محصولات
سبد خرید

مراقبت

مدل: High Speed Wax - 288200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری واکس پر سرعت سوناکس مدل High Speed Wax، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ زیبایی و درخشش خودرو وجود دارد اما برخی ا..
720,000 تومان
مدل: Profiline Headlight - 276141 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش چراغ سوناکس مدل Profiline Headlight، گزینه‌ای مناسب برای جلا بخشیدن به چراغ‌های زرد و مات شده بوده که توسط کمپانی معروف سوناکس تولید شده است تا با عملکرد بی‌نظیری که دارد بتواند خط و خش‌های کوچک و متوسط ایجاد شده بر روی چراغ را از بین ببرد.شما می‌توا..
1,150,000 تومان
مدل: Xtreme Polish and Wax 3 Hybrid NPT - 202200 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Polish and Wax 3 Hybrid NPT، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای مراقبت و حفظ زی..
1,050,000 تومان
مدل: Polish and Wax Color - 296000 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس رنگی سفید سوناکس مدل Polish and Wax Color، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.بسیاری از افراد به تمیزی و نظافت خودرویشان بسیار اهمیت می دهند و وج..
770,000 تومان
مدل: Beast Wheel Cleaner - 433300 برند: Sonax
معرفی محصولرینگ شوی سوناکس مدل Beast Wheel Cleaner، یک تمیز کننده مخصوص با قدرت جرم‌گیری بالا بوده که توسط کمپانی Sonax تولید شده است. این محصول می‌تواند با عملکرد بی‌نظیر خود آلودگی، گرد و غبار و یا چربی را از انواع رینگ‌های فولادی، آلیاژی سبک، روکش کروم، پلاستیک، صیقلی..
940,000 تومان
مدل: Xtreme Rim Cleaner Full Effect Plus - 230400 برند: Sonax
معرفی محصولرینگ شوی سوناکس مدل XTREME Rim Cleaner Full Effect Plus، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید درخشندگی و تمیزی رینگ ها نقش بسیار مهمی در زیبایی..
990,000 تومان
مدل: Xtreme Brilliant Wax 1 Hybrid NPT - 201200 برند: Sonax
معرفی محصولواکس محافظ و براق کننده بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme​ Brilliant Wax 1 Hybrid NPT، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ ..
1,050,000 تومان
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز..
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner Ocean-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner Ocean-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner Ocean-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز می باش..
اسپری روان کننده مدل Sonax - SX90 Plus
نا موجود
مدل: SX90 Plus - 474400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری روان کننده سوناکس مدل SX90 Plus، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده و مناسب استفاده در زمانی است که قطعات به سختی بسته شده اند و به آسانی قابلیت باز شدن ندارند. در این صورت استفاده از اسپری روان کننده سوناکس موجب حرکت قطعات و سهولت در هنگام باز کردن آن ها..
اسپری محافظ تایر و قطعات لاستیکی مدل Sonax - Rubber Protectant
نا موجود
مدل: Rubber Protectant برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ تایر و قطعات لاستیکی سوناکس مدل Rubber Protectant، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبت و نظافت خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید درخشندگی و تمیزی لاستیک های خودرو نقش بسیار مه..
اسپری محافظ قطعات پلاستیک مات مدل Sonax - Trim Protectant Silky Matt
نا موجود
مدل: Trim Protectant Silky Matt - 383041 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ قطعات پلاستیک مات سوناکس مدل Trim Protectant Silky Matt، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی سوناکس بوده که از مطرح ترین برندهای معروف و شناخته شده کشور آلمان می باشد و در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. قطعات پلاستیکی داخل خودرو مانند: د..
اسپری محافظ کاکپیت مدل Sonax - Cockpit Pfleger Ocean Fresh
نا موجود
مدل: Cockpit Pfleger Ocean Fresh Matt Effect - 364241 برند: Sonax
معرفی محصول اسپری محافظ کاکپیت سوناکس مدل Cockpit Pfleger Ocean Fresh، سری جدید پاک‌کننده‌های داخلی خودرو از این برند خوش نام آلمانی است که تمیزی فوق‌العاده و بوی مطبوعی را در داخل خودروی شما ایجاد می‌کند. برند سوناکس با تولید محصولات مراقبتی و تمیزکننده خودرو سال‌ه..
اسپری محافظ کاکپیت مدل Sonax - Cockpit Spray Matt Effect Sport Fresh
نا موجود
مدل: Cockpit Spray Matt Effect Sport fresh - 357241 برند: Sonax
معرفی محصول اسپری محافظ کاکپیت سوناکس مدل Cockpit Spray Matt Effect Sport Fresh، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی سوناکس بوده که از مطرح ترین برندهای معروف و شناخته شده کشور آلمان می باشد و در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. بخش هایی از داخل خودرو مانند داشبورد، قسمت هایی از در..
اسپری محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو مدل Sonax - Xtreme Spray and Seal
نا موجود
مدل: Xtreme Spray and Seal - 243400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Spray and Seal، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد.اسپری 750 میلی لیتری Xtreme Spray and Seal سریع ترین راه جهت تم..
اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو مدل Sonax - Xtreme Brillant Shine Detailer
نا موجود
مدل: Xtreme Brillant Shine Detailer - 287400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Brillant Shine Detailer، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ زیب..
پولیش بدنه خودرو مدل Sonax - Profiline Cut And Finish
نا موجود
مدل: Profiline Cut And Finish - 225300 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش بدنه خودرو سوناکس مدل Profiline Cut And Finish، محصولی با براقیت بالا جهت حذف خط و خش سطحی و گرده‌های رنگ بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود توانسته گرد‌ و غبار را از سطح بدنه خودرو پاک، و درخشان کند.در تولید این پولیش از مواد سیلیکون استفاده نشده تا محصول بتو..
پولیش بدنه خودرو مدل Sonax - Profiline Perfect Finish
نا موجود
مدل: Profiline Perfect Finish - 0224300 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش بدنه خودرو سوناکس مدل Profiline Perfect Finish، محصولی مناسب برای پولیش کردن سطوح سنباده خورده و صدمه دیده بوده که با پولیش نرم و موثر خود می‌تواند خش‌های بسیار کم عمق و ظریف ایجاد شده بر روی سطح بدنه خودرو را از بین ببرد و رنگ کدر شده بدنه خودرو را درخشان کند. ..
پولیش ماشین مدل Sonax - Car Polish
نا موجود
مدل: 300200 - Car Polish برند: Sonax
معرفی محصولپولیش ماشین Sonax مدل Car Polish، دیگر محصول کاربردی تولید شده کمپانی سوناکس می باشد. وجود خط و خش های ریز بر روی بدنه ی خودرو ممکن است برای اکثرا افراد ناراحت کننده باشد و یا حتی موجب آزار آن ها نیز شود. برای رفع این مشکل و نگرانی بهترین راه حل استفاده از پولیش های ماشین می باشد. اگر..
پولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم مدل Sonax - Chrome and Alupaste
نا موجود
مدل: Chrome & Alupaste - 308000 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم سوناکس مدل Chrome and Alupaste، محصولی مناسب برای از بین بردن لکه ها و نقاط زنگ زده می باشد که برای مراقبت و نگهداری از فلزات بدون رنگ مانند آلومینیوم، کروم، مس و برنج مورد استفاده قرار می گیرد. این پولیش لایه ای محافظ روی فلز ای..
پولیش و واکس رنگی طوسی مدل Sonax - Polish and Wax Color
نا موجود
مدل: Polish and Wax Color - 296300 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس رنگی طوسی سوناکس مدل Polish and Wax Color، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.بسیاری از افراد به تمیزی و نظافت خودرویشان بسیار اهمیت می دهند و وجود خط..
پولیش و واکس رنگی مشکی مدل Sonax - Polish and Wax Color
نا موجود
مدل: Polish and Wax Color - 296100 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس مدل Polish and Wax Color، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.بسیاری از افراد به تمیزی و نظافت خودرویشان بسیار اهمیت می دهند و وجود خط..
ژل بازساز پلاستیک مدل Sonax - Xtreme Plastic Restorer Gel
نا موجود
مدل: Xtreme Plastic Restorer Gel Exterior Nano Pro - 210141 برند: Sonax
معرفی محصولژل ریکاوری پلاستیک سوناکس مدل Xtreme Plastic Restorer Gel، محصولی کاربردی از شرکت آلمانی سوناکس بوده که از قطعات پلاستیکی به کار رفته در خارج خودرو و فاقد رنگ، محافظت می‌نماید. برند سوناکس با تولید محصولات مراقبتی و تمیزکننده خودرو سال‌هاست که مراقب خودروهای شما بو..
ژل براق کننده لاستیک مدل Sonax - Xtreme Tire Gloss Gel
نا موجود
مدل: Xtreme Tire Gloss Gel - 235100 برند: Sonax
معرفی محصولژل براق کننده لاستیک سوناکس مدل Xtreme Tire Gloss Gel، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. گاهی اوقات لاستیک های خودرو به دلیل تماس با جاده های خاکی، سنگی، گل و ل..
شامپو محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو مدل Sonax - Xtreme Wash and Seal
نا موجود
مدل: Xtreme Wash and Seal - 244200 برند: Sonax
معرفی محصولشامپو محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Wash and Seal، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد.شامپوی 500 میلی لیتری Xtreme Wash and Seal سریع ترین راه جهت تمی..
شامپو و واکس مدل Sonax - Wash and Wax
نا موجود
مدل: Wash and Wax - 313200 برند: Sonax
معرفی محصولشامپو و واکس سوناکس مدل Wash and Wax، یک شوینده مناسب برای شست‌وشوی بدنه خودرو است که ضمن تمیزی و قدرت پاک کنندگی بالا، از رنگ بدنه خودرو شما محافظت کرده و هیچ‌گونه آسیبی به رنگ خودرو وارد نخواهد کرد.این شامپو و واکس آلمانی سوناکس، که توسط کمپانی آلمانی سوناکس، از مواد ا..
شامپو و واکس مدل Sonax - Wash and Wax 1L
نا موجود
مدل: Wash and Wax 1L - 313341 برند: Sonax
معرفی محصولشامپو و واکس سوناکس مدل Wash and Wax 1L، یک شوینده مناسب برای شست‌وشوی بدنه خودرو است که ضمن تمیزی و قدرت پاک کنندگی بالا، از رنگ بدنه خودرو شما محافظت کرده و هیچ‌گونه آسیبی به رنگ خودرو وارد نخواهد کرد.این شامپو و واکس آلمانی سوناکس، که توسط کمپانی آلمانی سوناکس، از موا..
شیشه شوی ضدیخ مدل Sonax - AntiFreeze and Clear View Concentrate
نا موجود
مدل: AntiFreeze and Clear View Concentrate - 332300 برند: Sonax
معرفی محصولشیشه شوی ضد یخ سوناکس مدل AntiFreeze and Clear View Concentrate، یک افزودنی بسیار کاربردی و مناسب استفاده در فصل زمستان، جهت جلوگیری از یخ زدگی مخزن شیشه شوی خودرو می باشد که با قدرت پاک کنندگی بالا، تمامی لکه ها مانند روغن، نمک و املاح جاده ای، گرد و غبار و دیگر ل..
فوم محافظ چرم حرفه ای مدل Sonax - Profiline Leather Care Foam
نا موجود
مدل: Profiline Leather Care Foam - 289300 برند: Sonax
معرفی محصولفوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس مدل Profiline Leather Care Foam، تمیز کننده ای عالی برای سطوح چرمی شما می باشد. زمانی که می خواهید قسمت های چرمی خودروی خود را تمیز کنید، اولین برندی که به ذهنتان می رسد تا بتواند خودروی شما را عاری از هرگونه آلودگی کند سوناکس است. برند سوناکس با داشتن بیش..
کیف نظم دهنده صندوق عقب خودرو مدل Sonax - Trunk Organizer
نا موجود
مدل: Trunk Organizer - 184798 برند: Sonax
معرفی محصولکیف نظم دهنده صندوق عقب خودرو سوناکس مدل Trunk Organizer، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. گاهی ممکن است در سفرهای آفرودی و طبیعتگردی به دلیل کمبود فضا در صندو..
نمايش 1 تا 30 از 35 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات