محصولات
سبد خرید

چخماق

چخماق

مدل: Fire Starter برند: Vango
معرفی محصول چخماق ونگو مدل Fire Starter، یکی از مهم ترین ابزار ها برای روشن کردن آتش در سفر، کمپینگ و ... می باشد. چراکه امکان این وجود دارد فراموش کنید کبریت کافی جهت روشن کردن آتش برای پخت و پز و گرم شدن با خود همراه داشته باشید و با تهیه این چخماق نگرانی شما کاملا برطرف شده و می توانید ا..
486,000 تومان
چاقو و چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireKnife
نا موجود
مدل: Swedish FireKnife برند: Light My Fire
معرفی محصولچاقو و چخماق Light My Fire مدل Swedish FireKnife، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت شامل یک چاقو و یک سنگ چخماق (آتش زنه) بوده که چاقوی آن دارای تیغه ای محکم به..
چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireSteel 2.0 Army
نا موجود
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Army برند: Light My Fire
معرفی محصولچخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Army، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب ..
چخماق مدل Light My Fire - Swedish FireSteel 2.0 Scout
نا موجود
مدل: Swedish FireSteel 2.0 Scout برند: Light My Fire
معرفی محصولچخماق Light My Fire مدل Swedish FireSteel 2.0 Scout، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب..
چخماق مدل Primus - Ignition Steel / L
نا موجود
مدل: Ignition Steel / L برند: Primus
معرفی محصولچخماق پریموس مدل Ignition Steel /L، ابزاری کاربردی در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... برای درست کردن آتش می باشد. اکثر مواقع برای داشتن یک آتش حرفه ای در شرایط آب و هوایی ناپایدار و بارانی که نمی توان از کبریت و یا فندک استفاده کرد، وجود یک چخماق (آتش زنه) مناسب بسیار اهمیت دارد..
ست آتش زنه مدل Light My Fire - Fire Lighting Kit
نا موجود
مدل: Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork برند: Light My Fire
معرفی محصولست آتش زنه Light My Fire مدل Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی لایت مای فایر می باشد. این ست شامل چخماق، چوب آتش زنه و گیره کبابی بوده که گزینه ای ایده آل برای روشن کردن آتش و آشپزی در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... محسوب می شود..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات