bote
معرفی محصولنگهدارنده چوب ماهیگیری Bote مدل Tackle Rac Black، با اتصال به پدل‌برد، کایاک و .... این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید چوب ماهیگیری را در داخل فضاهای درنظر گرفته شده قرار بدهید و بدون در دست گرفتن چوب ماهیگیری به فعالیت ماهیگیری بپردازید. همچنین نصب این محصول باعث شده که دستانتا..
8,360,000 تومان
یخدان 9.4 لیتری مدل Bote - Kula 2.5
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Kula 2.5 Cooler برند: Bote
معرفی محصولیخدان 9.4 لیتری Bote مدل Kula 2.5، یک گزینه مناسب برای حمل مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان هنگام سفر به دریا، کمپینگ و ... است که توسط کمپانی Bote طراحی و تولید شده و توانسته نظر مخاطبان را به خوبی به خود جلب کند.یخدان Kula 2.5، دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک ..
8,800,000 تومان
باربند نرم دو تکه مدل Public Gear - Double Soft Rack
نا موجود
مدل: Double Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم دو تکه Public Gear مدل Double Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که به گونه ای طراحی شده تا مناسب نصب بر روی انواع خودروها باشد و با توجه به اینکه اغلب باربندهای موجود در بازار تنها برای ن..
باربند نرم یک تکه مدل Public Gear - Single Soft Rack
نا موجود
مدل: Single Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Public Gear مدل Single Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که از لحاظ ساختاری شبیه به باربند نرم دو تکه می باشد و برای بستن بارها با حجم بزرگتر، مورد استفاده قرار می گیرد. این ب..
پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 1PC
نا موجود
مدل: Sport 1PC برند: BicSport
معرفی محصولپارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت مدل Sport 1PC، با طراحی بی نظیر، بهترین انتخاب برای پیش بردن کایاک شما در تفریحات آبی می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب برای پارو زدن و اینکه نیروی اضافی از شما گرفته نشود بسیار مهم می باشد. این پارو از دو تیغه و یک میله ی..
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی BicSport - Beach
نا موجود
مدل: Beach Paddle 2 Parts برند: BicSport
معرفی محصولپارو کایاک دو تکه Beach به شکلی طراحی شده است که پارو زدن را بسیار روان و آسان ساخته است.شکل نا متقارن تیغه این پارو آن را آماده استفاده به شکل تفریحی و یا اولین تجربه ماجراجویانه کایاک سواری ساخته است.جنس این پارو از آلومینیوم بوده که تیغه آن از جنس پلی اتیلن می باشد.معرفی برند ..
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Point 65 - Easy Tourer 230cm
نا موجود
مدل: Easy Tourer 230cm برند: Point 65
معرفی محصولپارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Easy Tourer 230cm، دارای دو تکه با اتصال پین دار است و می‌توانید آن را به زاویه های دلخواه تغییر دهید .بسیار سبک و مستحکم است و به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای کفه از جنس گلاس با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است.معر..
نمايش 1 تا 30 از 71 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات