محصولات
سبد خرید

اجاق گاز و سرشعله

اجاق گاز و سرشعله
مدل: Fire Midge Stove Titanium برند: Robens
معرفی محصولسرشعله روبنز مدل Fire Midge Stove Titanium، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعادی کوچک و وزنی بسیار سبک، از 2600 وات توان برخوردار بوده و این حجم کم، مانعی برای قرار دادن قابلمه و یا ..
630,000 تومان
مدل: Spider - KB-1109 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله گازی کووآ مدل Spider، محصولی بسیار کاربردی با طراحی منحصر به فرد از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.همانطور که می دانید یکی از لذت ب..
675,000 تومان
مدل: Hose Pen KT-2202 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله گازی کووآ مدل Hose Pen، از یک شلنگ با سر آهنی و یک دریچه خروجی مخصوص تشکیل شده است. پیش می آید که در سفر و یا کمپ خودرو و یا برخی از وسایلتان خراب شده و نیاز به لحیم کاری، جوشکاری، سوراخ کردن و ... داشته باشد و دسترسی به تعمیرگاه سخت و یا غیر ممکن است. از این جهت دا..
650,000 تومان
مدل: Exploration - KB-N9602-1 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله گازی کووآ مدل Exploration، با طراحی خاص شرکت کووآ، این محصول نیاز شما برای تهیه غذا، جوشاندن آب و ... را در کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، کوهنوردی و ... تامین کرده است. با این سرشعله دیگر نگرانی بابت پیدا نکردن هیزم و یا همراه ن..
780,000 تومان
مدل: Adventure Burner برند: Easy Camp
معرفی محصولسرشعله ایزی کمپ مدل Adventure Burner، تجربه ای عالی و بی خطری را در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... برای ما رقم می زند چرا که با داشتن غذا و نوشیدنی گرم در محیط های باز می توان از طبیعت لذت بیشتری برد ولی باید به این نکته توجه داشت که استفاد..
295,000 تومان
مدل: Fyrestorm برند: Coleman
معرفی محصولسرشعله کلمن مدل Fyrestorm، با طراحی فوق العاده و مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 3000 وات توان برخوردار است. دارای سه پایه نگهدارنده تاشو بوده که به صورت چتر باز می شود تا بتوان ظرو..
1,200,000 تومان
مدل: Fyrepower Alpine برند: Coleman
معرفی محصولسرشعله کلمن مدل FyrePower Alpine، یکی از قدرتمند ترین اجاق های عنکبوتی شکل شرکت کلمن بوده که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهییه نوشیدنی گرم وجود دارد که استفاده از سر..
910,000 تومان
مدل: Twister Plus PZ برند: Campingaz
معرفی محصولسرشعله کمپینگز مدل Twister Plus PZ، مناسب برای پخت و پز در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و ... می باشد. این سرشعله با وجود داشتن ابعاد کوچک از 2900 وات توان برخوردار است. با استفاده از تکنولوژی Easy Clic به سرعت می توانید با اتصال سرشعله به کپسول گاز ..
750,000 تومان
مدل: Twin Brazing - KT-2108 برند: Kovea
معرفی محصولسرشعله صنعتی کووآ مدل Twin Brazing، محصولی بسیار کاربردی با طراحی منحصر به فرد از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.سرشعله Brazing از جمله..
425,000 تومان
مدل: Micro - KT-2301 برند: Kovea
 معرفی محصولسرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Micro، محصولی کاربردی از شرکت کره ای کووآ بوده که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در تولید محصولات کمپینگ توانسته محصولاتی را تولید کند که کارایی بالایی داشته و در کنار آن سبک نیز می باشند.ای..
546,000 تومان
مدل: Gas Volcano - KT-2405 برند: Kovea
 معرفی محصولسرشعله صنعتی کووآ مدل Gas Volcano با طراحی کاربردی و بی نظیری که دارد، به عنوان بهترین گزینه برای استفاده در کمپینگ، سفر و یا حتی فعالیت های روزمره می باشد. ممکن است برای روشن کردن آتش شومینه و یا حتی ذغال و چوب به مشکل برخورده باشید; ما در این جا با معرفی این سرشعله سعی در حل ا..
750,000 تومان
مدل: (Cyclone Propane (KT-2906 برند: Kovea
 معرفی محصولسرشعله صنعتی گازی کووآ مدل Cyclone Propane، محصولی کاربردی و قابل حمل برای استفاده در خانه، کمپینگ، سفرها و ... می باشد. وجود یک شعله قوی در کمپ برای سریع روشن کردن هیزم ها و یا زغال سنگ مهم است که با داشتن این سرشعله صنعتی کووآ می توانید در کسری از زمان..
440,000 تومان
مدل: Oven Lifter - KK8BS0104 برند: Kovea
 معرفی محصولدستگیره کووآ مدل Oven Lifter (کد:KK8BS0104)، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی کره ای کووآ بوده که این کمپانی پس از 38 سال همواره با شعار "فراتر از محدودیت" در پی به وجود آوردن تجربه های به یاد ماندنی برای شما می‌ باشد. یکی از لذت های سفر،..
210,000 تومان
مدل: Windshield L/XL برند: Vango
معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield L/XL، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ونگو می باشد. از جمله مشکلاتی که هنگام آشپزی و پخت و پز برای اکثر افراد در کمپینگ و یا طبیعت گردی به وجود می آید، خاموش شدن شعله های اجاق گاز و یا سرشعله ها می..
259,000 تومان
مدل: (KM8AM0103(KCA0101 برند: Kovea
 معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله کووآ مدل KM8AM0103، از دیگر محصولات کمپانی کره ای Kovea می باشد که این کمپانی با تجربه ای بیش از 35 سال در زمینه طراحی و تولید محصولات مورد نیاز طبیعت گردان، گردشگران و ورزشکاران،‌ از شناخته شده ترین برند ها به شمار می رود. از جمله مشکلاتی که هنگا..
520,000 تومان
مدل: Handy Twin - KB-N9110 برند: Kovea
معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Handy Twin، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی از لذت های فوق العاده ای است ..
1,500,000 تومان
مدل: Barbarian Twin Stove KGB-1403 برند: Kovea
 معرفی محصولاجاق گاز دو شعله کووآ مدل Barbarian Twin Stove، یکی دیگر از اجاق گاز های تولید شده توسط کمپانی کووآ بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم وجود دارد، همچنین آشپزی در طبیعت یکی ا..
2,275,000 تومان
مدل: +Lite برند: Primus
معرفی محصولاجاق سفری پریموس مدل +Lite، یکی دیگر از اجاق های تولید شده توسط کمپانی پریموس می باشد که برای پخت و پز در کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همیشه در سفر نیاز به گرم کردن غذا، پخت و پز و یا تهیه نوشیدنی گرم و..
1,700,000 تومان
مولد برق هیزمی مدل BioLite - CampStove 2 Bundle
پیش سفارش
مدل: CampStove 2 Bundle برند: BioLite
معرفی محصولمولد برق هیزمی بیولایت مدل CampStove 2 Bundle، محصولی بسیار جذاب و کاربردی از کمپانی بیولایت می باشد که برای علاقمندان به سفر، طبیعتگردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... ایده آل می باشد تا با داشتن آن لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. همانطور که می دانید در سفر داشتن تجهیزاتی کا..
مولد برق هیزمی مدل BioLite - CampStove 2
پیش سفارش
مدل: CampStove 2 برند: BioLite
معرفی محصولمولد برق هیزمی بیولایت مدل CampStove 2، محصولی بسیار جذاب و کاربردی از کمپانی بیولایت می باشد که برای علاقمندان به سفر، طبیعتگردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... ایده آل می باشد تا با داشتن آن لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. همانطور که می دانید در سفر داشتن تجهیزاتی کامل جهت ..
مبدل  کپسول گاز مدل Kovea - Butane Adaptor
نا موجود
مدل: Butane Adaptor KA-N9504 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووآ مدل Butane Adaptor، محصولی بسیار کاربردی با قابلیت تبدیل گازهای فشنگی به گاز EP (پیچی) می باشد که بتوان در مواقع ضروری از هر دو نوع مدل کپسول گاز نیز استفاده کرد. در ضمن به علت با صرفه بودن کپسول های فشنگی نسبت