محصولات
سبد خرید

کلاه لبه دار

کلاه لبه دار یکی از پوشش‌های مورد پسند سنین مختلف و به‌طور کلی افرادی است که به تیپ اسپرت علاقه‌مند هستند. با استفاده از این کلاه‌ها، شما جوان‌تر به نظر خواهید رسید و استایل جذاب‌تری خواهید داشت. ست کردن لباس و کفش باعث زیبایی ظاهری شما می‌شود که اگر این ست همراه با کلاه باشد، بر جذابیت آن خواهد افزود. استفاده از کلاه‌های نقاب دار علاوه‌‌بر زیبایی، برای محافظت از چشم‌ها و پوست صورت در برابر اشعه‌های مضر خورشید هم کاربرد بالایی دارد. در اکثر فعالیت‌های روزانه که در محیط‌های رو باز انجام می‌شوند، می‌توان از این کلاه‌ها به‌عنوان یک محافظ عالی برای پوست سر و صورت در مقابل نور مضر استفاده نمود. جنس این کلاه شامل موادی است که مقاومت و استحکام بالایی داشته و در عین حال بسیار سبک و خنک می‌باشد. این کلاه‌ها طراحی‌های متفاوتی دارند که در بیشتر موارد، قسمت پشتی و کناری از جنس توری بوده و باعث جریان داشتن هوا در زیر کلاه می‌شود. جنس استفاده شده و توری بودن بعضی از قسمت‌های آن، باعث داشتن خاصیت ضد تعریقی شده و از بوی بد گرفتن بدن جلوگیری می‌کند.

از این کلاه‌ها در طول روز و تمام فعالیت‌های روزمره می‌توان استفاده کرد. علاوه‌بر آن، درهنگام تفریحات و ورزش‌های مختلف مانند پیاده‌روی، کوهنوردی، کمپینگ، تنیس و ... استفاده از کلاه نقابدار می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای محافظت از چشم در برابر نور مستقیم آفتاب باشد. نقاب قسمت جلویی کلاه، به شکلی طراحی شده که به‌راحتی دچار آسیب و شکستگی نمی‌شود و با زوایای استانداری که دارد، در عین عدم کاهش شعاع و زاویه دید مورد نیاز افراد، بیشترین ممانعت را در مقابل ورود اشعه‌های خورشید ایجاد کند. در بیشتر موارد، بر اساس سایز سر افراد، این محصول قابل تنظیم است. به این شکل که، بندی که در پشت کلاه لبه دار قرار دارد مانند بند یک ساعت معمولی، کوتاه و بلند می‌شود و سایز کلاه را متناسب با سایز سر، اندازه می‌کند.

هدبندها معمولا کاربردی متفاوت با کلاه‌های نقابدار دارند. در فعالیت‌های روزمره و مخصوصا در فصول سرد، با پوشاندن قسمت پیشانی سر، از نفوذ سرما به این ناحیه از بدن جلوگیری کرده و کمک شایانی به حفظ سلامتی شما می‌کنند. ورزشکاران حرفه‌ای در بسیاری از ورزش‌ها مانند تنیس، کوهنوردی، بسکتبال و ...، این هدبندها را برای عرق‌گیری از پیشانی و جلوگیری از ورود آن به چشم مورد استفاده قرار می‌دهند. کلاه و هدبندهای موجود در وب‌سایت آفرود بازار در طرح‌های متنوع و رنگ‌های گوناگون، همگی از بهترین برندهای موجود در بازار هستند و مورد رضایت اکثر مشتریان بوده‌اند. شما عزیزان هم می‌توانید برای سفارش محصول مورد نظرتان، از طریق همین سایت یا مراجعه حضوری اقدام بفرمایید.

کلاه بافتنی مدل Goorin - Apes Knit
ارسال رایگان در تهران
مدل: Apes Knit (Boss) / 107-0043-BUR برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Apes Knit، جزء پوشش‌های گرم زمستانه بوده که با محافظت از سر، پیشانی و گوش‌های شما در روز‌های سرد زمستانی، حین انجام فعالیت روزانه، اسکی، سفرهای کمپینگ و ... کمک کرده تا بتوانید با انرژی، فعالیت خود را ادامه دهید و از نفوذ سرما و مبتلا شدن به ب..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Ewe R Hot
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ewe R Hot (Black Sheep) / 107-0036-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Ewe R Hot، جزء پوشش‌های گرم زمستانه بوده که با محافظت از سر، پیشانی و گوش‌های شما در روز‌های سرد زمستانی، حین انجام فعالیت روزانه، اسکی، سفرهای کمپینگ و ... کمک کرده تا بتوانید با انرژی، فعالیت خود را ادامه دهید و از نفوذ سرما و مبتلا شدن به ب..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Haute Goat
ارسال رایگان در تهران
مدل: Haute Goat (Goat) / 107-0042-CML برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Haute Goat،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Hot Tiger
ارسال رایگان در تهران
مدل: Hot Tiger / 107-0007-CRE برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Hot Tiger،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Light Touches / Black
ارسال رایگان در تهران
مدل: Light Touches (King) / 107-0037-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Light Touches،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Light Touches / Camel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Light Touches (King) / 107-0037-CML برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Light Touches،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Night Marie
ارسال رایگان در تهران
مدل: Night Marie (Stallion) / 107-0217-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Night Marie،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - On the Hunt / Corail
ارسال رایگان در تهران
مدل: On the Hunt (Panther) / 107-0210-COR برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل On the Hunt،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Tall Toque
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tall Toque (High) / 107-0040-HUN برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Tall Toque،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Warm Tones
ارسال رایگان در تهران
مدل: Warm Tones (Extreme) / 107-0039-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Warm Tones،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
2,800,000 تومان
کلاه بافتنی مدل Goorin - Wolf Man
ارسال رایگان در تهران
مدل: Wolf Man (Lone Wolf) / 107-0120-DNV برند: Goorin
معرفی محصولکلاه بافتنی گورین مدل Wolf Man،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
2,800,000 تومان
کلاه محصول مدل Goorin - Chill Owlt
ارسال رایگان در تهران
مدل: Goorin - Chill Owlt (Ice Cold) / 101-0908-GRY برند: Goorin
معرفی محصولکلاه نقاب‌دار Goorin مدل Chill Owlt، یک کلاه اسپورت است که می‌تواند مکمل بسیاری از لباس‌های دیگر در یک ست جذاب باشد. شاید اصلی‌ترین نکته و فلسفه تولیدشدن کلاه نقا‌ب‌دار جلوگیری از تابش مستقیم خورشید به صورت و چشم‌ها و سرخ‌شدن گونه، بینی و در نها..
3,600,000 تومان
مدل: Flash Logo Yellow Fluor - 113673.117.10.00 برند: Buff
معرفی محصولکلاه Buf مدل Flash Logo Yellow Fluor، دارای طراحی زیبا، جنسی از پلی استر و با داشتن خاصیت جذب رطوبت و خشک شدن سریع گزینه ای ایده ال برای پیاده روی و فعالیت های شدید ورزشی می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این کلاه Coolmax است که باعث گردش هوای بهتری می شود. این کلاه دارای قابلیت گرم نگ..
590,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Americana
ارسال رایگان در تهران
مدل: Americana (Cock) / 105-0202-NVY برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Americana Bucket، یک کلاه اصطلاحاً سطلی یا همان باکت است. این کلاه با لبه‌های پهنی که همه جهات را پوشش می‌دهد، می‌تواند در سفرها و کمپینگ همراه شما باشد تا از صورت، گردن و چشمان شما در برابر آفتاب محافظت کند؛ بخصوص اگر قصد رفتن به کوه یا کویر را داشته با..
3,500,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Costa Lobo
ارسال رایگان در تهران
مدل: Costa Lobo (Lone Wolf) / 105-0006-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Costa Lobo، یک کلاه اصطلاحاً سطلی یا همان باکت است. این کلاه با لبه‌های پهنی که همه جهات را پوشش می‌دهد، می‌تواند در سفرها و کمپینگ همراه شما باشد تا از صورت، گردن و چشمان شما در برابر آفتاب محافظت کند؛ بخصوص اگر قصد رفتن به کوه یا کویر را داشته باشید. ک..
3,500,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Fighting Bear
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fighting Bear برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Fighting Bear، که در دنیای کلاه‌ها به عنوان یک کلاه سطلی یا باکت هت شناخته می‌شود، هنگام سفرهای ساحلی، کوهنوردی، کمپینگ، ماهیگیری، طبیعت گردی و گردش‌های طولانی مدت به خوبی از پوست صورت شما در برابر اشعه ماورابنفش خورشید محافظت می‌کند؛ در واقع، لبه&z..
3,500,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Pantera de Palma
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pantera de Palma (Panther) / 105-0005-PIN برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Pantera de Palma، درکنار زیبایی بخشیدن به ظاهر توانسته از چشمان و پوست شما در برابر تابش مستقیم نور خورشید در طی فعالیت روزانه، سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... محافظت کند. این نوع کلاه در عرصه مد به نام باکت شناخته شده و با ساختار زیبایی که دارد توانسته طرفداران زیادی را ب..
3,500,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Tiger Libre
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tiger Libre (Tiger) / 105-0014-WHI برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Tigre Libre، یک کلاه اصطلاحاً سطلی یا همان باکت است. این کلاه با لبه‌های پهنی که همه جهات را پوشش می‌دهد، می‌تواند در سفرها و کمپینگ همراه شما باشد تا از صورت، گردن و چشمان شما در برابر آفتاب محافظت کند؛ بخصوص اگر قصد رفتن به کوه یا کویر را داشته باشید. ..
3,500,000 تومان
کلاه مدل Goorin - Truth Seeker
ارسال رایگان در تهران
مدل: Truth Seeker (Panter) / 105-0206-BLK برند: Goorin
معرفی محصولکلاه Goorin مدل Truth Seeker، یک کلاه اصطلاحاً سطلی یا همان باکت است. این کلاه با لبه‌های پهنی که همه جهات را پوشش می‌دهد، می‌تواند در سفرها و کمپینگ همراه شما باشد تا از صورت، گردن و چشمان شما در برابر آفتاب محافظت کند؛ بخصوص اگر قصد رفتن به کوه یا کویر را داشته باشید...
3,500,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0291
ساخت ایران
مدل: 0291 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0291، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
145,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0350
ساخت ایران
مدل: 0350 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0350،  یک کلاه گرم است که همه ویژگی‌های یک کلاه زمستانی را دارد. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می..
155,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0434
ساخت ایران
مدل: 0434 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0434، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
155,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0436
ساخت ایران
مدل: 0436 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0436، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
175,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0437
ساخت ایران
مدل: 0437 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0437، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
175,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0441
ساخت ایران
مدل: 0441 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0441، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
175,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0444
ساخت ایران
مدل: 0444 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل0444 یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشاند..
175,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0460
ساخت ایران
مدل: 0460 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0460، یک کلاه گرم است که همه ویژگی‌های یک کلاه زمستانی را دارد. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت‌گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می&..
160,000 تومان
کلاه مدل Himalaya - 0470
ساخت ایران
مدل: 0470 برند: Himalaya
معرفی محصولکلاه Himalaya مدل 0470، یک کلاه پلار نرم، سبک و بسیار لطیف است. این کلاه با پوشاندن کامل سر، گوش و پیشانی گزینه مناسبی برای تکمیل لباس‌های فصل سرما، طبیعت گردی و کوهنوردی است. سینوزیت یک بیماری آزاردهنده است که در فصل‌های سرما گریبان بسیاری را می‌گیرد. این محصول با پوشا..
135,000 تومان
کلاه نقاب دار مدل Goorin - A Doodle Do
ارسال رایگان در تهران
مدل: A Doodle Do برند: Goorin
معرفی محصولکلاه نقاب دار Goorin مدل A Doodle Do، از تولیدات کمپانی مشهور گورین است، که می توانید از آن به عنوان یک پوشش کاربردی در روزهای گرم تابستان استفاده کنید. این محصول با طراحی به روز خود باعث شده تا علاوه بر یک پوشش مناسب، بتوانید از آن برای زیبایی استایل خود استفاده کنید. این ک..
2,800,000 تومان
کلاه نقاب دار مدل Goorin - Alacran
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alacran برند: Goorin
معرفی محصولکلاه نقاب دار Goorin مدل Alacran، از تولیدات کمپانی مشهور گورین است که می توانید هنگام ورزش، پیاده روی زیر نور خورشید و سفرهای طبیعت گردی خود از این کلاه استفاده کنید. کیفیت مجموعه کلاه های این کمپانی را می توان در نگاه اول با چشم دید، این کلاه علاوه بر یک پوشش کارآمد با توجه به ظاهر ..
2,800,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 510 (17 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات