محصولات
سبد خرید

زیرانداز

زیرانداز
مدل: Trek Seat Pad برند: Vango
معرفی محصولزیر باسنی ونگو مدل Trek Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فراهم می کن..
270,000 تومان
مدل: Comfort Light برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر..
1,500,000 تومان
مدل: Comfortlight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیر انداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که د..
1,650,000 تومان
مدل: Comfort Plus برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در ..
1,700,000 تومان
مدل: Ultralight برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر پارگی و سوراخ شد..
950,000 تومان
مدل: Ultralight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight Insulated، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باش..
1,450,000 تومان
مدل: Comfort Plus S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خود باد شونده سی تو سامیت مدل .Comfort Plus S.I محصولی سبک، کم حجم، با ضخامت 8 سانتی متر، از جنس پلی استر 30D سبک و TPU روکش شده به وسیله اکستروژن بوده و با بهره گیری از فن آوری Delta Core وزن و سایز بسته بندی زیرانداز را تا 40 درصد کاهش می‌دهد. در ضمن این محصول R-Value ..
1,350,000 تومان
مدل: Ultralight S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده سی تو سامیت مدل .Ultralight S.I، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای خودبادشونده کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.این زیرانداز از جنس پلی استر 30D با ضخامت 2...
750,000 تومان
مدل: ATM-900 برند: Darche
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده دارچه مدل ATM-900، محصولی از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. همیشه بعد از فعالیت هایی مانند ماهیگیری، کوهنوردی، پیاده روی و ... نیاز به استراحت می باشد که زیرانداز&nbs..
1,100,000 تومان
مدل: Deepsleep Single برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Single، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب یک نفر و استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد.رویه این زیرانداز از جنس پلی استر ب..
1,190,000 تومان
مدل: Camping Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز ساحلی تاشو Crivit مدل Camping Mat، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد. استراحت و نشستن در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به..
300,000 تومان
مدل: Alloy EVA Mat برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Alloy EVA Mat، محصولی با ساختار ساده، محکم و بسیار بادوام از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و ... بسیار کاربرد دارد. با داشتن این زیرانداز می توان فضایی برای استراحت در داخل چادر و در دل طبیعت ایجاد کرد و اوقات فراغت..
210,000 تومان
مدل: Picnic Rug برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Picnic Rug، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی بوده که به خصوص جهت قرارگیری در زیر کیسه خواب و نیز داخل چادر بسیار ایده آل می باشد. همیشه در سفر، داشتن لوازمی کم حجم و سبک بسیار با اهمی..
330,000 تومان
مدل: Siesta Mat Single 1.5cm برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Siesta Mat Single 1.5cm، با داشتن ضخامت 1.5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسیار اهمیت دارد.همچنین زمانی ..
310,000 تومان
مدل: Siesta Mat Single 10cm برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Siesta Mat Single 10cm، با داشتن ضخامت 10 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسیار اهمیت دارد.همچنین زمانی که..
980,000 تومان
مدل: Siesta Mat Double 3.0 cm برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز دو نفره Easy Camp مدل Siesta Mat Double 3.0 cm، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی بوده که به خصوص جهت قرارگیری در زیر کیسه خواب بسیار ایده آل می باشد. همیشه در سفر داشتن لوازمی کم حجم و سبک بسیار با اهمیت ..
695,000 تومان
مدل: Dreamcatcher Single 10.0 cm برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز اوت ول مدل Dreamcatcher Single 10.0 cm، دارای طراحی شیک و بسیار نرم از کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ و