محصولات
سبد خرید

اسباب بازی و لوازم سگ

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

اگر شما هم حیوان خانگی مانند سگ داشته باشید حتما می‌دانید که آن‌ها تا چه اندازه عاشق بازی و فعالیت هستند. استفاده از تجهیزات سرگرمی باعث می‌شود تا سگ شما، روز کسل کننده‌ای نداشته باشد و با انجام بازی، بانشاط و سرحال بماند. این محصولات هم برای استفاده در باغ یا حیاط خانه مناسب هستند و هم در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بسیار به‌کار می‌آیند. پس اگر اهل سفر هستید و می‌خواهید در این مدت به حیوان خانگی شما هم خوش بگذرد، پیشنهاد می‌کنیم حتما از اسباب بازی و لوازم سگ استفاده کنید. به همین دلیل ما تعدادی از لوازم بازی مخصوص سگ را برای خرید شما عزیزان مهیا کرده‌ایم تا بتوانید بدون دغدغه و با خیال راحت اقدام به این کار نمایید. در ضمن، چراغ‌دار بودن این محصولات باعث می‌شود، پیدا کردن آن‌ها در شب بسیار راحت‌تر بوده و در هنگام بازی برای سگ هم جذابیت بیشتری داشته باشد.

بسیاری از افراد و صاحبان حیوانات خانگی تصور می‌کنند که اسباب بازی ها برای سگ‌ها و سایر حیوانات خانگی یک کالای لوکس و تزئینی هستند و تهیه آن‌ها ضرورتی ندارد. در صورتی که اینگونه نیست و لوازم بازی برای سلامت سگ بسیار مهم است. این وسایل برای مقابله با بی‌حوصلگی و عصبانیت سگ، خصوصا زمانی که باید او را در خانه تنها بگذارید، بسیار مفید است. هرچند که به‌طورکلی تنها گذاشتن حیوانات خانگی در محیط خانه توصیه نمی‌شود. همچنین زمانی که سگ خود را به گردش می‌برید یا در سفر طبیعت‌گردی و کمپینگ خود، او را همراه دارید، استفاده از این لوازم و تجهیزات سرگرم‌کننده، بسیار کاربردی است و باعث لذت بردن او از این اوقات می‌شود. اسباب بازی ها حتی می‌توانند از بروز برخی رفتارهای مشکل‌ساز سگ شما جلوگیری کنند.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، معمولا گربه‌ها در مورد اسباب بازی بسیار حساس هستند، ولی سگ‌ها تمایل دارند با هر جسمی که بتوانند پنجه‌هایشان را روی آن بگذارند بازی کنند. به همین دلیل، شما باید مراقب وسایلی که در اطراف آن‌ها وجود دارد باشید و برای سرگرمی آن‌ها، اسباب بازی های استاندارد و با کیفیت تهیه نمایید. از انواع وسایل بازی سگ می‌توان فریزبی، توپ، استخوان مخصوص، اسباب بازی‌های صدادار و ... را نام برد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات