محصولات
سبد خرید

Public Gear

شرکت Public Gear تولید کننده تجهیزات طبیعت گردی از جمله پدل برد،جلیقه نجات،باربند نرم خودرو و... در ایران می باشد،که به دلیل کیفیت مناسب محصولات، مورد تایید بخش کنترل کیفی آفرود بازار قرار گرفته و در جهت حمایت از تولید ملی در فروشگاه ما ارائه می گردد.
مدل: Double Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم دو تکه Public Gear مدل Double Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که به گونه ای طراحی شده تا مناسب نصب بر روی انواع خودروها باشد و با توجه به اینکه اغلب باربندهای موجود در بازار تنها برای ن..
619,000 تومان
مدل: Single Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Public Gear مدل Single Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که از لحاظ ساختاری شبیه به باربند نرم دو تکه می باشد و برای بستن بارها با حجم بزرگتر، مورد استفاده قرار می گیرد. این ب..
557,000 تومان
مدل: Muslim Ladies Swimwear برند: Public Gear
معرفی محصولمایو اسلامی زنانه Public Gear مدل Muslim Ladies Swimwear، انتخابی ایده آل برای بانوان مسلمان و خانم هایی که می خواهند ورزش های آبی مانند شنا در کنار ساحل، موج سواری، پدل برد و... با پوشش و محافظت کامل بدن در برابر نور خورشید در کنار خانواده و دو..
347,000 تومان
پدل برد مدل Public Gear - All Rounder
نا موجود
مدل: All Rounder برند: Public Gear
 این برد مناسب برای: افرادی با سطح نیمه حرفه ای و مبتدی آب های آرام استفاده تفریحی استفاده در مسافت های کوتاه و بلند مواد سازنده فایبرگلاس و پوشیده شده از اپوکسی می باشد مجهز به فین دو تکه بطول 25cm طول 320cm عرض79cm وزن 9.5kg تحمل..
پدل برد مدل Public Gear - Persian Gulf
نا موجود
مدل: Persian Gulf برند: Public Gear
 این برد مناسب برای: افرادی با سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای آب های آرام استفاده تفریحی موج سواری استفاده در مسافت های کوتاه و بلند مواد سازنده فایبرگلاس و پوشیده شده از اپوکسی می باشد مجهز به فین دو تکه بطول 25.4cm طول 290cm عرض85cm وزن 9.5k..
جلیقه نجات مدل Public Gear - Life Vest
نا موجود
مدل: Life Vest برند: Public Gear
معرفی محصولجلیقه نجات Public Gear مدل Life Vest، با ظاهری زیبا و کیفیتی بالا، مناسب استفاده برای اکثر ورزش های آبی از جمله جت اسکی و اسکی روی آب می باشد. این جلیقه نجات به گونه ای طراحی شده که از ضرب ناشی از امواج آب جلوگیری کرده تا هنگام برخورد با آب دچار آسیب نشوید.بدنه این محصول از نئوپرن..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات