محصولات
سبد خرید

شارژر

شارژر فندکی مدل MiLi - Smart Dual
نا موجود
مدل: Smart Dual - HC-C10 برند: MiLi
معرفی محصولشارژر فندکی MiLi مدل Smart Dual، محصولی با کیفیت و کاربردی از برند چینی میلی می باشد که در سال 2014 به بازار عرضه شده است. اگر شما جزو افرادی هستید که در طول روز، نیاز به صرف وقت زیادی در ارتباط با  گوشی همراه یا انواع گجت های شارژی دارید، حتما استفاده از لوازمی کاربردی می تواند ..
شارژر فندکی مدل Ravpower - 24W Dual Ports
نا موجود
مدل: RP-PC031 برند: RavPower
معرفی محصولشارژر فندکی Ravpower مدل RP-PC031 - 24W Dual Ports، محصولی با کیفیت و کاربردی از برند چینی Ravpower می باشد که در سال 2011 فعالیت خود را شروع نموده است. اگر شما جزو افرادی هستید که در طول روز، نیاز به صرف وقت زیادی در ارتباط با  گوشی همراه یا انواع گجت های شارژی دا..
شارژر فندکی مدل Ravpower - 36W Dual Ports
نا موجود
مدل: 36W Dual Port Car Charger with Type-C Port - RP-PC091 برند: RavPower
معرفی محصولشارژر فندکی Ravpower مدل RP-PC091 - 36W Dual Ports، محصولی با کیفیت و کاربردی از برند چینی Ravpower می باشد که در سال 2011 فعالیت خود را شروع نموده است. اگر شما جزء افرادی هستید که در طول روز، نیاز به صرف وقت زیادی در ارتباط با  گوشی همراه یا انواع گجت های شارژی دا..
شارژر فندکی مدل Ravpower - 4 Ports USB Car Charger
نا موجود
مدل: RP-VC003 برند: RavPower
معرفی محصولشارژر فندکی Ravpower مدل RP-VC003 - 4 Ports USB Car Charger، محصولی با کیفیت و کاربردی از برند چینی Ravpower می باشد که در سال 2011 فعالیت خود را شروع نموده است. در دنیای تکنولوژی امروز، یکی از مسائل همیشگی که در هنگام سفر، رانندگی های طولانی مدت و کمپینگ ذهنم..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات