محصولات
سبد خرید

کلاه

کلاه
مدل: POV Extender برند: SP Gadgets
معرفی محصول پایه نگهدارنده دوربین اس پی گجت مدل POV Extender، به شما این امکان را می دهد که با اتصال دوربین روی آن بهترین فیلم ها و عکس ها را داشته باشید. از دیگر ویژگی های این پایه نگهدارنده مقاومت در برابر آب و هوا، اندازه مناسب و سبک بودن آن است، که به خاطر استفاده از ..
270,000 تومان
مدل: Xact برند: IXS
معرفی محصول کلاه فکی IXS مدل Xact، به گونه ای طراحی شده که روکش پلاستیکی ABS این کلاه در برابر فرو رفتن اشیای تیز و برخورد آنها بسیار مقاوم می باشد، همچنین این محصول با سیستم تهویه هوای Vortex گردش هوا را به خوبی تنظیم می کند درضمن لایه های داخلی این کلاه قابل شستشو است و دارای سایه بان قابل تنظی..
920,000 تومان
مدل: Xult برند: IXS
معرفی محصول کلاه فکی IXS مدل Xult، به گونه ای طراحی شده که روکش پلاستیکی ABS این کلاه در برابر فرو رفتن اشیای تیز و برخورد آنها بسیار مقاوم می باشد. این کلاه با وجود وزن کم از ایمنی بالایی برخوردار است و خطرات آسیب مغزی را کاهش می دهد، همچنین این محصول با سیستم تهویه هوای Vortex گردش هوا را ..
1,569,000 تومان
کلاه  ایمنی مدل Mavic - Cross Max
نا موجود
مدل: Cross Max SL Pro برند: Mavic
معرفی محصول کلاه ایمنی Mavic مدل Cross Max Pro، به گونه ای طراحی شده است که با تکنولوژی Ergo Fit به شما این امکان را می دهد که با چرخاندن قرقره به راحتی کلاه را با سر خود فیکس کنید، همچنین الیاف به کار رفته در این کلاه که مجهز به تکنولوژی Live Fit می باشد، ضربات شدید احتمالی وارد شده به سر دوچرخه..
1,010,000 تومان
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail Rs Evo
نا موجود
مدل: Trail Rs Evo برند: IXS
معرفی محصول کلاه ایمنی IXS مدل Trail Rs Evo، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا می باشد، همچنین این محصول با بهره مندی از تکنولوژی ErgoFit UltraTM توانسته به صورت افقی و عمودی به راحتی در سر قابل تنظیم و جا به جای..
384,000 تومان
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail XC
نا موجود
مدل: Trail XC برند: IXS
معرفی محصول کلاه ایمنی IXS مدل Trail XC، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا و همچنین سایه بان متحرک با قابلیت جدا شدن می باشد، البته این محصول در عین سبکی از استحکام بالایی نیز برخوردار است که باعث شده تعداد زیادی..
619,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)