محصولات
سبد خرید

چراغ قلاده سگ | آویز قلاده

استفاده از قلاده سگ بین اکثر نگه‌دارندگان سگ خانگی رایج است. این وسیله، هم از گم شدن یا دور شدن سگ از صاحبش جلوگیری می‌کند و هم باعث امنیت سایر افراد حاضر در آن محدوده می‌شود. افرادی که اهل طبیعت گردی و رفتن به کوه، کویر، جنگل و ... هستند، معمولا بابت گم شدن سگ خود نگرانی دارند. اما استفاده از وسایلی که برای نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی وجود دارد، می‌تواند تا حد بسیار زیادی خیال شما را راحت کند. حتی زمانی که در شهر، سگ خود را به گردش می‌برید شاید بخواهید بند مهار او را رها کرده و آزادی عمل بیشتری برای او فراهم کنید. اینجاست که مزیت استفاده از قلاده‌های چراغ دار مشخص می‌شود. خصوصا اگر در شب از این وسیله استفاده کرده باشید.

با آویزان کردن این چراغ‌های مخصوص، به قلاده سگ خود، تمام حرکات و مسیری که او می‌رود کاملا برای شما نمایان خواهد بود. به همین دلیل استفاده از آن در طبیعت گردی سگ، بسیار توصیه می‌شود. کویرگردی، کوه پیمایی، کمپینگ و ... همه از مواردی هستند که اگر سگ خود را همراه داشته باشید، می‌توانند محل خوبی برای تفریح او باشند. منتها، شلوغی این فضاها و تاریک بودن احتمالی، ممکن است باعث دور شدن سگ و حتی گم شدن او شود. به همین دلیل است که استفاده از یک وسیله‌ای که چراغ داشته باشد و به گردن سگ آویزان شود، بسیار مفید می‌باشد.

چراغ LED درون این وسیله دارای رنگ‌های مختلف و به دو صورت ثابت یا چشمک‌زن، روشن می‌شود. همچنین طراحی صورت گرفته در این چراغ قلاده سگ به شکلی است که برای حیوان ضرری نداشته باشد و خطری او را تهدید نکند. کاربرد این محصول فقط در آویزان کردن به قلاده سگ محدود نمی‌شود و می‌توان آن را به هر وسیله دیگری که قلاب داشته باشد آویزان کرد. مثلا دسته کلید باتوجه به ابعاد کوچکی که دارد ممکن است در تاریکی از دید شما پنهان بماند. ولی با اتصال یکی از این چراغ‌ها به آن، به راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید. برای خرید هر مدل از این محصولات، می‌توانید به سادگی از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده یا به‌صورت حضوری به فروشگاه فیزیکی آفرودبازار مراجعه نمایید.

مدل: Nite Dawg LED Collar Cover / NDCC-03-09 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ قلاده Nite Ize مدل Nite Dawg، محصولی کاربردی جهت حفظ امنیت سگ بوده که با متصل شدن به قلاده باعث شده تا حضور سگ مورد توجه دیگران قرار بگیرد و از بروز حوادث جلوگیری کند. این چراغ قلاده با دارا بودن ساختاری منعطف توانسته به راحتی بر روی قلاده‌هایی با عرض 2.5 سانتی‌متر نصب ..
467,000 تومان
مدل: SpotLit LED Carabiner Light برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ قلاده پت Nite Ize مدل Spotlit LED، یک ابزار کاربردی است که کمک می‌کند در تاریکی حیوان خانگی یا وسایلی نظیر کلید خود را گم نکنید. یکی از ویژگی‌های مشترک در بسیاری از حیوانات خانگی مخصوصا سگ‌ها شیطنت و انرژی بالا آن‌ها است. این ویژگی با وجود اینکه یک خصلت مثبت ..
490,000 تومان
چراغ‌ قلاده مدل Nite Ize - PetLit LED
نا موجود
مدل: PetLit LED Collar Light برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ قلاده پت Nite Ize مدل PetLit LED، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلا..
چراغ‌ قلاده مدل Nite Ize - SpotLit
نا موجود
مدل: SpotLit LED Carabiner Light - Disc-O Select برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ قلاده پت Nite Ize مدل SpotLit، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات