محصولات
سبد خرید

چخماق

آتش روشن کردن با فندک و کبریت زمانی که باد می وزد و باران می بارد از کارهای بسیار دشوار است، یا زمانی که چوب‌ها خیس باشند به سختی آتش می‌گیرند. در این مواقع به همراه داشتن وسیله‌ای کاربردی که بتواند آتش مورد نیاز شما را روشن کند، احساس می شود. این وسیله کاربردی، چخماق نام دارد که در هر شرایطی مانند بادهای شدید، طوفان، باران، برف و ...، جرقه‌هایی با دمای بسیار بالا در حدود 3000 درجه سانتی‌گراد را ایجاد می‌کند که روشن کردن آتش را برای شما آسان می کند تا علاوه بر گرم شدن بتوانید غذا یا یک نوشیدنی گرم و دلچسب را تهیه کنید.

چاقو و چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireKnife
نا موجود
مدل: Swedish FireKnife برند: Light My Fire
معرفی محصولچاقو و چخماق Light My Fire مدل Swedish FireKnife، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت شامل یک چاقو و یک سنگ چخماق (آتش زنه) بوده که چاقوی آن دارای تیغه ای محکم به..
چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireSteel 2.0 Army
نا موجود
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Army برند: Light My Fire
معرفی محصولچخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Army، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب ..
چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireSteel 2.0 Scout
نا موجود
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Scout برند: Light My Fire
معرفی محصولچخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Scout، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب..
چخماق مدل Light My Fire - Swedish Firesteel Bio Scout
نا موجود
مدل: Swedish Firesteel Bio Scout 2in1 برند: Light My Fire
معرفی محصولچخماق Light My Fire مدل Swedish Firesteel Bio Scout 2in1، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. استفاده از چخماق یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد آتش است. در برخی از موارد به دلیل وجود باد، باران و شرایط نامساعد جوی در اکثر مناطق تفریحی، کوهستانی و..
چخماق مدل Primus - Ignition Steel / L
نا موجود
مدل: Ignition Steel / L برند: Primus
معرفی محصولچخماق پریموس مدل Ignition Steel /L، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب بسیار اهمیت دارد..
چخماق مدل Vango - Fire Starter
نا موجود
مدل: Fire Starter برند: Vango
معرفی محصول چخماق ونگو مدل Fire Starter، یکی از مهم ترین ابزار ها برای روشن کردن آتش در سفر، کمپینگ و ... می باشد. چراکه امکان این وجود دارد فراموش کنید کبریت کافی جهت روشن کردن آتش برای پخت و پز و گرم شدن با خود همراه داشته باشید و با تهیه این چخماق نگرانی شما کاملا برطرف شده و می توانید ا..
ست آتش زنه مدل Light My Fire - Fire Lighting Kit
نا موجود
مدل: Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork برند: Light My Fire
معرفی محصولست آتش زنه Light My Fire مدل Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی لایت مای فایر می باشد. این ست شامل چخماق، چوب آتش زنه و گیره کبابی بوده که گزینه ای ایده آل برای روشن کردن آتش و آشپزی در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... محسوب می شود..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات