محصولات
سبد خرید

شلوار

شلوار

مدل: La Villa 2 Co W Pnt - 1650 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل La Villa 2 Co W / Velvot Red، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی داشته ب..
1,588,000 تومان
شلوار مدل 0431 - Himalaya
ساخت ایران
مدل: 0431 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوار Himalaya مدل0431، یک شلوار با استانداردهای بالا برای طبیعت‌گردی و به ویژه کوهنوردی طراحی شده است. کوهنوردی مانند هر ورزش دیگری به لوازم خاص خود نیاز دارد، لوازمی که سفت و سخت، راحت، سبک، مقاوم در برابر نفوذ آب و متناسب با انواع آب و هوا باشد.این محصول با طراحی آنات..
490,000 تومان
شلوار مدل Biabooni - Biaboon / Black
ساخت ایران
مدل: Biaboon / Black برند: Biabooni
معرفی محصولشلوار Biabooni مدل Biaboon، می‌تواند جزء یکی از پوشش‌های راحت و انتخابی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای هیجان‌انگیز آفرودی، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و .... باشد که پوشیدن آن علاوه‌بر راحتی توانسته ظاهری متفاوت در استایل شما ایجاد کند.این شلوار..
780,000 تومان
شلوار مدل Biabooni - Dena
ساخت ایران
مدل: Dena برند: Biabooni
معرفی محصولشلوار Biabooni مدل Dena، می‌تواند جزء یکی از پوشش‌های راحت و انتخابی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای هیجان‌انگیز آفرودی، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و .... باشد که پوشیدن آن علاوه‌بر راحتی توانسته ظاهری متفاوت در استایل شما ایجاد کند.این شلوار با..
660,000 تومان
شلوار مدل Biabooni - Laleh
ساخت ایران
مدل: Laleh برند: Biabooni
معرفی محصولشلوار Biabooni مدل Laleh، می‌تواند جزء یکی از پوشش‌های راحت و انتخابی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای هیجان‌انگیز آفرودی، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و .... باشد که پوشیدن آن علاوه‌بر راحتی توانسته ظاهری متفاوت در استایل شما ایجاد کند.این شلوار ب..
780,000 تومان
شلوار مدل Biabooni - Yas
ساخت ایران
مدل: Yas برند: Biabooni
معرفی محصولشلوار Biabooni مدل Yas،می‌تواند جزء یکی از پوشش‌های راحت و انتخابی شما در حین انجام فعالیت‌های روزانه، سفرهای هیجان‌انگیز آفرودی، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و .... باشد که پوشیدن آن علاوه‌بر راحتی توانسته ظاهری متفاوت در استایل شما ایجاد کند.این شلوار با ط..
660,000 تومان
شلوار مدل Himalaya - 0239
ساخت ایران
مدل: 0239 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوار هیمالیا مدل 0239، یک محصول ضخیم ویژه کوهنوردی بانوان است. کوهنوردی مانند هر ورزش دیگری نیازمند لباس مخصوص خود می‌باشد، این لباس باید ویژگی‌هایی نظیر راحتی، سبکی و در عین حال سخت بودن و نفوذ ناپذیری در مقابل باد و باران را شامل شود.این محصول با طراحی آناتومیک باعث ش..
392,000 تومان
شلوار مدل Himalaya - 0452
ساخت ایران
مدل: 0452 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوار Himalaya مدل 0452، یک محصول آبگریز و گرم است که مقاوت بالایی در برابر رطوبت و وزش باد دارد. اگر شما هم اهل تفریحات زمستانی نظیر اسکی هستید یا یک کوه پوشیده از برف از خود بی‌خودتان می‌کند، بهتر است از پوشاکی استفاده کنید که در برابر رطوبت ناشی از برف و باران و وزش باد ا..
777,000 تومان
شلوار مدل Himalaya - 0473
ساخت ایران
مدل: 0473 برند: Himalaya
معرفی محصولشلوار Himalaya مدل 0473، یک شلوار کوهنوردی است که البته بجای گرمکن نیز می‌توان از آن استفاده کرد. ورزش، بخصوص ورزش‌های Outdoor به لباس‌های خاص خود نیاز دارند؛ این لباس‌ها بسته به میزان فعالیت، گرمایش یا تهویه موردنیاز، آزادی عمل لازمه و... طراحی می‌شوند تا شرا..
590,000 تومان
مدل: Webbing Belt برند: Eaglesee
معرفی محصولکمربند Eaglesee مدل Webbing، یک اکسسوری اسپرت است که می‌توانید به کمک آن، شلوار خود را به خوبی ببندید تا ضمن حفظ راحتی و آزادی حرکت خود، نگرانی بابت شل شدن کمر شلوارتان هنگام ورزش، طبیعت‌گردی، کمپینگ، پیاده‌روی، کوهنوردی و ...، نداشته باشید؛ افزون بر این، با استفاده از ..
850,000 تومان
کمربند مدل W.U.T.S - Travel Belt-Cream
ساخت ایران
مدل: Travel Belt-Cream برند: W.U.T.S
معرفی محصولکمربند W.U.T.S مدل Travel Belt، محصولی از کمپانی ایرانی W.U.T.S می باشد. این کمپانی با اینکه تنها 2 سال شروع به فعالیت نموده، اما توانسته با استفاده از مواد مرغوب ایرانی، پوشاکی باکیفیت بالا تولید کند و مورد توجه طبیعت گردان و ورزشکاران قرار بگیرد. W.U.T.S این بار محصول جدید خود ..
250,000 تومان
لگ دوچرخه سواری زنانه مدل Himalaya - 0420
ساخت ایران
مدل: 0420 برند: Himalaya
معرفی محصوللگ دوچرخه‌سواری Himalaya مدل 0420، یک لگ پد دار، مناسب دوچرخه‌سواری  ویژه بانوان می‌باشد. دوچرخه‌سواری در طولانی مدت و به ویژه زمانی که با دست‌انداز روبرو شده یا مجبور به ترمز اضطراری می‌شوید، می‌تواند موجب انتقال ناگهانی فشار از زین به سمت دوچر..
440,000 تومان
لگ مدل Himalaya - 0451
ساخت ایران
مدل: 0451 برند: Himalaya
معرفی محصوللگ Himalaya مدل 0451، یک لگ ورزشی است که با آن می‌توانید راحت و سبک به ورزش و فعالیت بپردازید. این لگ با طراحی Craft Women ADV و حالت کشسانی بالا، آزادی حرکت به شما می‌دهد تا بتوانید حرکات ورزشی مختلف را به راحتی انجام بدهید.این لگ براساس آناتومی بدن بانوان طراحی شده در ..
336,000 تومان
شلوار جین مدل Salewa - Frea Juval Co W - Blue
نا موجود
مدل: Frea Juval Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Frea Juval Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به..
شلوار جین مدل Salewa - Frea Verdon Co W
نا موجود
مدل: Frea Verdon Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Frea Verdon Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به شما..
شلوار جین مدل Salewa - Juval Co W
نا موجود
مدل: Juval Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Juval Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به شما پیشنهاد می دهیم.شلوار..
شلوار طبیعت گردی Millet - Battle Pants
نا موجود
مدل: MIV6812-Tobacco برند: Millet
جنس پارچه : 87% کتان ، 13%پلاستبک مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین و یک جیب در عقب مجهز به برش زاویه دار روی زانو کمر کشی وزن : 0.38Kg رنگ : خردلی سایز :  JP IT UK ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Battle Pants
نا موجود
مدل: MIV6812-Black برند: Millet
جنس پارچه : 87% کتان ، 13%پلاستبک مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین و یک جیب در عقب مجهز به برش زاویه دار روی زانو کمر کشی وزن : 0.38Kg رنگ : خردلی سایز :  JP IT UK ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Gravity Stretch Pants
نا موجود
مدل: MIV6946-Orang برند: Millet
جنس پارچه : 97% کتان ، 3% الاستین (پارچه‌ای مصنوعی است که از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوام‌تر است) مناسب طبیعت گردی، دوچرخه سواری، کوه نوردی و... مجهز به 2 جیب در طرفین و یک جیب کوچک مناسب خودکار، چاقو و... مجهز به برش زاویه دار روی زانو کمر کشی وزن : 0.38Kg ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Gravity Stretch Pants
نا موجود
مدل: MIV6946-Green برند: Millet
جنس پارچه : 97% کتان ، 3% الاستین (پارچه‌ای مصنوعی است که از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوام‌تر است) مناسب طبیعت گردی، دوچرخه سواری، کوه نوردی و... مجهز به 2 جیب در طرفین و یک جیب کوچک مناسب خودکار، چاقو و... مجهز به برش زاویه دار روی زانو کمر کشی وزن : 0.38Kg ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Highland Pants
نا موجود
مدل: MIV6885-Steel برند: Millet
جنس پارچه :DRYNAMIC™ supplex® مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین و یک جیب در عقب و یک جیب زیپ دار روی ران خشک شوندگی سریع مانع اشعه های مضر خورشید (uv) وزن : 0.35Kg رنگ : آبی سایز :  JP..
شلوار طبیعت گردی Millet - LTK Activist Pants
نا موجود
مدل: MIV6881 برند: Millet
جنس پارچه : استرچ (DRYNAMIC™ Fly stretch) مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 3 جیب زیپ دار خشک شوندگی سریع مانع اشعه های مضر خورشید (uv) وزن : 0.28Kg رنگ : آبی سایز :  JP IT UK DE..
شلوار طبیعت گردی Millet - Solo Canvas Pants
نا موجود
مدل: MIV6814 - Maolica Blue برند: Millet
جنس پارچه : 97% کتان ، 3% الاستیک مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب زیپ دار در طرفین  مجهز به برش زاویه دار روی زانو مجهز به لوپ نگهدارنده وزن : 0.5Kg رنگ : آبی سایز :  JP IT ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Solo Canvas Pants
نا موجود
مدل: MIV6814 - Tobacco برند: Millet
جنس پارچه : 97% کتان ، 3% الاستیک مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب زیپ دار در طرفین  مجهز به برش زاویه دار روی زانو مجهز به لوپ نگهدارنده وزن : 0.5Kg رنگ : خردلی سایز :  JP IT ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Stone Pants
نا موجود
مدل: MIV6908 - Grey برند: Millet
جنس پارچه : 35% کتان مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین مجهز به برش زاویه دار روی زانو مانع اشعه های مضر خورشید (uv) وزن : 0.42Kg رنگ : طوسی سایز :  JP IT UK DE ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Trekker Stretch Pants
نا موجود
مدل: MIV5388-Black برند: Millet
جنس پارچه : Drynamic stretc مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب زیپ دار در طرفین و یک جیب زیپ دار در بقل وزن : 0.35Kg رنگ : مشکی سایز :  US EUR M L ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Triolet Mountain Pants
نا موجود
مدل: MIV6447 - Orang برند: Millet
جنس پارچه : DRYNAMIC™ Mountain weave مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین و دو جیب زیپ دار در جلو و عقب وزن : 0.27Kg رنگ : نارنجی سایز :  US JP FR DE UK ..
شلوار طبیعت گردی Millet - Triolet Mountain Pants
نا موجود
مدل: MIV6447 - Grey برند: Millet
جنس پارچه : DRYNAMIC™ Mountain weave مناسب طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و ... مجهز به 2 جیب در طرفین و دو جیب زیپ دار در جلو و عقب وزن : 0.27Kg رنگ : طوسی سایز :  US JP FR DE UK ..
مدل: Calcas برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوار Berg Outdoor مدل Calcas، با طراحی و رنگی زیبا بهترین گزینه جهت استفاده بانوان در طبیعت گردی و سفر می باشد. رنگ آجری و تناسب سایز آن با بدن افراد موجب شده بتوان از آن در هر موقعیتی و با هر لباس دیگری استفاده کرد.این شلوار از 98٪ پنبه و 2٪ الاستین ساخته شده که از مزا..
شلوار طبیعت گردی مدل Berg Outdoor - Dunns / Oxford Tan
نا موجود
مدل: Dunns برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوار Berg Outdoor مدل Dunns، با طراحی و رنگی زیبا بهترین گزینه جهت استفاده بانوان در طبیعت گردی و سفر می باشد. رنگ کرمی و تناسب سایز آن با بدن افراد موجب شده بتوان از آن در هر موقعیتی و با هر لباس دیگری استفاده کرد.این شلوار از 98٪ پنبه و 2٪ الاستین ساخته شده که از..
نمايش 1 تا 30 از 55 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات