محصولات
سبد خرید

دستمال سر

افرادی که به‌طور مداوم ورزش می‌کنند و اصطلاحا ورزشکار محسوب می‌شوند به هیچ بهانه‌ای فرصت تمرین روزانه خود را از دست نمی‌دهند. برای این افراد، انجام برنامه ورزشی منظم روزانه، درست مثل وعده‌های غذایی، یک نیاز ضروری تلقی می‌شود. علاوه بر این افراد، ورزشکاران حرفه‌ای که در رشته‌های ورزشی مختلف فعالیت می‌کنند، تمرین‌های مشخصی دارند که باید هر روز انجام دهند. به همین دلیل، ابزار و تجهیزاتی که امکان ورزش و تمرین را در هر شرایط و آب‌وهوایی فراهم کند، یکی از الزامات این افراد به حساب می‌آید. دستمال سر چند منظوره در عین سادگی، یکی از پرکاربردترین و مفیدترین محصولات ورزشی قابل استفاده برای ورزشکاران است. استفاده از این محصول بیشتر در فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان کاربرد دارد و در مواقع دیگر به‌ندرت نیاز می‌شود. دستمال سر چند منظوره، در انواع طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و جذاب توسط برندهای معتبر محصولات ورزشی، تولید شده و از طریق فروشگاه آفرود بازار برای شما عزیزان در دسترس است.

ویژگی اصلی این محصول، محافظت از بدن در مقابل سرما بوده و دمای مناسب بدن را در محیط‌های مختلف حفظ می‌کند. نقوش بکار رفته در این دستمال سرها، باتوجه به سلایق مختلف طراحی شده و می‌تواند طیف وسیعی از خواسته‌ها را برآورده کند. در ساخت این محصول از پلی استر و پشم شیشه استفاده شده که دارای لایه تنفسی بوده و بسیار سبک، نرم و با دوام است. دوخت این دستمال‌ها به شکلی است که دارای هیچ درز اضافی نبوده و می‌تواند به‌خوبی دمای بدن شما را حفظ نماید. همچنین، قابلیت خشک شوندگی سریع و شست‌وشوی آسان، از دیگر ویژگی‌های مثبت این محصول می‌باشد.

همان طور که از عنوان این محصول پیداست، این دستمال‌های سر، چند منظوره بوده و به شکل‌های مختلفی که عمدتا روی سر و صورت را می‌پوشانند، استفاده می‌شوند. کلاه، روسری، هدبند، تل سر، چشم بند، دستمال گردن، مچ‌بند و ... از جمله حالت‌های قابل استفاده این محصول می‌باشند. دستمال سر چند منظوره موجود در این وب‌سایت، از بهتربن برندهای موجود در بازار مانند Wind X-Treme، Lowe Alpine، H.A.D، Buff و ... تامین شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. سفارش این محصول به دو شکل حضوری و آنلاین قابل انجام است و در صورت سفارش اینترنتی، به سراسر کشور ارسال می‌شود. برای آشنایی با نحوه تغییر حالت دستمال سر جهت استفاده‌های دیگر، می‌توانید از تصویر راهنمای موجود در محصول مورد نظرتان استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت، با کارشناسان آفرود بازار تماس حاصل نمایید.

مدل: Authentic Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Authentic، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ول..
250,000 تومان
مدل: Azzura Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Azzura، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی ب..
250,000 تومان
مدل: Barroc Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Barroc، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی ب..
250,000 تومان
مدل: Tubularwind Bike برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال‌سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Tubularwind Bike، پوششی ایده‌آل برای بانوان و آقایان هنگام طبیعت‌گردی، انجام تمرینات ورزشی، کوهنوردی و ... است. از دیرباز داشتن پوششی که بتواند سر، گردن، پیشانی، صورت و به عبارتی تمام اجزاء سر را در برابر باد، سرما، نور خورشید و..
250,000 تومان
مدل: Blackjack Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Blackjack، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ول..
250,000 تومان
مدل: Bordeux Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Bordeux، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی ..
250,000 تومان
مدل: Camouflage Black برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Camouflage Black، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طل..
250,000 تومان
مدل: Camouflage Kaki برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Camouflage Kaki، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلب..
250,000 تومان
مدل: Camouflage Red Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Camouflage Red، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبی..
250,000 تومان
مدل: Carving Blue Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Carving Blue، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، ..
250,000 تومان
مدل: Carving Red Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Carving Red، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، ح..
250,000 تومان
مدل: Che Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Che، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن ر..
250,000 تومان
مدل: Coachella Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Coachella، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتم..
250,000 تومان
مدل: Cusco Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Cusco، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن..
250,000 تومان
مدل: Dasilva Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Dasilva، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما ..
250,000 تومان
مدل: Digital Camu Green Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Digital Camu Green، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌..
250,000 تومان
مدل: Tubularwind Edelweiss Black برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال‌سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Edelweiss Black، پوششی ایده‌آل برای بانوان و آقایان هنگام طبیعت‌گردی، انجام تمرینات ورزشی، کوهنوردی و ... است. از دیرباز داشتن پوششی که بتواند سر، گردن، پیشانی، صورت و به عبارتی تمام اجزاء سر را در برابر باد، سرما، نور خورشید و ..
250,000 تومان
مدل: Edelweiss Red Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Edelweiss Red، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم..
250,000 تومان
مدل: Empedrat Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Empedrat، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی..
250,000 تومان
مدل: Fame Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Fame، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن ..
250,000 تومان
مدل: Flash Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Flash، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن..
250,000 تومان
مدل: Foursquare Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Foursquare، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ و..
250,000 تومان
مدل: Grey Code Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Grey Code، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ول..
250,000 تومان
مدل: Hot Chilli Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Hot Chilli، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حت..
250,000 تومان
مدل: Kali Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Kali، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن ..
250,000 تومان
مدل: Logo Point Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Logo Point، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ و..
250,000 تومان
مدل: Lola Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Lola، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ..
250,000 تومان
مدل: Maira Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Maira، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به..
250,000 تومان
مدل: Maria Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Maria، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن..
250,000 تومان
مدل: Mintice برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Mintice، امروزه به عنوان پوشاک بسیار کاربردی در میان آقایان و خانم ها مورد استقبال قرار گرفته است، که می توان از این دستمال سرهای چند منظوره به عنوان کلاه، دستمال گردن، عرق گیر،ماسک و حتی شال جهت جلوگیری از سرما، ورود گرد و غبار و آلودگی به دا..
315,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 377 (13 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات