محصولات
سبد خرید

مواد شوینده کاغذی

مواد شوینده

مدل: Trek & Travel Pocket Conditioning Shampoo برند: Sea To Summit
معرفی محصول شامپو نرم کننده سی تو سامیت مدل Trek & Travel Pocket Conditioning مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های شامپو بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفا..
70,000 تومان
ژل ریش تراشی کاغذی Lifeventure - Shaving Leaves
نا موجود
مدل: Shaving Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصول ژل ریش تراشی کاغذی لایف ونچر مدل Shaving Leaves،حاوی 50 برگ یکبار مصرف بوده و کافی است چند قطره آب روی آن بریزید تا به مایع تبدیل شود و از آن برای شستشو استفاده نمایید. معرفی برند برند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خور..
25,000 تومان
شامپو کاغذی Lifeventure - Shampoo Leaves
نا موجود
مدل: Shampoo Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصول شامپو کاغذی لایف ونچر مدل Shampoo Leaves،حاوی 50 برگ یکبار مصرف بوده و کافی است چند قطره آب روی آن بریزید تا به مایع تبدیل شود و از آن برای شستشو استفاده نمایید. معرفی برند برند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خورد که ما..
25,000 تومان
صابون Sea To Summit -Trek & Travel Pocket Body Wash
نا موجود
مدل: Trek & Travel Pocket Body Wash برند: Sea To Summit
معرفی محصول صابون بدن سی تو سامیت مدل Trek & Travel Pocket Body Wash مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های صابون بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته صابون و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفاده ..
70,000 تومان
صابون Sea To Summit -Trek & Travel Pocket hand Wash
نا موجود
مدل: Trek & Travel Pocket hand Wash برند: Sea To Summit
معرفی محصول صابون سی تو سامیت Trek & Travel Pocket hand Wash مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های صابون بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته صابون و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفاده می توان ..
70,000 تومان
صابون کاغذی Lifeventure - Soap Leaves
نا موجود
مدل: Soap Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصول صابون کاغذی لایف ونچر مدل Soap Leaves، برگ های این صابون یکبار مصرف به طور خاص و جداگانه برای شستن بدن طراحی شده اند.بسیار خوشبو بوده و هر بسته حاوی 50 عدد می‌باشد. معرفی برند برند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خو..
25,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)