محصولات
سبد خرید

تلسکوپی

تلسکوپی
عصای کوهنوردی Vipole - Pop Up EVA Violet
نا موجود
مدل: Pop Up EVA Violet برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت قابل تا شدن به منظور حمل راحت تر مجهز به یخ شکن جنس دسته: اتیلن وینیل استات (EVA) بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم بدنه از جنس آلومینیوم 7075 مجهز به بند مچی قابل تنظیم سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه: محل تماس با زمی..
عصای کوهنوردی Vipole - Trekker Quick Lock
نا موجود
مدل: Trekker Quick Lock برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت مجهز به گل برف جنس دسته: چوب پنبه بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم اندازه :  در حالت بسته :67cm در حالت باز: 135cm مجهز به بند مچی قابل تنظیم وزن: 315gr سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه : سطح در تماس با زمین) ..
عصای کوهنوردی Vipole - Walker QL 100cm Violet
نا موجود
مدل: Walker QL 100cm Violet برند: Vipole
مجهز به تنظیم ارتفاع در 2 حالت مجهز به گل برف جنس دسته چوب پنبه L شکل بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم اندازه :  در حالت بسته :53cm، در حالت باز: 100cm مجهز به بند مچی قابل تنظیم وزن: 235gr سخمه از جنس کاربید تنگستن (سخمه : سطح در تماس با ز..
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Climber AS QL EVA Mid
نا موجود
مدل: Climber AS QL EVA Mid برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی ویپل مدل Climber AS QL EVA Mid ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم 7075 و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد ، در کنار دست..
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Glacier Cork
نا موجود
مدل: Glacier Cork برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی ویپل مدل Glacier Cork ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم  و جنس دسته آن نیز از چو پنبه می باشد ، در کنار دسته آن ی..
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Glacier EVA Long
نا موجود
مدل: Glacier EVA Long برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی ویپل مدل Glacier EVA Long ، با طراحی زیبا و منحصر به فرد ، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد ، در کنار دسته آن یک بن..
عصای کوهنوردی مدل  Vipole - Wilderness AS EVA
نا موجود
مدل: Wilderness AS EVA برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی ویپل مدل Wilderness AS EVAd، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، گزینه ای ایده آل برای کسانی که به دنبال یک عصا سبک وزن و با کیفیت برای کوهنوردی و پیاده روی هستند می باشد. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و جنس دسته آن نیز از ساختار EVA می باشد، در کنار دسته آن یک بند..
عصای کوهنوردی مدل Robens - Ambleside C66
نا موجود
مدل: Ambleside C66 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل Ambleside C66، از جمله تجهیزات کوهنوردی تولید شده توسط کمپانی روبنز بوده و دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی ..
عصای کوهنوردی مدل Robens - Coniston T7
نا موجود
مدل: Coniston T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل Coniston T7، از جمله تجهیزات کوهنوردی تولید شده توسط کمپانی روبنز بوده و دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلا..
عصای کوهنوردی مدل Robens - Grasmere T7
نا موجود
مدل: Grasmere T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل Grasmere T7، از جمله تجهیزات کوهنوردی تولید شده توسط کمپانی روبنز بوده و دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن، خست..
عصای کوهنوردی مدل Robens - Keswick T6
نا موجود
مدل: Keswick T6 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل Keswick T6، از نوع عصاهای تلسکوپی بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن، خستگی، ف..
عصای کوهنوردی مدل Robens - Ravenglass T7
نا موجود
مدل: Ravenglass T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل Ravenglass T7, از نوع عصاهای تلسکوپی بوده و یکی از متفاوت ترین عصاهای کوهنوردی تولید شده توسط کمپانی روبنز می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از ج..
عصای کوهنوردی مدل Vango - Annapurna
نا موجود
مدل: Annapurna (Carbon Walking Pole) برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Annapurna, "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
عصای کوهنوردی مدل Vango - Basho
نا موجود
مدل: Basho (Folding Walking Pole) برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Basho, "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
عصای کوهنوردی مدل Vango - Camino
نا موجود
مدل: Camino برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Camino, یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی ونگو است و دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خورد..
عصای کوهنوردی مدل Vango - Inca
نا موجود
مدل: Inca برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Inca, یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی ونگو است و دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن،..
عصای کوهنوردی مدل Vango - Pico
نا موجود
مدل: Pico برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Pico، از نوع عصاهای تلسکوپی بوده که دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید با خود به همراه داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن، خستگی، فشار آمدن به زانو ها و ....
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Base Camp Ql Eva Long
نا موجود
مدل: Base Camp Ql Eva Long برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Base Camp Ql Eva Long، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. بدنه ی این محصول از جنس فلز مقاوم آلومینیوم و دسته ی آن EVA می باشد. یکی از ویژگی های این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع در دو حالت است که سبب مقاومت بیشتر در برابر نو..
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Challenge Antishock Cork
نا موجود
مدل: Challenge Antishock Cork برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Challenge Antishock Cork، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. جنس بدنه این محصول آلومینیوم و دسته آن چوب پنبه و همچنین جنس سخمه Carbide می باشد که قابلیت های آنتی شوک(لرزش گیر) و یخ شکن را نیز دارا است.معرفی..
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Climber QL
نا موجود
مدل: Climber QL - Green برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Climber QL, برای علاقه مندان به کوه نوردی و پیاده روی ساخته شده است. این محصول با بدنه مقاوم آلومینیومی و دسته EVA به همراه بند مچی قابل تنظیم در کنار دسته توانسته جایگاه خوبی در بین افراد پیداکند همچنین این محصول مجهز به آنتی شوک (لرزش گیر..
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Explorer
نا موجود
مدل: Explorer برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Explorer, برای علاقه مندان به کوه نوردی و پیاده روی ساخته شده که با بدنه مقاوم آلومینیومی و دسته فومی به همراه روکش پلاستیکی و بند مچی قابل تنظیم توانسته جایگاه خوبی در بین افراد پیداکند و همچنین جنس سخمه این محصول Carbide می باشد که از لغزیدن عصا بر..
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Glacier EVA
نا موجود
مدل: Glacier EVA برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Glacier EVA، برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم و دسته ی آن EVA و همچنین جنس سخمه Carbide می باشد. این محصول قابلیت تغییر ارتفاع در دو حالت را دارد که سبب مقاومت بیشتر ..
عصای کوهنوردی مدل Vipole - Pop Up EVA Mid
نا موجود
مدل: Pop Up EVA Mid برند: Vipole
معرفی محصولعصای کوهنوردی Vipole مدل Pop Up EVA Mid, برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. بدنه ی این محصول از جنس فلز مقاوم آلومینیوم و دسته ی آن EVA می باشد. ارتفاع این محصول هنگامی که جمع می شود به 34 سانتی متر می رسد که حمل آن را آسان تر می کند. جنس سخمه ا..
عصای کوهنوردی مدل Wanabee - Nordic Walk X2
نا موجود
مدل: Nordic Walk X2 برند: Wanabee
معرفی محصولعصای کوهنوردی Wanabee مدل Nordic Walk X2، از جمله تجهیزات کوهنوردی تولید شده توسط این کمپانی فرانسوی می باشد. عصای کوهنوردی یکی از ضروری ترین لوازمی است که هر کوهنورد باید همراه خود داشته باشد و نبود آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله لیز خوردن، خستگی، فشار آمدن به زا..
نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات