محصولات
سبد خرید

مراقبت

اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز..
150,000 تومان
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner Ocean-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner Ocean-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner Ocean-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز می باش..
150,000 تومان
اسپری روان کننده مدل Sonax - SX90 Plus
نا موجود
مدل: SX90 Plus برند: Sonax
معرفی محصولاسپری روان کننده سوناکس مدل SX90 Plus، محصولی جهت استفاده در زمانی است که قطعات به سختی بسته شده اند و به آسانی قابلیت باز شدن ندارند. در این صورت استفاده از آن موجب حرکت قطعات و سهولت در هنگام باز کردن آن ها می شود و در رفع مشکلات در تعمیرگاه، کارگاه شخصی و انباری بسیا..
140,000 تومان
اسپری محافظ قطعات لاستیکی مدل Sonax - Rubber Protectant
نا موجود
مدل: Rubber Protectant برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ قطعات لاستیکی سوناکس مدل Rubber Protectant، محصولی جهت محافظت از قطعات لاستیکی و پلاستیکی خودرو می باشد و با توجه به قدرت پاک کنندگی بالایی که دارد، می توان به راحتی در هنگام تمیز کردن تایر و قطعات لاستیکی خودرو از آن بهره برد. مواد به کار رفته در این ا..
98,000 تومان
پولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم مدل Sonax - Chrome and Alupaste
نا موجود
مدل: Chrome & Alupaste برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و براق کننده آلومینیوم و کروم سوناکس مدل Chrome and Alupaste، محصولی مناسب برای از بین بردن لکه ها و نقاط زنگ زده می باشد که برای مراقبت و نگهداری از فلزات بدون رنگ مانند آلومینیوم، کروم، مس و برنج مورد استفاده قرار می گیرد. این پولیش لایه ای محافظ روی فلز ای..
78,000 تومان
شیشه شوی ضد یخ مدل Sonax - AntiFreeze and Clear View Concentrate
نا موجود
مدل: AntiFreeze and Clear View Concentrate برند: Sonax
معرفی محصولشیشه شوی ضد یخ سوناکس مدل AntiFreeze and Clear View Concentrate، یک افزودنی بسیار کاربردی و مناسب استفاده در فصل زمستان، جهت جلوگیری از یخ زدگی مخزن شیشه شوی خودرو می باشد که با قدرت پاک کنندگی بالا، تمامی لکه ها مانند روغن، نمک و املاح جاده ای، گرد و غبار و دیگر ل..
98,000 تومان
موتور شوی مدل Sonax - Easy Off Engine Cleaner Flush
نا موجود
مدل: Easy Off Engine Cleaner Flush برند: Sonax
معرفی محصولموتور شوی سوناکس مدل Easy Off Engine Cleaner Flush، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که با استفاده از آن می توان بقایای روغن و گریس های سفت شده و چسبیده به دیواره داخلی موتور خودرو را به طور کامل از بین برد تا با ریختن روغن جدید در داخل موتور فرایند روان ش..
85,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)