محصولات
سبد خرید

چادر مسافرتی بادی | چادر کمپینگ بادی

چادرهای بادی

چادرهای بادی دارای طراحی نسبتا جدید و نا شناخته هستند که ساختاری مشابه چادر تونلی و چادرهای بزرگ خانوادگی دارند اما فاقد میله می باشند. این چادرها به جای میله، دارای تیوپ های تو خالی هستند که با هوا پر می شوند و یک ساختار سفت و سخت از یک چادر ایده آل را تشکیل می دهند. چادرهای بادی برای باد شدن نیاز به یک پمپ دارند و در حالی که فاقد میله می باشند اما باز هم سنگین تر از دیگر انواع چادرهای مسافرتی هستند. به همین دلیل برای کمپینگ با ماشین و برپایی اردوگاه های بزرگ مناسب خواهند بود.
طرز استفاده و برپایی این چادرها به این صورت است که چادر را از گوشه ها بیرون می کشید و با استفاده از پمپ باد برقی یا دستی، ستون های آن را در کمتر از پنج دقیقه باد کنید. چادرهای بادی در بازار به عنوان یک طراحی جدید و خلاقانه شناخته شده اند. مطالعه بیشتر...

چادر مسافرتی بادی 4 نفره مدل Darche - Air Volution AT-4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Air Volution AT-4 Tent - T050801815 برند: Darche
معرفی محصولچادر مسافرتی بادی 4 نفره دارچه مدل Air Volution AT-4، یکی از محبوب‌ترین چادرهای طبیعت گردی و کمپینگ است و با همراه داشتن آن، هنگامی که می‌خواهید از شلوغی شهر فاصله گرفته و دل به طبیعت بزنید، می‌توانید یک شب رویایی و امن را در کمپ، اردو، کویر، جنگل و ... بگذرانید. ا..
46,000,000 تومان
مدل: Oztrail - Air Bed Repair Kit برند: Oztrail
معرفی محصولکیت تعمیر Oztrail مدل Air Bed Repair Kit، یک محصول مناسب و کارا است که در صورت بروز خرابی و یا پارگی محصولات بادی، به کمک شما آمده تا بتوانید به راحتی به تعمیر وسیله بادی مورد استفاده‌تان بپردازید. با همراه داشتن این کیت تعمیر در سفر و کمپینگ، دیگر نگرانی بابت خراب شدن لوازم بادی..
250,000 تومان
چادر 2 نفره بادی مدل Highlander - Aeolus 2 Airpole Tech Tent
نا موجود
مدل: Aeolus 2 Airpole Tech Tent برند: Highlander
معرفی محصولچادر 2 نفره بادی هایلندر مدل Aeolus 2 Airpole Tech Tent، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی، با ساختاری تونلی شکل و نصب سریع و آسان می باشد. این چادر دارای یک اتاق خواب بوده که می توان اوقات فراغت لذت بخشی را درون آن تجربه کرد و ..
چادر 4 نفره بادی مدل Darche - Air-Volution AT-4
نا موجود
مدل: AT-4 برند: Darche
معرفی محصولچادر بادی 4 نفره دارچه مدل Air-Volution AT-4، که تا 1500 میلی‌متر ضدآب می‌باشد ، از مزایای این چادر می‌توان به  بادی بودن ستون های آن اشاره کرد که میتوانید به راحتی و در کمترین زمان چادر را بر پا کنید.همچنین این چادر در جلوی درب خود به یک سایبان 280x280 سانتی&..
چادر 4 نفره بادی مدل Highlander - Aeolus 4 Airpole Tech Tent
نا موجود
مدل: Aeolus 4 Airpole Tech Tent برند: Highlander
معرفی محصولچادر 4 نفره هایلندر مدل Aeolus4 Airpole Tech Tent، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ های خانوادگی و سفرهای طبیعت گردی، با نصب سریع و آسان می باشد. این چادر دارای ساختاری تونلی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله انواع چادرهای مسافرتی) بوده که این..
چادر 5 نفره بادی مدل  Vango - Monaco 500
نا موجود
مدل: Monaco 500 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی 5 نفره ونگو مدل Monaco 500 محصولی از کمپانی ونگو که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با ستون های بادی برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. از ویژگی های این چادر می‌توان به 2 خوابه بودن آن و دارا ب..
چادر 6 نفره بادی مدل  Vango - Ravello 600
نا موجود
مدل: Ravello 600 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ونگو مدل Ravello 600 ،محصولی از کمپانی ونگو که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با ستون های بادی برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. از ویژگی های این چادر می‌توان به 2 خوابه بودن آن و دارا..
چادر 6 نفره بادی مدل Darche - Air Volution AT-6
نا موجود
مدل: Air Volution AT-6 Tent T050801816 برند: Darche
معرفی محصولچادر بادی 6 نفره دارچه مدل Air Volution AT-6، یکی از محبوب‌ترین چادرهای طبیعت گردی و کمپینگ است و با همراه داشتن آن، هنگامی که می‌خواهید از شلوغی شهر فاصله گرفته و دل به طبیعت بزنید، می‌توانید یک شب رویایی و امن را در کمپ، اردو، کویر، جنگل و ... بگذرانید. این چادر ..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات