محصولات
سبد خرید

Adventuridge

برند Adventuridge یکی از زیرمجموعه های کمپانی ALDI می باشد که به تولید تجهیزات با کیفیت کمپینگ، طبیعت گردی، سفر و ... مشغول بوده و توانسته مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان قرار بگیرد. محصولات برند Adventuridge شامل چادر، زیرانداز، کوله پشتی و سایر لوازم طبیعت گردی بوده که این شرکت در حال گسترش آن ها می باشد. کمپانی ALDI در سال 1946 توسط برادران Albrecht در آلمان تاسیس شد. این کمپانی که در اصل متشکل از فروشگاه های زنجیره ای می باشد، اکنون بیش از 10000 فروشگاه در 20 کشور جهان از جمله ایتالیا، هلند، دانمارک، چین، پرتغال، اسپانیا و ... دارد که در حال خدمت رسانی به مردم است.

زیرانداز بادی مدل Adventuridge - Self Inflating Sleeping Mat 96173
نا موجود
مدل: Self Inflating Sleeping Mat 96173 برند: Adventuridge
معرفی محصولزیرانداز Adventuridge مدل Self Inflating Sleeping Mat 96173، با داشتن ضخامت 5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسی..
زیرانداز بادی مدل Adventuridge - Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983
نا موجود
مدل: Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983 برند: Adventuridge
معرفی محصولزیرانداز بالشت دار Adventuridge مدل Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983، با داشتن ضخامت 5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با..
فن لامپ دار مدل Adventuridge - Tent Fan with LED Light
نا موجود
مدل: Tent Fan with LED Light - 46863 برند: Adventuridge
معرفی محصولفن لامپ دار Adventuridge مدل Tent Fan with LED Light 46863، محصولی ایده آل برای شب های تاریک و یا روزهای گرم بوده که قابل استفاده در داخل چادر، کمپینگ و ... می باشد. در روزها و شب های گرم زمانی که داخل چادر مشغول استراحت هستید و هوای داخل چادر گرم و مرطوب می شود، فن لامپ دار می تواند ..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات