محصولات
سبد خرید

بخاری سفری | بخاری کمپینگ

کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... در فصل پاییز و زمستان حال و هوای خاص خود را دارد و برای بسیاری از طبیعت دوستان لذت بخش می باشد. اما این موضوع را نباید فراموش کرد که برای حفظ سلامتی خود و دیگر همراهان در کمپینگ باید گرمایی دلنشین نیز ایجاد کرد. امروزه برای راحتی در حمل و نقل و نیز حفظ ایمنی، محصولات متنوع بسیاری در زمینه گرمایش تولید شده که می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده نمایید. به طور مثال بخاری جیبی هایی که با قدرت گرم کنندگی عالی، با گرم کردن شما در کیسه خواب، خوابی خوش را برای شما به ارمغان می آورد، و یا بخاری های مسافرتی گازی که چادرهای کمپ را به سرعت گرم کرده و محیطی عالی همچون خانه را برای شما به ارمغان می آورد.

بخاری هیزمی مدل Dilor - Wood
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Wood برند: Dilor
معرفی محصولبخاری هیزمی Dilor مدل Wood، یکی از بهترین لوازم گرمایشی و آشپزی در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که توسط کمپانی دیلور طراحی و تولید شده است تا با همراه داشتن آن بتوانید علاوه‌بر گرم کردن محیط داخل چادر، مواد غذایی خود را نیز گرم و یا آماده کنید و لذت نوشید..
2,750,000 تومان
بخاری Kovea - Giga Sun
نا موجود
مدل: Giga Sun برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی کووآ مدل Giga Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای این ..
بخاری جیبی مدل Kovea - Pocket Hand Warmer-Large
نا موجود
مدل: Pocket Hand Warmer-Large - VKH-PW06L برند: Kovea
معرفی محصولبخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Large، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ...
بخاری جیبی مدل Kovea - Pocket Hand Warmer-Medium
نا موجود
مدل: Pocket Hand Warmer-Medium - VKH-PW05M برند: Kovea
معرفی محصولبخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Medium، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگی..
بخاری جیبی مدل Kovea - Pocket Warmer-Small
نا موجود
مدل: Pocket Warmer-Small - VKH-PW04S برند: Kovea
معرفی محصولبخاری جیبی کووآ مدل Pocket Warmer-Small، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ... می..
بخاری جیبی مدل استیل - Offroad Bazar
ساخت ایران نا موجود
مدل: Steel برند: Offroad Bazar
معرفی محصولبخاری جیبی آفرودبازار مدل استیل، جزء وسایل مخصوص جهت گرمایش در روز‌های سرد سال بوده که به سفارش OffroadBazar تولید شده است. این بخاری جیبی با قرار گرفتن در داخل جیب، این امکان را برای شما فراهم کرده تا هنگام کوهنوردی، کمپینگ، انجام فعالیت‌های روزانه و ... دچار سرما‌زدگی..
بخاری سوختی الکترونیکی مدل Morgen - Airtronic
نا موجود
مدل: Morgen Airtronic برند: Morgen
معرفی محصولبخاری سوختی الکترونیکی Morgen مدل Airtronic، محصولی بسیار کاربردی از این کمپانی آلمانی می باشد که در کمپینگ و سفر برای گرم نگه داشتن داخل چادر، کلبه و .. مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید از جمله مسائلی که افراد در هنگام سفر در فصول سرد با آن مواجه هست..
بخاری گازوئیلی مدل ORB - GH5KW2
نا موجود
مدل: GH5KW2 Air Parking Heater برند: ORB
معرفی محصولبخاری گازوئیلی ORB مدل GH5KW2، یک سیستم گرمایشی پرتابل است که تحت لیسانس شرکت Vevor آمریکا طراحی و تولید شده و از کارایی و ایمنی بالایی برخوردار است. این بخاری گازوئیلی درجا، در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و ...، داخل چادر، کلبه و یا خودروی شما را به خوبی گرم کرده و با همراه ..
بخاری گازوئیلی مدل ORB - GH5KW3
نا موجود
مدل: GH5KW3 Air Parking Heater برند: ORB
معرفی محصولبخاری گازوئیلی ORB مدل GH5KW3، یک سیستم گرمایشی پرتابل است که تحت لیسانس شرکت Vevor آمریکا طراحی و تولید شده و از کارایی و ایمنی بالایی برخوردار است. این بخاری گازوئیلی درجا، در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و ...، داخل چادر، کلبه و یا خودروی شما را به خوبی گرم کرده و با همراه ..
بخاری گازوئیلی مدل ORB - KW 20 50 80
نا موجود
مدل: Air Heater KW 20 50 80 برند: ORB
معرفی محصولبخاری گازوئیلی ORB مدل KW 20 50 80، محصولی بسیار کاربردی بوده که در کمپینگ و سفر برای گرم کردن چادر، کلبه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در فصل زمستان به دلیل وجود هوای سرد، رفتن به سفر و کمپ برای اکثر افراد مشکل می باشد و یا حتی بعضی ترجیح می دهند که د..
بخاری گازی سرامیکی مدل Kovea - Cupid
نا موجود
مدل: Cupid برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Cupid، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای..
بخاری گازی سرامیکی مدل Kovea - Little Sun
نا موجود
مدل: Little Sun برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Little Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و..
بخاری گازی مدل Kovea - Fireball
2021 نا موجود
مدل: Fireball - KH-0710 برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی کووآ مدل Fireball، محصولی بسیار کاربردی و مناسب کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... می باشد که جزء سبک ترین و کوچکترین بخاری های این کمپانی کره ای به شمار می آید. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته ..
بخاری گازی مدل Kovea - Handy Sun
نا موجود
مدل: Handy Sun - KGH-1609 برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی کووآ مدل Handy Sun، با قدرت گرمایشی نسبتا خوب و مصرف کم، مناسب فصل های سرد بوده و برای محیط های باز، کمپینگ، سفرهای آفرودی و ... پر کاربرد می باشد. این بخاری به دلیل وزن کم و قابلیت حمل آسان جزء تجهیزات عالی در کوهنوردی نیز به حساب آمده تا یک روز لذت بخش را تجربه ..
بخاری گازی مدل Kovea - Powersense
نا موجود
مدل: Powersense - KH-2006 برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی کووآ مدل Powersense، مناسب فصل های سرد بوده که با ابعادی کوچک و مصرفی بهینه می‌تواند گزینه ای ایده آل برای گرم کردن محیط های کوچک، داخل چادر (با حداقل ارتفاع 150 سانتی متر و مجهز به دریچه های هواکش بر روی سقف) و یا محیط های روباز باشد. طراحی ای..
بخاری گازی مدل Kovea - Powersense Black
2021 نا موجود
مدل: Powersense - KH-2006 Black برند: Kovea
معرفی محصولبخاری گازی کووآ مدل Powersense Black، مناسب فصل‌های سرد بوده که با ابعادی کوچک و مصرفی بهینه می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای گرم کردن محیط‌های کوچک، داخل چادر (با حداقل ارتفاع 150 سانتی‌متر و مجهز به دریچه‌های هواکش بر روی سقف) و یا محی..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات