محصولات
سبد خرید

پیراهن

پیراهن مدل Berg Outdoor - Men's Hay / Fossil
نا موجود
مدل: Men's Hay Shirt / Fossil برند: Berg Outdoor
معرفی محصولپیراهن Berg Outdoor مدل Hay / Fossil، با وجود جنس 100% پنبه راحتی و عدم حساسیت را برای شما به ارمغان می آورد. این پیراهن در عین سادگی بسیار کلاسیک، جذاب و کاربردی می باشد به طوری که شما می توانید از آن در هر موقعیت و مکانی مانند مهمانی، پیاده روی، کمپینگ و ... استفاده ن..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Check Dry M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Check Dry M L/S SRT - 1849 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Check Dry M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد جهت استفاده های روزمره و فعالیت های ورزشی در فضای باز قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیر..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Hike Dry M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Hike Dry M L/S SRT - 7385 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Hike Dry M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی شیک و ساده مناسب برای استفاده های روزمره و فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، طبیعتگردی و کوهنوردی می باشد. این پیراهن دکمه دار از جنس پلی استر و..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Linen Co M L/S
نا موجود
مدل: Fanes Linen Co M L/S SRT - 8670 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Linen Co M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص طبیعتگردان و کوهنوردان قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پنبه و کتان می با..
پیراهن مدل Salewa - Fanes Melange Dry M S/S
نا موجود
مدل: Fanes Melange Dry M S/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fanes Melange Dry M S/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین کوتاه این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی شیک و ساده مناسب برای استفاده های روزمره و فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، طبیعتگردی و کوهنوردی در فصل بهار و تابستان می باشد. این پیراهن دکمه ..
پیراهن مدل Salewa - Fareda PL M L/S - Vel/Teal
نا موجود
مدل: Fareda PL M L/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fareda PL M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، گزینه ای ایده آل جهت استفاده در سفر و فعالیت های مختلف مانند کوهنوردی و طبیعتگردی محسوب می شود. پارچه به کارفته شده در این پیرا..
پیراهن مدل Salewa - Fareda PL M L/S - Yellow/Blue
نا موجود
مدل: Fareda PL M L/S SRT برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Fareda PL M L/S، از دیگر پیراهن های مردانه و آستین بلند این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر و پشم با الیاف مصنوعی Tencel می باشد و ..
پیراهن مدل Salewa - Puez Flannel PL M L/S
نا موجود
مدل: Puez Flannel PL M L/S SRT -1589 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Puez Flannel PL M L/S، یکی دیگر از پیراهن های دکمه دار و مردانه این برند ایتالیایی بوده که از طراحی بسیار شیک با رنگی شاد و جذاب برخوردار است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر و پنبه می باشد و با داشتن لایه گرمایشی Polarlite..
پیراهن مدل Salewa - Puez PL M L/S
نا موجود
مدل: Puez PL M L/S SRT - 1887 برند: Salewa
معرفی محصولپیراهن سالیوا مدل Puez PL M L/S، از محصولات با کیفیت این برند معروف ایتالیایی بوده که با طراحی و رنگ زیبا، مورد توجه بسیاری از آقایان قرار گرفته است. پارچه به کارفته شده در این پیراهن از پلی استر بوده و با داشتن لایه گرمایشی Polarlite می تواند گزینه ..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات