محصولات
سبد خرید

تلمبه

تلمبه
مدل: Mini Dual DXG برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه دستی تاپیک مدلMini Dual DXG، از کاربردی ترین لوازم جانبی دوچرخه می باشد که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازمی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual DXG از تلمبه هایی است که به ..
216,000 تومان
مدل: RaceRocket MT برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه دستی تاپیک مدلRaceRocket MT، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه RaceRocket MT از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی، ..
374,000 تومان
مدل: AirBooster برند: Topeak
معرفی برند کپسول باد تاپیک مدل AirBooster ، برای باد کردن لاستیک های دوچرخه استفاده می شود و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک کپسول باد برای مواقع اظطراری در سفرهای جاده ای ،کوهستانی و... هستند می باشد.این محصول بسیار کوچک  دارای یک کپسول 16 گرمی CO2 به همراه یک ..
149,000 تومان
تلمبه دستی مدل Topeak - Mini Dual G
نا موجود
مدل: Mini Dual G برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه دستی تاپیک مدل Mini Dual G، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual G از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی،&nb..
167,000 تومان
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Dually
نا موجود
مدل: Airspeed Dually برند: Cannondale
معرفی محصول تلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Dually، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم و دسته پلیمر طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیری..
172,000 تومان
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Max
نا موجود
مدل: Airspeed Max برند: Cannondale
معرفی محصول تلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Max، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم و دسته پلیمر طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیرین ل..
189,000 تومان
تلمبه دوچرخه مدل Cannondale - Airspeed Nitron
نا موجود
مدل: Airspeed Nitron برند: Cannondale
معرفی محصول تلمبه دوچرخه کنندال مدل Airspeed Nitron، یکی از ابزارهای ضروری برای دوچرخه سواران داشتن یک تلمبه سبک در سفرهای جاده ای، کوهستانی می باشد که این محصول می تواند نیاز آن ها را برطرف نماید. این وسیله از بدنه آلومینیوم  طراحی شده و می توان آن را در قسمت زیرین لوله بالای..
119,000 تومان
تلمبه مدل Topeak - Goe Blow Race
نا موجود
مدل: Goe Blow Race Blue برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه تاپیک مدل Goe Blow Race، که دارای قابلیت تنظیم فشار هوا و سری دو کاره دستی(کوهستان / جاده) می باشد. درضمن این تلمبه ایستاده زمینی با داشتن سه پایه، مخزن نازک فولادی جهت پمپاژ آسان تر تا 200 پی اس ای و شلنگ اضافی توانسته جایگاه ویژه ای در میان دوچرخه سوار..
186,000 تومان
تلمبه مدل Topeak - JoeBleow Max HP
نا موجود
مدل: JoeBlow Max Hp برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه ایستاده تاپیک مدل JoeBleow Max HP، دارای سری چند کاره، که سازگار با تمام والو های موتوری و فرانسوی می باشد. این تلمبه ایستاده زمینی از قدرت پمپاژ بسیار عالی برخوردار بوده و شلنگ آن به اندازه ای بزرگ است که می توان زمانی که دوچرخه درحالت ایستاده می ب..
290,000 تومان
تلمبه مدل Topeak - Mini Rocket iGlow
نا موجود
مدل: Mini Rocket iGlow برند: Topeak
معرفی محصول تلمبه چراغ دار تاپیک مدل Mini Rocket iGlow، دارای یک ال ای دی قرمز فوق العاده روشن برای ایمنی بیشتر در شب می باشد، همچنین این محصول قابلیت نصب بر روی لوله زین و رام عقب را دارد. معرفی برند کمپانی تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طراحی جالب و منحصر ..
195,000 تومان
کپسول باد مدل Crank Brothers - Sterling CO2 Inflator
نا موجود
مدل: Sterling CO2 Inflator برند: Crank Brothers
معرفی محصول کپسول باد کرانک برادرز مدل Sterling CO2 Inflator، برای باد کردن لاستیک های دوچرخه استفاده می شود و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک کپسول باد برای مواقع اضطراری در سفرهای جاده ای، کوهستانی و ... هستند، می باشد. این محصول بسیار کوچک  دارای دو کپسول 16 گرمی ..
149,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)