محصولات
سبد خرید

باکس صندوق | جعبه پلیمری

جا دادن و منظم کردن وسایل در صندوق عقب ماشین، همیشه یکی از دغدغه‌های کسانی است که خودروی شخصی دارند. این موضوع زمانی بیشتر به چشم می‌آید که قصد رفتن به سفر داشته باشید و بخواهید لوازم مسافرتی مورد نیاز را در صندوق عقب خودرو جا دهید. به‌طور مثال، برای رفتن به کمپینگ، آفرود یا ...، همراه داشتن وسایل و تجهیزات خاصی مورد نیاز است. با تهیه و استفاده از یک باکس صندوق، می‌توانید این چالش را حل کرده و لوازم خود را در آن قرار دهید. این باکس‌ها باعث می‌شوند وسایلی که برای کمپینگ و سفر در آن قرار داده‌اید به‌راحتی قابل حمل باشند و همچنین در مقابل گردوغبار و رطوبت حفظ شوند. یکی از مزایای دیگر استفاده از این وسیله، منظم شدن صندوق عقب خودرو و تمیزی آن است.

افرادی مثل آفرودرها که با ماشین خود در مسیرهای پر از پستی و بلندی تردد می‌کنند و خودرو آن‌ها دائم با تکان شدید مواجه می‌شود، به چنین وسیله‌ای نیاز دارند. با استفاده از باکس صندوق، تجهیزات آفرود در یک مکان مشخص قرار گرفته و در مقابل ضربه حفظ می‌شوند. جنس این باکس‌ها از موادی است که مقاومت بالایی دارند و سلامت وسایل درون خود را تا حد زیادی حفظ می‌کنند. همچنین عایق حرارت بودن از دیگر ویژگی‌های اکثر این محصولات است که باعث می‌شود در آب‌وهوای مختلف قابل استفاده باشد. بست‌های تعبیه شده برای قفل کردن و دسته‌هایی برای حمل آسان‌تر، مزیت‌های دیگری در مورد این کالا می‌باشند.

جعبه پلیمری که نوع دیگری از محفظه‌های نگهداری لوازم در صندوق عقب ماشین است، به دلیل وزن سبک به‌راحتی قابل حمل بوده و در عین حال، مقاومت بالایی هم دارد. در جعبه‌های پلیمری می‌توان اشیا گران‌قیمت و آسیب‌پذیری مانند دوربین، عینک، کوادکوپتر و ... را با خیال راحت نگهداری کرد. بست‌های قرارگرفته روی جعبه قابلیت قفل شدن توسط قفل جداگانه را دارند که می‌توانید با تهیه آن، با امنیت بالایی از وسایل خود محافظت نمایید. همچنین، باکس صندوق و جعبه پلیمری دارای سایزبندی‌های متنوعی هستند که باتوجه به مدل خودرو و لوازمی که می‌خواهید در آن بگذارید، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید. جهت دریافت راهنمایی برای خرید محصول، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی معرفی شده، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بند دوشی جعبه پلیمری مدل King Case - Strap
ساخت ایران
مدل: Strap برند: King Case
معرفی محصولبند دوشی جعبه پلیمری King Case مدل Strap، جزء لوازم جانبی انواع جعبه‌های پلیمری King Case بوده که با خریداری آن می‌توانید جعبه را بدون نیاز به در دست گرفتن تا محل موردنظر به راحتی حمل کنید. این بند از جنس کنف بوده و از دو گیره فلزی برخوردار است تا بتوانید آن را به جعبه پلیمر..
60,000 تومان
مدل: Cargo Net برند: Neko
معرفی محصولتور محافظ Neko مدل Cargo Net، مناسب جهت بستن و محکم نگه داشتن بار روی باربند و صندوق عقب بوده، که از خاصیت کشسانی بهره‌مند است. این خاصیت به شما کمک می‌کند تا هنگام محکم کردن بار، بتوانید حجم بار را کاهش دهید و از فضای بیشتری برای حمل لوازم خود بهره‌مند شوید. استفاده از..
138,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9202
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: FAM_9202 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9202، به عنوان یک نظم دهنده برای صندوق عقب خودروی آفرودی به شمار می رود. از آنجایی که صندوق عقب خودروها محلی برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مختلف و مورد نیاز به خصوص در سفرهای آفرودی و کمپینگ می باشد، داشتن جعبه هایی که هم نظم ایجاد کند و هم از تجهیزات در ..
7,488,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9203
ساخت ایران
مدل: Fam_9203 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9203، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
484,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9204
ساخت ایران
مدل: Fam_9204 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9204، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
382,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9205
ساخت ایران
مدل: Fam_9205 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9205، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
436,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9306
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: FAM_9306 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9306، به عنوان یک نظم دهنده برای صندوق عقب خودروی آفرودی به شمار می رود. از آنجایی که صندوق عقب خودروها محلی برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مختلف و مورد نیاز به خصوص در سفرهای آفرودی و کمپینگ می باشد، داشتن جعبه هایی که هم نظم ایجاد کند و هم از تجهیزات در ..
6,856,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9307
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: FAM_9307 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9307، به عنوان یک نظم دهنده برای صندوق عقب خودروی آفرودی به شمار می رود. از آنجایی که صندوق عقب خودروها محلی برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مختلف و مورد نیاز به خصوص در سفرهای آفرودی و کمپینگ می باشد، داشتن جعبه هایی که هم نظم ایجاد کند و هم از تجهیزات در ..
5,984,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9308
ساخت ایران
مدل: Fam_9308 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9308، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
545,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9309
ساخت ایران
مدل: Fam_9309 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9309، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
637,600 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9310
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: FAM_9310 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9310، به عنوان یک نظم دهنده برای صندوق عقب خودروی آفرودی به شمار می رود. از آنجایی که صندوق عقب خودروها محلی برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مختلف و مورد نیاز به خصوص در سفرهای آفرودی و کمپینگ می باشد، داشتن جعبه هایی که هم نظم ایجاد کند و هم از تجهیزات در ..
4,959,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9311
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Fam_9311 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری مدل King Case مدل FAM9311، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای ..
2,370,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9314
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Fam_9314 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری مدل King Case مدل FAM9314، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای ..
4,169,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9315
ساخت ایران
مدل: Fam_9315 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9315، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
1,329,800 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9401
ساخت ایران
مدل: Fam_9401 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9401، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
840,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9402
ساخت ایران
مدل: Fam_9402 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9402، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
888,300 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9403
ساخت ایران
مدل: Fam_9403 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9403، برای سفرهای آفرودی هیجان‌انگیز در جاده‌های کویری و کوهستانی، و یا طبیعت‌ گردی و کمپینگ در دل طبیعت که می‌خواهید لوازم و تجهیزاتی مانند دوربین فیلمبرداری، تلسکوپ، تجهیزات غواصی، کوادکوپتر، داس و تبر و ... را همراه خود ببرید، به شما..
872,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9501
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: Fam_9501 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9501، با ساختاری خلاقانه و بدنه ای بسیار مقاوم، انتخابی ایده آل برای علاقمندان به سفرهای آفرودی محسوب می شود تا بتوانند با خیالی آسوده تجهیزات خود را درون آن قرار دهند.یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام سفرهای خود با آن مواجه شوید، قرارگیری و جای دادن..
4,400,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9502
ساخت ایران
مدل: FAM_9502 - Shekari برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9502 - Shekari، محصولی کاملا ایرانی که مخصوص حمل تفنگ، چوب های ماهیگیری چند تکه، چراغ قوه های حساس و گران قیمت، چراغ های لنسری (تلسکوپی) و ... با ابعادی بسیار مناسب طراحی و ساخته شده است.افرادی که علاقه مند به تفنگ هستند حتما در خانه خود یک یا چند تفنگ..
921,000 تومان
جعبه پلیمری مدل King Case - FAM9701
ساخت ایران ارسال رایگان در تهران
مدل: FAM_9701 برند: King Case
معرفی محصولجعبه پلیمری King Case مدل FAM9701، به عنوان یک نظم دهنده برای صندوق عقب خودروی آفرودی به شمار می رود. از آنجایی که صندوق عقب خودروها محلی برای قرار دادن وسایل و تجهیزات مختلف و مورد نیاز به خصوص در سفرهای آفرودی و کمپینگ می باشد، داشتن جعبه هایی که هم نظم ایجاد کند و هم از تجهیزات در ..
5,319,000 تومان
قفل جعبه پلیمری مدل King Case - Lock
ساخت ایران
مدل: Lock برند: King Case
معرفی محصولقفل جعبه پلیمری King Case مدل Lock، جزء لوازم جانبی انواع جعبه‌های پلیمری King Case بوده که در سه سایز بزرگ، کوچک و متوسط تولید شده‌‌اند تا در صورت شکستگی و یا خرابی بتوانید قفل‌های جدید را جایگزین کنید و در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و ...از جعبه‌ها جهت ن..
40,000 تومان
نظم دهنده جعبه پلیمری مدل King Case - Organizer
ساخت ایران
مدل: Organizer برند: King Case
معرفی محصول نظم دهنده جعبه پلیمری King Case مدل Organizer، جزء لوازم جانبی انواع جعبه‌های پلیمری King Case بوده که با خریداری آن می‌توانید داخل فضای جعبه را تقسیم‌بندی کنید و تمامی تجهیزات خود را منظم در داخل آن بگذارید.نظم‌دهنده‌ها مطابق با ساختار جعبه از جنس پ..
120,000 تومان
باکس صندوق مدل Ironman 4x4 - Maxi 60L
نا موجود
مدل: Maxi Case 60L / IMC002 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولباکس صندوق Ironman 4x4 مدل Maxi 60L، برای سفرهای آفرودی هیجان‌انگیز در جاده‌های کویری و کوهستانی، و یا طبیعت‌ گردی و کمپینگ در دل طبیعت که می‌خواهید لوازم و تجهیزاتی مانند دوربین فیلمبرداری، تلسکوپ، تجهیزات غواصی، کوادکوپتر، داس و تبر و ... را همراه خود ببرید، به ش..
باکس صندوق مدل TJM - General SpaceCase L
نا موجود
مدل: General SpaceCase Storage Container L برند: TJM
معرفی محصولباکس صندوق TJM مدل General SpaceCase L (کد 435GY905540)، گزینه ای ایده آل جهت نگهداری و حمل تجهیزات آفرود و همچنین ابزار و وسایل کمپینگ و ... بوده و ضمن اینکه از تمامی وسایل داخل آن در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند، به صندوق عقب خودرو نیز نظم خاصی می دهد که سبب شده از تف..
باکس صندوق مدل TJM - General SpaceCase M
نا موجود
مدل: General SpaceCase Storage Container M برند: TJM
معرفی محصولباکس صندوق TJM مدل General SpaceCase M (کد 435GY783838)، گزینه ای ایده آل جهت نگهداری و حمل تجهیزات آفرود و همچنین ابزار و وسایل کمپینگ و ... بوده و ضمن اینکه از تمامی وسایل داخل آن در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند، به صندوق عقب خودرو نیز نظم خاصی می دهد که سبب شده ..
باکس صندوق مدل TJM - General SpaceCase S
نا موجود
مدل: General SpaceCase Storage Container S برند: TJM
معرفی محصولباکس صندوق TJM مدل General SpaceCase S (کد 435GY555545)، گزینه ای ایده آل جهت نگهداری و حمل تجهیزات آفرود و همچنین ابزار و وسایل کمپینگ و ... بوده و ضمن اینکه از تمامی وسایل داخل آن در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند، به صندوق عقب خودرو نیز نظم خاصی می دهد که سبب شده ..
تور محافظ مدل AOR - Universal Cargo Net
نا موجود
مدل: Universal Cargo Net برند: American Offroad
معرفی محصولتور محافظ AOR مدل Universal Cargo Net، وسیله ای مناسب جهت بستن و محکم نگه داشتن بار روی باربند و صندوق عقب می باشد. علاوه بر جلوگیری از ریزش بار، به دلیل خاصیت کشسانی این محصول، به شما کمک می کند تا حد ممکن حجم بار را کاهش دهید. شما از این تور قادر به استفاده برای محافظت از تجهیزات خو..
نمايش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات