محصولات
سبد خرید

چخماق

چخماق

مدل: Swedish FireKnife برند: Light My Fire
معرفی محصول چاقو و چخماق Light My Fire مدل Swedish FireKnife، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت شامل یک چاقو و یک سنگ چخماق (آتش زنه) بوده که چاقوی آن دارای تیغه ای محکم به..
376,000 تومان
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Scout برند: Light My Fire
معرفی محصول چخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Scout، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب..
128,000 تومان
مدل: Fire Starter برند: Vango
معرفی محصول  چخماق ونگو مدل Fire Starter مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و ... جهت ایجاد جرقه در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد. این محصول با مقاومت در برابر آب و رطوبت، شرایطی را جهت ایجاد آتش فراهم کرده که می توان با برهم زدن دو سری آن و ایجاد اصطکاک، آتش را روشن کرد. ..
225,000 تومان
چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireSteel 2.0 Army
نا موجود
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Army برند: Light My Fire
معرفی محصول چخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Army، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب ..
192,000 تومان
چخماق مدل Primus - Ignition Steel /L
نا موجود
مدل: Ignition Steel /L P732401 برند: Primus
معرفی محصول  چخماق پریموس مدل Ignition Steel /L، وسیله ای مناسب برای روشن کردن آتش یا اجاق گاز در سفر یا کمپینگ می باشد. در مواقعی که باران یا وزش بادهای شدید  مانع از روشن ماندن شعله کبریت یا فندک می شود به راحتی می توانید با برهم زدن دو سری چخماق با ایجاد جرقه حدود..
225,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)