محصولات
سبد خرید

مواد شوینده کاغذی

شاید شما هم  تجربه تلخ نشت شامپو به وسایل یا چمداندانتان را داشته باشید و این موضوع تبدیل به یکی از دغدغه هایتان شده باشد، یا به دلیل مسائل دیگری از قبیل وزن یا حجم محصولات شوینده مایع از حمل آنها در سفرهای خود منصرف شده باشید. برای برطرف شدن چنین دغدغه هایی ما مواد شوینده کاغذی را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصولات که بسیار کم حجم و سبک هستند، گزینه های مناسبی در سفر می باشند. همچنین از موادی تشکیل شده اند که به طبیعت آسیب نمی رسانند و بدین ترتیب می توانند همراه شما در انواع سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ نیز باشند. این محصولات در انواع گوناگون از قبیل صابون، شامپو، ژل ریش تراش و ... تولید شده و شما می توانید بسته به نیازتان آنها را تهیه نمایید.

ژل ریش تراشی کاغذی Lifeventure - Shaving Leaves
نا موجود
مدل: Shaving Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولژل ریش تراشی کاغذی لایف ونچر مدل Shaving Leaves، حاوی 50 برگ خشک، تمیز و خوشبو است که مناسب برای استفاده در سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. این محصول به اندازه کف دست بوده تا به راحتی در چمدان یا کوله پشتی کوچک شما جا شود. خشک بودن برگ ها بدین معناست که..
شامپو کاغذی Lifeventure - Shampoo Leaves
نا موجود
مدل: Shampoo Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولشامپو کاغذی لایف ونچر مدل Shampoo Leaves، حاوی 50 برگ شامپو خشک، تمیز و خوشبو است که مناسب برای استفاده در سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. این محصول به اندازه کف دست بوده تا به راحتی در چمدان یا کوله پشتی کوچک شما جا شود. خشک بودن برگه های شامپو بدین مع..
شامپو نرم کننده Sea To Summit -Trek and Travel Pocket Conditioning
نا موجود
مدل: Trek & Travel Pocket Conditioning Shampoo برند: Sea To Summit
معرفی محصولشامپو نرم کننده سی تو سامیت مدل Trek & Travel Pocket Conditioning، حاوی 50 برگ شامپو خشک و تمیز است که مناسب برای استفاده در سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. این محصول به اندازه کف دست بوده تا به راحتی در چمدان یا کوله کوچک شما جا شود. خشک بودن برگه های شامپو بدین معناست که ..
صابون Sea To Summit -Trek and Travel Pocket Body Wash
نا موجود
مدل: Trek and Travel Pocket Body Wash برند: Sea To Summit
معرفی محصولصابون بدن سی تو سامیت مدل Trek and Travel Pocket Body Wash، حاوی 50 برگ خشک و تمیز بوده که بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. به خاطر ابعاد کوچک آن که به اندازه کف دست بوده راحت در چمدان یا کوله پشتی شما قرار می گیرد. خشک بودن برگ های صاب..
صابون Sea To Summit -Trek and Travel Pocket hand Wash
نا موجود
مدل: Trek and Travel Pocket hand Wash Soap برند: Sea To Summit
معرفی محصولصابون سی تو سامیت Trek and Travel Pocket hand Wash، حاوی 50 برگ خشک و تمیز بوده که بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. به خاطر ابعاد کوچک آن که به اندازه کف دست بوده راحت در چمدان یا کوله پشتی شما قرار می گیرد. خشک بودن برگ ..
صابون کاغذی Lifeventure - Soap Leaves
نا موجود
مدل: Soap Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولصابون کاغذی لایف ونچر مدل Soap Leaves، حاوی 50 برگ خشک، تمیز و خوشبو بوده که بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. به خاطر ابعاد کوچک آن که به اندازه کف دست بوده راحت در چمدان یا کوله پشتی شما قرار می گیرد. خشک بودن برگ های صا..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات