محصولات
سبد خرید

تلسکوپی

تلسکوپی
مدل: Ambleside C66 برند: Robens
معرفی محصول عصای کوهنوردی Robens مدل  Ambleside C66 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک با بدنه ای از جنس کربن بوده که از کیفیت فوق العاده ای بهره مند است . تنگستن این محصول بسیار مقاوم بوده ..
1,395,000 تومان
مدل: Coniston T7 برند: Robens
معرفی محصول عصای کوهنوردی Robens مدل  Coniston T7 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که قابلیت جدا شدن دارد ، کاملا جمع شده و حجم کمی را اشغال می کند . همچنین در زمان مصرف بسیار راحت به هم وصل می شوند. ج..
695,000 تومان
مدل: Grasmere T7 برند: Robens
معرفی محصول عصای کوهنوردی Robens مدل  Grasmere T7 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک با بدنه ای از جنس آلومینیوم بوده که از کیفیت فوق العاده ای بهره مند است . تنگستن این محصول بسیار مقاوم بو..
695,000 تومان
مدل: Keswick T6 برند: Robens
معرفی محصول عصای کوهنوردی Robens مدل  Keswick T6 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و تنگستن این محصول از فولاد کربنی ساخته شده که در تمامی ..
490,000 تومان
مدل: Ravenglass T7 برند: Robens
معرفی محصول عصای کوهنوردی Robens مدل  Ravenglass T7 , دارای قابلیت های زیادی بوده ، علاوه بر اینکه برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است ، امکان استفاده به عنوان مونوپاد نیز دارد و دارای پایه سلفی بوده که به دستگیره عصا متصل  می شود(دستگیره عصا باز شده و گیره م..
845,000 تومان
مدل: Comino برند: Vango
معرفی محصول عصای کوهنوردی ونگو مدل Comino , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دسته ی از جنس فومی با قابلیت آنتی شوک و ضد لغزش به همراه بند میکروفیبری می باشد . ..
375,000 تومان
مدل: Inca برند: Vango
معرفی محصول عصای کوهنوردی ونگو مدل Inca , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم و حتی مسیرهای سخت  بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دارای دسته ی بلند فومی و بند میکروفیبری می باشد . این عصا&nb..
320,000 تومان
مدل: Pico برند: Vango
معرفی محصول عصای کوهنوردی ونگو مدل Pico , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم و حتی مسیرهای سخت  بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دارای دسته ی فومی با روکش گریپ و بند میکروفیبری می باشد . ای..
245,000 تومان
عصای کوهنوردی Vipole - Pop Up EVA Violet
نا موجود
مدل: Pop Up EVA Violet برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت قابل تا شدن به منظور حمل راحت تر مجهز به یخ شکن جنس دسته: اتیلن وینیل استات (EVA) بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم بدنه از جنس آلومینیوم 7075 مجهز به بند مچی قابل تنظیم سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه: محل تماس با زمی..
155,000 تومان
عصای کوهنوردی Vipole - Trekker Quick Lock
نا موجود
مدل: Trekker Quick Lock برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت مجهز به گل برف جنس دسته: چوب پنبه بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم اندازه :  در حالت بسته :67cm در حالت باز: 135cm مجهز به بند مچی قابل تنظیم وزن: 315gr سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه : سطح در تماس با زمین) ..
103,000 تومان
عصای کوهنوردی Vipole - Walker QL 100cm Violet
نا موجود
مدل: Walker QL 100cm Violet برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت مجهز به گل برف جنس دسته چوب پنبه L شکل بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم اندازه :  در حالت بسته :53cm، در حالت باز: 100cm مجهز به بند مچی قابل تنظیم وزن: 235gr سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه : سطح در تماس با ز..
132,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Climber AS QL EVA Mid
نا موجود
مدل: Climber AS QL EVA Mid برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی ویپل مدل Climber AS QL EVA Mid ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم 7075 و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد ، در کنار دست..
117,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Glacier Cork
نا موجود
مدل: Glacier Cork برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی ویپل مدل Glacier Cork ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم  و جنس دسته آن نیز از چو پنبه می باشد ، در کنار دسته آن ی..
105,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Glacier EVA Long
نا موجود
مدل: Glacier EVA Long برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی ویپل مدل Glacier EVA Long ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد ، در کنار دسته آن یک بن..
105,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Wilderness AS EVA
نا موجود
مدل: Wilderness AS EVA برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی ویپل مدل Wilderness AS EVAd، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد، در کنار دسته آن یک بند..
103,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Base Camp Ql Eva Long
نا موجود
مدل: Base Camp Ql Eva Long برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Base Camp Ql Eva Long، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. بدنه ی این محصول از جنس فلز مقاوم آلومینیوم و دسته ی آن EVA می باشد. یکی از ویژگی های این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع در دو حالت است که سبب مقاومت بیشتر در برابر نو..
128,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Challenge Antishock Cork
نا موجود
مدل: Challenge Antishock Cork برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Challenge Antishock Cork، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. جنس بدنه این محصول آلومینیوم و دسته آن چوب پنبه و همچنین جنس سخمه Carbide می باشد که قابلیت های آنتی شوک(لرزش گیر) و یخ شکن را نیز دارا است. معرفی..
105,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Climber QL
نا موجود
مدل: Climber QL - Green برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Climber QL, برای علاقه مندان به کوه نوردی و پیاده روی ساخته شده است. این محصول با بدنه مقاوم آلومینیومی و دسته EVA به همراه بند مچی قابل تنظیم در کنار دسته توانسته جایگاه خوبی در بین افراد پیداکند همچنین این محصول مجهز به آنتی شوک (لرزش گیر..
112,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Explorer
نا موجود
مدل: Explorer برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Explorer, برای علاقه مندان به کوه نوردی و پیاده روی ساخته شده که با بدنه مقاوم آلومینیومی و دسته فومی به همراه روکش پلاستیکی و بند مچی قابل تنظیم توانسته جایگاه خوبی در بین افراد پیداکند و همچنین جنس سخمه این محصول Carbide می باشد که از لغزیدن عصا بر..
115,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Glacier EVA
نا موجود
مدل: Glacier EVA برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Glacier EVA، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و دسته ی آن EVA و همچنین جنس سخمه Carbide می باشد. این محصول قابلیت تغییر ارتفاع در دو حالت را دارد که سبب مقاومت بیشتر ..
88,000 تومان
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Pop Up EVA Mid
نا موجود
مدل: Pop Up EVA Mid برند: Vipole
معرفی محصول عصای کوهنوردی Vipole مدل Pop Up EVA Mid, برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. بدنه ی این محصول از جنس فلز مقاوم آلومینیوم و دسته ی آن EVA می باشد. ارتفاع این محصول هنگامی که جمع می شود به 34 سانتی متر می رسد که حمل آن را آسان تر می کند. جنس سخمه ا..
165,000 تومان
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)