محصولات
سبد خرید

چادرهای بادی

چادرهای بادی

چادرهای بادی دارای طراحی نسبتا جدید و نا شناخته هستند که ساختاری مشابه چادر تونلی و چادرهای بزرگ خانوادگی دارند اما فاقد میله می باشند. این چادرها به جای میله، دارای تیوپ های تو خالی هستند که با هوا پر می شوند و یک ساختار سفت و سخت از یک چادر ایده آل را تشکیل می دهند. چادرهای بادی برای باد شدن نیاز به یک پمپ دارند و در حالی که فاقد میله می باشند اما باز هم سنگین تر از دیگر انواع چادرهای مسافرتی هستند. به همین دلیل برای کمپینگ با ماشین و برپایی اردوگاه های بزرگ مناسب خواهند بود.
طرز استفاده و برپایی این چادرها به این صورت است که چادر را از گوشه ها بیرون می کشید و با استفاده از پمپ باد برقی یا دستی، ستون های آن را در کمتر از پنج دقیقه باد کنید. چادرهای بادی در بازار به عنوان یک طراحی جدید و خلاقانه شناخته شده اند. مطالعه بیشتر...

چادر 4 نفره بادی مدل  Darche - AT-4
نا موجود
مدل: AT-4 برند: Darche
معرفی محصول چادر بادی 4 نفره دارچه مدل AT-4، که تا 1500 میلی‌متر ضدآب می‌باشد ، از مزایای این چادر می‌توان به  بادی بودن ستون های آن اشاره کرد که میتوانید به راحتی و در کمترین زمان چادر را بر پا کنید.همچنین این چادر در جلوی درب خود به یک سایبان 280x280 سانتی‌متری تجه..
8,500,000 تومان
چادر 4 نفره بادی مدل Highlander - Aeolus 4 Airpole Tech Tent
نا موجود
مدل: Aeolus 4 Airpole Tech Tent برند: Highlander
معرفی محصول چادر 4 نفره هایلندر مدل Aeolus4 Airpole Tech Tent، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ های خانوادگی و سفرهای طبیعت گردی، با نصب سریع و آسان می باشد. این چادر دارای ساختاری تونلی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله انواع چادرهای مسافرتی) بوده که این..
7,500,000 تومان
چادر 5 نفره بادی مدل  Vango - Monaco 500
نا موجود
مدل: Monaco 500 برند: Vango
معرفی محصول چادر مسافرتی 5 نفره ونگو مدل Monaco 500 محصولی از کمپانی ونگو که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با ستون های بادی برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. از ویژگی های این چادر می‌توان به 2 خوابه بودن آن و دارا ب..
10,000,000 تومان
چادر 6 نفره بادی مدل  Vango - Ravello 600
نا موجود
مدل: Ravello 600 برند: Vango
معرفی محصول چادر مسافرتی 6 نفره ونگو مدل Ravello 600 ،محصولی از کمپانی ونگو که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با ستون های بادی برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. از ویژگی های این چادر می‌توان به 2 خوابه بودن آن و دارا..
11,900,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)