محصولات
سبد خرید

لباس بیس

شلوار بیس آنتی باکتریال مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long Antibacterial برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس آنتی‌باکتریال لاریمو مدل V-Vibes/ Long، اولين بيس لير تكنيكي و مهندسي شده ایرانی می‌باشد که جزء اولین لایه پوششی است که مورد استفاده ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ...قرار می‌گیرد تا با حفظ دمای بدن بدون ایجاد محدودیت، انجام فعالیت را برای شما..
1,390,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes 3/4
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes 3/4 برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes 3/4، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
890,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Long، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به..
1,090,000 تومان
لباس بیس آنتی باکتریال مدل Larimo - V-Vibes
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes Antibacterial برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس آنتی باکتریال  لاریمو مدل V-Vibes، اولين بيس لير تكنيكي و مهندسي شده ایرانی می‌باشد که جزء اولین لایه پوششی است که مورد استفاده ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ...قرار می‌گیرد تا با حفظ دمای بدن بدون ایجاد محدودیت، انجام فعالیت را برای شما دلنشی..
1,290,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Gray
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Gray برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Gray، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Greenish Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Greenish Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Greenish Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Red
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Red برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Red، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - Winter Shield
ساخت ایران
مدل: Base Layer Winter Shield برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل Winter Shield، یک بیس لایر زمستانی بوده که بسیار مورد توجه دوچرخه سواران، اسکی بازان، سنگ نوردان، موتورسواران و ... قرار گرفته است؛ چرا که در تولید آن از نخ ضخیم‌تری استفاده شده است که حین فعالیت، بدن ورزشکار را به خوبی گرم نگه داشته و برای استفاده در فصو..
990,000 تومان
شلوار بیس مدل Dainese - D-Core Thermo LL Lady
نا موجود
مدل: D-Core Thermo Pant LL Lady برند: Dainese
معرفی محصول شلوار بیس زنانه داینز مدل D-Core Thermo LL Lady، از پوشاک های حرفه ای برند داینز بوده که یکی از کمپانی های مطرح ایتالیایی در تولید تجهیزات فنی و پوشاک های ورزش مانند: موتورسواری، دوچرخه سواری و... است. شلوار بیس داینز گزینه ای ای..
لباس بیس مدل Dainese - D-Core Thermo LS Lady
نا موجود
مدل: D-Core Thermo LS Lady برند: Dainese
معرفی محصوللباس بیس زنانه داینز مدل D-Core Thermo LS Lady، محصولی از کمپانی ایتالیایی داینز و گزینه ای ایده آل جهت استفاده در طبیعتگردی، دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های ورزشی به خصوص موتورسواری در فصول سرد می باشد. کمپانی داینز یکی از تولید کنندگان در زمینه تجهیزات ف..
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Reddish Pink
ساخت ایران نا موجود
مدل: Base Layer V-Vibes/ Reddish Pink برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Reddish Pink، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات