محصولات
سبد خرید

آچار

آچار

مدل: Alien III برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Alien III، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها ر..
499,000 تومان
مدل: Mini 18 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini18، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها را ب..
250,000 تومان
مدل: Ratchet Rocket برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Ratchet Rocket، با 15 کارایی و جعبه حمل ضدآب توانسته جایگاه خوبی بین افراد کسب کند. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کا..
291,000 تومان
مدل: Shuttle Lever 1.1 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.1، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام از جنس پلیمر و مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد. این محصول دارای دو قسمت برای خارج کردن و جا زدن لاستیک می باشد..
33,000 تومان
مدل: Prep 25 برند: Topeak
معرفی محصولکیت آچار تاپیک مدل Prep 25، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعمیر دو..
624,000 تومان
مدل: Bike Tools برند: Victorinox
معرفی محصولکیت آچار ویکتورینوکس مدل Bike Tools، محصولی منحصر به فرد از بهترین برند تولیدکننده چاقوهای همه کاره در جهان است که با وزن کمی که دارد به آسانی می تواند در همه جا همراه دوچرخه سواران باشد. این کیت آچار 13 کاره مجهز به به جک بالا برنده تایر و 8 آچار اصلی تعمیر دوچرخه می باشد که برا..
590,000 تومان
آچار مدل Crank Brothers - Y16
نا موجود
مدل: Y 16 برند: Crank Brothers
معرفی محصولآچار کرانک برادرز مدل Y16، با حجم کم و 16 عملکرد توانسته جایگاه ویژه ای میان دوچرخه سواران کسب کند ازجمله قابلیت های این محصول می توان به آچار ستاره ای، پیچ گوشتی، آچار آلن و سر کپسول co2 اشاره کرد.معرفی برندشرکت آمریکایی کرانک برادرز در سال 2000 تاسیس شد. ..
202,000 تومان
آچار مدل Topeak - Lumi Tool 7
نا موجود
مدل: Lumi Tool 7 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Lumi Tool 7، محصول بسیار کاربردی برای دوچرخه سواران می باشد. این آچار7 کاره علاوه بر سبکی شامل هفت ابزار کاربردی ازجمله: انواع آچار آلن ،پیچ گوشتی و چراغ قوه با قابلیت جداسازی برای تعمیرات در تاریکی و ... می باشد.معرفی برندکمپانی تاپیک از سال..
139,000 تومان
آچار مدل Topeak - Mini 20 Pro
نا موجود
مدل: Mini 20 Pro برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 20 Pro، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز ..
291,000 تومان
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro CB
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro CB برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro CB،گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است.بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها..
169,000 تومان
آچار مدل Topeak - Mini Pro Silver 9
نا موجود
مدل: Mini Pro Silver 9 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini Pro Silver 9، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر یا کوهستانی می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چن..
129,000 تومان
آچار مدل Topeak - Mini10
نا موجود
مدل: Mini10 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini10،گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است.بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند که این محصول کاربردی و چند منظوره می تواند نیاز آن ها را برط..
125,000 تومان
آچار مدل Topeak - Nano Torqbar 6Nm
نا موجود
مدل: Nano Torqbar 6Nm برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Nano Torqbar 6Nm، گزینه ای ایده آل برای حرفه ای ها است. این آچار 5 کاره، مجهز به سری های کمتر از 6 نانومتر می باشد که شما می توانید دو سری پرکاربرد خود را در بدنه آن قرار دهید و در هر زمانی از آن استفاده کنید. این آچار کوچکترین و باریک ترین محصول پرکاربرد..
114,000 تومان
تایرلور مدل Crank Brothers - Speedier Lever
نا موجود
مدل: Speedier Lever برند: Crank Brothers
معرفی محصولتایرلور کرانک برادرز مدل Speedier Lever، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام، مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد.این محصول دارای یک لبه برای خارج کردن و یک لبه برای جا زدن لاستی..
29,000 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)