محصولات
سبد خرید

یک نفره

کیسه خواب یک نفره:

کیسه خواب های یک نفره در دو حالت مومیایی و مستطیلی عرضه می شوند که هرکدام دارای منافع و معایبی جداگانه هستند که توضیحات کامل آن را در راهنمای خرید کیسه خواب می توانید بخوانید.

کیسه خواب مومیایی:

 این کیسه خواب به شکل آناتومی بدن در حالت خوابیده  طراحی شده که قسمت سرشانه عریض بوده و قسمت پاها باریک می باشد.

کیسه خواب مستطیلی :

 این مدل کیسه خواب به دلیل طراحی مستطیلی که دارد  فضای آزادانه ای را برای خواب فراهم می کند. که در دو مدل تک نفره و دو نفره موجود می باشد.

برای انتخاب دقیق نوع کیسه خواب خود حتما مقاله راهنمای خرید کیسه خواب را به دقت مطالعه نمایید.

کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Flame Ultralight FM2 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FMII Long / AFM2-WL برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Flame Ultralight FM2 Long، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میا..
23,840,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Flame Ultralight FM2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FMII Regular / AFM2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Flame Ultralight FM2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق ..
19,380,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Journey JoII Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Journey 2 Regular / JoII AJO2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Journey JoII Regular، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های سفر برای طبیعت‌گردان و افراد اهل سفر است که همراه داشتن آن، لذت یک خواب راحت و آرام را در دل طبیعت به جای می‌گذارد. این کیسه خواب یک نفره توسط کمپانی مشهور جهان، Sea To Summit تولید شده که مخ..
17,890,000 تومان
کیسه خواب زنانه مدل Sea To Summit - Quest Qu2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quest QuII Regular / AQU2-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Quest Qu2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و..
9,540,000 تومان
کیسه خواب مدل Coleman - Palmetto
ارسال رایگان در تهران
مدل: Palmetto - 2000004418 برند: Coleman
معرفی محصول کیسه خواب کلمن مدل Palmetto، از دیگر کیسه خواب های مستطیل شکل کمپانی کلمن بوده که علاوه بر زیبایی با به روزترین فناوری های دنیا تولید شده است. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمترین مسائلی بوده که برای اکثر افراد اهمیت ..
3,700,000 تومان
کیسه خواب مدل Coleman - Sun Ridge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sun Ridge - 2000016328 برند: Coleman
معرفی محصولکیسه خواب کلمن مدل Sun Ridge، محصولی بی نظیر از کمپانی کلمن که در سفرها، کمپینگ، کوهنوردی و ... مورد استفاده شما قرار می گیرد. این شرکت آمریکایی با بیش از یک قرن تجربه در تولید محصولات طبیعت گردی توانسته سهم بسزایی از بازار جهان را به خود اختصاص دهد. با داشتن کیسه خواب Sun Ridge در رو..
3,700,000 تومان
کیسه خواب مدل Darche - Cold Mountain 1100 Dual
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cold Mountain -12C 1100 Dual برند: Darche
معرفی محصولکیسه خواب دارچه مدل Cold Mountain 1100 Dual، یکی از مهم‌ترین ابزار‌های سفر برای طبیعت‌گردان و افراد اهل سفر است که همراه داشتن آن، لذت یک خواب راحت و آرام را در دل طبیعت به جای می‌گذارد. این کیسه خواب یک نفره جزء تولیدات کمپانی استرالیایی دارچه می‌باشد که یکی ..
12,000,000 تومان
کیسه خواب مدل Darche - Cold Mountain Canvas 1100
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cold Mountain -5C Canvas 1100 - 050801621A برند: Darche
معرفی محصولکیسه خواب دارچه مدل Cold Mountain Canvas 1100، کیسه خوابی ایده‌آل برای فصول سرد سال است که در تمامی سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... توانسته همراه شما باشد تا خوابی آسوده و آرام را در طبیعت برای شما رقم بزند و خاطراتی به یادماندنی از یک خواب راحت به دور از هیاهوی شهر ..
16,500,000 تومان
مدل: Swag Bag Sleeping Bag - ISWAGBAG برند: Ironman 4x4
معرفی محصول کیسه خواب Ironman 4x4 مدل Swag Bag Sleeping Bag، پس از سپری کردن یک روز سخت و پر هیجان هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، پیاده روی، کمپینگ، کویرنوردی، جنگل گردی و ...، یک فضای گرم و نرم را برای شما آماده می‌کند تا شب را به خوبی به صبح برسانید و تجربه شیرینی از شب‌مانی خود در..
13,670,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Ascent Down AAC1 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ascent Down AAC1 Regular / AAC1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Ascent Down AAC1 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و ..
17,740,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Basecamp BC2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Basecamp Synthetic BCII Regular / ABC2-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Basecamp Synthetic BC2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رط..
11,180,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Basecamp Synthetic BC2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Basecamp Synthetic BCII Long / ABC2-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Basecamp Synthetic BC2، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و سر..
14,760,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Flame Ultralight Fm4 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flame Ultralight FmIV Regular / AFM4-WR برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Flame FmIV Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن ..
25,930,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP2 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPII Long / ASP2-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP2 Long، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رط..
24,290,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP2 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPII Regular / ASP2-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP2 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
22,810,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP4 Long
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPIV Long / ASP4-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP4 Long، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و..
36,660,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Spark Ultralight SP4 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Spark Ultralight SPIV Regular / ASP4-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Ultralight SP4 Regular، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
35,170,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Trailhead Synthetic Th3 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trailhead Synthetic Th3 Regular / ATH3-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trailhead Synthetic Th3 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میا..
8,200,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Traveller Tr1 Regular
ارسال رایگان در تهران
مدل: Traveller TrI Regular / ATR1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Traveller Tr1 Regular، یک جای خواب نرم و راحت با دارا بودن طراحی مناسب برای بانوان است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و ب..
12,740,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Trek Down TK1 Regular / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKI Regular / Blue ATK1-R برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK1 Regular / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی ا..
14,160,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Trek Down TK3 Long / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKIII Long / Blue ATK3-L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK3 Long / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوبت و..
19,380,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea to Summit - Trek Down TK3 Regular / Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trek Down TKIII Regular / Blue ATK3-R برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek Down TK3 Regular / Blue، یک جای خواب نرم و راحت است که هنگام اقامت شبانه در دل کوهستان، کویر، جنگل و ...، شرایط مناسبی را برای استراحت و خوابیدن شما فراهم می‌کند؛ چرا که این کیسه خواب، همانند یک عایق میان زمین و بدن عمل کرده و شما را به خوبی از رطوب..
16,100,000 تومان
مدل: Cotton Liner Single برند: Outwell
معرفی محصوللاینر کیسه خواب اوت ول مدل Cotton Liner Single، محصولی کاربردی جهت استفاده در داخل کیسه خواب می باشد. این محصول علاوه بر افزایش دمای کیسه خواب، باعث تمیز نگهداشتن فضای داخلی آن می شود و می توان از آن در هنگام سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، اقامت در هتل و ... بهره ..
840,000 تومان
زیرانداز برقی مدل Vango - Radiate Heat Mat Black
نا موجود
مدل: Radiate Heat Mat Black برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز برقی ونگو مدل Radiate Heat Mat Black، که محصول دیگری از کمپانی پرافتخار ونگو است، به منظور استفاده در کیسه خواب طراحی و تولید شده تا با گرمای فوق‌العاده‌ای که به شما می‌دهد، خواب و استراحت بسیار راحت‌تری داشته باشید. این زیرانداز برقی به گرم کردن کیسه خواب..
کاور کیسه خواب مدل Ferrino - Rider Pro
نا موجود
مدل: Rider Pro - 86369DVV برند: Ferrino
معرفی محصولکاور کیسه خواب فرینو مدل Rider، مناسب جهت استفاده به عنوان کیسه نجات، کاور و یا عایق انواع کیسه‌خواب‌های مومیایی بوده که توسط شرکت ایتالیایی Ferrino تولید شده است تا در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... با عایق کردن کیسه خواب در برابر رطوبت و سرما، خوابی آرام و ..
کیسه خواب  زنانه مدل Sea To Summit - Talus W TS I
نا موجود
مدل: Talus W TS I / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب زنانه سی تو سامیت مدل Talus W TS I ،با طراحی کلاسیک به همراه نوآوری و امکانات فوق العاده بوده و یکی از بهترین ها در نسبت گرما به وزن در مقابل دیگر کیسه خواب ها می باشد. رویه این محصول از استاندار Nano Shell بوده که خاصیت تنفس پذیری بسیار بالایی داشته و در برابر آب و رطو..
کیسه خواب  مدل Sea To Summit - Voyager Vy4
نا موجود
مدل: Voyager Vy4 / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه خواب سی تو سامیت مدل Voyager Vy4، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتری..
کیسه خواب  مدل Vango - Tranquility Single
نا موجود
مدل: Tranquility Single برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Tranquility Single،محصولی از کمپانی ونگو می‌باشد. ساده و با کیفیت است،گرما را به خوبی نگه می‌دارد و فضای راحتی را برای شما فراهم می‌آورد. این کیسه خواب از پلی استرو الیاف تو خالی تشکیل شده است که این امر باعث می‌شود در شرایط مرطوب عایق حرارت..
کیسه خواب Vango - Latitude 200
نا موجود
مدل: Latitude 200 برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Latitude 200 ، محصولی از کمپانی ونگو یک گزینه ایده آل برای کسانی است که دنبال یک کیسه خواب مناسب می گردند.مکانیزم طراحی این کیسه خواب به گونه ای است که رطوبت و دما را باتوجه به سایز بدنی کاربر تنظیم می کند. همچنین سیستم  عایقی این کیسه خواب به گونه ای تنظیم شده..
کیسه خواب Vango - Latitude 400
نا موجود
مدل: Latitude 400 برند: Vango
معرفی محصولکیسه خواب ونگو مدل Latitude 400،محصولی ازکمپانی ونگو یک گزینه ایده آل برای کسانی است که دنبال یک کیسه خواب مناسب می گردند.مکانیزم طراحی این کیسه خواب به گونه ای است که رطوبت و دما را باتوجه به سایز بدنی کاربر تنظیم می کند. همچنین سیستم  عایقی این کیسه خواب به گونه ای تنظیم شده که..
نمايش 1 تا 30 از 141 (5 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات