محصولات
سبد خرید

باربند

اسکی بند مدل Mont Blanc - 534 Ski
ارسال رایگان در تهران
مدل: 534Ski And Snowboard Rack برند: Mont Blanc
معرفی محصولاسکی بند Mont Blanc مدل 534Ski، یکی از قطعات و لوازم مورد نیاز خودرو برای آغاز یک تفریح هیجان انگیز در مناطق برفی جهت حمل اسنوبورد و چوب اسکی است که توسط کمپانی Mont Blance طراحی و تولید شده است.این اسکی‌بند به صورتی طراحی شده تا با ساختار بی‌نظیر آهن گالوانیزه..
4,000,000 تومان
باربند آلومینیومی مدل Menabo - Brio XL With Lock
ارسال رایگان در تهران
مدل: Brio XL With Lock برند: Menabo
معرفی محصولباربند آلومینیومی Menabo مدل Brio XL With Lock، توسط کمپانی ایتالیایی منابو که در ساخت باربند و متعلقات جانبی خودرو، برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد، تولید شده است. با نصب تجهیزاتی مانند باربند، از فضای بالای سقف خودرو به بهترین شکل ممکن استفاده و بدون فشار آوردن به خود..
5,445,000 تومان
باربند آلومینیومی مدل Menabo - Delta Complete Bar
ارسال رایگان در تهران
مدل: Delta Complete Bar برند: Menabo
معرفی محصولباربند آلومینیومی Menabo مدل Delta Complete Bar، توسط کمپانی ایتالیایی منابو که در ساخت باربند و متعلقات جانبی خودرو، برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد، تولید شده است. با نصب تجهیزاتی مانند باربند، از فضای بالای سقف خودرو به بهترین شکل ممکن استفاده و بدون فشار آوردن به خو..
8,600,000 تومان
باربند آلومینیومی مدل Menabo - Jackson XL
ارسال رایگان در تهران
مدل: Jackson XL برند: Menabo
معرفی محصولباربند آلومینیومی Menabo مدل Jackson XL، از دیگر محصولات با کیفیت کمپانی منابو است که از سال 1972 میلادی در ایتالیا فعالیت دارد و در ساخت باربند و متعلقات جانبی خودرو برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد. با نصب تجهیزاتی مانند باربند، از فضای بالای سقف خودرو به بهت..
9,400,000 تومان
باربند آلومینیومی مدل Menabo - Lince XL
ارسال رایگان در تهران
مدل: Lince XL برند: Menabo
معرفی محصولباربند آلومینیومی Menabo مدل Lince XL، توسط کمپانی ایتالیایی منابو که در ساخت باربند و متعلقات جانبی خودرو، برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد، تولید شده است. با نصب تجهیزاتی مانند باربند، از فضای بالای سقف خودرو به بهترین شکل ممکن استفاده و بدون فشار آوردن به خودرو، فضای ..
9,800,000 تومان
باربند آلومینیومی مدل Menabo -Tema
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tema Alu برند: Menabo
معرفی محصولباربند آلومینیومی منابو مدل Tema، با طراحی ایمن و منحصر به فرد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محصول از جنس آلومینیوم بوده که در مقایسه با باربند های فلزی دیگر وزن کمتری دارد. باربند آلومینومی Tema به طول 130 سانتی متر می باشد. همچنین این محصول به همراه پایه، دو عد..
7,200,000 تومان
باربند نرم یک تکه مدل Bote - Quick Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quick Strap Board Rack برند: Bote
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، باربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، جهت حمل انواع پدل برد، کایاک، پارو، چوب اسکی و ... با قابلیت نصب بر روی سقف، درب صندوق و درب‌های جانبی می‌باشد.این باربند به راحتی در عرض چند دقیقه بدون نیاز به هیچگونه پیچ‌ و مهره‌..
3,850,000 تومان
مدل: Windsurf Pad برند: Menabo
معرفی محصولپد محافظ حمل کایاک Menabo مدل Windsurf Pad، یک محصول نوآورانه و ابتکاری از برند منابو است که برای حمل کایاک، تخته موج سواری، پدل برد و ... بر روی باربند سقفی، طراحی شده و از آسیب دیدن بدنه آن‌ها و یا باربند سقفی شما به خوبی جلوگیری می‌کند. با وجود این پد محافظ، هنگامی که ب..
1,700,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Roof Rack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Roof Rack Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Roof Rack، با ساختار نرم و یک تکه جهت حمل راحت انواع پدل برد، کایاک و ... درنظر گرفته شده تا با نصب آن بر روی باربند خودرو بتوانید بدون آسیب‌دیدگی، تجهیزات را تا مقصد حمل نمایید.طراحی این پد محافظ به‌گونه‌ای بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممک..
3,150,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Tailgate
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tailgate Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Tailgate، برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی پدل‌برد و بدنه صندوق عقب خودروهای پیکاپ طراحی شده است تا با ساختار نرم و یک تکه خود بتواند حمل انواع پدل برد، کایاک و ... را برای شما آسان سازد. این محصول در دو سایز 30 و 36 اینچ (80 و 90 سانتی‌متر) تولید شده ا..
2,450,000 تومان
جعبه حمل بار سقفی مدل Menabo - Mania 460 Black
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mania 460 Black برند: Menabo
معرفی محصولجعبه حمل بار سقفی Menabo مدل Mania 460 Black، محصول بی‌نظیر دیگری از کمپانی ایتالیایی منابو است که در ساخت باربند و لوازم جانبی خودرو، برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد. با نصب تجهیزاتی مانند جعبه حمل بار سقفی یا همان روف باکس، از فضای بالای سقف خودرو به بهترین شکل ممکن ا..
18,600,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Alcor 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alcor 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Alcor 2، یک باربند دوچرخه است که می‌توانید به کمک آن، دوچرخه‌تان را به همراه خود، به کوهستان، کویر، جنگل و ... ببرید و هیجان رکاب‌زنی در مسیرهای خاکی و کوهستانی را تجربه کنید. این دوچرخه بند که توسط کمپانی ایتالیایی منابو طراحی و تولید شده است..
21,250,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Antares 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Antares 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Antares 2، یک باربند صندوقی برای حمل دوچرخه بوده که با نصب شدن بر روی خودرو این امکان را برای دوچرخه سواران فراهم کرده تا برای حمل ایمن دوچرخه خود تا مقصد موردنظر، بتوانند از این محصول استفاده کنند و به راحتی دوچرخه خود را در داخل و خارج از شهر حمل نمایند. ا..
23,200,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Antares 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Antares 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Antares Plus، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
28,200,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Boa 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Boa 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Boa 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخصی ..
9,700,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Chrono
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chrono - 000123000000 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Chrono، برای حمل دوچرخه‌های سایز بزرگ بر روی سقف خودرو طراحی شده است، تا هنگامی که برای یک اسکای رانینگ فراموش نشدنی در کوهستان و یا رکاب‌زنی در مناطق جنگلی برنامه‌ریزی می‌کنید، یک باربند دوچرخه استاندارد و مناسب در اختیار داشته باشید.دوچرخ..
9,000,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Juza
ارسال رایگان در تهران
مدل: Juza - 0000810MU000 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Juza، از دیگر محصولات تولید شده کمپانی منابو بوده که یکی از مطرح ترین برند های ایتالیای در تولید باربند ها و دیگر لوازم جانبی خوردو می باشد. برای دوچرخه سواری در خارج از شهر، قطعا یکی از مشکلاتی که وجود دارد حمل دوچرخه توسط خودرو است که با وجود دوچرخه بن..
5,600,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Merak Rapid Type Q
ارسال رایگان در تهران
مدل: Merak Rapid Type Q برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Merak Rapid Type Q، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌..
15,540,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Mistral
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mistral برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Mistral، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخص..
3,950,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Pro Tour Indoor
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pro Tour Indoor برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Pro Tour Indoor، یک دوچرخه بند حرفه‌ای است که با طراحی ویژه و منحصربفردی که دارد، امکان حمل دوچرخه در داخل خودرو را برای شما فراهم می‌کند؛ به این ترتیب، هنگامی که در موقع بارش باران یا آب و هوای طوفانی و ... می‌خواهید به یک رکاب‌زنی پر هیجان ..
10,950,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Stand Up 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Stand Up 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Stand Up 2، محصول با کیفیت دیگری از کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط&..
12,240,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Steel Bike 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Steel Bike 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Steel Bike 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
9,800,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Viper
ارسال رایگان در تهران
مدل: Viper برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Viper، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخصی ..
5,340,000 تومان
دوچرخه بند مدل Mont Blanc - XXL
ارسال رایگان در تهران
مدل: XXL برند: Mont Blanc
معرفی محصولدوچرخه بند Mont Blanc مدل XXL، به افرادی که اوقات فراغت خود را به دوچرخه سواری می پردازند کمک بسیاری می کند چراکه یکی از مشکلاتی که برای دوچرخه سواری در محیط های دور از خانه مواجه می شویم، حمل آن توسط خودرو می باشد. هنگامی که برای دوچرخه سواری به کوه، جنگل، پارک و ..
5,800,000 تومان
سبد حمل بار سقفی مدل Menabo - Yellowstone XL
ارسال رایگان در تهران
مدل: Yellowstone XL برند: Menabo
معرفی محصولسبد حمل بار سقفی Menabo مدل Yellowstone XL، محصول کاربردی و جذاب دیگری از کمپانی ایتالیایی منابو است که در ساخت باربند و لوازم جانبی خودرو، برندی شناخته شده و مطرح می‌باشد. با نصب تجهیزاتی مانند سبد حمل بار سقفی یا همان روف بسکت، از فضای بالای سقف خودرو به بهترین شکل مم..
22,800,000 تومان
مدل: Pro rack load stop برند: Mont Blanc
معرفی محصولنگهدارنده بار Mont Blanc مدل Pro rack load stop، یکی از ابزار‌های کاربردی جهت محکم نگه‌داشتن بار بر روی باربند بوده که توسط کمپانی Mont Blanc طراحی و تولید شده است. این محصول با متصل شدن به بدنه باربند، این امکان را ایجاد کرده تا بار قرار گرفته بر روی باربند به خوبی محک..
1,800,000 تومان
مدل: Pro rack strap stretcher برند: Mont Blanc
معرفی محصولنگهدارنده بار Mont Blanc مدل Pro rack strap stretcher، یکی از ابزار‌های کاربردی جهت محکم نگه‌داشتن بار بر روی باربند بوده که توسط کمپانی Mont Blanc طراحی و تولید شده است. این محصول با متصل شدن به بدنه باربند، این امکان را ایجاد کرده تا بار قرار گرفته بر روی باربند به خو..
1,800,000 تومان
اسکی بند مدل Menabo - Aconcagua
نا موجود
مدل: Aconcagua برند: Menabo
معرفی محصولاسکی بند منابو مدل Aconcagua، یک اسکی بند مگنتی است که به صورت آهنربایی به سقف خودرو چسبیده و برخلاف یک اسکی بند معمولی، به باربند میله‌ای نیاز ندارد؛ به این ترتیب، هنگامی که در صبح یک روز زمستانی برای رفتن به پیست اسکی و یا اسکی کردن در برف‌های بکر مناطق کوهستانی آماده..
اسکی بند مدل Menabo - Frozen Alu
نا موجود
مدل: Frozen Alu برند: Menabo
معرفی محصولاسکی بند منابو مدل Frozen Alu، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، نظر اسکی باز های زیادی را به خود جلب کرده است. درست زمانی که برای تفریحات زمستانی به کوهستان ها و ... می روید، نیاز به تجهیز کردن خودرو برای حمل وسایلی همچون اسکی، اسنوبرد و ... دارید که ما اسکی بند Frozen Alu را ب..
اسکی بند مدل Menabo - Himalaya
نا موجود
مدل: Himalaya Ski Racks برند: Menabo
معرفی محصولاسکی بند منابو مدل Himalaya، یک اسکی بند مگنتی است که به صورت آهنربایی به سقف خودرو چسبیده و برخلاف یک اسکی بند معمولی، به باربند میله‌ای نیاز ندارد؛ به این ترتیب، هنگامی که در صبح یک روز زمستانی برای رفتن به پیست اسکی و یا اسکی کردن در برف‌های بکر مناطق کوهستانی آماده ..
نمايش 1 تا 30 از 88 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات