محصولات
سبد خرید

قطعات دوچرخه

مدل: Defender R1 / R2 - TC9629 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر جلو و عقب Topeak مدل Defender R1 / R2، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشد. گلگیر دوچرخه یکی از قطعات مهمی بوده که باید بر روی هر دوچرخه ای نصب باشد، چرا که گلگیر ها پوشش مناسبی برای جلوگیری از پرتاب گل و لای به دوچرخه در روزهای بارانی و عب..
500,000 تومان
پنجه رکاب مدل Crank Brothers - Candy 3
نا موجود
مدل: Candy 3 Black برند: Crank Brothers
معرفی محصولپنجه رکاب کرانک برادرز مدل Candy 3، مناسب دوچرخه های کوهستان بوده و در میان دوچرخه سواران حرفه ای، نیمه حرفه ای و کراس کانتری سواران بسیار محبوب می باشد.این محصول ساخته شده از آلومینیوم 6061 که بسیار سبک و مقاوم بوده و دارای قفل شونده محور ازجنس کرومولی می باشد. از ..
پنجه رکاب مدل Crank Brothers - Eggbeater 1
نا موجود
مدل: Eggbeater 1 برند: Crank Brothers
معرفی محصولپنجه رکاب کرانک برادرز مدل Eggbeater 1، در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردار است که مخصوص دوچرخه های کوهستان می‌باشد، همچنین درجه چرخش این پنجه رکاب 15 تا 20 درجه است.معرفی برندشرکت آمریکایی کرانک برادرز در سال 2000 تاسیس شد. این کمپانی در زمینه تجهیزات دوچرخه به خا..
جک مدل Cannondale - Eileen 2
نا موجود
مدل: ٍEileen 2 برند: Cannondale
معرفی محصولجک بغل کنندال مدل Eileen 2، برای انواع دوچرخه ها با سایزهای مختلف مناسب است. این جک آلومینیومی برای لاستیک های با ضخامت 23 میلی متر استفاده می شود و همچنین دارای دو براکت برای تنه های Large و Small می باشد.معرفی برندبرند Cannondale در سال 1971 تاسیس شد ..
جک مدل Cannondale - Eileen 3
نا موجود
مدل: Eileen 3 برند: Cannondale
معرفی محصولجک کنندال مدل Eileen 3، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی آمریکایی کنندال می باشد که با تجربه ای بیش از 45 سال در زمینه تولید پوشاک و لوازم جانبی دوچرخه در میان عموم مردم به شهرت رسیده است. از این جک دوچرخه می توانید به عنوان بهترین انتخاب برای زمانی که می خواهید دوچرخه را برای مدتی..
زین پهن ژله ای مدل Topeak - 3D Comfort
نا موجود
مدل: Free TX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصولزین پهن ژله ای تاپیک مدل 3D Comfort، برای تورهای گردشگری و دوچرخه سواری تفریحی طراحی شده است. برای جلوگیری از ضربات و شوک هایی که به دوچرخه سوار در حین حرکت وارد می شود ژلی را در فوم این زین تزریق کرده اند که میتواند خود را از دیگر محصولات متمایز کند و همچنین دارای سیست..
زین دوچرخه مدل Fabric - Line Elite Shallow
نا موجود
مدل: Line Elite Shallow - FP7307U11OS برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Line Elite Shallow، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ز..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Flat Black/Black
نا موجود
مدل: Scoop Elite Flat Black/Black - FU4500FE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Flat Black/Black، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. کمپانی فابریک با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز ..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Flat Black/White
نا موجود
مدل: Scoop Elite Flat Black/White - FU4500FE02 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Flat Black/White، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. کمپانی فابریک با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناس..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Radius
نا موجود
مدل: Scoop Elite Radius - FU4500RE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Radius، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ز..
زین دوچرخه مدل Fabric - Scoop Elite Shallow
نا موجود
مدل: Scoop Elite Shallow - FU4500SE01 برند: Fabric
معرفی محصولزین دوچرخه فابریک مدل Scoop Elite Shallow، یکی دیگر از محصولات بی نظیر این شرکت آمریکایی می باشد. این شرکت با کسب جوایز مختلف در صنعت دوچرخه سواری، همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز محصولاتی را تولید نماید که متناسب با نیاز و فرم بدن افراد باشد. در ساخت ..
زین دوچرخه مدل Specialized - Henge Expert
نا موجود
مدل: Henge Expert برند: Specialized
معرفی محصولزین دوچرخه Specialized مدل Henge Expert، یکی از محصولات پرفروش کمپانی آمریکایی Specialized می باشد. این کمپانی که در حدود 45 سال در زمینه تولید دوچرخه و لوازم آن فعالیت داشته با تولید این زین راحتی را برای افراد فراهم نموده است. طراحی نرم و راحت زین Henge Expert موجب شده که از آن..
زین دوچرخه مدل Specialized - Phenom Pro
نا موجود
مدل: Phenom Pro برند: Specialized
معرفی محصولزین دوچرخه Specialized مدل Phenom Pro، یکی از محصولات پرفروش کمپانی آمریکایی Specialized می باشد. این کمپانی که در حدود 45 سال در زمینه تولید دوچرخه و لوازم آن فعالیت داشته با تولید این زین راحتی را برای افراد فراهم نموده است. طراحی نرم و راحت زین Henge Expert موجب شده که از آن به..
زین دوچرخه مدل Topeak - Free_XX
نا موجود
مدل: Free XX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصولزین تاپیک مدل Free_XX، محصولی مناسب برای بانوان و آقایان بوده که جهت تفریح و مسابقات دوچرخه سواری در سطح حرفه ای طراحی شده است. سیستم 3D Comfort در این زین در هنگام برخورد به پستی و بلندی ها و دست اندازها با توزیع فشار وارد شده و حذف آن از بدن افراد، حداکثر را..
گریپ دوچرخه مدل Fabric - Semi Ergo Grip
نا موجود
مدل: Semi Ergo Grip برند: Fabric
معرفی محصولگریپ دوچرخه فابریک مدل Semi Ergo Grip، با طراحی فوق العاده ای که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. گریپ دوچرخه از مهم ترین قطعات دوچرخه به شمار می رود خصوصا زمانیکه از دوچرخه در مسافت های طولانی استفاده می نمایید. بر این اساس ما جهت حفظ راحتی و ایمنی بیشتر دوچرخه سوار،..
گریپ دوچرخه مدل Fabric - Silicone Push-On Grip
نا موجود
مدل: Silicone Push-On Grip برند: Fabric
معرفی محصولگریپ دوچرخه فابریک مدل Silicone Push-On Grip، از جنس سیلیکون بوده که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشد و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک دسته مناسب و راحت می باشند، است. این محصول به همراه دو عدد گریپ با طراحی آرگونومیک بوده که&n..
گریپ دوچرخه مدل Specialized -  BG Contour
نا موجود
مدل: BG Contour برند: Specialized
معرفی محصولگریپ دوچرخه Specialized مدل BG Contour، یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی تولید شده توسط این برند بوده که بسیار مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. اگر به دنبال یک گریپ راحت با کیفیت بالا برای دسته ی دوچرخه خود هستید، گریپ دوچرخه BG Contour بهترین انتخاب برای شما ا..
گریپ دوچرخه مدل Specialized - Roll Grips
نا موجود
مدل: Roll Grips برند: Specialized
معرفی محصولگریپ دوچرخه Specialized مدل Roll Grips، از جمله کاربردی ترین لوازم جانبی تولید شده توسط این برند بوده که بسیار مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. اگر به دنبال یک گریپ نرم و راحت با دوام بالا برای دسته ی دوچرخه خود هستید، گریپ دوچرخه Roll Grips یک ..
گلگیر بدنه مدل Topeak - D-Flash DT
نا موجود
مدل: D-Flash DT - TC9654 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر بدنه Topeak مدل D-Flash DT، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر ها..
گلگیر جلو و عقب مدل Topeak - Defender M1 / XC11
نا موجود
مدل: Defender M1 / XC11 - TC9638 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر جلو و عقب Topeak مدل Defender M1 / XC11، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشد. گلگیر دوچرخه یکی از قطعات مهمی بوده که باید بر روی هر دوچرخه ای نصب باشد، چرا که گلگیر ها پوشش مناسبی برای جلوگیری از پرتاب گل و لای به دوچرخه در روزهای بارانی و ..
گلگیر چرخ جلو مدل Topeak - D-Flash FS
نا موجود
مدل: D-Flash FS - TC9652 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر چرخ جلو Topeak مدل D-Flash FS، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های ..
گلگیر چرخ عقب مدل Topeak - D-Flash ST
نا موجود
مدل: D-Flash ST - TC9653 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر چرخ عقب Topeak مدل D-Flash ST، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های ..
گلگیر زیر زین مدل Topeak - D-Flash S
نا موجود
مدل: D-Flash S - TC9651 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر زیر زین Topeak مدل D-Flash S، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های د..
نمايش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات