محصولات
سبد خرید

کلاه

کلاه
کلاه  ایمنی مدل Mavic - Cross Max
نا موجود
مدل: Cross Max SL Pro برند: Mavic
معرفی محصولکلاه ایمنی Mavic مدل Cross Max Pro، به گونه ای طراحی شده است که با تکنولوژی Ergo Fit به شما این امکان را می دهد که با چرخاندن قرقره به راحتی کلاه را با سر خود فیکس کنید، همچنین الیاف به کار رفته در این کلاه که مجهز به تکنولوژی Live Fit می باشد، ضربات شدید احتمالی وارد شده به سر دوچرخه..
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail Rs Evo
نا موجود
مدل: Trail Rs Evo برند: IXS
معرفی محصولکلاه ایمنی IXS مدل Trail Rs Evo، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا می باشد، همچنین این محصول با بهره مندی از تکنولوژی ErgoFit UltraTM توانسته به صورت افقی و عمودی به راحتی در سر قابل تنظیم و جا به جای..
کلاه ایمنی مدل IXS - Trail XC
نا موجود
مدل: Trail XC برند: IXS
معرفی محصولکلاه ایمنی IXS مدل Trail XC، به گونه ای طراحی شده که دارای پیچ تنظیم اندازه، 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا و همچنین سایه بان متحرک با قابلیت جدا شدن می باشد، البته این محصول در عین سبکی از استحکام بالایی نیز برخوردار است که باعث شده تعداد زیادی..
کلاه فکی مدل IXS - Xact
نا موجود
مدل: Xact برند: IXS
معرفی محصولکلاه فکی IXS مدل Xact، با طراحی ایده آل و با کیفیتی که دارد، توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در موتور و یا دوچرخه سواری داشتن کلاه ایمنی بسیار الزامی است و ما کلاه فکی IXS را به شما پیشنهاد می دهیم تا حتی در مسیر های طولانی و پر فراز و نشیب نیز نگرانی از این بابت نداشته..
کلاه فکی مدل IXS - Xult
نا موجود
مدل: Xult برند: IXS
معرفی محصولکلاه فکی IXS مدل Xult، با طراحی ایده آل و با کیفیتی که دارد، توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در موتور و یا دوچرخه سواری داشتن کلاه ایمنی بسیار الزامی است و ما کلاه فکی IXS را به شما پیشنهاد می دهیم تا حتی در مسیر های طولانی و پر فراز و نشیب نیز نگرانی از این بابت نداشته..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات