محصولات
سبد خرید

چادر سقفی

چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.2m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران معیوب تخفیف دار -30 %
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

برای رفتن به سفر یا حضور در طبیعت، یکی از ملزوماتی که همراه داشتن آن بسیار اهمیت دارد، چادر مسافرتی است. حتی اگر محل اسکان مشخصی در مقصد دارید بازهم توصیه می‌شود یک چادر برای مواقع اضطراری همراه داشته باشید. خیلی از آفرودرها یا کسانی که با خودروهای افرودی خود به سفر، کمپ و طبیعت می‌روند ترجیح می‌دهند چادری همراه داشته باشند که در سریع‌ترین زمان ممکن باز و جمع شود. چادر خودرویی همان چادر سقفی بهترین گزینه برای این افراد است. این چادرها به دلیل اتصال به باربند، بسیار محکم و مقاوم بوده و تا حد بسیار بالایی در مقابل طوفان، از شما محافظت می‌کند. ویژگی و مزیت دیگری که استفاده از چادرهای سقفی به ارمغان می‌آورد، حفظ شما از حمله حیوانات وحشی و درنده و همچنین حشرات و موجودات آسیب رسان است. این مزیت به‌دلیل قرار گرفتن چادر در ارتفاع به‌وجود می‌آید.

چادرهای سقفی خودرو را می‌توانید قبل از شروع سفر روی باربند خودروی آفرودی خود نصب کنید و با خیال راحت به سفر بروید. در حالت حرکت خودرو و زمانی که نیازی به استفاده از چادر ندارید، این وسیله به‌شکل خوابیده روی باربند خودرو قرار می‌گیرد و هیچ مزاحمتی برای شما ندارد. هر زمان که در محل مورد نظر خود استقرار پیدا کردید و خواستید کمپ خود را برپا کنید، به‌راحتی با فشردن یک دکمه و یا به‌صورت دستی، این چادر باز شده و آماده برای استراحت می‌شود. زمان برپا کردن این محصول، برخلاف چادرهای معمولی مسافرتی بسیار سریع بوده و باتوجه به نوع آن نهایتا در چند دقیقه آماده استفاده خواهد شد.

برای رفتن به داخل چادر، کافیست نردبان آن را باز کرده و به‌راحتی از آن بالا بروید. برای امنیت بیشتر هم می‌توانید بعد از داخل شدن به چادر، نردبان را جمع کنید. به جز در اصلی که برای ورود به چادر استفاده می‌شود، پنجره‌هایی هم در آن طراحی شده که به عبور جریان هوا در آن کمک می‌کند. در ضمن برای جلوگیری از ورود حشرات می‌توانید توری زیپی تعبیه شده برای در و پنجره‌ها را ببندید. جنس استفاده شده در پارچه این چادرها از موادی است که در مقابل نفوذ آب و خاک عایق بوده و در زیر باران هم قابل استفاده است. چادرهای خودرویی برای سهولت استفاده دارای یک تشک هستند که در کف چادر قرار گرفته و محل مناسبی را برای استراحت و خوابیدن فراهم می‌کنند. اگر برای انتخاب چادر مسافرتی مناسب با نیازهایتان تردید دارید، می‌توانید مطلب ما با عنوان راهنمای خرید چادر مسافرتی را مطالعه نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات