محصولات
سبد خرید

نظافت و نگهداری خودرو

اسپری پاک کننده قیر مدل Sonax - Tar Remover
نا موجود
مدل: Tar Remover برند: Sonax
معرفی محصولاسپری پاک کننده قیر سوناکس مدل Tar Remover، محصولی مناسب برای پاک کردن قیر، روغن و دیگر لکه های قوی از روی رنگ و کروم می باشد که با عملکردی سریع و فوق العاده، آن ها را به طور کامل از بین می برد. در ضمن با داشتن این اسپری می توان اثرات چسبنده و نیز گل و لای را ..
95,000 تومان
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز..
150,000 تومان
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner Ocean-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner Ocean-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner Ocean-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز می باش..
150,000 تومان
اسپری تمیز کننده حشرات مدل Sonax - Insect Remover
نا موجود
مدل: Insect Remover برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده حشرات سوناکس مدل Insect Remover، محصولی بسیار کاربردی و یکی از محصولات با کیفیت کمپانی سوناکس می باشد که جهت تمیز کردن و پاک کردن آثار حشرات از روی شیشه، رنگ، کروم و سطوح پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول ایده آل برای قبل از شستشو بوده و فرمولاسی..
120,000 تومان
اسپری تمیز کننده داخل خودرو مدل Sonax - Interior Cleaner
نا موجود
مدل: Interior Cleaner برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس مدل Interior Cleaner، محصولی بسیار کاربردی و یکی از محصولات با کیفیت کمپانی سوناکس می باشد که به جهت افزایش نظافت و تمیزی داخل خودرو طراحی شده است. با داشتن این اسپری می توان بخش های مختلف پلاستیکی و چرمی داخل اتاق خودرو را به آسانی تمیز کر..
120,000 تومان
اسپری روان کننده مدل Sonax - SX90 Plus
نا موجود
مدل: SX90 Plus برند: Sonax
معرفی محصولاسپری روان کننده سوناکس مدل SX90 Plus، محصولی جهت استفاده در زمانی است که قطعات به سختی بسته شده اند و به آسانی قابلیت باز شدن ندارند. در این صورت استفاده از آن موجب حرکت قطعات و سهولت در هنگام باز کردن آن ها می شود و در رفع مشکلات در تعمیرگاه، کارگاه شخصی و انباری بسیا..
140,000 تومان
اسپری شیشه پاک کن مدل Sonax - Clear Glass
نا موجود
مدل: Clear Glass برند: Sonax
معرفی محصولاسپری شیشه پاک کن سوناکس مدل Clear Glass، محصولی بسیار کاربردی و یکی از محصولات با کیفیت کمپانی سوناکس می باشد که جهت تمیز کردن و پاک کردن شیشه برای دید بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. این اسپری بدون به جا گذاشتن هر لکه ای، تمام اثرات حاصل از حشرات، آلودگی، گرد و غ..
110,000 تومان
اسپری لکه بر مدل Sonax - Stain Remover
نا موجود
مدل: Stain Remover برند: Sonax
معرفی محصولاسپری لکه بر سوناکس مدل Stain Remover، با قابلیت لکه بری بالا می تواند قوی ترین و پایدارترین لکه ها را از بین ببرد و اثری از آن ها باقی نگذارد. داشتن این محصول در منزل و خودرو باعث پاک شدن لکه هایی از جمله روغن، گریس و ... از روی پارچه، موکت، فرش، روکش صندلی و کفپو..
120,000 تومان
اسپری محافظ قطعات لاستیکی مدل Sonax - Rubber Protectant
نا موجود
مدل: Rubber Protectant برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ قطعات لاستیکی سوناکس مدل Rubber Protectant، محصولی جهت محافظت از قطعات لاستیکی و پلاستیکی خودرو می باشد و با توجه به قدرت پاک کنندگی بالایی که دارد، می توان به راحتی در هنگام تمیز کردن تایر و قطعات لاستیکی خودرو از آن بهره برد. مواد به کار رفته در این ا..
98,000 تومان
پولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم مدل Sonax - Chrome and Alupaste
نا موجود
مدل: Chrome & Alupaste برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم سوناکس مدل Chrome and Alupaste، محصولی مناسب برای از بین بردن لکه ها و نقاط زنگ زده می باشد که برای مراقبت و نگهداری از فلزات بدون رنگ مانند آلومینیوم، کروم، مس و برنج مورد استفاده قرار می گیرد. این پولیش لایه ای محافظ روی فلز ای..
78,000 تومان
تمیز کننده سیستم سوخت مدل Sonax - Fuel System Cleaner
نا موجود
مدل: Fuel System Cleaner برند: Sonax
معرفی محصولتمیز کننده سیستم سوخت سوناکس مدل Fuel System Cleaner، محصولی بسیار کاربردی و مکملی مناسب برای موتور و سیستم سوخت خودرو می باشد. این تمیز کننده یک افزودنی پر قدرت جهت از بین بردن رسوبات و کمک به سیستم سوخت است که داشتن آن سبب حداکثر توان و کاهش میزان مصرف سوخت می شود. است..
160,000 تومان
شیشه شوی ضد یخ مدل Sonax - AntiFreeze and Clear View Concentrate
نا موجود
مدل: AntiFreeze and Clear View Concentrate برند: Sonax
معرفی محصولشیشه شوی ضد یخ سوناکس مدل AntiFreeze and Clear View Concentrate، یک افزودنی بسیار کاربردی و مناسب استفاده در فصل زمستان، جهت جلوگیری از یخ زدگی مخزن شیشه شوی خودرو می باشد که با قدرت پاک کنندگی بالا، تمامی لکه ها مانند روغن، نمک و املاح جاده ای، گرد و غبار و دیگر ل..
98,000 تومان
محلول شیشه شوی خودرو مدل Sonax - Clear View
نا موجود
مدل: Clear View برند: Sonax
معرفی محصولمحلول شیشه شوی خودرو سوناکس مدل Clear View، یک افزودنی بسیار غلیظ جهت شستشوی شیشه جلوی خودرو می باشد که جهت تمیز و براق کردن شیشه به مخزن آب شیشه شور خودرو اضافه می شود. غلظت بالای این محصول باعث شده تا تنها با استفاده 25 میلی لیتر از آن 2.5 لیتر مایع شستشو فراهم شود و آثار ..
100,000 تومان
مکمل سوخت مدل Sonax - Octane Power
نا موجود
مدل: Octane Power برند: Sonax
معرفی محصولمکمل سوخت سوناکس مدل Octane Power، محصولی بسیار پیشرفته و کاربردی از این کمپانی آلمانی می باشد که از آن به عنوان مکمل بنزین برای تمامی خودروها استفاده می شود. این محصول، عدد اکتان بنزین را تا 4 واحد افزایش می دهد و با کاهش مصرف سوخت و ایجاد احتراق کامل در موتور&nbs..
150,000 تومان
موتور شوی مدل Sonax - Easy Off Engine Cleaner Flush
نا موجود
مدل: Easy Off Engine Cleaner Flush برند: Sonax
معرفی محصولموتور شوی سوناکس مدل Easy Off Engine Cleaner Flush، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که با استفاده از آن می توان بقایای روغن و گریس های سفت شده و چسبیده به دیواره داخلی موتور خودرو را به طور کامل از بین برد تا با ریختن روغن جدید در داخل موتور فرایند روان ش..
85,000 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل