محصولات
سبد خرید

پدل برد های بادی

اغلب پدل بردهای بادی از جنس PVC هستند که توسط یک پمپ باد، به راحتی باد می شوند و زمانی که پدل برد بادی کاملا باد شد، به میزان قابل توجهی از ثبات روی سطح آب خواهد رسید. پدل بردهای بادی دارای یک کیف جهت نگهداری و حمل می باشند که باعث می شود از آسیب های احتمالی در هنگام جا به جایی و یا انبار کردن همچون سوراخ شدن و ... جلوگیری شود.

اگر بخواهید به یک دریاچه ی کوهستانی بروید و قصد تفریح با پدل برد را داشته باشید، امکان دارد مجبور باشید مقداری از مسیر را با حمل پدل برد بگذرانید که در اینجا قطعا Solid SUPها توصیه نمی شوند. اگر بخواهید به مسافرت بروید که نیاز باشد پدل برد را با خود ببرید برای حمل آن در هواپیما، قطار، خودرو و ... پدل برد بادی انتخاب مناسب تری خواهد بود.

هدف شما برای کاربرد پدل برد هر چیزی می تواند باشد، اما انتخاب و خرید پدل برد مناسب مستلزم دانستن نکاتی است که در این مقاله "راهنمای خرید پدل برد" قصد داریم این نکات را بررسی کنیم. با مجله آفرودبازار همراه باشید.

پدل برد بادی مدل Bote - Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron With Magnepod برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Breeze Aero 11′6″ Full Trax Citron، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، م..
61,600,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Full Trax Ochre
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Full Trax Ochre برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Full Trax Ochre، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote بوده که می‌تواند برای شما خاطرات بی نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پر هیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو ورزش قایقر..
70,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flood Aero 11' Native Tropics
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flood Aero 11' Native Tropics برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flood Aero 11' Native Tropics، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل‌برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل‌برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر،..
70,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Flow Aero 8′ Native Stripes Kids
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Flow Aero 8′ Native Stripes Kids برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Flow Aero 8′ Native Stripes Kids، همانطور که از نامش پیداست مخصوص کودکان و نوجوانان شما طراحی و ارائه شده است. علاقه کودکان به آب و تفریح در آن همیشگی است و داشتن تجهیزات مناسب که خیال شما را نیز آسوده کند از نکات بسیار مهمی‌ست. همچنین همراهی فرزندانتا..
42,000,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Classic Cypress
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Classic Cypress برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Classic Cypress، تنها یک پدل برد نبوده و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بی‌شماری که می‌توان به آن اضافه کرد، شما را برای گذراندن یک روز عالی در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... همراهی می‌کند. یکی از تفریحات مهیج ..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Full Trax Seafoam، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو و..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - HD Aero 11'6" Native Abalone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: HD Aero 11'6" Native Abalone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل HD Aero 11'6" Native Abalone، تمام ویژگی‌های یک پدل‌برد معمولی را داشته اما شما می‌توانید راحت‌تر و آسوده‌تر آن را همه‌جا همراه خود، حتی در سفرهای هوایی، داشته باشید. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Traveller Aero 12'6" Native Sandstone
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Traveller Aero 12'6" Native Sandstone برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Traveller Aero 12'6 Native Sandstone، یک پدل‌برد چابک و جذاب، در عین حال سخت برای گذراندن اوقات فراغت شما است. برای لذت بردن از یک روز تعطیل به همراه خانواده و یا دوستانتان در کنار دریاچه، دریا، آب‌های آرام و ... داشتن پدل‌بردی که حمل و نقل آن ..
87,500,000 تومان
پدل برد بادی مدل Bote - Wulf Aero 10′4″ Native Floral
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Wulf Aero 10′4″ Native Floral برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل Wulf Aero 10′4″ Native Floral، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی Bote است که می‌تواند برای شما خاطرات بی‌نظیر و تکرار نشدنی را رقم بزند. پدل‌برد یک تفریح و ورزش آبی پرهیجان است که به آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن کمک کرده و ترکیبی از دو..
45,500,000 تومان
پدل برد بادی  مدل "Bic Sup - Air Allround 10'6
نا موجود
مدل: "6'10 Sup Air Allround برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی مدل Air Allround 10'6 یک تخته چند منظوره و جامع، مناسب برای تفریحات آبی، یوگا و تناسب اندام در آب های آرام که بیشترین وزن قابل تحمل آن 90 کیلوگرم می‌باشد. در قسمت جلویی، فضای مناسبی به همراه بند برای نگهداری از ابزار و وسایل تعبیه شده و همچنین این پدل برد یک..
پدل برد بادی  مدل "Bic Sup - Air Allround X 30" 10'0
نا موجود
مدل: "Air Allround X 30" 10'0 برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air Allround X 30" 10'0، یکی دیگر از محصولات کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی و پدلینگ در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک دریاچه کوهستانی بروید ..
پدل برد بادی  مدل "Bic Sup - Air Fitness 10'6
نا موجود
مدل: "6'10 Sup Air Fitness برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی مدل Air Fitness 10'6 یک تخته چند منظوره و جامع، سبک و قابل حمل، جهت انجام حرکات ورزشی و یوگا که بیشترین وزن قابل تحمل آن 100 کیلوگرم می‌باشد. عرض 86 سانتی متری این تخته، پلت فرم بسیار با ثباتی در آن به وجود آورده تا افراد با اعتماد به نفس بیشتری به انجام حرکات خو..
پدل برد بادی  مدل "Bic Sup - Air Wind 10'6
نا موجود
مدل: "6'10 Sup Air Wind برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی مدل Air Wind 10'6 یک تخته چند منظوره و جامع می‌باشد که علاوه بر داشتن خصوصیات یک پدل برد با اضافه کردن یک بادبان(جداگانه باید تهیه شود) به یک تخته موج سواری بادی تبدیل می‌شود و بیشترین وزن قابل تحمل آن 90 کیلوگرم می‌باشد. وجود یک فین اضافی در قسمت مرکزی..
پدل برد بادی "Red Paddle - Ride 10'6
نا موجود
مدل: Ride 10.6 برند: Red Paddle
معرفی محصولپدل برد بادی رد پدل مدل "Ride 10'6، محصول قدیمی کمپانی رد پدل و پرفروش ترین برد این برند می‌باشد. این برد به لطف طول و پهنای مناسب و ضخامت 12 سانتی‌متری (بدون نیاز به نوارهای RSS)  برای تمام افراد اعم از مبتدی یا حرفه ای مناسب است. در طراحی جدید این برد گر..
پدل برد بادی مدل "Aqua Marina - Monster 12'0
نا موجود
مدل: Monster 12'0" - BT-21MOP برند: Aqua Marina
معرفی محصولپدل برد بادی Aqua Marina مدل "Monster 12'0، یک تخته شناور برای تفریح آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، مناطق ساحلی، برکه&..
پدل برد بادی مدل "Aqua Marina - Tuxedo Sailor 11'0
نا موجود
مدل: "Tuxedo Sailor 11'0 برند: Aqua Marina
معرفی محصولپدل برد بادی Aqua Marina مدل "Tuxedo Sailor 11'0،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ول..
پدل برد بادی مدل "Aqua Marina - Vapor 9'10
نا موجود
مدل: "Vapor 9'10 برند: Aqua Marina
معرفی محصولپدل برد بادی Aqua Marina مدل "Vapor 910، یک تخته شناور برای ورزش آبی پرهیجان پدل برد یا استندآپ پدال است که می‌توانید مانند یک موج‌سوار بر روی تخته بزرگ این پدل برد ایستاده و با پارو زدن بر آب‌های آرام دریا، دریاچه و رودخانه از بین جزایر، مناطق ساحلی..
پدل برد بادی مدل "Bic Sup - Air River X 36" 9'2
نا موجود
مدل: "Air River X 36" 9'2 برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air River X 36" 9'2، یکی دیگر از محصولات بی نظیر کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی و پدلینگ در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک دریاچه کوهستانی بروید و از ورزش پدلینگ..
پدل برد بادی مدل "Bic Sup - Air Touring 11'0
نا موجود
مدل: "Air Touring 11'0 برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air Touring 11'0، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی، پدلینگ و یا برگزاری مسابقه در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک دریاچه کوهستانی بروید و ا..
پدل برد بادی مدل "Bic Sup - Air Touring X 30" 12'6
نا موجود
مدل: "Air Touring X 30" 12'6 برند: BicSport
معرفی محصولپدل برد بادی بیک اسپرت مدل "Air Touring X 30" 12'6، یکی دیگر از محصولات بادی کمپانی بیک می باشد که جهت تفریحات آبی، پدلینگ و یا برگزاری مسابقه در آب های آرام طراحی شده است. اگر قصد تفریح کنار دریا را دارید و یا می خواهید تعطیلات آخر هفته را به یک..
پدل برد بادی مدل "Bote - Flood Aero 11'0
نا موجود
مدل: "Flood Aero 11'0 برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل "Flood Aero 11'0، یک پدل برد عالی و مناسب برای گذراندن اوقات فراغت شما می باشد. برای لذت بردن از یک روز تعطیل به همراه خانواده و یا دوستانتان در کنار دریاچه، دریا، آب های آرام و ... داشتن پدل بردی که حمل و نقل آن نیز آسان باشد بسیار مهم است. یکی از تفریح..
پدل برد بادی مدل "Bote - Flood Aero Native Floral 11'0
نا موجود
مدل: "Flood Aero Native Floral 11'0 برند: Bote
معرفی محصولپدل برد بادی Bote مدل "Flood Aero Native Floral 11'0، یک پدل برد عالی و مناسب برای گذراندن اوقات فراغت شما می باشد. برای لذت بردن از یک روز تعطیل به همراه خانواده و یا دوستانتان در کنار دریاچه، دریا، آب های آرام و ... داشتن پدل بردی که حمل و نقل آن نیز آسان باشد بسیار مه..
پدل برد بادی مدل "Elien - Arrows Coral Line 10'6
نا موجود
مدل: Arrows Coral Line 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Arrows Coral Line 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی ا..
پدل برد بادی مدل "Elien - Forward Green 10'6
نا موجود
مدل: Forward Green 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Forward Green 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاع..
پدل برد بادی مدل "Elien - Forward Yellow 10'6
نا موجود
مدل: Forward Yellow 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Forward Yellow 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلا..
پدل برد بادی مدل "Elien - Thunder Blue 10'6
نا موجود
مدل: Thunder Blue 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Thunder Blue 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
پدل برد بادی مدل "Euroqa - 12'6
نا موجود
مدل: "6'12 برند: Euroqa
معرفی محصولپدل برد بادی Euroqa مدل "6'12، تنها یک پدل برد نبوده و شما را برای گذراندن یک روز عالی در کنار دریاچه، دریا، آب های آرام و ... همراهی می کند. یکی از تفریحات مهیج پدل‌بردینگ بوده که وجود یک پدل برد عالی مانند پدل‌برد بادی Euroqa می‌تواند برای علاقمندان به تفریحا..
پدل برد بادی مدل "Pouyaniz - Cruiser Plus 12'6
نا موجود
مدل: "Cruiser Plus 12'6 برند: Pouyaniz
معرفی محصولپدل برد بادی Pouyaniz مدل "Cruiser Plus 12'6، بهترین گزینه برای افرادیست که می‌خواهند در مسابقات سرعت و استقامت پدل‌برد شرکت و دستیابی به حداکثر سرعت را تجربه کنند. ایران این کشور چهار فصل با دارا بودن سواحل بسیار طولانی و زیبا در شمال و جنوب کشور، برکه‌ها..
پدل برد بادی مدل "Pouyaniz - Cruiser Race 12'6
نا موجود
مدل: "Cruiser Race 12'6 برند: Pouyaniz
معرفی محصولپدل برد بادی Pouyaniz مدل "Cruiser Race 12'6، بهترین گزینه برای افرادیست که می خواهند در مسابقات سرعت و استقامت پدل برد شرکت و دستیابی به حداکثر سرعت را تجربه کنند. ایران این کشور چهار فصل با دارا بودن سواحل بسیار طولانی و زیبا در شمال و جنوب کشور، برکه های کوهستانی و رو..
پدل برد بادی مدل "Pouyaniz - Mariner 9'6
نا موجود
مدل: "Mariner 9'6 برند: Pouyaniz
معرفی محصولپدل برد بادی Pouyaniz مدل "Mariner 9'6، بهترین گزینه برای افرادیست که قصد تفریح کنار دریا را دارند و یا می‌خواهند تعطیلات آخر هفته را به یک دریاچه کوهستانی بروند و از ورزش پدل‌بردینگ لذت ببرند. ایران این کشور چهار فصل با دارا بودن سواحل بسیار طولانی و زیبا در ش..
نمايش 1 تا 30 از 75 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات