محصولات
سبد خرید

زیرانداز

برای رفتن به پیک نیک یکی از ملزومات سفر داشتن زیراندازی مناسب است. وسیله ای که با توجه به زیست بومی که در آن پا می گذارید بتواند بهترین کیفیت را به شما ارائه بدهد. آیا قصد رفتن به کنار دریا یا دریاچه ای را دارید؟ آیا دوست دارید در کمپ جنگلی تان به درختی تکیه بدهید و کتاب بخوانید؟ یا اینکه ترجیح می دهید در گستره دشت یا کویری آرام مشغول مدیتیشن یا یوگا شوید؟ و یا حتی شاید به دنبال محصولی برای خیس نشدن لایه زیرین چادرتان می گردید؟  تمامی این ها در نهایت شما را به داشتن زیراندازی مناسب با موقعیت مکانی که قصد سفر به آن را دارید، اندازه ای که مورد نیازتان است، وزنی که قادر به حملش هستید و طریقه استفاده تان هدایت می کنند. زیرانداز ها در ابعاد، اندازه و جنس های گوناگون، برای مصارف متفاوت و مطابق با نیاز مختلف طراحی و تولید می شوند . شما می توانید با بررسی هر کدام، مطابق با نیاز خود بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

تشک پنبه‌ای مدل Darche - Mattress 2150x1400x70mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mattress 2150x1400x70mm برند: Darche
معرفی محصولتشک پنبه‌ای دو نفره دارچه مدل Mattress 2150x1400x70mm، یک تشک مسافرتی مناسب برای هنگامی است که خسته اما هیجان‌زده پس از یک روز کامل پیاده روی و گردش ماجراجویانه در طبیعت بکر، کوهستان، کویر، جنگل، رود و ... می‌خواهید در چادر خود دراز کشیده و فقط استراحت کنید. این تشک با ..
3,800,000 تومان
زیرانداز برقی مدل Vango - Radiate Heat Mat Black
ارسال رایگان در تهران
مدل: Radiate Heat Mat Black برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز برقی ونگو مدل Radiate Heat Mat Black، که محصول دیگری از کمپانی پرافتخار ونگو است، به منظور استفاده در کیسه خواب طراحی و تولید شده تا با گرمای فوق‌العاده‌ای که به شما می‌دهد، خواب و استراحت بسیار راحت‌تری داشته باشید. این زیرانداز برقی به گرم کردن کیسه خواب..
2,970,000 تومان
مدل: Ziro برند: Neko
معرفی محصولزیرانداز Neko مدل Ziro، یکی از لوازمیست که در کمپینگ، طبیعت گردی، ساحل گردی، کویر نوردی، بیراهه نوردی و ... کاربرد فراوانی داشته و هنگام استراحت و تماشای مناظر فوق‌العاده پیش رویتان، ضمن آن‌که شما را از سنگ و کلوخ‌ها و یا رطوبت سطح زمین دور نگه داشته، با سطح نرم و تشک م..
298,000 تومان
زیر باسنی خودبادشونده  مدل Vango - Comfort  Seat Pad
نا موجود
مدل: Comfort Seat Pad برند: Vango
معرفی محصولزیر باسنی ونگو مدل Comfort  Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فر..
زیر باسنی خودبادشونده  مدل Vango - Trek Seat Pad
نا موجود
مدل: Trek Seat Pad برند: Vango
معرفی محصولزیر باسنی ونگو مدل Trek Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فراهم می کن..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 300x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 300x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 600x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 600x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 600x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری ک..
زیرانداز بادی Darche - ATM 1100 - 9.5cm
نا موجود
مدل: ATM-1100 برند: Darche
معرفی محصولتشک بادی دارچه مدل ATM-1100 با قابلیت خود باد شوندگی با ضخامت 10 سانتی‌متری گزینه مناسبی برای سفر های خارج از شهر می‌باشد ، همچنین رویه بیرونی این تشک نیز ضد آب می‌باشد.معرفی برندشرکت Darche در سال 1991 توسط Darren O’Dwyer تاسیس شد. این برند متعلق به ..
زیرانداز بادی Darche - ATM 1300 - 9.5cm
نا موجود
مدل: ATM-1300 برند: Darche
معرفی محصولتشک بادی دارچه مدل ATM-1300 با قابلیت خود باد شوندگی با ضخامت 10 سانتی‌متری گزینه مناسبی برای سفر های خارج از شهر می‌باشد ، همچنین رویه بیرونی این تشک نیز ضد آب می‌باشد.معرفی برندشرکت Darche در سال 1991 توسط Darren O’Dwyer تاسیس شد. این برند متعلق به ..
زیرانداز بادی مدل Adventuridge - Self Inflating Sleeping Mat 96173
نا موجود
مدل: Self Inflating Sleeping Mat 96173 برند: Adventuridge
معرفی محصولزیرانداز Adventuridge مدل Self Inflating Sleeping Mat 96173، با داشتن ضخامت 5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسی..
زیرانداز بادی مدل Adventuridge - Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983
نا موجود
مدل: Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983 برند: Adventuridge
معرفی محصولزیرانداز بالشت دار Adventuridge مدل Self Inflating Sleeping Mat with Pillow 61983، با داشتن ضخامت 5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با..
زیرانداز بادی مدل Highlander - Explorer Self Inflate Mat
نا موجود
مدل: Explorer Self Inflate Mat Green برند: Highlander
معرفی محصولزیرانداز بادی هایلندر مدل Explorer Self Inflate Mat، دارای جنس پلی استر 75D، با فوم 7.5 سانتی متر، بسیار سبک می باشد. یکی از مهمترین نکات در کمپینگ و یا سفر داشتن استراحت کافی است که این امر مستلزم داشتن یک زیرانداز مناسب است. زیرانداز Explorer Self Inflate Mat عایق منا..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Comfort Light
نا موجود
مدل: Comfort Light برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Comfort Light Insulated
نا موجود
مدل: Comfortlight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیر انداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که د..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Comfort Plus
نا موجود
مدل: Comfort Plus برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در ..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Comfort Plus Insulated
نا موجود
مدل: Comfort Plus Insulated برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد ک..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Ultralight
نا موجود
مدل: Ultralight برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر پارگی و سوراخ شد..
زیرانداز بادی مدل Sea To Summit - Ultralight Insulated
نا موجود
مدل: Ultralight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight Insulated، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باش..
زیرانداز چندکاره مدل ARB - Mesh Multi Mat
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Mesh Multi Mat برند: ARB
معرفی محصولزیرانداز چندکاره ARB مدل Mesh Multi Mat (کد 813404)، یکی از محصولات بسیار کاربردی کمپانی استرالیایی ARB می باشد که فضای مناسبی را برای لذت بردن با خانواده و دوستان در هنگام کمپینگ فراهم می کند. این زیرانداز دارای حلقه هایی از جنس روی بوده و متناسب با پایه های سایبان های 2500mm awning ..
زیرانداز خود باد شونده .Sea To Summit - Camp Mat S.I
نا موجود
مدل: Camp Mat S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خود باد شونده سی تو سامیت مدل .Camp Mat S.I محصولی سبک، کم حجم، با ضخامت 3/8 سانتی متر، از جنس پلی استر 75D و دارای سوراخ های عمودی ریز می‌باشد که قسمت های تماس بدن را گرمتر نگه می‌دارد. همچنین وجود سوراخ های عمودی بزرگ با بهره گیری از فن آوری Delta Core-V در قسمت ه..
زیرانداز خود باد شونده .Sea To Summit - Comfort Light S.I
نا موجود
مدل: Comfort Light S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خود باد شونده سی تو سامیت مدل .Comfort Light S.I محصولی سبک، کم حجم، با ضخامت 5 سانتی متر، از جنس پلی استر 30D سبک و TPU روکش شده به وسیله اکستروژن بوده و با بهره گیری از فن آوری Delta Core وزن و سایز بسته بندی زیرانداز را تا 40 درصد کاهش می‌دهد. در ضمن این محصول R-Value..
زیرانداز خود باد شونده .Sea To Summit - Comfort Plus S.I
نا موجود
مدل: Comfort Plus S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خود باد شونده سی تو سامیت مدل .Comfort Plus S.I محصولی سبک، کم حجم، با ضخامت 8 سانتی متر، از جنس پلی استر 30D سبک و TPU روکش شده به وسیله اکستروژن بوده و با بهره گیری از فن آوری Delta Core وزن و سایز بسته بندی زیرانداز را تا 40 درصد کاهش می‌دهد. در ضمن این محصول R-Value ..
زیرانداز خود بادشونده مدل Vango - Areo 3 Standard
نا موجود
مدل: Areo 3 Standard برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز خود بادشونده ونگو مدل Areo 3 Standard ، یکی از سبک ترین و راحت ترین ، زیراندازهای کمپانی ونگو می باشد که استاندارهای رعایت شده در ساخت این زیر انداز آن را مناسب انواع محیط ها کرده است. طراحی این محصول به گونه ای است که  بدون کمترین لغزش حتی در محیط های لغزنده، با ..
زیرانداز خودبادشونده مدل .Sea To Summit - Ultralight S.I
نا موجود
مدل: Ultralight S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده سی تو سامیت مدل .Ultralight S.I، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای خودبادشونده کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.این زیرانداز از جنس پلی استر 30D با ضخامت 2...
زیرانداز خودبادشونده مدل Crivit - Self Inflating Thermal Mat
نا موجود
مدل: Self Inflating Thermal Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده Crivit مدل Self Inflating Thermal Mat، یکی از لوازم ضروری و مورد نیاز هنگام کوهنوردی، کمپینگ، کوله گردی و طبیعت گردی است که توسط کمپانی آلمانی Crivit و تحت استاندارد اروپا تولید شده است. استفاده از این زیرانداز خودبادشونده، کمک می‌کند تا در دل طبیعت، با حفظ گ..
زیرانداز خودبادشونده مدل Darche - ATM 900 - 7.5cm
نا موجود
مدل: ATM-900 برند: Darche
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده دارچه مدل ATM-900، محصولی از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. همیشه بعد از فعالیت هایی مانند ماهیگیری، کوهنوردی، پیاده روی و ... نیاز به استراحت می باشد که زیرانداز&nbs..
زیرانداز خودبادشونده مدل Outwell - Deepsleep Double
نا موجود
مدل: Deepsleep Double 7.5 cm برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Double، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب دو نفر و جهت استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد.رویه این زیرانداز از جنس پلی ا..
زیرانداز خودبادشونده مدل Outwell - Deepsleep Single
نا موجود
مدل: Deepsleep Single برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Single، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب یک نفر و استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد.رویه این زیرانداز از جنس پلی استر ب..
زیرانداز خودبادشونده مدل Quechua - A300
نا موجود
مدل: A300 Self-Inflating Mattress برند: Quechua
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده کوچوا مدل A300 Self-Inflating Mattress، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد و به دلیل ویژگی خودباشونده، حداکثر راحتی و سهولت را در زمان استفاده فراهم می کند. این زیرانداز تولید شده توسط کمپانی ..
نمايش 1 تا 30 از 70 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات