محصولات
سبد خرید

چراغ قلاده سگ | آویز قلاده

استفاده از قلاده سگ بین اکثر نگه‌دارندگان سگ خانگی رایج است. این وسیله، هم از گم شدن یا دور شدن سگ از صاحبش جلوگیری می‌کند و هم باعث امنیت سایر افراد حاضر در آن محدوده می‌شود. افرادی که اهل طبیعت گردی و رفتن به کوه، کویر، جنگل و ... هستند، معمولا بابت گم شدن سگ خود نگرانی دارند. اما استفاده از وسایلی که برای نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی وجود دارد، می‌تواند تا حد بسیار زیادی خیال شما را راحت کند. حتی زمانی که در شهر، سگ خود را به گردش می‌برید شاید بخواهید بند مهار او را رها کرده و آزادی عمل بیشتری برای او فراهم کنید. اینجاست که مزیت استفاده از قلاده‌های چراغ دار مشخص می‌شود. خصوصا اگر در شب از این وسیله استفاده کرده باشید.

با آویزان کردن این چراغ‌های مخصوص، به قلاده سگ خود، تمام حرکات و مسیری که او می‌رود کاملا برای شما نمایان خواهد بود. به همین دلیل استفاده از آن در طبیعت گردی سگ، بسیار توصیه می‌شود. کویرگردی، کوه پیمایی، کمپینگ و ... همه از مواردی هستند که اگر سگ خود را همراه داشته باشید، می‌توانند محل خوبی برای تفریح او باشند. منتها، شلوغی این فضاها و تاریک بودن احتمالی، ممکن است باعث دور شدن سگ و حتی گم شدن او شود. به همین دلیل است که استفاده از یک وسیله‌ای که چراغ داشته باشد و به گردن سگ آویزان شود، بسیار مفید می‌باشد.

چراغ LED درون این وسیله دارای رنگ‌های مختلف و به دو صورت ثابت یا چشمک‌زن، روشن می‌شود. همچنین طراحی صورت گرفته در این چراغ قلاده سگ به شکلی است که برای حیوان ضرری نداشته باشد و خطری او را تهدید نکند. کاربرد این محصول فقط در آویزان کردن به قلاده سگ محدود نمی‌شود و می‌توان آن را به هر وسیله دیگری که قلاب داشته باشد آویزان کرد. مثلا دسته کلید باتوجه به ابعاد کوچکی که دارد ممکن است در تاریکی از دید شما پنهان بماند. ولی با اتصال یکی از این چراغ‌ها به آن، به راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید. برای خرید هر مدل از این محصولات، می‌توانید به سادگی از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده یا به‌صورت حضوری به فروشگاه فیزیکی آفرودبازار مراجعه نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات