محصولات
سبد خرید

تلمبه

تلمبه
تلمبه دستی مدل Topeak - Mini Dual DXG
نا موجود
مدل: Mini Dual DXG - TMD-2G برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدلMini Dual DXG، از کاربردی ترین لوازم جانبی دوچرخه می باشد که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازمی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual DXG از تلمبه هایی است که به ..
تلمبه دستی مدل Topeak - Mini Dual G
نا موجود
مدل: Mini Dual G برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدل Mini Dual G، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual G از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی،&nb..
تلمبه دستی مدل Topeak - RaceRocket MT
نا موجود
مدل: RaceRocket MT برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدلRaceRocket MT، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه RaceRocket MT از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی، ..
تلمبه دستی مدل Vibe - Pumpvb0020
نا موجود
مدل: Pumpvb0020 برند: Vibe
معرفی محصولتلمبه دستی وایب مدل Pumpvb0020، یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی دوچرخه سواری است که با دارا بودن دو ویژگی سبکی و کم‌حجمی، می‌توانید آن را به راحتی همراه خود حمل کنید؛ و در همان حال که در میان مناظر زیبای پیش‌رویتان رکاب می‌زنید، نگرانی بابت کم باد شدن چرخ دوچرخه..
تلمبه دستی مدل Vibe - Pumpvb0040
نا موجود
مدل: Pumpvb0040 برند: Vibe
معرفی محصولتلمبه دستی وایب مدل Pumpvb0040، یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی دوچرخه سواری است که می‌بایست هنگام آماده شدن برای یک دوچرخه سواری حرفه‌ای و هیجان‌انگیز، حتما آن را به همراه داشته باشید؛ تا در همان حال که در میان مناظر زیبای پیش‌رویتان رکاب می‌زنید، نگرانی ب..
تلمبه دستی مدل Vibe - Pumpvb0050
نا موجود
مدل: Pumpvb0050 برند: Vibe
معرفی محصولتلمبه دستی وایب مدل Pumpvb0050، یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی دوچرخه سواری است که با دارا بودن دو ویژگی سبکی و کم‌حجمی، می‌توانید آن را به راحتی همراه خود حمل کنید؛ و در همان حال که در میان مناظر زیبای پیش‌رویتان رکاب می‌زنید، نگرانی بابت کم باد شدن چرخ دوچرخه..
تلمبه دستی مدل Vibe - Pumpvb0060
نا موجود
مدل: Pumpvb0060 برند: Vibe
معرفی محصولتلمبه دستی وایب مدل Pumpvb0060، یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی دوچرخه سواری است که با دارا بودن دو ویژگی سبکی و کم‌حجمی، می‌توانید آن را به راحتی همراه خود حمل کنید؛ و در همان حال که در میان مناظر زیبای پیش‌رویتان رکاب می‌زنید، نگرانی بابت کم باد شدن چرخ دوچرخه..
تلمبه دستی مدل Vibe - Pumpvb0070
نا موجود
مدل: Pumpvb0070 برند: Vibe
معرفی محصولتلمبه دستی وایب مدل Pumpvb0070، که از جمله ضروری‌ترین لوازم جانبی دوچرخه سواری است، به شما کمک می‌کند تا هنگامی که با کاهش باد چرخ دوچرخه خود روبه‌رو هستید، بتوانید به راحتی آن را باد زده و به دوچرخه سواری دلچسب و لذت‌بخش خود ادامه دهید.تلمبه دستی وایب مدل 0070..
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Dually
نا موجود
مدل: Airspeed Dually برند: Cannondale
معرفی محصولتلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Dually، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم و دسته پلیمر طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیری..
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Max
نا موجود
مدل: Airspeed Max برند: Cannondale
معرفی محصولتلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Max، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم و دسته پلیمر طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیرین ل..
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Nitron
نا موجود
مدل: Airspeed Nitron برند: Cannondale
معرفی محصولتلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Nitron، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم  طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیرین لوله بالای..
تلمبه مدل Topeak - JoeBleow Max HP
نا موجود
مدل: JoeBlow Max Hp برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه ایستاده تاپیک مدل JoeBleow Max HP، دارای سری چند کاره، که سازگار با تمام والو های موتوری و فرانسوی می باشد. این تلمبه ایستاده زمینی از قدرت پمپاژ بسیار عالی برخوردار بوده و شلنگ آن به اندازه ای بزرگ است که می توان زمانی که دوچرخه درحالت ایستاده می ب..
تلمبه مدل Topeak - JoeBlow Race
نا موجود
مدل: JoeBlow Race Blue برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه تاپیک مدل JoeBlow Race، از کاربردی ترین لوازم جانبی دوچرخه می باشد که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازمی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد.این تلمبه دستی دارای ظرفیت 200psi/14bar ا..
تلمبه مدل Topeak - Mini Rocket iGlow
نا موجود
مدل: Mini Rocket iGlow برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه چراغ دار تاپیک مدل Mini Rocket iGlow، دارای یک ال ای دی قرمز فوق العاده روشن برای ایمنی بیشتر در شب می باشد، همچنین این محصول قابلیت نصب بر روی لوله زین و رام عقب را دارد.معرفی برندکمپانی تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طراحی جالب و منحصر ..
کپسول باد مدل Crank Brothers - Sterling CO2 Inflator
نا موجود
مدل: Sterling CO2 Inflator برند: Crank Brothers
معرفی محصولکپسول باد کرانک برادرز مدل Sterling CO2 Inflator، برای باد کردن لاستیک های دوچرخه استفاده می شود و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک کپسول باد برای مواقع اضطراری در سفرهای جاده ای، کوهستانی و ... هستند، می باشد. این محصول بسیار کوچک  دارای دو کپسول 16 گرمی ..
کپسول باد مدل Topeak - AirBooster
نا موجود
مدل: AirBooster برند: Topeak
معرفی برندکپسول باد تاپیک مدل AirBooster ، برای باد کردن لاستیک های دوچرخه استفاده می شود و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک کپسول باد برای مواقع اظطراری در سفرهای جاده ای ،کوهستانی و... هستند می باشد.این محصول بسیار کوچک  دارای یک کپسول 16 گرمی CO2 به همراه یک ..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات