محصولات
سبد خرید

کولر

با شروع فصل تابستان همانطور که به تعداد کمپینگ ها و سفرهای مختلف افزوده می شود گرمای هوا نیز افزایش پیدا می کند. شاید برخی از افراد به خاطر این گرما از رفتن به کمپ و یا طبیعت گردی پرهیز کرده و ترجیح می دهند در زیر باد کولر و یا پنکه در خانه بمانند. باید به این افراد این مژده داده شود که با وجود محصولات پیشرفته و جدید خنک کننده، در حال حاضر می توانند با خیالی آسوده از عدم گرمازدگی، با استفاده از فن ها و کولرهایی که مخصوص کمپینگ و طبیعت گردی ساخته شده به تفریح در کنار خانواده، دوستان و یا گروه های طبیعت گردی، در گرمای تابستان بپردازند.

فن لامپ دار مدل Adventuridge - Tent Fan with LED Light
نا موجود
مدل: Tent Fan with LED Light - 46863 برند: Adventuridge
معرفی محصولفن لامپ دار Adventuridge مدل Tent Fan with LED Light 46863، محصولی ایده آل برای شب های تاریک و یا روزهای گرم بوده که قابل استفاده در داخل چادر، کمپینگ و ... می باشد. در روزها و شب های گرم زمانی که داخل چادر مشغول استراحت هستید و هوای داخل چادر گرم و مرطوب می شود، فن لامپ دار می تواند ..
کولر آبی رومیزی مدل Arctic Air - USB Air Cooler
نا موجود
مدل: USB Air Cooler برند: Arctic Air
معرفی محصولکولر آبی رومیزی Arctic Air مدل USB Air Cooler​، راهکاری بسیار مناسب برای خنک ماندن در هوای گرم اتاق، چادر و ... می باشد. در روزها و شب های گرم زمانی که داخل چادر مشغول استراحت هستید و هوای داخل چادر گرم و معتدل می شود، کولر Arctic Air می تواند یک جریان هوای مطبوع را ایجاد کن..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات