محصولات
سبد خرید

شلوارک

شلوارک مدل Himalaya - 0395
ساخت ایران
مدل: 0395 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوارک Himalaya مدل 0395، یک شلوارک ضخیم، درعین حال خنک و راحت بوده که ویژه آقایان طراحی شده است. در بسیاری از ورزش‌ها پوشیدن شلوارک، به شلوار ترجیح داده می‌شود، این امر موجب تعادل دمایی سریع‌تر و انتقال حرارت ناشی از فعالیت سنگین به بیرون می‌شود و از خستگی عضلات ن..
420,000 تومان
شلوارک مدل Himalaya - 0418
ساخت ایران
مدل: 0418 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوارک Himalaya مدل 0418، یک شلوارک سبک و راحت و خنک است که مناسب ورزش‌های تابستانی و ویژه آقایان طراحی شده است. در بسیاری از ورزش‌ها پوشیدن شلوارک، به شلوار ترجیح داده می‌شود، این امر موجب تعادل دمایی سریع‌تر و انتقال حرارت ناشی از فعالیت سنگین به بیرون می‌شو..
340,000 تومان
شلوارک مدل Berg Outdoor - Men's Indraki / Boa
نا موجود
مدل: Men's Indraki / Boa برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوارک Berg Outdoor مدل Indraki / Boa، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی راحت و اسپرت است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر ، کوهنوردی و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، یک جیب در بغل تعبیه شده که به صورت مور..
شلوارک مدل Berg Outdoor - Men's Indraki / Vintage Indigo
نا موجود
مدل: Men's Indraki / Vintage Indigo برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوارک Berg Outdoor مدل Indraki / Vintage Indigo، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی راحت و اسپرت است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر ، کوهنوردی و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، یک جیب در بغل تعبیه شده که به صو..
شلوارک مدل Berg Outdoor - Men's Uliastai
نا موجود
مدل: Men's Uliastai Shorts برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوارک Berg Outdoor مدل Uliastai، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی راحت و اسپرت است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر ، کوهنوردی و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، یک جیب در بغل تعبیه شده که به صورت مورب و زیپ دار است و به..
شلوارک مدل Berg Outdoor - Men's Vektroid / Grey
نا موجود
مدل: Men's Vektroid / Grey برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوارک Berg Outdoor مدل Vektroid / Grey، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی بسیار سبک و نرم است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر ، کوهنوردی و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، یک جیب در بغل و یک جیب در پشت تعبیه شد..
شلوارک مدل Biabooni - Saba / Cotton
ساخت ایران نا موجود
مدل: Saba / Cotton برند: Biabooni
معرفی محصولشلوارک Biabooni مدل Saba، می‌تواند جزء یکی از پوشش‌های راحت و انتخابی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای هیجان‌انگیز آفرودی، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و .... باشد که پوشیدن آن علاوه‌بر راحتی توانسته ظاهری متفاوت در استایل شما ایجاد کند.این شلوارک ..
شلوارک مدل Vaude - Men's Farley Stretch / Iron
نا موجود
مدل: Men's Farley Stretch / Iron برند: Vaude
معرفی محصولشلوارک Vaude مدل Farley Stretch / Iron، با طراحی زیبا و کلاسیک یک محصول راحت و اسپرت است. این شلوارک مناسب آقایان بوده و زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو و یک جیب در پشت شلوارک تعبیه شده که همه آن ها دارای زیپ هستند و ب..
شلوارک مدل Vaude - Men's Rokua Bermuda II / Hydro Blue
نا موجود
مدل: Men's Rokua Bermuda II / Hydro Blue برند: Vaude
معرفی محصولشلوارک Vaude مدل Rokua Bermuda II / Hydro Blue، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی راحت و اسپرت است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، دو جیب پاکتی در کناره ها و یک جیب در پشت شلوارک تعبیه شده ک..
شلوارک مدل Vaude - Men's Rokua Bermuda II/Eclipse
نا موجود
مدل: Rokua Bermuda II/Eclipse برند: Vaude
معرفی محصولشلوارک Vaude مدل Rokua Bermuda II/Eclipse، با طرحی جذاب و ایده آل، محصولی راحت و اسپرت است. مناسب برای آقایان بوده، زمانی که می خواهند به پیاده روی، سفر و ... بروند گزینه بسیار خوبی می باشد. دو جیب در جلو، دو جیب پاکتی در کناره ها و یک جیب در پشت شلوارک تعبیه شده که دار..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات