محصولات
سبد خرید

کلاه

کلاه
مدل: HS-1 Ski And Snowboard Helmet برند: Elien
معرفی محصولکلاه ایمنی Elien مدل HS-1، یکی از تجهیزات ایمنی در هنگام انجام ورزش اسکی و اسنوبرد و ... بوده که پوشیدن آن به دلیل مراقبت از حساس‌ترین عضو بدن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. استفاده از کلاه ایمنی در حین انجام این‌گونه فعالیت‌ها علاوه‌بر بالا بردن سطح ایمنی، می..
7,000,000 تومان
کلاه  ایمنی مدل Mavic - Cross Max
نا موجود
مدل: Cross Max SL Pro برند: Mavic
معرفی محصولکلاه ایمنی Mavic مدل Cross Max Pro، به گونه ای طراحی شده است که با تکنولوژی Ergo Fit به شما این امکان را می دهد که با چرخاندن قرقره به راحتی کلاه را با سر خود فیکس کنید، همچنین الیاف به کار رفته در این کلاه که مجهز به تکنولوژی Live Fit می باشد، ضربات شدید احتمالی وارد شده به سر دوچرخه..
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail Rs Evo
نا موجود
مدل: Trail Rs Evo برند: IXS
معرفی محصولکلاه ایمنی IXS مدل Trail Rs Evo، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا می باشد، همچنین این محصول با بهره مندی از تکنولوژی ErgoFit UltraTM توانسته به صورت افقی و عمودی به راحتی در سر قابل تنظیم و جا به جای..
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail XC
نا موجود
مدل: Trail XC برند: IXS
معرفی محصولکلاه ایمنی IXS مدل Trail XC، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا و همچنین سایه بان متحرک با قابلیت جدا شدن می باشد، البته این محصول در عین سبکی از استحکام بالایی نیز برخوردار است که باعث شده تعداد زیادی..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Alpine / Black - Green
نا موجود
مدل: Alpine / Black - Green برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Alpine / Black - Green، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Alpine / Black - Red
نا موجود
مدل: Alpine / Black - Red برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Alpine / Black - Red، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز ن..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Laguna / Black - Green
نا موجود
مدل: Laguna / Black - Green برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Laguna / Black - Green، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Laguna / Black - Red
نا موجود
مدل: Laguna / Black - Red برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Laguna / Black - Red، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز ن..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Laguna / Black - White
نا موجود
مدل: Laguna / Black - White برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Laguna / Black - White، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز..
کلاه ایمنی مدل Vibe - Spike / Black - Green
نا موجود
مدل: Spike / Black - Green برند: Vibe
معرفی محصولکلاه ایمنی Vibe مدل Spike / Black - Green، برای کاهش شدت ضربه به سر، هنگام افتادن از روی دوچرخه استفاده می‌شود. دوچرخه سواری جزء رشته‌های ورزشی و همچنین تفریحات پرطرفدار، برای کودکان و بزرگسالان بحساب می‌آید که علاوه بر داشتن دوچرخه باکیفیت به لوازم ایمنی استاندارد نیز ..
کلاه فکی مدل IXS - Xact
نا موجود
مدل: Xact برند: IXS
معرفی محصولکلاه فکی IXS مدل Xact، با طراحی ایده آل و با کیفیتی که دارد، توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در موتور و یا دوچرخه سواری داشتن کلاه ایمنی بسیار الزامی است و ما کلاه فکی IXS را به شما پیشنهاد می دهیم تا حتی در مسیر های طولانی و پر فراز و نشیب نیز نگرانی از این بابت نداشته..
کلاه فکی مدل IXS - Xult
نا موجود
مدل: Xult برند: IXS
معرفی محصولکلاه فکی IXS مدل Xult، با طراحی ایده آل و با کیفیتی که دارد، توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در موتور و یا دوچرخه سواری داشتن کلاه ایمنی بسیار الزامی است و ما کلاه فکی IXS را به شما پیشنهاد می دهیم تا حتی در مسیر های طولانی و پر فراز و نشیب نیز نگرانی از این بابت نداشته..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات