محصولات
سبد خرید

آچار

آچار

آچار مدل +Topeak - X-Tool
نا موجود
مدل: X-Tool+ - TT2572S برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل X-Tool Plus، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. این محصول یکی دیگر از تولیدات شرکت آمریکایی تاپیک بوده که با خلاقیت و نوآوری توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند..
آچار مدل Crank Brothers - Y16
نا موجود
مدل: Y 16 برند: Crank Brothers
معرفی محصولآچار کرانک برادرز مدل Y16، با حجم کم و 16 عملکرد توانسته جایگاه ویژه ای میان دوچرخه سواران کسب کند ازجمله قابلیت های این محصول می توان به آچار ستاره ای، پیچ گوشتی، آچار آلن و سر کپسول co2 اشاره کرد.معرفی برندشرکت آمریکایی کرانک برادرز در سال 2000 تاسیس شد. ..
آچار مدل Topeak - Alien III
نا موجود
مدل: Alien III - TT2354 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Alien III، جزء ابزارهای پرطرفدار بین دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر دنیا است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخه شما با مشکلی مواجه و خراب می شود. در این ص..
آچار مدل Topeak - Lumi Tool 7
نا موجود
مدل: Lumi Tool 7 - TT2549 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Lumi Tool 7، فوق العاده سبک و با 7 عملکرد، جزء ابزارهای مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر جهان است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخ..
آچار مدل Topeak - Mini 10
نا موجود
مدل: Mini 10 - TT2557 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 10، با وجود 10 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آمده که به سا..
آچار مدل Topeak - Mini 18
نا موجود
مدل: Mini 18 - TT2518 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 18، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعمیر د..
آچار مدل Topeak - Mini 20 Pro
نا موجود
مدل: Mini 20 Pro - TT2536B برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 20 Pro، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعم..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro - TT2551S,TT2551GD برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro، با وجود 9 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آ..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro Carbon
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro Carbon - TT2552 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro Carbon، با وجود 9 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آمده..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro CB
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro CB - TT2542 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro CB، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی آمریکایی Topeak می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 20 سال در زمینه تولید محصولات دوچرخه سواری همچون انواع آچارهای همراه، تلمبه، کیف های مخصوص دوچرخه، کوله پشتی و … در میان بسیاری از افراد ..
آچار مدل Topeak - Nano Torqbar 6NM
نا موجود
مدل: Nano Torqbar 6NM - TT2566 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Nano Torqbar 6NM، باریک ترین آچار گشتاور که می توانید آن را هنگام دوچرخه سواری و ... همراه خود داشته باشید، توسط شرکت آمریکایی تاپیک طراحی و به بازار عرضه شده است. این ابزار دقیق و با کیفیت 5 کاره، دارای سری های مختلف بوده که می تواند در کارهای مکانیکی منزل، ف..
آچار مدل Topeak - Ratchet Rocket
نا موجود
مدل: Ratchet Rocket - TT2520 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Ratchet Rocket، با 15 کارایی و جعبه حمل ضد آب توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند ک..
تایرلور مدل Crank Brothers - Speedier Lever
نا موجود
مدل: Speedier Lever برند: Crank Brothers
معرفی محصولتایرلور کرانک برادرز مدل Speedier Lever، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام، مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد.این محصول دارای یک لبه برای خارج کردن و یک لبه برای جا زدن لاستی..
تایرلور مدل Topeak - Shuttle Lever 1.1
نا موجود
مدل: Shuttle Lever 1.1 - TTL001 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.1، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام از جنس پلیمر و مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد. این محصول دارای دو قسمت برای خارج کردن و جا زدن لاستیک می باشد..
تایرلور مدل Topeak - Shuttle Lever 1.2
نا موجود
مدل: Shuttle Lever 1.2 - TTL002 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.2، یکی دیگر از تولیدات شرکت آمریکایی تاپیک بوده که با خلاقیت و نوآوری توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد.زمانی که در جاده، جنگل، کوهستان و ... دوچرخه سواری می کنید، اتفاق می افتد که چرخ شما پنچر شود و نیاز به تعمیر ..
تایرلور و آچار قفل زنجیر مدل Topeak - Power Lever
نا موجود
مدل: Power Lever - TTL005 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور و آچار قفل زنجیر تاپیک مدل Power Lever، یک ابزار چند منظوره سبک وزن و مبتکرانه که توسط شرکت آمریکایی تاپیک طراحی و ساخته شده است. این برند با خلاقیت و نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز و مواد با کیفیت توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد.زمانی ..
کیت آچار مدل Topeak - Prep 25
نا موجود
مدل: Prep 25 برند: Topeak
معرفی محصولکیت آچار تاپیک مدل Prep 25، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعمیر دو..
کیت آچار مدل Victorinox - Bike Tools
نا موجود
مدل: Bike Tools برند: Victorinox
معرفی محصولکیت آچار ویکتورینوکس مدل Bike Tools، محصولی منحصر به فرد از بهترین برند تولیدکننده چاقوهای همه کاره در جهان است که با وزن کمی که دارد به آسانی می تواند در همه جا همراه دوچرخه سواران باشد. این کیت آچار 13 کاره مجهز به جک بالا برنده تایر و 8 آچار اصلی تعمیر دوچرخه می باشد که برای ا..
نمايش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات