محصولات
سبد خرید

سایبان بغل خودرو | سایبان خودرویی

رفتن به گردش، حضور در دل طبیعت و کمپینگ، تفریحاتی بسیار لذت‌بخش و هیجان انگیز هستند. در این طور جاها، بعد از گشت‌وگذار کردن حتما لازم است برای مدتی هرچند کوتاه استراحت داشته باشید. استفاده از سایبان بغل یا عقب خودرو، امکان استراحتی بهتر را برای شما فراهم می‌کند. به‌طور مثال اگر به منطقه کویری رفته باشد، یافتن مکانی سایه برای اینکه نفسی تازه کنید و در معرض نور مستقیم آفتاب نباشید، سخت است. اما اگر یک سایه بان روی خودروی خود نصب داشته باشید، به‌راحتی با باز کردن آن، می‌توانید در زیر سایه ایجاد شده لحظات آرامش بخشی را سپری کنید. یکی از مزایای مهم این وسیله این است که در هنگام بسته بودن، به یک رول نسبتا باریک تبدیل شده که داخل کاور قرار دارد و روی باربند خودرو جای می‌گیرد. برای همین باعث اشغال فضای داخلی ماشین نمی‌شود.

سایبان خودرویی در دو نوع سایبان عقب و بغل وجود دارد. این سایبان‌ها به یکی از کناره‌های باربند خودروی آفرودی نصب می‌شوند و در هر جایی همراه شما هستند. برای نصب این سایبان‌ها در محل موردنظر، ابتدا باید پارچه رول شده را از کاور خارج کنید و با باز کردن میله‌های افقی زیر پارچه، سایبان را روی آن پهن نمایید. در مرحله بعدی هم باید میله‌های عمودی که به‌عنوان ستون زیر سایه بان هستند به قسمت اصلی متصل کرده و با تنظیم ارتفاع آن، سایبان را به‌طور کامل برپا کنید. این سایبان به دلیل نصب شدن در کنار یا عقب ماشین، سبب دسترسی راحت شما به وسایل درون خودرو خواهد شد.

جنس پارچه سایبان به‌شکلی است که در مقابل پارگی، نفوذ آب و عبور اشعه‌های خورشید مقاوم بوده و سایه‌ی مناسبی را برای شما ایجاد می‌کند. لولاها و پایه‌های این سایبان‌ها همگی از موادی ساخته شده‌اند که در عین سبکی، در مقابل ترک و شکستن هم مقاومت داشته باشند و شما بتوانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده نمایید. همچنین با خرید جداگانه یک بادشکن سایبان می‌توانید از ورود مستقیم باد به زیر سایبان جلوگیری کرده و تا حد زیادی جلوی تکان‌خوردن شدید آن را بگیرید. در ضمن اگر علاقه‌مند بودید که علاوه‌بر داشتن سایه، فضای محصور و خصوصی هم برای خود ایجاد کنید، کافیست یک اتاقک سایبان هم تهیه نمایید. با بستن توری‌های این اتاقک‌ها، فضای امنی در مقابل ورود حشرات ایجاد می‌شود و با بستن کامل دیواره‌ها، یک حریم خصوصی کامل خواهید داشت. برای آشنایی بیشتر با انواع سایبان‌های خودرویی و ویژگی‌های مهم در انتخاب یک مدل مناسب، می‌توانید مقاله ما با عنوان «راهنمای خرید سایبان خودرویی» را مطالعه کنید.

اتاقک سایبان مدل Darche - Eclipse 270/180
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse 270/180 Retreat Annex برند: Darche
معرفی محصولاتاقک سایبان Darche مدل Eclipse 270/180 Retreat Annex، یک نوع سرپناه است که برای برپا شدن باید به سایبان متصل شود. سایبان خودرویی یک وسیله پرکاربرد است که بواسطه آن، می‌توانید در کمپینگ از نور مستقیم خورشید در امان باشید همچنین در مواقع بارش باران نیز مانند یک چتر زیر آن بایستید...
45,100,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Front EXT 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Front EXT 2 برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Front EXT 2، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت جلو سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گیرد؛ افز..
6,000,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Front EXT 25
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Front EXT 25 برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Front EXT 25، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت جلو سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گیرد؛ اف..
6,600,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Side EXT
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Side EXT برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Side EXT، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت‌های کناری سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گ..
6,600,000 تومان
دیواره سایبان خودرویی مدل Darche - E27 W2 Left Side
ارسال رایگان در تهران
مدل: EC27 W2 PVC Window Left Side برند: Darche
معرفی محصولدیواره سایبان خودرویی Darche مدل EC27 W2 PVC Window Left Side، دو دیواره پنجره‌دار است که روی سایبان‌های سمت چپ مدل 270 خودرویی نصب می‌شود. سایبان خودرویی محصولی پرطرف‌دار در بین علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی است که کمک می‌کند از قرارگرفتن زیر نور مستقیم..
16,400,000 تومان
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse Slimline 2.5x2.5m
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Slimline 2.5x2.5m Awning - T050801793 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse Slimline 2.5x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنی..
24,000,000 تومان
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse Slimline 2x2.5m
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Slimline 2x2.5m Awning - T050801794 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse Slimline 2x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید،..
22,000,000 تومان
اتاقک سایبان مدل ARB - Deluxe Awning Room with Floor
نا موجود
مدل: Delux Awning Room with Roof برند: ARB
معرفی محصولاتاقک سایبان ARB مدل Deluxe Awning Room with Floor (کد 813208) ، با ابعاد 2.5 متر به سرعت راه اندازی و در هر شرایط آب و هوایی مقاوم است. در سفرهای آفرودی هنگام استراحت کردن نیاز به داشتن محیطی آرام بسیار احساس می شود. برای اینکه بتوان محیطی ایده آل را بوجود آورد&nb..
اتاقک سایبان مدل ARB - Mosquito Net
نا موجود
مدل: Mosquito Net برند: ARB
معرفی محصولاتاقک سایبان ARB مدل Mosquito Net (کد 813100)، با ابعاد 2.5 متر به سرعت راه اندازی می شود. در سفرهای آفرودی هنگام استراحت کردن نیاز به داشتن محیطی آرام بسیار ملموس می باشد. برای اینکه بتوان محیطی ایده آل را بوجود آورد نیاز به داشتن یک اتاقک سایبان لازم می باشد..
بادشکن سایبان مدل ARB - Wind Breaks
نا موجود
مدل: Wind Breaks برند: ARB
معرفی محصولبادشکن سایبان ARB مدل Wind Breaks (کد 813202, 813102)، محصولی از جنس پلی اورتان با پارچه برزنتی، ضدآب و محافظت شده در برابر اشعه UV با +UVP 50 بوده که جهت حفاظت از افراد در مقابل باد و نور خورشید، به سایبان های ARB Awning که باید جداگانه تهیه شوند، اضافه می شود.با اضافه ..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 2.5x2.5m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 2.5x2.5m Light Grey - CAM-AW-2.5x2.5 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 2.5x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 2x2.5m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 2x2.5m Light Grey - CAM-AW-2x2.5 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 2x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن س..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 3x3m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 3x3m Light Grey - CAM-AW-3x3 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 3x3m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن سای..
سایبان بغل مدل ARB - Aluminium Awning 2500mm
نا موجود
مدل: Aluminium Awning 2500mm برند: ARB
معرفی محصولسایبان بغل ARB مدل Aluminium Awning 2500mm (کد 814102)، محصولی از جنس پلی اتیلن و پارچه برزنتی، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فراب..
سایبان بغل مدل ARB - Awning
نا موجود
مدل: Awning برند: ARB
معرفی محصولسایبان بغل ARB مدل Awning (کد 814200 , 814100)، محصولی از جنس پلی اتیلن ونخ پنبه، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فرابفنش خورشید با UVP ..
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse 270 G2
نا موجود
مدل: Eclipse 270 G2 Left - T050801743 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse 270 G2، محصولی جالب برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای وسیع در کمترین زمان ممکن، اطراف خودرو در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی، کنار ساحل و ... می‌روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی..
سایبان بغل مدل TJM - Awning 2.5 Meter
نا موجود
مدل: Awning 2.5 Meter برند: TJM
معرفی محصولسایبان بغل TJM مدل Awning 2.5 Meter (کد 620RCTRA250)، محصولی از جنس پلی اتیلن ونخ پنبه، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فرابفنش خورش..
سایبان عقب مدل ARB - Awning 1250mm
نا موجود
مدل: Awning 1250mm برند: ARB
معرفی محصولسایبان عقب ARB مدل Awning 1250mm (کد 814301)، محصولی از جنس پلی اتیلن و پارچه برزنتی، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. اگر در قسمت عقب خودرو آشپزخانه ای کوچک طراحی کرده باشید، با استفاده از این سایبان عقب به سهولت م..
طناب مهار مدل ARB - Guy Rope Set
نا موجود
مدل: Guy Rope Set برند: ARB
معرفی محصولطناب مهار ARB مدل Guy Rope Set (کد ARB4159)، محصولی کاربردی از برند استرالیایی ARB بوده که در بسته های دو عددی عرضه می شود و در هنگام وزش باد و ...، با محکم نگهداشتن چادر و سایبان به افراد کمک کرده تا با ایمنی بیشتری سفر کنند و از لحظات ناب خود لذت بیشتری ببرند.این ست دارای ل..
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات