محصولات
سبد خرید

ست پنچری

مدل: RS2402 برند: Vibe
معرفی محصولکیت پنچرگیری 24 تکه Vibe مدل RS2402، یک وسیله ساده و در عین حال ضروری برای کسانیست که تعطیلات آخر هفته یا اوقات استراحت خود را به رکاب زدن در مسیرهای مختلف از دوچرخه سواری در پارک گرفته تا دوچرخه سواری کوهستان، اختصاص می‌دهند. این کیت پنچرگیری افزون بر روش استفاده آسان و ساد..
20,000 تومان
مدل: RS4802 برند: Vibe
معرفی محصولکیت پنچرگیری 48 تکه Vibe مدل RS4802، یک وسیله ساده و در عین حال ضروری برای کسانیست که تعطیلات آخر هفته یا اوقات استراحت خود را به رکاب زدن در مسیرهای مختلف از دوچرخه سواری در پارک گرفته تا دوچرخه سواری کوهستان، اختصاص می‌دهند. این کیت پنچرگیری افزون بر روش استفاده آسان و ساد..
21,000 تومان
ست پنچری مدل Topeak - Flypaper Glueless Patch Kit
نا موجود
مدل: Flypaper Glueless Patch Kit - TGP01 برند: Topeak
معرفی محصولست پنچری تاپیک مدل Flypaper Glueless Patch Kit، یکی دیگر از ابزار مورد نیاز دوچرخه سواری به شمار می رود که توسط کمپانی آمریکایی تاپیک طراحی و تولید شده است. دوچرخه سواری جز‌‌ء تفریحات و ورزش هایی بوده که علاقه مندان زیادی داشته و افراد زیادی با آن سرو کار دارند. یکی از م..
ست پنچری مدل Topeak - Rescue Box
نا موجود
مدل: Rescue Box - TRB01 برند: Topeak
معرفی محصولست پنچری تاپیک مدل Rescue Box، یکی دیگر از ابزار مورد نیاز دوچرخه سواری به شمار می رود که توسط کمپانی آمریکایی تاپیک طراحی و تولید شده است. دوچرخه سواری جز‌‌ء تفریحات و ورزش هایی بوده که علاقه مندان زیادی داشته و افراد زیادی با آن سرو کار دارند. یکی از مشکلاتی که جزء جدایی ن..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات