محصولات
سبد خرید

جاسوئیچی

مدل: Infini Key Chain / KIC-11-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاسوئیچی Nite Ize مدل Infini Key Chain، شامل یک گیره و یک حلقه است که این امکان را به شما می‌دهد تا تمام سوئیچ‌ها و کلیدهایتان را داخل حلقه این جاسوئیچی قرار داده و سپس، آن را به بند کوله پشتی، کیف و یا حلقه کمربند خود آویزان کنید؛ به این ترتیب، هنگام سفر، کمپینگ، طبیعت گردی..
230,000 تومان
مدل: Hideout Magnetic Key Box / KBS-01-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاکلیدی مغناطیسی Nite Ize مدل Hideout، یک محفظه مناسب برای قرار دادن کلیدها بوده که با همراه داشتن آن هنگام طبیعت گردی، سفر، کمپینگ و ...، می‌توانید آن را به بدنه خودرو، سطح چوبی و یا هر سطح دیگری متصل کرده و نگرانی بابت گم شدن کلیدهای خود، نداشته باشید. این جاکلیدی مغناطیسی، از ..
650,000 تومان
مدل: SlideLock KeyRack / KCK-11-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولکارابین Nite Ize مدل SlideLock KeyRack، شامل یک گیره به شکل کارابین است که پنج عدد گیره کوچک‌تر به شکل قفل‌هایی کوچک را در بر گرفته و این امکان را به شما می‌دهد تا لوازمی مانند کلیدهایتان را به شکل جداگانه به آن متصل کرده و سپس، تمام آن‌ها را به کمک کارابین بزرگ&zw..
700,000 تومان
جاسوئیچی مدل Nite Ize - DoohicKey ClipKey
نا موجود
مدل: DoohicKey ClipKey Tool / KMTCK-01-R3 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاسوئیچی Nite Ize مدل DoohicKey ClipKey، با طراحی جالب و منحصربفرد خود، تنها یک جاسوئیچی نبوده و با همراه داشتن آن در طول سفر، کمپینگ، دوچرخه سواری و ...، در واقع، یک ابزار 5 کاره در اختیار خواهید داشت تا افزون بر حمل آسان کلیدهای خود، همزمان یک درب بازکن بطری، یک لبه دندانه‌دار،..
جاسوئیچی مدل Nite Ize - DoohicKey FishKey
نا موجود
مدل: DoohicKey FishKey Tool / KMTFKS-11-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاسوئیچی Nite Ize مدل DoohicKey FishKey، با طراحی جالب و منحصربفرد خود به شکل ماهی، تنها یک جاسوئیچی نبوده و با همراه داشتن آن در طول سفر، کمپینگ، دوچرخه سواری و ...، در واقع، یک ابزار 5 کاره در اختیار خواهید داشت تا افزون بر حمل آسان کلیدهای خود، همزمان یک درب بازکن بطری، یک لبه دندا..
جاسوئیچی مدل Nite Ize - Key Band It
نا موجود
مدل: Key Band It Stretch Wrist Band / KWB-03-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولجاسوئیچی Nite Ize مدل Key Band It، که به شکل یک مچ‌بند کشی طراحی شده است، این امکان را به شما می‌دهد تا سوئیچ‌ها و کلیدهای ضروری خود را داخل حلقه تعبیه شده در این جاسوئیچی قرار داده و سپس، آن را به دور مچ و یا بازوی خود ببندید؛ به این ترتیب، هنگام سفر، کمپینگ، طبیعت گرد..
جاسوئیچی هوشمند بلوتوثی مدل Persiatu - Bluetooth Key Finder
نا موجود
مدل: Bluetooth Key Finder Device Pink برند: Persiatu
معرفی محصولجاسوئیچی هوشمند بلوتوثی پرشیاتو مدل Bluetooth Key Finder، یک چیپ الکترونیکی کوچک است که با وجود آن، دغدغه‌ای برای فراموش کردن یا جا گذاشتن وسایل شخصی نظیر سوئیچ، کلید، فلش مموری، کیف پول، تلفن همراه یا تبلت و ... نخواهید داشت. این جاسوئیچی هوشمند بلوتوثی از طریق ارتباط با گوشی تل..
کارابین مدل Nite Ize - KeyRack S-Biner
نا موجود
مدل: KeyRack S-Biner / KRK2-01-R6 برند: Nite Ize
معرفی محصولکارابین Nite Ize مدل KeyRack S-Biner، شامل یک گیره به شکل کارابین است که شش عدد گیره کوچک‌تر به شکل کارابین را در بر گرفته و این امکان را به شما می‌دهد تا لوازمی مانند کلیدهایتان را به شکل جداگانه به آن متصل کرده و سپس، تمام آن‌ها را به کمک کارابین بزرگ‌تر به ..
کارابین مدل Nite Ize - KeyRack Steel S-Biner
نا موجود
مدل: KeyRack Steel S-Biner / KRS-03-01 برند: Nite Ize
معرفی محصولکارابین Nite Ize مدل KeyRack Steel S-Biner، شامل یک گیره به شکل کارابین است که شش عدد گیره کوچک‌تر به شکل کارابین را در بر گرفته و این امکان را به شما می‌دهد تا لوازمی مانند کلیدهایتان را به شکل جداگانه به آن متصل کرده و سپس، تمام آن‌ها را به کمک کارابین بزرگ‌تر به..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات