محصولات
سبد خرید

کلاه و هدبند

مدل: Amaranth Purple Chic Stripes برند: Buff
معرفی محصولکلاه Buff مدل Amaranth Purple Chic Stripes، محصولی از جنس پلی استر و دو لایه با تکنولوژی مایکروفایبر می باشد. این کلاه مناسب برای خانم ها برای استفاده در تمام فصول سال بوده و با داشتن وزن سبک، نرمی فوق العاده، انعطاف پذیری و قدرت جذب بالا، بسیار ایده آل برای ا..
474,000 تومان
مدل: Travel Bucket Hat Collage Red-Black برند: Buff
معرفی محصولکلاه باف مدل Collage Red-Black، محصولی از کمپانی اسپانیایی باف که دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد. هنگام انجام فعالیت های ورزشی در فضای باز و یا گذراندن اوقات فراغت در طبیعت، کمپ و ... برای حفاظت از آفتاب استفاده از یک کلاه مناسب ه..
617,000 تومان
مدل: Irised Aqua برند: Buff
معرفی محصول کلاه Buff مدل Irised Aqua، از دیگر محصولات کمپانی باف بوده که با طراحی زیبا و جذاب، مورد توجه اکثر افراد قرار می گیرد. اگر به دنبال یک کلاه مناسب هستید ما کلاه مدل Irised Aqua را به شما معرفی می کنیم. این کلاه مناسب برای تمامی فصول است و از آن می توانید ..
335,000 تومان
مدل: Merino Wool Hat Solid Wild Pink برند: Buff
معرفی محصولکلاه باف مدل Solid Wild Pink، محصولی از کمپانی اسپانیایی باف می باشد که این کمپانی با 30 سال سابقه طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. هنگام فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی و یا گشت و گذار در طبیعت به خصوص در فصول متعدل و خنک، داشتن کلاهی که..
513,000 تومان
مدل: Yenta Pink برند: Buff
معرفی محصولکلاه Buff مدل Yenta Pink، محصولی بسیار کاربردی و ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک کلاه نرم و سبک برای استفاده در پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی و دیگر فعالیت های روزانه خود می باشند. این کلاه با ساختاری دو لایه و از جنس پلی استر مایکروفایبر ..
300,000 تومان
مدل: i Cap Vision Print برند: BMW
معرفی محصولکلاه نقاب دار BMW مدل i Cap Vision Print، با برخورداری از نقابی بزرگ و دو لایه، گزینه ای ایده آل برای استفاده بانوان و آقایان در هنگام فعالیت های مختلف به خصوص در روزهای آفتابی می باشد تا از آسیب رسیدن به پوست آن ها در برابر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود. شرکت بی ام و برای افرادی..
1,363,000 تومان
مدل: Run-Thru Visor برند: Brooks
معرفی محصولکلاه نقاب دار بروکس مدل Run-Thru Visor، با برخورداری از نقابی بزرگ و دو لایه، گزینه ای ایده آل برای استفاده افراد در هنگام فعالیت های مختلف به خصوص در روزهای آفتابی می باشد تا از آسیب رسیدن به پوست آن ها در برابر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود. این کلاه از تولیدات کمپانی آمریکایی ..
195,000 تومان
مدل: Boo Multi Lime برند: Buff
معرفی محصولکلاه نقاب دار Buff مدل Boo Multi Lime، دو لایه و دارای دو طرح مختلف در هر دو روی آن، که می توان به دلخواه، متانسب با سلیقه ی خود از هر روی آن استفاده کرد. این کلاه مناسب برای کودکان (0 تا 3 سال ) در فصول بهار و تابستان است. جنس این کلاه از&..
539,000 تومان
مدل: Icy Pink Multi برند: Buff
معرفی محصولکلاه نقاب دار Buff مدل Icy Pink Multi، دو لایه و دارای دو طرح مختلف در هر دو روی آن، که می توان به دلخواه، متناسب با سلیقه ی خود از هر روی آن استفاده کرد. این کلاه مناسب برای کودکان (4 تا 12 سال ) در فصول بهار و تابستان است. جنس این کلاه&nb..
539,000 تومان
مدل: Cap Baby Ocean Blue-White برند: Buff
معرفی محصولکلاه نقاب دار Buff مدل Ocean Blue White، محصولی از کمپانی اسپانیایی باف و دارای دو طرح مختلف در هر روی آن می باشد که می توان به دلخواه، متناسب با سلیقه خود از هر سمت آن استفاده کرد. این کلاه مناسب برای کودکان جهت استفاده در فصول بهار و تابستان است.جنس..
539,000 تومان
مدل: Surf Traveller Blue برند: Buff
معرفی محصولکلاه نقاب دار Buff مدل Surf Traveller Blue، دو لایه و دارای دو طرح مختلف در هر دو روی آن، که می توان به دلخواه، متانسب با سلیقه ی خود از هر روی آن استفاده کرد. این کلاه مناسب برای کودکان (4 تا 12 سال ) در فصول بهار و تابستان است. جنس این کل..
539,000 تومان
مدل: Signet Cap / Coral برند: MINI
معرفی محصولکلاه نقاب دار MINI مدل Signet / Coral، با برخورداری از نقابی بزرگ و دو لایه، گزینه ای ایده آل برای استفاده بانوان و آقایان در هنگام فعالیت های مختلف به خصوص در روزهای آفتابی می باشد تا از آسیب رسیدن به پوست آن ها در برابر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود. شرکت خودروسازی MINI در اقدا..
899,000 تومان
مدل: Signet Cap / Island برند: MINI
معرفی محصولکلاه نقاب دار MINI مدل Signet / Island، با برخورداری از نقابی بزرگ و دو لایه، گزینه ای ایده آل برای استفاده بانوان و آقایان در هنگام فعالیت های مختلف به خصوص در روزهای آفتابی می باشد تا از آسیب رسیدن به پوست آن ها در برابر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود. شرکت خودروسازی MINI در اقد..
899,000 تومان
مدل: Slim Shantra Violet برند: Buff
معرفی محصول هدبند Buff مدل Shantra Violet، با زیبایی خاصش چهره شما را جذاب تر می کند. این هدبند پوششی مناسب برای استفاده در فعالیت های ورزشی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، دویدن، کوهنوردی و ... می باشد. دارای جنس 100% پلی استر بوده که در فصول بهار و تابستا..
260,000 تومان
Buff - Hat R Deep  Logo Dark
نا موجود
مدل: R Deep Logo Dark برند: Buff
ضد عرق 3 مدل پوشش مختلف خشک شوندگی سریع ضد بو محافظ دمای بدن در مقابل سرما و باد تکنولوژی پلیجین (مقاوم در مقابله کثیفی و نیاز به شستشوی کمتر) مقاوم در مقابل نفوذ باد   ..
Buff - Headband UV Splat Multi
نا موجود
مدل: Headband UV برند: Buff
چند منظوره (12 مدل پوشش مختلف) ضد عرق 100% پلیستر خشک شوندگی سریع ضد بو پارچه استرچ تکنولوژی پلیجین (مقاوم در مقابله کثیفی و نیاز به شستشوی کمتر) 100% بدون درز..
Buff - Solid Gargoyle
نا موجود
مدل: Solid Gargoyle 115108.910.10.00 برند: Buff
معرفی محصول کلاه  Buff مدل Solid Gargoyle، دارای طراحی زیبا، یک لایه با جنسی از پلی استر و با داشتن خاصیت جذب رطوبت و خشک شدن سریع گزینه ای ایده ال برای پیاده روی و فعالیت های شدید ورزشی می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این کلاه Coolmax است که باعث گردش هو..
تل مو مدل BUff - Anya Multi
نا موجود
مدل: Anya Multi برند: Buff
معرفی محصولتل مو Buff مدل Anya Multi، محصولی دیگر از کمپانی پرطرفدار Buff بوده که دارای طراحی زیبا و جذابی می باشد. افرادی که دارای موهای بلندی هستند بخصوص بانوان، در هنگام فعالیت های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... ممکن است از ریختن موهای خود بر روی چشم ها و صورتشان دچار ک..
تل مو مدل Buff - Gossie Multi
نا موجود
مدل: Gossie Multi برند: Buff
معرفی محصولتل مو Buff مدل Gossie Multi، محصولی بسیار مناسب و کاربردی جهت استفاده در فعالیت های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... می باشد. این محصول در یک پک سه تایی در رنگ و طرح های مختلف موجود بوده تا افراد بر حسب سلیقه بتوانند از هریک از آن ها استفاده کنند. تل موی باف ایده ..
تل مو مدل Buff - Iris Multi
نا موجود
مدل: Hairband Iris Multi برند: Buff
معرفی محصولتل مو Buff مدل Hairband Iris Multi، محصولی بسیار مناسب و کاربردی جهت استفاده در فعالیت های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... می باشد. این محصول در یک پک سه تایی در رنگ و طرح های مختلف موجود بوده تا افراد بر حسب سلیقه بتوانند از هریک از آن ها استفاده کنند. تل موی با..
تل مو مدل BUff - Nelo Multi
نا موجود
مدل: Nelo Multi برند: Buff
معرفی محصولتل مو Buff مدل Nelo Multi، دارای پک سه تایی با طرح های زیبا، از جنس پلی استر و مناسب برای استفاده در تمامی فصول به خصوص در درجه دمایی گرم و معتدل می باشد. افرادی که موهای بلندی دارند بخصوص بانوان در هنگام فعالیت های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری، پیاده ..
دستمال سر چند منظوره Buff - Camu Visor
نا موجود
مدل: Camu Visor برند: Buff
دستمال سر چند منظوره باف مدل Buff - Camu Visor  ویژه هوای سرد ضد عرق 3 مدل پوشش مختلف مجهز به بند سفت کن قسمت کلاه خشک شوندگی سریع ضد بو محافظ دمای بدن در مقابل سرما و ..
دستمال سر چند منظوره Buff - Camu_2 Visor
نا موجود
مدل: Camu_2 Visor برند: Buff
دستمال سر چند منظوره باف مدل Buff - Camu_2 Visor  ویژه هوای سرد ضد عرق 3 مدل پوشش مختلف مجهز به بند سفت کن قسمت کلاه خشک شوندگی سریع ضد بو محافظ دمای بدن در مقابل سرما ..
دستمال سر چند منظوره Buff - Coral Camu Visor
نا موجود
مدل: Coral Camu Visor برند: Buff
دستمال سر چند منظوره باف مدل Buff - Camu_2 Visor  ویژه هوای سرد ضد عرق 3 مدل پوشش مختلف مجهز به بند سفت کن قسمت کلاه خشک شوندگی سریع ضد بو محافظ دمای بدن در مقابل سرما ..
دستمال سر چند منظوره Buff - Location Visor
نا موجود
مدل: Location Visor برند: Buff
دستمال سر چند منظوره باف مدل Buff - Location Visor  ویژه هوای سرد ضد عرق 3 مدل پوشش مختلف مجهز به بند سفت کن قسمت کلاه خشک شوندگی سریع ضد بو محافظ دمای بدن در مقابل سرم..
دستمال گردن و هودی مدل Buff - Diago Grey
نا موجود
مدل: Diago Grey برند: Buff
معرفی محصولدستمال گردن و هودی Buff مدل Diago Grey، محصولی بی نظیر برای استفاده در درجه آب و هوایی سرد و معتدل می باشد. هنگامی که برای انجام ورزش های زمستانی مانند اسکی، کوهنوردی، اسنوبرد و ... می روید و یا برای دوچرخه سواری و موتورسواری در هوای سرد، برای جلوگیری از نفوذ سرما به سر..
دستمال گردن و هودی مدل Buff - Hood Snake
نا موجود
مدل: Hood Snake برند: Buff
معرفی محصولدستمال گردن و هودی Buff مدل Hood Snake، محصولی بی نظیر برای استفاده در درجه آب و هوایی سرد و معتدل می باشد. هنگامی که برای انجام ورزش های زمستانی مانند اسکی، کوهنوردی، اسنوبرد و ... می روید و یا برای موتورسواری در هوای سرد، برای جلوگیری از نفوذ سرما به سر و گردنتان داشتن یک ..
شال گردن مدل Buff - Nuba Medieval Blue Neckwarmer
نا موجود
مدل: Nuba Medieval Blue Neckwarmer برند: Buff
معرفی محصولشال گردن Buff مدل Nuba Medieval Blue، با طراحی زیبا یکی از محصولات برند باف بوده که قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد، که با شروع فصل پاییز و زمستان نیاز به داشتن این شال گردن برای فرار از سرما بیشتر حس می شود.شال گردن Nuba Medieval Blue، شما را در پای..
کلاه  بافتنی مدل Buff - Mawi Stone Blue
نا موجود
مدل: Mawi Stone Blue 2010.754.10 برند: Buff
معرفی محصول کلاه بافتنی Buff مدل Mawi Stone Blue، دارای طرحی زیبا و از جنس پشم گوسفند مرینو (مرغوب ترین پشم) که برای استفاده در هوای سرد (-10/10°C) مناسب است.معرفی برندایده کمپانی Buff از یک موتور سواری در سال 1991 شروع شد. Joan Rojas بنیا..
کلاه  مدل Buff - Solid Dark Night
نا موجود
مدل: Solid Dark Night برند: Buff
معرفی محصول کلاه Buff مدل Solid Dark Night، از جنس پشم گوسفند مرینو و سازگار با محیط زیست می باشد. بسیار نرم و مقاوم در برابر بو است. مناسب برای پیاده روی، کوهنوردی و تفریح. همچنین دارای وزنی کم و بسیار سبک و قابل استفاده در تمام فصول سال می باشد.ویژگی ها و تکنو..
نمايش 1 تا 30 از 167 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات