محصولات
سبد خرید

زین

زین
زین پهن ژله ای مدل Topeak - 3D Comfort
نا موجود
مدل: Free TX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصولزین پهن ژله ای تاپیک مدل 3D Comfort، برای تورهای گردشگری و دوچرخه سواری تفریحی طراحی شده است. برای جلوگیری از ضربات و شوک هایی که به دوچرخه سوار در حین حرکت وارد می شود ژلی را در فوم این زین تزریق کرده اند که میتواند خود را از دیگر محصولات متمایز کند و همچنین دارای سیست..
زین دوچرخه مدل Fabric - Line Elite Shallow
نا موجود
مدل: Line Elite Shallow - FP7307U11OS برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Line Elite Shallow، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ز..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Flat Black/Black
نا موجود
مدل: Scoop Elite Flat Black/Black - FU4500FE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Flat Black/Black، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. کمپانی فابریک با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز ..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Flat Black/White
نا موجود
مدل: Scoop Elite Flat Black/White - FU4500FE02 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Flat Black/White، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. کمپانی فابریک با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناس..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Radius
نا موجود
مدل: Scoop Elite Radius - FU4500RE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Radius، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ز..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Shallow
نا موجود
مدل: Scoop Elite Shallow - FU4500SE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Shallow، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ..
زین دوچرخه مدل Specialized - Henge Expert
نا موجود
مدل: Henge Expert برند: Specialized
معرفی محصولزین دوچرخه Specialized مدل Henge Expert، یکی از محصولات پرفروش کمپانی آمریکایی Specialized می باشد. این کمپانی که در حدود 45 سال در زمینه تولید دوچرخه و لوازم آن فعالیت داشته با تولید این زین راحتی را برای افراد فراهم نموده است. طراحی نرم و راحت زین Henge Expert موجب شده که از آن..
زین دوچرخه مدل Specialized - Phenom Pro
نا موجود
مدل: Phenom Pro برند: Specialized
معرفی محصولزین دوچرخه Specialized مدل Phenom Pro، یکی از محصولات پرفروش کمپانی آمریکایی Specialized می باشد. این کمپانی که در حدود 45 سال در زمینه تولید دوچرخه و لوازم آن فعالیت داشته با تولید این زین راحتی را برای افراد فراهم نموده است. طراحی نرم و راحت زین Henge Expert موجب شده که از آن به..
زین دوچرخه مدل Topeak - Free_XX
نا موجود
مدل: Free XX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصولزین تاپیک مدل Free_XX، محصولی مناسب برای بانوان و آقایان بوده که جهت تفریح و مسابقات دوچرخه سواری در سطح حرفه ای طراحی شده است. سیستم 3D Comfort در این زین در هنگام برخورد به پستی و بلندی ها و دست اندازها با توزیع فشار وارد شده و حذف آن از بدن افراد، حداکثر را..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات