محصولات
سبد خرید

بند عینک

نمايش 1 تا 30 از 121 (5 صفحه)

اکثر افراد یا به دلیل ضعیف بودن چشم‌هایشان و یا برای زیبایی و محافظت از چشم‌هایشان، با عینک سر و کار دارند. معمولا استفاده از عینک، محدودیت‌هایی را برای افراد در انجام فعالیت‌های پرتحرک ایجاد می‌کند. دویدن، دوچرخه سواری، اسکی، کوهنوردی و ...، همگی نیاز به جنب و جوش داشته و استفاده از عینک را برای فرد سخت می‌کنند. در این‌طور موارد، استفاده از بند عینک، یک راهکار ساده و کاربردی به حساب می‌آید. استفاده از این بندها، مانع افتادن عینک از روی چشم می‌شود. علاوه‌بر این، کودکان و خردسالانی که دارای عینک هستند در فعالیت‌های عادی و روزمره خود نیاز به بند نگهدارنده عینک دارند تا در اثر افتادن عینک، برای آن‌ها مشکلی به‌وجود نیاید. عینک‌های طبی معمولا به شکلی طراحی می‌شوند تا به‌خوبی روی گوش و بینی قرار بگیرند و با هر حرکتی نیفتند. با این حال، بر اثر حرکات سریع و ناگهانی، افتادن آن‌ها ناگزیر است. به همین دلیل، این بندها کارایی بسیار بالایی دارند.

این بندها با طراحی منحصربفرد و با ویژگی های متفاوتی تولید می‌شوند. به‌طور مثال بعضی از آنها از جنس ضدآب ساخته می‌شوند که باعث می‌شود در صورت افتادن در آب، روی سطح آن شناور بمانند. بعضی دیگر جنس کتان دارند و عرق را جذب می‌کنند. طراحی خاص این محصول، به شکلی است که استفاده از آن را برای انواع عینک‌های طبی و آفتابی ممکن می‌سازد. سایز این بندهای عینک قابل تنظیم بوده و در ابعاد مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. خاصیت ضدآب بندها، باعث می‌شود که در هنگام ورزش‌های سنگین و تعریق بدن، این بندها همچنان خشک بمانند و آلودگی در آن‌ها نفود نکند. همین جنسیت خاص بندها و نفوذناپذیری نسبت به رطوبت، باعث تمیز شدن راحت آن‌ها شده و از گرفتن بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند.

انواع بچه‌گانه این محصولات هم موجود می‌باشند. بندهای مخصوص کودکان، دارای طرح‌های شاد و بچه‌گانه بوده و درضمن محکم بودن، جنسی نرم و لطیف دارد. این جنس باعث می‌شود که به پوست کودک آسیبی وارد نشود و در صورت افتادن عینک، به راحتی در گردن او آویزان بماند. همچنین، این بندها قابل شست‌وشو بوده و نگرانی بابت کثیف شدن آن توسط کودک وجود ندارد. می‌توانید با تهیه این وسیله ساده و مقرون‌به‌صرفه، از عینک های خود محافظت نمایید و بدون نگرانی به انواع تفریحات پرهیجان بپردازید. برای خرید این محصول دلخواهتان، می‌توانید در قسمت پایین همین صفحه، سفارش خود را ثبت کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات