محصولات
سبد خرید

سایبان بغل خودرو | سایبان خودرویی

نمايش 1 تا 25 از 25 (1 صفحه)

رفتن به گردش، حضور در دل طبیعت و کمپینگ، تفریحاتی بسیار لذت‌بخش و هیجان انگیز هستند. در این طور جاها، بعد از گشت‌وگذار کردن حتما لازم است برای مدتی هرچند کوتاه استراحت داشته باشید. استفاده از سایبان بغل یا عقب خودرو، امکان استراحتی بهتر را برای شما فراهم می‌کند. به‌طور مثال اگر به منطقه کویری رفته باشد، یافتن مکانی سایه برای اینکه نفسی تازه کنید و در معرض نور مستقیم آفتاب نباشید، سخت است. اما اگر یک سایه بان روی خودروی خود نصب داشته باشید، به‌راحتی با باز کردن آن، می‌توانید در زیر سایه ایجاد شده لحظات آرامش بخشی را سپری کنید. یکی از مزایای مهم این وسیله این است که در هنگام بسته بودن، به یک رول نسبتا باریک تبدیل شده که داخل کاور قرار دارد و روی باربند خودرو جای می‌گیرد. برای همین باعث اشغال فضای داخلی ماشین نمی‌شود.

سایبان خودرویی در دو نوع سایبان عقب و بغل وجود دارد. این سایبان‌ها به یکی از کناره‌های باربند خودروی آفرودی نصب می‌شوند و در هر جایی همراه شما هستند. برای نصب این سایبان‌ها در محل موردنظر، ابتدا باید پارچه رول شده را از کاور خارج کنید و با باز کردن میله‌های افقی زیر پارچه، سایبان را روی آن پهن نمایید. در مرحله بعدی هم باید میله‌های عمودی که به‌عنوان ستون زیر سایه بان هستند به قسمت اصلی متصل کرده و با تنظیم ارتفاع آن، سایبان را به‌طور کامل برپا کنید. این سایبان به دلیل نصب شدن در کنار یا عقب ماشین، سبب دسترسی راحت شما به وسایل درون خودرو خواهد شد.

جنس پارچه سایبان به‌شکلی است که در مقابل پارگی، نفوذ آب و عبور اشعه‌های خورشید مقاوم بوده و سایه‌ی مناسبی را برای شما ایجاد می‌کند. لولاها و پایه‌های این سایبان‌ها همگی از موادی ساخته شده‌اند که در عین سبکی، در مقابل ترک و شکستن هم مقاومت داشته باشند و شما بتوانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده نمایید. همچنین با خرید جداگانه یک بادشکن سایبان می‌توانید از ورود مستقیم باد به زیر سایبان جلوگیری کرده و تا حد زیادی جلوی تکان‌خوردن شدید آن را بگیرید. در ضمن اگر علاقه‌مند بودید که علاوه‌بر داشتن سایه، فضای محصور و خصوصی هم برای خود ایجاد کنید، کافیست یک اتاقک سایبان هم تهیه نمایید. با بستن توری‌های این اتاقک‌ها، فضای امنی در مقابل ورود حشرات ایجاد می‌شود و با بستن کامل دیواره‌ها، یک حریم خصوصی کامل خواهید داشت. برای آشنایی بیشتر با انواع سایبان‌های خودرویی و ویژگی‌های مهم در انتخاب یک مدل مناسب، می‌توانید مقاله ما با عنوان «راهنمای خرید سایبان خودرویی» را مطالعه کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات