محصولات
سبد خرید

شلوار

شلوار

مدل: Pedroc Dry W Tights - 0910 - 0731 برند: Salewa
معرفی محصول :لگ ورزشی سالیوا مدل Pedroc Dry W Tights، از دیگر محصولات تولید شده این کمپانی می باشد که با طراحی فوق العاده جذاب، به ظاهر و استایل شما جلوه ای زیبا می بخشد. هنگام انجام فعالیت های ورزشی یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید به تن داشتن لباسی مناسب است که ضمن راحتی و دوام..
832,000 تومان
مدل: Sarner Lite Wo W Tight - 0620 برند: Salewa
معرفی محصوللگ پشمی سالیوا مدل Sarner Lite Wo W Tight، از دیگر پوشاک های تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. لگ پشمی مدل Sarner Lite Wo W Tight، با طراح..
1,399,000 تومان
مدل: Sarner Lite Wo W Tight - 8670 برند: Salewa
معرفی محصوللگ پشمی سالیوا مدل Sarner Lite Wo W Tight، از دیگر پوشاک های تولید شده توسط کمپانی سالیوا است که این کمپانی با قدمتی بیش از 80 سال جزء یکی از برترین تولیدکنندگان پوشاک در سراسر جهان محسوب می شود. لگ پشمی Sarner Lite Wo مناسب برای خانم ها و گزینه ای ایده آل جهت استفاده در فعا..
1,399,000 تومان
مدل: La Villa 2 Co W Pnt - 1650 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل La Villa 2 Co W / Velvot Red، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی داشته ب..
1,323,000 تومان
مدل: La Villa 2 Co W Pnt - 7510 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل La Villa 2 Co W / Funghi، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی داشته باشید حائز..
1,323,000 تومان
مدل: La Villa 2 Co W Pnt - 8670 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل La Villa 2 Co W / Dark Denim، پوششی عالی برای بانوان زمانی که می خواهند برای تفریح به طبیعت، پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... بروند مناسب می باشد. با داشتن این شلوار با خیالی آسوده به تفریح و کارهای خود می پردازید، زیرا این ..
1,323,000 تومان
مدل: Jurassic Park 2 Co W Pnt - 8261 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل Jurassic Park 2 Co W Pnt، محصولی از کمپانی ایتالیایی سالیوا می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 80 سال جزء یکی از برترین تولیدکنندگان پوشاک در سراسر جهان محسوب می شود. شلوار طبیعتگردی Jurassic Park 2 Co W مناسب برای خانم ها جهت استفاده در ف..
999,000 تومان
مدل: Jurassic Park 2 Co W Pnt - 7361 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل Jurassic Park 2 Co W Pnt، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، صخره نوردی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی..
999,000 تومان
مدل: Fanes Chino Dst W Pnt / 8670 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل Fanes Chino Dst W، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در فعالیت هایی همچون پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و... می باشد. زمانی که قصد رفتن به طبیعت را دارید استفاده از لباس هایی که در آن احساس راحتی داشته باشید ح..
1,320,000 تومان
مدل: Fanes Chino Dst W Pnt / 0910 برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل Fanes Chino Dst W، یکی از محصولات زیبا و با کیفیت برند ایتالیایی سالیوا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 80 سال در زمینه تولید محصولات کوهنوردی و طبیعتگردی مانند پوشاک، چادر، کفش و ... فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دار..
1,320,000 تومان
مدل: Calcas برند: Berg Outdoor
معرفی محصولشلوار Berg Outdoor مدل Calcas، با طراحی و رنگی زیبا بهترین گزینه جهت استفاده بانوان در طبیعت گردی و سفر می باشد. رنگ آجری و تناسب سایز آن با بدن افراد موجب شده بتوان از آن در هر موقعیتی و با هر لباس دیگری استفاده کرد.این شلوار از 98٪ پنبه و 2٪ الاستین ساخته شده که از مزا..
165,000 تومان 550,000 تومان
مدل: Juval Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Juval Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به شما پیشنهاد می دهیم.شلوار..
999,000 تومان
مدل: Frea Verdon Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Frea Verdon Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به شما..
999,000 تومان
مدل: Frea Juval Co W Pnt برند: Salewa
معرفی محصولشلوار جین سالیوا مدل Frea Juval Co W، از دیگر محصولات تولید شده توسط برند سالیوا می باشد که با طراحی جذاب و زیبای خود مورد توجه علاقه مندان جین پوش قرار گرفته است. اگر به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهید و به دنبال یک شلوار مناسب هستید ما شلوار جین سالیوا را به..
999,000 تومان
شلوار طبیعت گردی مدل Vaude - Women's Skomer Capri Zo / Prunella
نا موجود
مدل: Women's Skomer Capri Zo / Prunella برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Skomer Capri Zo / Prunella، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای ش..
شلوار طبیعت گردی مدل Vaude - Women's Skomer Capri Zo / Blue
نا موجود
مدل: Women's Skomer Capri Zo / Blue برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Skomer Capri Zo / Blue، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای شش جی..
مدل: Women's Farley Zo Pants IV / Tarn برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Farley Zo Pants IV / Tarn، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد.طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک ..
مدل: Women's Farley Zo Capri Pants / Muddy برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Farley Zo Capri / Muddy، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد.طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک جی..
شلوار طبیعت گردی مدل Vaude - Women's Farley Zo Capri / Black
نا موجود
مدل: Women's Farley Zo Capri Pants / Black برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Farley Zo Capri / Black، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد.طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک جی..
شلوار طبیعت گردی مدل Vaude - Women's Brand / Basalt
نا موجود
مدل: Women's Brand/Basalt برند: Vaude
معرفی محصولشلوار Vaude مدل Brand / Basalt، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای چهار جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، ..
شلوار طبیعت گردی مدل Salewa - Fanes Giau Dry W / Washed Denim
نا موجود
مدل: Fanes Giau Dry W / Washed Denim برند: Salewa
معرفی محصولشلوار طبیعت گردی سالیوا مدل Fanes Giau Dry W / Washed Denim، مناسب برای استفاده بانوان در فعالیت های مختلف از جمله پیاده روی، کمپینگ، طبیعت گرد