محصولات
سبد خرید

Elien

شرکت Elien یکی از تولیدکنندگان حرفه‌ای تجهیزات ورزشی بوده که با هدف جلوگیری از آسیب‌های ورزشی و بالا بردن عملکرد ورزشکاران، فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات محافظتی آغاز کرده است. این کمپانی با تاسیس و شروع فعالیت خود در کشور کانادا در سال 2018  توانست طیف وسیعی از تجهیزات ایمنی و ورزشی اعم از کلاه ایمنی، عینک، پدهای محافظ و .... را به بازار ارائه دهد و از آسیب دیدگی جدی ورزشکاران در فعالیت‌های ورزشی جلوگیری نماید.


مدل: Arrows Coral Line 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Arrows Coral Line 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی ا..
21,500,000 تومان
مدل: Forward Green 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Forward Green 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاع..
19,500,000 تومان
مدل: Forward Yellow 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Forward Yellow 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلا..
19,500,000 تومان
مدل: Thunder Blue 10'6" Sup برند: Elien
معرفی محصولپدل برد بادی Elien مدل Thunder Blue 10'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
21,500,000 تومان
مدل: SPG-2 Hip Protective Padded Short Pant برند: Elien
معرفی محصولشلوارک محافظ Elien مدل SPG-2 Hip Protectivet، یک پوشش ایمن و مناسب است که با بر تن داشتن آن هنگام ورزش‌هایی مانند اسنوبرد، اسکی، صخره نوردی و ...، دیگر نگرانی بابت آسیب رسیدن به ناحیه لگن و ستون فقرات خود در اثر ضربات احتمالی ناشی از زمین خوردن، نخواهید داشت؛ در نتیجه، می‌تو..
2,450,000 تومان
مدل: MAG-5 Goggle Blue Silver Coating Lens برند: Elien
معرفی محصولعینک اسکی Elien مدل MAG-5 / Blue Lens، یکی از ابزارهای ضروری جهت انجام ورزش‌های پرطرفدار زمستانه اسکی و اسنوبرد است که توسط شرکت Elien طراحی و تولید شده تا درحین انجام‌ این فعالیت هیجان‌انگیز بتواند از چشمان شما در برابر انعکاس نور خورشید و وزش باد سرد مح..
4,500,000 تومان
مدل: MAG-6 Goggle Full Revo K Gold برند: Elien
معرفی محصولعینک اسکی Elien مدل MAG-6 / Full revo k gold، یکی از ابزارهای ضروری جهت انجام ورزش‌های پرطرفدار زمستانه اسکی و اسنوبرد است که توسط شرکت Elien طراحی و تولید شده تا درحین انجام‌ این فعالیت هیجان‌انگیز بتواند از چشمان شما در برابر انعکاس نور خورشید و وزش باد..
4,950,000 تومان
مدل: MAG-7 / Goggle Dark Gray Lens برند: Elien
معرفی محصولعینک اسکی Elien مدل MAG-7 / Dark gray lens، یکی از ابزارهای ضروری جهت انجام ورزش‌های پرطرفدار زمستانه اسکی و اسنوبرد است که توسط شرکت Elien طراحی و تولید شده تا درحین انجام‌ این فعالیت هیجان‌انگیز بتواند از چشمان شما در برابر انعکاس نور خورشید و وزش باد س..
5,400,000 تومان
مدل: MAG-7 Goggle Full Revo Red Lens برند: Elien
معرفی محصولعینک اسکی Elien مدل MAG-7 / Revo Red Lens، یکی از ابزارهای ضروری جهت انجام ورزش‌های پرطرفدار زمستانه اسکی و اسنوبرد است که توسط شرکت Elien طراحی و تولید شده تا درحین انجام‌ این فعالیت هیجان‌انگیز بتواند از چشمان شما در برابر انعکاس نور خورشید و وزش باد سر..
5,950,000 تومان
مدل: MAG-8 / Goggle Gray Lens With Silver Coating برند: Elien
معرفی محصولعینک اسکی Elien مدل MAG-8 / Gray Lens، یکی از ابزارهای ضروری جهت انجام ورزش‌های پرطرفدار زمستانه اسکی و اسنوبرد است که توسط شرکت Elien طراحی و تولید شده تا درحین انجام‌ این فعالیت هیجان‌انگیز بتواند از چشمان شما در برابر انعکاس نور خورشید و وزش باد سرد مح..
5,700,000 تومان
مدل: HS-1 Ski And Snowboard Helmet برند: Elien
معرفی محصولکلاه ایمنی Elien مدل HS-1، یکی از تجهیزات ایمنی در هنگام انجام ورزش اسکی و اسنوبرد و ... بوده که پوشیدن آن به دلیل مراقبت از حساس‌ترین عضو بدن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. استفاده از کلاه ایمنی در حین انجام این‌گونه فعالیت‌ها علاوه‌بر بالا بردن سطح ایمنی، می..
3,280,000 تومان
مدل: SPG-1 Body Protective Short Sleeve برند: Elien
معرفی محصوللباس محافظ Elien مدل SPG-1 Body Protective Short Sleeve، یک پوشش ایمن و مناسب است که با بر تن داشتن آن هنگام ورزش‌هایی مانند اسنوبرد، اسکی، صخره نوردی و ...، دیگر نگرانی بابت آسیب رسیدن به نواحی شانه، سینه و کمر خود در اثر ضربات احتمالی ناشی از افتادن و زمین خوردن، نخواهید داشت؛ ..
2,950,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات