محصولات
سبد خرید

دستمال سر

هم افراد معمولی که ورزش ساده انجام می‌دهند و هم ورزشکاران حرفه‌ای که در رشته‌های ورزشی مختلف فعالیت دارند، اغلب از پوشش ورزشی استفاده می‌کنند. به همین دلیل، ابزار و تجهیزاتی که امکان ورزش و تمرین را در هر شرایط و آب‌وهوایی فراهم کند، یکی از الزامات این افراد به حساب می‌آید. دستمال سر چند منظوره در عین سادگی، یکی از پرکاربردترین و مفیدترین محصولات ورزشی قابل استفاده برای همه‌ی ورزشکاران است. استفاده از این محصول بیشتر در فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان کاربرد دارد و در مواقع دیگر باتوجه به شرایط، ممکن است استفاده شود. دستمال سرها، در انواع طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و جذاب توسط برندهای معتبر محصولات ورزشی تولید شده و از طریق فروشگاه آفرود بازار برای شما عزیزان در دسترس است.

ویژگی اصلی این محصول، محافظت از بدن در مقابل سرما بوده و دمای مناسب بدن را در محیط‌های مختلف حفظ می‌کند. نقوش بکار رفته در این دستمال سرها، باتوجه به سلایق مختلف طراحی شده و می‌تواند طیف وسیعی از خواسته‌ها را برآورده کند. این محصولات در انواع مختلفی تولید می‌شوند که از جنس‌های پلی استر، پشم شیشه، پشم گوسفند و ... تشکیل شده و با دارا بودن لایه تنفسی، بسیار سبک، نرم و با دوام هستند. دوخت مدل‌هایی از این دستمال‌ها به شکلی است که دارای هیچ درز اضافی نبوده و می‌تواند به‌خوبی دمای بدن شما را حفظ نماید. همچنین، قابلیت خشک شوندگی سریع و شست‌وشوی آسان، از دیگر ویژگی‌های مثبت بکار رفته در انواع این محصول می‌باشد.

همان طور که از عنوان این محصول پیداست، این دستمال‌های سر، چند منظوره بوده و به شکل‌های مختلفی که عمدتا روی سر و صورت را می‌پوشانند، استفاده می‌شوند. کلاه، روسری، هدبند، تل سر، چشم بند، دستمال گردن، مچ‌بند و ... از جمله حالت‌های قابل استفاده این محصول می‌باشند. دستمال سر چند منظوره موجود در این وب‌سایت، از بهتربن برندهای موجود در بازار مانند Wind X-Treme، Lowe Alpine، H.A.D، Buff و ... تامین شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. سفارش این محصول به دو شکل حضوری و آنلاین قابل انجام است و در صورت سفارش اینترنتی، به سراسر کشور ارسال می‌شود. برای آشنایی با نحوه تغییر حالت دستمال سر جهت استفاده‌های دیگر، می‌توانید از تصویر راهنمای موجود در محصول مورد نظرتان استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت، با کارشناسان آفرود بازار تماس حاصل نمایید.

مدل: Adren Purple Lilac برند: Buff
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره Buff مدل Adren Purple Lilac، دارای طراحی زیبا، از جنس %100 پلی استر و مناسب برای خانم ها و آقایان در تمامی فصول سال به خصوص در بهار و تابستان می باشد که می توان از آن در هنگام پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه..
300,000 تومان
مدل: UV Protection Child Pixel Pink برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Child Pixel Pink،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاع..
300,000 تومان
مدل: Formentera Visor برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر نقاب‌دار Buff مدل Formentera،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اط..
500,000 تومان
مدل: High UV Fuss Multi برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Fuss Multi،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
300,000 تومان
مدل: Hexagon Orange Visor برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر نقاب‌دار Buff مدل Hexagon Orange،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زود..
500,000 تومان
مدل: High UV Solid Greenery برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر چند منظوره Buff مدل High UV Solid Greenery، محصولی از جنس %100 پلی استر مایکروفایبر و مناسب استفاده در تمامی فصول به خصوص در بهار و تابستان می باشد که می توان از آن در هنگام پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه و ... نی..
300,000 تومان
مدل: High UV Jabe Blue برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Jabe Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
300,000 تومان
مدل: UV Protection Junior Bolty برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Junior Bolty،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
300,000 تومان
مدل: High UV Lesh Multi برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Lesh Multi،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
300,000 تومان
مدل: High UV Lesh Yellow برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Lesh Yellow،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
300,000 تومان
مدل: Lion King Multi Cool Bandana برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Lion King Multi،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
415,000 تومان
مدل: Neonlights Visor برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Neonlights،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
500,000 تومان
مدل: Original Alise Pink برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Original Alise Pink،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اط..
340,000 تومان
مدل: Original Amur Multi برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Original Amur Multi،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اط..
340,000 تومان
مدل: Original Butu Dark Navy برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Original Butu Dark Navy،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زود..
340,000 تومان
مدل: Original Marken Spirit Violet برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Original Marken Spirit Violet،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی ..
340,000 تومان
مدل: Original Solid Tundra Khaki برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Original Solid Tundra Khaki،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به..
340,000 تومان
مدل: R-Luminance Multi Reflective Neckwear برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل R-Luminance Multi،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلا..
460,000 تومان
مدل: R-Solid Cape Blue Reflective Neckwear برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل R-Solid Cape Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلا..
460,000 تومان
مدل: R-Spiral Yellow Fluor Reflective Neckwear برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل R-Spiral Yellow Fluor،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی ..
460,000 تومان
مدل: Skew Blue Cool Bandana برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Skew Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
400,000 تومان
مدل: High UV Solid Blue Ink برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Solid Blue Ink،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات..
300,000 تومان
مدل: CoolNet UV+ Solid Fuchsia برند: Buff
معرفی محصولدستمال سر Buff مدل Solid Fuchsia، از سری محصولات جدید این کمپانی است که پارچه به کار رفته در آن مجهز به تکنولوژی CoolNet می باشد. این تکنولوژی شامل مجموعه زیادی از فناوری های مختلف بوده که در ادامه به توضیح در رابطه با هر یک از آن ها می پردازیم.کمپانی باف در راستای کمک ب..
420,000 تومان
مدل: Authentic Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Authentic، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ول..
250,000 تومان
مدل: Camouflage Red Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Camouflage Red، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبی..
250,000 تومان
مدل: Carving Blue Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Carving Blue، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، ..
250,000 تومان
مدل: Carving Red Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Carving Red، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، ح..
250,000 تومان
مدل: Che Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Che، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن ر..
250,000 تومان
مدل: Coachella Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Coachella، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتم..
250,000 تومان
مدل: Cusco Tubularwind برند: Wind X-treme
معرفی محصولدستمال سر چندمنظوره Wind X-treme مدل Cusco، یک پوشاک متداول و محبوب در میان ورزشکاران، کوهنوردان و طبیعت‌گردان است و هنگامی که در طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، دویدن، بیراهه نوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، ساحل گردی و ... حضور پیدا می‌کنند، حتما آن..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 418 (14 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات