محصولات
سبد خرید

سایبان ستاره ای

یکی از بهترین محصولات برای سفرهای دسته جمعی خانوادگی یا برای افرادی که به صورت گروه های بزرگ دوستانه به سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ  یا تفریحات کوتاه مدت می روند، سایبان ستاره ای است. این سایبان ها به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان خود، یکی از مناسب ترین گزینه ها پیش روی افراد پر جمعیت قرار می گیرند. این محصولات همچنین می توانند علاوه بر حفاظت شما از تابش آفتاب، بارش باران و... به دلیل طراحی زیبای خود همراهان خوبی در عکس های یادگاریتان نیز باشند.

سایبان مدل Offroad Bazar - Super Deluxe 10 m / Green
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Super Deluxe 10 m / سبز برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Super Deluxe 10 m / Green، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد. این محصول جزء سری جدید سایبان های ..
15,040,000 تومان
سایبان مدل Offroad Bazar - Super Deluxe 8 m / Pink
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Super Deluxe 8 m / صورتی برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Super Deluxe 8 m / Pink، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان..
11,350,000 تومان
میخ سایبان مدل Offroad Bazar - Tent Peg
ساخت ایران
مدل: Tent Peg برند: Offroad Bazar
معرفی محصولمیخ سایبان آفرودبازار مدل Tent Peg، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و به خصوص سایبان ستاره‌ای گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در طبیعت برای ..
720,000 تومان
دیواره سایبان مدل Offroad Bazar - Super Deluxe 8 m
ساخت ایران نا موجود
مدل: Super Deluxe 8 m Side Wall برند: Offroad Bazar
معرفی محصولدیواره سایبان آفرودبازار مدل Super Deluxe 8 m، وسیله ای بسیار کاربردی و مناسب سایبان های ستاره ای آفرود بازار می باشد. این دیواره برای کسانی که سایبان های مدل Super Deluxe 8 m را تهیه کرده اند، بسیار ایده آل می باشد تا با نصب آن بر روی این سایبان فضای سایه بیشتری برایشان فراهم شو..
سایبان استارتنت مدل Offroad Bazar - Double 12 m/Blue Sky
ساخت ایران نا موجود
مدل: Double 12 m/Blue Sky برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان استارتنت دابل آفرودبازار مدل Double 12 m/Blue Sky، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و ..
سایبان استارتنت مدل Offroad Bazar - Double 12 m/Orange
ساخت ایران نا موجود
مدل: Double 12 m/Orange برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان استارتنت دابل آفرودبازار مدل Double 12 m/Orange، از جمله جدیدترین محصولات برند آفرودبازار به شمار می‌آید و جزء آن دسته از لوازم کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل نوردی، ساحل گردی، و سفرهای آفرودی است که لزوم استفاده از آن هنگام گردش در طبیعت و فضای باز به فصول خاصی محدود نبوده و به..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / 2 Color Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / 2 Color Blue برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / 2 Color Blue، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / 2 Color Blue Navy
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / 2 Color Blue Navy برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / 2 Color Blue Navy، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Blue Sky
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Blue Sky برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Blue Sky، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آس..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Camo Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Blue Camo برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Blue Camo، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعتگردی..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Camo Pixel
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Camo Pixel برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Camo Pixel، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت گ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Cream
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Cream برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Cream، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت گردی و..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Crimson
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Crimson برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Crimson، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت گردی..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Dark Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Dark Blue برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Dark Blue، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی مم..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / سبز روشن برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Green، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی ممکن ا..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Green Pixel
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Green Pixel برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Green Pixel، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Neon Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Neon Green برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Neon Green، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی م..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Neon Orange
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / نارنجی فسفری برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Neon Orange، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Olive Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Olive Green برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Olive Green، وسیله ای بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعت گردان، گروه های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ های بسیار جذابی برخوردار می باشد.گاهی ممکن است در سفر، طبیعت ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Red
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / Red برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Red، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان خو..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / White
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / سفید برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / White، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی ممکن ا..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Yasi
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / یاسی برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Purple، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی ممکن ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 10 m / Yellow
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 10 m / زرد برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 10 m / Yellow، وسیله‌ای بسیار کاربردی و گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان، گروه‌های آفرودی و تور لیدرها در هنگام سفر و کمپینگ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، از رنگ‌های بسیار جذابی برخوردار است.گاهی ممکن ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 11.5 m / Olive
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 11.5 m / Olive برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 11.5 m / Olive، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسا..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Blue Navy
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / آبی تیره برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان خود، یکی..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Camo Pixel
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / Camo Pixel برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m / Camo Pixel، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Cider
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / Cider برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m / Cider، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Green
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / سبز یشمی برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و آسان خود، یکی..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Green Blue
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / Green Blue برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m / Green Blue، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و ..
سایبان مدل Offroad Bazar - Adventure 15 m / Green Grass
ساخت ایران نا موجود
مدل: Adventure 15 m / Green Grass برند: Offroad Bazar
معرفی محصولسایبان ستاره ای آفرودبازار مدل Adventure 15 m / Green Grass، یکی از بهترین تجهیزات کاربردی برای سفرهای خانوادگی یا گروه های بزرگ دوستانه زمانی که به سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ، آفرودی یا تفریحات کوتاه مدت می روند، است. این سایبان به دلیل ابعاد بسیار بزرگ، ظرفیت بالا و همچنین نصب سریع و..
نمايش 1 تا 30 از 116 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات