محصولات
سبد خرید

اجاق گاز و سرشعله

اجاق گاز و سرشعله
مدل: +Lite برند: Primus
معرفی محصول اجاق سفری پریموس مدل +Lite، یکی دیگر از اجاق های تولید شده توسط کمپانی پریموس می باشد که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم و..
1,700,000 تومان
مدل: Essential Stove Set برند: Primus
معرفی محصول اجاق سفری پریموس مدل Essential Stove Set، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی پریموس است که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد.  بی شک در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه یک نوشیدنی گرم وجود دارد که برای رفع این نیاز&nb..
1,600,000 تومان
مدل: Barbarian Twin Stove KGB-1403 برند: Kovea
 معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Barbarian Twin Stove، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی ا..
1,750,000 تومان
مدل: Deluxe Twin برند: Kovea
معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Deluxe Twin، یکی از پرکاربردترین لوازم سفر بخصوص در سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. با استفاده از این اجاق گاز آشپزی در طبیعت دلپذیر، مقرون به صرفه و ایمن خواهد بود و دیگر نیازی به آتش زدن هیزم و آسیب رساندن به طبیعت نمی ب..
1,533,000 تومان
مدل: Handy Twin - KB-N9110 برند: Kovea
معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Handy Twin، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های فوق العاده ای است ..
1,170,000 تومان
مدل: Slim Twin Stove Lite KGB-1312A برند: Kovea
 معرفی محصول اجاق گاز دو شعله کووآ مدل Slim Twin Stove Lite، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های ..
2,150,000 تومان
مدل: Windshield L/XL برند: Vango
معرفی محصول بادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield L/XL، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ونگو می باشد. از جمله مشکلاتی که هنگام آشپزی و پخت و پز برای اکثر افراد در کمپینگ و یا طبیعت گردی به وجود می آید، خاموش شدن شعله های اجاق گاز و یا سرشعله ها می..
225,000 تومان
مدل: Dual Power Pack برند: Cadac
معرفی محصول رگلاتور دو قلوی کاتریج گاز کاداک مدل Dual Power Pack، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی کاداک می باشد. هنگام آشپزی با باربیکیو گازی و اجاق های گاز، زمانی که کپسول گاز رو به اتمام است مجبور به عوض کردن آن می شوید، برای آن که مدام کپسول گاز را تعویض نکنید و یا از فش..
345,000 تومان
مدل: Canon - KT-2408 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Canon، بهترین وسیله برای جوشکاری، یخ زدایی لوله آب، روشن کردن هیزم، زغال سنگ و ... است. زمانی که به کمپینگ، سفر و ... می روید برای سریع تر روشن کردن آتش داشتن این سرشعله بسیار کارآمد است. این سرشعله دارای قابلیت چرخش 360 درجه و توان شعله..
155,000 تومان
مدل: Cook Mate - KT-1209 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Cook Mate محصولی کاربردی برای استفاده در کمپینگ و سفر، با قابلیت چرخش 360 درجه و قدرت شعله بالا بوده که در روشن کردن آتش، ذغال، راه اندازی باربیکیو، آشپزی و پخت غذاهایی که به حرارت مستقیم نیاز دارند، مناسب می‌باشد. در ضمن ..
350,000 تومان
مدل: (Cyclone Propane (KT-2906 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Cyclone Propane، محصولی کاربردی و قابل حمل برای استفاده در خانه، کمپینگ، سفرها و ... می باشد. وجود یک شعله قوی در کمپ برای سریع روشن کردن هیزم ها و یا زغال سنگ مهم است که با داشتن این سرشعله صنعتی کووآ می توانید در کسری از زمان..
340,000 تومان
مدل: Dolpin - KTS-2907-1 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Dolpin، با طراحی ویژه این امکان را به شما می دهد تا در طیف گسترده ای از کارها نظیر جوشکاری های ظریف، لحیم کاری قطعات کوچک، روشن کردن هیزم، زغال و ... استفاده نمایید. سرشعله Dolpin به خاطر نوع طراحی، سبک، خوش دست و مناسب جه..
325,000 تومان
مدل: Gas Volcano - KT-2405 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Gas Volcano محصولی کاربردی و قابل حمل برای استفاده در کمپینگ و سفر، با قدرت شعله بالا تا 1400 درجه سانتی گراد بوده که برای روشن کردن آتش شومینه، ذغال و چوب، باز کردن لوله های یخ زده و ... مناسب می‌باشد. در ضمن این محص..
575,000 تومان
مدل: Hestia - KT-2603 برند: Kovea
 معرفی محصول سرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Hestia محصولی کاربردی، سبک و قابل حمل برای استفاده در کمپینگ و سفر، با قابلیت چرخش 360 درجه و قدرت شعله بالا تا 1300 درجه سانتی گراد بوده که در هنگام آتش زدن چوب، روشن کردن ذغال و باربیکیو، آشپزی، جوشکاری های سبک و باز کردن لول..
390,000 تومان
مدل: Rocket - KT-20008-1 برند: Kovea
معرفی محصول سرشعله صنعتی کووآ مدل Rocket، بهترین وسیله برای جوشکاری، یخ زدایی لوله آب، روشن کردن هیزم، زغال سنگ و ... است. زمانی که به کمپینگ، سفر و ... می روید برای سریع تر روشن کردن آتش داشتن این سرشعله بسیار کارآمد است. این سرشعله دارای قابلیت چرخش 360 درجه و توان شعله 31..
120,000 تومان
مدل: Twister Plus PZ برند: Campingaz
معرفی محصول سرشعله کمپینگز مدل Twister Plus PZ، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 2900 وات توان برخوردار است. با استفاده از تکنولوژی Easy Clic به سرعت می توانید با اتصال سرشعله به کپسول گاز ..
750,000 تومان
مدل: Fyrelite برند: Coleman
معرفی محصول سرشعله کلمن مدل Fyrelite، یکی از کوچکترین و سبک ترین سرشعله های تولید شده توسط شرکت کلمن بوده که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این محصول به گونه ای است که قسمت شعله پخش کن، از بدنه جدا شده و..
750,000 تومان
مدل: Fyrepower Alpine برند: Coleman
معرفی محصول سرشعله کلمن مدل FyrePower Alpine، یکی از قدرتمند ترین اجاق های عنکبوتی شکل شرکت کلمن بوده که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد که استفاده از سرش..
910,000 تومان
مدل: Fyrestorm برند: Coleman
معرفی محصول سرشعله کلمن مدل Fyrestorm، با طراحی فوق العاده و مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 3000 وات توان برخوردار است. دارای سه پایه نگهدارنده تاشو بوده که به صورت چتر باز می شود تا بتوان ظرو..
1,200,000 تومان
مدل: Adventure Burner برند: Easy Camp
معرفی محصول سرشعله ایزی کمپ مدل Adventure Burner، تجربه ای عالی و بی خطری را در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... برای ما رقم می زند چرا که با داشتن غذا و نوشیدنی گرم در محیط های باز می توان از طبیعت لذت بیشتری برد ولی باید به این نکته توجه داشت که استفاد..
295,000 تومان
مدل: Eagle-KB-0509 برند: Kovea
معرفی محصول سرشعله گازی کووآ مدل Eagle، با جنسی از فولاد ضد زنگ و مقاوم، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. استفاده از سرشعله در طبیعت به جای هیزم و یا زغال احتمال ایجاد خطرات جبران ناپذیر را به طبیعت کاهش می دهد. این سرشعله با وج..
377,000 تومان
مدل: Fireman - KB-0808 برند: Kovea
معرفی محصول سرشعله گازی کووآ مدل Fireman، با جنسی از فولاد ضد زنگ و مقاوم، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. استفاده از سرشعله در طبیعت به جای هیزم و یا زغال احتمال ایجاد خطرات جبران ناپذیر را به طبیعت کاهش می دهد. این سرشعله با ..
389,000 تومان
مدل: Maximum - TKB-9901 برند: Kovea
معرفی محصول سرشعله گازی کووآ مدل Maximum، با طراحی منحصر به فردی که این شرکت برای این محصول انجام داده نیاز شما برای تهیه غذا، جوشاندن آب و ... را در کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، کوهنوردی و ... تامین کرده است. با این سرشعله دیگر نگرانی بابت پیدا نکردن هیزم و یا همرا..
375,000 تومان
مدل: Fire Midge Stove Titanium برند: Robens
معرفی محصول سرشعله روبنز مدل Fire Midge Stove Titanium، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعادی کوچک و وزنی بسیار سبک، از 2600 وات توان برخوردار بوده و این حجم کم، مانعی برای قرار دادن قابلمه و یا ..
630,000 تومان
مدل: Firefly Stove برند: Robens
معرفی محصول سرشعله روبنز مدل Firefly Stove، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 2600 وات توان برخوردار بوده و این حجم کم، مانعی برای قرار دادن قابلمه و یا ظروف بزرگ بر روی آن ایجاد&..
350,000 تومان
مدل: Ultralite Gas Stove برند: Vango
معرفی محصول سرشعله ونگو مدل Ultralite Gas Stove، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 3000 وات توان برخوردار است. بوسیله پیچ تنظیمی که در بدنه آن طراحی شده می توانید شعله را به صورت دستی کنترل ..
375,000 تومان
آداپتور کپسول گاز مدل Kovea - LPG Adapter
نا موجود
مدل: LPG Adapter - VA-AD-0701 برند: Kovea
معرفی محصول آداپتور کپسول گاز کووآ مدل LPG Adapter، محصولی است از جنس برنج که اجازه می دهد به راحتی بتوان از مخزن گاز پروپان یا LPG استفاده لازم را داشته باشیم. این مبدل دارای ورودی مخزن گاز کمپینگ و یک خروجی لیندال است. یکی از کاربردهای این مبدل اتصال آن به لامپ گازی و وصل کردن ..
129,000 تومان
اجاق  دو شعله مدل Primus - Tupike Stove
نا موجود
مدل: Tupike Stove برند: Primus
معرفی محصول اجاق دو شعله پریموس مدل Tupike Stove، با بدنه ضد زنگ و حجم کمی که دارد برای مسافرت، کمپینگ و .... بسیار ایده آل می باشد. این محصول دارای دو شعله، پایه تاشو، دسته و درپوشی که با چوب هایی از جنس بلوط برای استحکام آن پوشانده شده می باشد. همچنین این اجاق دارای 2 عدد محافظ ب..
2,999,000 تومان