محصولات
سبد خرید

اجاق گاز و سرشعله

امروزه بسیاری از افراد به سفرهای ماجراجویانه در طبیعت بکر و دور از شلوغی علاقمند هستند. در این سفرها ممکن است هر لحظه هوس یک فنجان چای تازه دم و یا قهوه داغ کنید و همچنین بخواهید میل کردن یک وعده غذایی گرم را در دل طبیعت تجربه کنید. در این صورت به همراه داشتن یک اجاق گاز و یا سرشعله بهترین و سریع ترین راهی است که می تواند نیاز شما را برطرف سازد تا بدون استفاده از شاخ و برگ درختان و عدم آسیب به محیط زیست از میل کردن نوشیدنی گرم و یا غذایی خوشمزه لذت ببرید.

برای انتخاب اجاق گاز مناسب باید بدانید که هر کدام از آن ها کاربردهای مختلفی دارند و برای هدف خاصی طراحی شده اند. اینکه آیا می خواهید اجاقی داشته باشید که بتواند آب را به سرعت جوش بیاورد و یا در پخت و پز به شما کمک بهتری کند؟ چه مقدار شعله نیاز شما را برطرف می کند؟ و یا اینکه قرار است برای چند نفر و چه حجم غذا بر روی آن بپزید؟ تمامی این ها از فاکتورهایی هستند که باید در انتخاب اجاق گاز به آن ها توجه داشته باشید.

مدل: Barbarian Twin Stove KGB-1403 برند: Kovea
 معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Barbarian Twin Stove، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی ا..
3,700,000 تومان
مدل: Handy Twin - KB-N9110 برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Handy Twin، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های فوق العاده ای است ..
2,500,000 تومان
مدل: Booster Dual Max - KB-N0810 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله دو منظوره کووآ مدل Booster Dual Max، قابل استفاده با دو سوخت گاز و بنزین بدون نیاز به تغییر نازل بوده و همچنین قدرت شعله در هنگام استفاده از هر دو سوخت کاهش نیافته و از شعله بسیار عالی برخوردار خواهید بود. این سرشعله به همراه تجهیزات جانبی که با آن عرضه شده شما را در تهیه ..
3,000,000 تومان
مدل: Hydra Multi Fuel Stoves - KGB-1305 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله دو منظوره کووآ مدل Hydra، جدیدترین محصول شرکت کووآ بوده که نه تنها با گاز ایزوبوتان کار می کند، بلکه می توانید برای روشن کردن آن از بنزین سفید و یا بنزین معمولی نیز استفاده نمایید. سرشعله یکی از ابزارهای کاربردی و مهم در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... بو..
3,700,000 تومان
مدل: Maximum - TKB-9901 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله گازی کووآ مدل Maximum، با طراحی منحصر به فردی که این شرکت برای این محصول انجام داده نیاز شما برای تهیه غذا، جوشاندن آب و ... را در کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، کوهنوردی و ... تامین کرده است. با این سرشعله دیگر نگرانی بابت پیدا نکردن هیزم و یا همرا..
800,000 تومان
مدل: Spider - KB-1109 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله گازی کووآ مدل Spider، محصولی بسیار کاربردی با طراحی منحصر به فرد از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید یکی از لذت ب..
1,100,000 تومان
مدل: Fire Midge Stove Titanium برند: Robens
معرفی محصولسرشعله روبنز مدل Fire Midge Stove Titanium، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعادی کوچک و وزنی بسیار سبک، از 2600 وات توان برخوردار بوده و این حجم کم، مانعی برای قرار دادن قابلمه و یا ..
819,000 تومان
آداپتور کپسول گاز مدل Kovea - LPG Adapter
نا موجود
مدل: LPG Adapter - VA-AD-0701 برند: Kovea
معرفی محصولآداپتور کپسول گاز کووآ مدل LPG Adapter، محصولی است از جنس برنج که اجازه می دهد به راحتی بتوان از مخزن گاز پروپان یا LPG استفاده لازم را داشته باشیم. این مبدل دارای ورودی مخزن گاز کمپینگ و یک خروجی لیندال است. یکی از کاربردهای این مبدل اتصال آن به لامپ گازی و وصل کردن ..
اجاق  دو شعله مدل Primus - Tupike Stove
نا موجود
مدل: Tupike Stove برند: Primus
معرفی محصولاجاق دو شعله پریموس مدل Tupike Stove، با بدنه ضد زنگ و حجم کمی که دارد برای مسافرت، کمپینگ و .... بسیار ایده آل می باشد. این محصول دارای دو شعله، پایه تاشو، دسته و درپوشی که با چوب هایی از جنس بلوط برای استحکام آن پوشانده شده می باشد. همچنین این اجاق دارای 2 عدد محافظ ب..
اجاق  سفری مدل Primus - Express Stove Set
نا موجود
مدل: Express Stove Set برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس  مدل  Express Stove Set ، محصولی پرکاربرد است که به راحتی قابل حمل می باشد. طراحی این اجاق گاز به گونه ای است که شامل یک قابلمه 1 لیتری دارای مبدل حرارتی PrimeTech ، یک ظرف پلاستیکی و یک درپوش پلاستیکی فاقد مواد سمی و همچنین دارای یک دستگیره مقاوم و پوش..
اجاق 2 شعله مدل Primus - Onja
نا موجود
مدل: Onja برند: Primus
معرفی محصولاجاق 2 شعله پریموس  مدل  Onja ، با وزن و حجم کمی که دارد به راحتی قابل حمل می باشد. طراحی این اجاق گاز به گونه ای است که دارای محافظ باد بوده که در زمان وزش باد شعله خاموش نشود . همچنین این محصول دارای کیف حمل می باشد که گاز به راحتی جمع شده و درون کیف جای گرفته می شود...
اجاق تک شعله مدل  Primus - Njord JR
نا موجود
مدل: Njord JR برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس  مدل Njord JR ، محصولی پرکاربرد با ابعادی مناسب است که دارای پایه های تاشو می باشد . این اجاق تک شعله بر روی سطوح ناهموار نیز پایدار است و  توانایی قرار گرفتن قابلمه با سایز بزرگ را دارد. این اجاق دارای پایه نگهداری انواع ظروف بر روی شعله است که ایمنی بیشتری..
اجاق دو شعله مدل Primus - Kinjia
نا موجود
مدل: Kinjia برند: Primus
معرفی محصولاجاق دو شعله پریموس مدل Kinjia، محصولی پرکاربرد با ابعادی مناسب و بدنه مقاوم است که دارای دسته، درپوش و پیج مجزا برای تنظیم شعله ها می باشد. طراحی خاص و منحصر به فرد این اجاق دو شعله به گونه ای است که قابلیت جداشدن سینی زیر گاز برای شستشو بهتر را دارد.معرفی برند..
اجاق سفری مدل  Primus - Power Stove Set
نا موجود
مدل: Power Stove Set برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس  مدل Power Stove Set ، محصولی پرکاربرد است که به راحتی قابل حمل می باشد. طراحی این اجاق گاز به گونه ای است که شامل مجموعه پخت و پز در یک پکیج می باشد این اجاق دارای یک قابلمه 1.8 لیتری ، یک ظرف پلاستیکی و یک درپوش پلاستیکی فاقد مواد سمی و همچنین دارای یک دستگیره ..
اجاق سفری مدل +Primus - Lite
نا موجود
مدل: +Lite برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس مدل +Lite، یکی دیگر از اجاق های تولید شده توسط کمپانی پریموس می باشد که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم و..
اجاق سفری مدل Primus - Essential Stove Set
نا موجود
مدل: Essential Stove Set برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس مدل Essential Stove Set، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی پریموس است که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد.  بی شک در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه یک نوشیدنی گرم وجود دارد که برای رفع این نیاز&nb..
اجاق سفری مدل Primus - Prime Tech Stove Set
نا موجود
مدل: Prime Tech برند: Primus
معرفی محصولاجاق پریموس مدل Prime Tech Stove Set ، محصولی کارآمد از جنس آلومینیوم است که با وجود طراحی ساده از قابلیت های بسیار زیاد و مصرف کمی برخوردار است این اجاق سفری مجهز به دو قابلمه 1.3 لیتری سرامیکی نچسب ، یک ماهیتابه و یک دستگیره می باشد . همچنین این محصول دارای محافظ باد برای جلوگی..
اجاق سفری مدل Primus - Spider Stove Set
نا موجود
مدل: Spider Stove Set برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس مدل  Spider Stove Set ، محصولی پرکاربرد است که به راحتی قابل حمل می باشد. طراحی این اجاق گاز به گونه ای است که شامل مجموعه پخت و پز در یک پکیج می باشد این اجاق دارای یک قابلمه 1.8 لیتری ، یک ظرف پلاستیکی و یک درپوش پلاستیکی فاقد مواد سمی و همچنین دارای یک دس..
اجاق گاز تک شعله مدل Kovea - Beetle
نا موجود
مدل: Beetle KR-2005-1 برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز تک شعله کووآ مدل Beetle بسیار سبک، کم حجم، قابل حمل، مناسب استفاده در کمپینگ و فضای داخلی با طراحی منحصر به فرد می باشد. صفحه این اجاق به راحتی تمیز شده و در کنار آن یک مخزن گاز قرار گرفته که به راحتی می توان ورودی گاز را قطع یا وصل نمود. همچنین دارای دکمه تنظیم مجدد با ..
اجاق گاز دو شعله مدل Kovea - Deluxe Twin
نا موجود
مدل: Deluxe Twin برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Deluxe Twin، یکی از پرکاربردترین لوازم سفر بخصوص در سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. با استفاده از این اجاق گاز آشپزی در طبیعت دلپذیر، مقرون به صرفه و ایمن خواهد بود و دیگر نیازی به آتش زدن هیزم و آسیب رساندن به طبیعت نمی ب..
اجاق گاز دو شعله مدل Kovea - Slim Twin Stove Lite
نا موجود
مدل: Slim Twin Stove Lite KGB-1312A برند: Kovea
 معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Slim Twin Stove Lite، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های ..
اجاق گاز دو کاره مدل Kovea - 2 Way Gas BBQ
نا موجود
مدل: 2 Way Gas BBQ برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز دو کاره کووآ مدل 2 Way Gas BBQ مناسب کمپینگ، قابل حمل و قابل استفاده به دو صورت گازی و ذغالی می‌باشد که قابلیت پخش حرارت به صورت یکنواخت را دارد. همچنین این محصول مجهز به پایه های تاشو به منظور اشغال فضای کمتر و حفظ تعادل، یک توری برای باربیکیو، یک محافظ فلزی برای ا..
اجاق گاز مدل Campingaz - Camp'Bistro 2
نا موجود
مدل: Camp'Bistro 2 Stove برند: Campingaz
معرفی محصولاجاق گاز کمپینگز مدل Camp'Bistro 2، محصولی کاربردی جهت استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ بوده که در هنگام آشپزی و تهیه غذا انتخابی ایده آل محسوب می شود. این اجاق گاز تولید شده توسط کمپانی فرانسوی کمپینگز بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 70 سال در راستای تولید تجهیزات ..
اجاق گاز مسافرتی مدل Kovea - Cube
نا موجود
مدل: Cube KGR-1503E برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز مسافرتی کووآ مدل Cube بسیار سبک، کم حجم و ایمن بوده و در زیر سینی فضایی برای کپسول تعبیه شده که به راحتی و با یک کپسول متان در سفرها مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه این تک شعله، جداشدنی است که باعث  شده به راحتی تمیز  شود و همچنین هنگام بسته بندی می توان کپسول را از..
اجاق مدل Primus - MultiFuel III
نا موجود
مدل: MultiFuel III برند: Primus
معرفی محصولاجاق پریموس مدل MultiFuel III محصولی کاربردی، قابل حمل، از جنس فولاد ضدزنگ، مناسب سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی بوده که برای پخت و پز، گرم کردن غذا و تهیه سریع انواع نوشیدنی های گرم مانند قهوه استفاده می شود و همچنین با سوخت های مختلفی مانند گاز، گازوئیل، بنزین و..
بادگیر و محافظ شعله  مدل Kovea - KM8AM0104
نا موجود
مدل: KM8AM0104 برند: Kovea
 معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله  کووآ مدل KM8AM0104، دارای 8 صفحه باریک و سبک از جنس آلومینیوم بوده که به راحتی روی پایه های خود بر روی زمین قرار می گیرد. این بادگیر با قابلیت جمع شدن به صورت کرکره ای، ازاجاق های سفری در برابر وزش باد محافظت می کند. برای جلوگیری ا..
بادگیر و محافظ شعله مدل Kovea - KM8AM0103
نا موجود
مدل: (KM8AM0103(KCA0101 برند: Kovea
 معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله کووآ مدل KM8AM0103، از دیگر محصولات کمپانی کره ای Kovea می باشد که این کمپانی با تجربه ای بیش از 35 سال در زمینه طراحی و تولید محصولات مورد نیاز طبیعت گردان، گردشگران و ورزشکاران،‌ از شناخته شده ترین برند ها به شمار می رود. از جمله مشکلاتی که هنگا..
بادگیر و محافظ شعله مدل Vango - Windshield L/XL
نا موجود
مدل: Windshield L/XL برند: Vango
معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield L/XL، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ونگو می باشد. از جمله مشکلاتی که هنگام آشپزی و پخت و پز برای اکثر افراد در کمپینگ و یا طبیعت گردی به وجود می آید، خاموش شدن شعله های اجاق گاز و یا سرشعله ها می..
دستگیره مدل Kovea - Oven Lifter
نا موجود
مدل: Oven Lifter - KK8BS0104 برند: Kovea
 معرفی محصولدستگیره کووآ مدل Oven Lifter (کد:KK8BS0104)، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی کره ای کووآ بوده که این کمپانی پس از 38 سال همواره با شعار "فراتر از محدودیت" در پی به وجود آوردن تجربه های به یاد ماندنی برای شما می‌ باشد. یکی از لذت های سفر،..
رگلاتور دو قلوی کاتریج گاز مدل Cadac - Power Pack
نا موجود
مدل: Dual Power Pack برند: Cadac
معرفی محصولرگلاتور دو قلوی کاتریج گاز کاداک مدل Dual Power Pack، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی کاداک می باشد. هنگام آشپزی با باربیکیو گازی و اجاق های گاز، زمانی که کپسول گاز رو به اتمام است مجبور به عوض کردن آن می شوید، برای آن که مدام کپسول گاز را تعویض نکنید و یا از فش..
نمايش 1 تا 30 از 73 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات