محصولات
سبد خرید

جک لیفت | جک بادی

احتمالا تا به حال برای شما پیش آمده که موقع تردد در مسیرهای شهری با پنچر شدن چرخ خودرو روبه‌رو شوید. یا اگر اهل آفرود و کمپینگ در دل کوه، کویر و ... هستید، گیر افتادن خودرو در مسیرهای ناهموار یکی از اتفاقات محتمل برای شماست. در هر صورت، در این مواقع باید دست به کار شوید و مشکل را حل کنید. یکی از مهم‌ترین وسایل برای تعویض لاستیک خودرو یا درآوردن چرخ گیرکرده در جای ناهموار، جک خودرو است. به همین دلیل، همراه داشتن جک برای تمامی خودروها، ضروری محسوب می‌شود. با این حال، اگر طبیعت‌گرد هستید و به دفعات با ماشین خود به سفر می‌روید، اهمیتِ داشتن جک مناسب، دوچندان است.

این جک‌های خودرو در انواع جک بادی، لیفت و مکانیکی موجود هستند. جک لیفت یکی از بهترین وسیله‌ها برای مواقعی است که چرخ خودروی شما دچار مشکل شده و حرکت شما را متوقف کرده است. با استفاده از این وسیله و متناسب با حداکثر وزن قابل تحمل تعریف شده برای آن، می‌توانید هر خودرویی را بالا برده و نسبت به تعویض لاستیک یا تعمیر مورد نیاز اقدام کنید. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و کاربردی موجود در جک لیفت، داشتن ضامن نگه‌دارنده دسته است که خیال شما را راحت کرده و باعث می‌شود بتوانید بدون نگرانی از آن استفاده نمایید. وزن مناسب در کنار طراحی بهینه سبب شده است که این محصولات به‌راحتی قابل حمل باشند و بتوان آن‌ها را همواره در ماشین به‌همراه داشت و در مواقع لازم استفاده کرد. همچنین برای حمل آسان‌تر و ایمنی بیشتر می‌توانید یک کاور محافظ جک هم درکنار این وسیله تهیه کنید.

یکی دیگر از انواع جک‌های خودرو، جک‌های بادی هستند. این جک‌ها برای آفرود و رفتن به طبیعت، بسیار مناسب بوده و توصیه می‌شود همیشه همراهتان باشد. برای استفاده از جک بادی مناسب، باید حتما به نوع خودرو و بیشترین وزن قابل تحمل جک توجه داشته باشید. در زمین‌های نرم و سست، لابه‌لای صخره‌ها یا هرجایی که استفاده از جک‌های معمولی و ایستاده مقدور نباشد، معمولا جک‌های بادی می‌توانند به کمک شما بیایند. این جک‌ها چند لایه و از جنسی هستند که دوام بالایی داشته و درمقابل سوراخ شدن مقاوم هستند. همچنین، جهت اطمینان از عدم آسیب به جک، یک پارچه نمدی همراه آن قرار داده شده که جک در میان آن قرار می‌گیرد. استفاده از این وسیله بسیار ساده است. برای این‌کار لازم است یک سمت لوله اتصال را به اگزوز ماشین و طرف دیگر آن را به خروجی جک متصل کرده و آن را باد کنید. برای حمل ساده‌تر، یک کیف مخصوص هم در کنار این محصول قرار دارد. جهت خرید کافیست در همین صفحه جک موردنظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

مدل: Farm برند: Neko
معرفی محصولپایه جک هایلیفت Neko مدل Farm، ابزاری بسیار ضروری در سفرهای آفرودی، کمپینگ و طبیعت گردی است که به عنوان تجهیزات نجات خودرو و هنگام استفاده از جک فارم مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی دقیق این پایه جک به گونه‌ای است که از فرو رفتن یا لغزیدن جک داخل سطوح نرم و سست، زمین‌..
390,000 تومان
جک مدل T-Max - Farm 48" Lifting
ارسال رایگان در تهران
مدل: Farm 48" Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 48" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
3,900,000 تومان
جک مدل T-Max - Farm 60" Lifting
ارسال رایگان در تهران
مدل: Farm 60" Jack Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 60" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
4,400,000 تومان
جک هیدرولیک مدل T-Max - Hydraulic Jack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Hydraulic Jack برند: T-Max
معرفی محصولجک هیدرولیک T-Max مدل Hydraulic Jack، حصولی بسیار کاربردی جهت بیرون آوردن لاستیک خودرو از گل و لای یا گودال است که با بالا بردن خودرو و پر کردن حفره زیر لاستیک، این عمل را برای شما آسان‌تر می‌سازد. همچنین در هنگام پنچر شدن لاستیک در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و ... به شم..
25,750,000 تومان
مدل: "48 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "Farm Jack Cat Cover 48، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 48" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می&..
500,000 تومان
مدل: "60 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "60 Farm Jack Cat Cover، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 60" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندا..
500,000 تومان
پایه جک مدل ARB - Jack Base
نا موجود
مدل: Jack Base برند: ARB
معرفی محصولپایه جک ARB مدل Jack Base، یکی از وسایل ضروری در تجهیزات نجات به شمار می رود که مورد استقبال بسیاری از آفرودر ها قرار گرفته است. هنگامی که لاستیک خودرو شما در شن، ماسه و برف فرو می رود، وجود پایه جک می تواند تاثیر به سزایی در عملکرد جک داشته باشد، چراکه ضمن هموار کردن م..
پایه جک مدل Hi-Lift - Off-Road Base
نا موجود
مدل: Off-Road Base برند: Hi-Lift
معرفی محصولپایه جک Hi-Lift مدل Off-Road Base، از جمله تجهیزات نجات خودرو بوده که بسیار ضروری و مورد نیاز آفرودر ها می باشد. در سفرهای آفرودی امکان گیر افتادن خودرو در گل و لای، زمین های ناهموار و ...، بی شک وجود دارد. در اینطور مواقع به وسیله ی جک ها که قادر به بلند کردن خودرو هستند خودروی..
جک  بادی مدل  AOR - Exhaust Jack
نا موجود
مدل: Exhaust Jack برند: American Offroad
معرفی محصولجک بادی AOR مدل Exhaust X Jack، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان جهت بیرون کشیدن لاستیک خودرو از ماسه، گل و ... &nbs..
جک 48 اینچی مدل 48 - Hi-Lift
نا موجود
مدل: Hi-Lift Jack برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 48 اینچی مدل Hi-Lift Jack (کد HL485)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با جنسی از فولاد مقاوم بوده و  بیشترین وزن قابل تحمل این جک جهت بالا بردن خودرو، 3 تن می باشد. گاهی ممکن است در هنگام سفر، گر..
جک 48 اینچی مدل Hi-Lift - Cast / Steel
نا موجود
مدل: Cast / Steel برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 48 اینچی Hi-Lift مدل Cast / Steel، محصولی بسیار کاربردی جهت بیرون آوردن لاستیک خودرو از گل و لای یا گودال است که با بالا بردن خودرو و پر کردن حفره زیر لاستیک، این عمل را برای شما آسان‌تر می‌سازد. همچنین در هنگام پنچر شدن لاستیک در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و .....
جک 60 اینچی مدل Hi-Lift - All Cast
نا موجود
مدل: All Cast برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 60 اینچی Hi-Lift مدل All Cast، محصولی بسیار کاربردی جهت بیرون آوردن لاستیک خودرو از گل و لای یا گودال است که با بالا بردن خودرو و پر کردن حفره زیر لاستیک، این عمل را برای شما آسان‌تر می‌سازد. همچنین در هنگام پنچر شدن لاستیک در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و ... به ..
جک بادی مدل Bushranger - Exhaust X Jack
نا موجود
مدل: Exhaust X Jack برند: Bushranger
معرفی محصولجک بادی بوش رنجر مدل Exhaust X Jack (کد 72X10)، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان  جهت بیرون کشید..
جک بادی مدل TLV 4x4 - 4T Exhaust Jack
نا موجود
مدل: 4T Exhaust Jack برند: TLV 4x4
معرفی محصولجک بادی TLV 4x4 مدل 4T Exhaust Jack، مناسب برای خودروهای دو دیفرانسیل بوده که ممکن است در حین سفرهای آفرودی و یا کمپینگ دچار مشکل شده و نیاز به بلند کردن خودرو توسط جک داشته باشند. گاهی اوقات در حین سفرهای جذابی که به طبیعت، کویرنوردی، مناطق کوهستانی و ... دارید، ممکن است چرخ خود..
جک هیدرولیک مدل ARB - Hydraulic Long Travel  Jack
نا موجود
مدل: Hydraulic Long Travel Recovery Jack برند: ARB
معرفی محصولجک هیدرولیک ARB مدل Hydraulic Long Travel Recovery Jack (کد 1060001)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با استفاده از آلومینیومی که در تجهیزات هوایی به کار رفته، تولید شده و به همین دلیل دارای ساختار بسیار مقاو..
قلاب چرخ جک هایلیفت مدل Hi-Lift - Lift Mate
نا موجود
مدل: LM-100 Lift Mate برند: Hi-Lift
معرفی محصولقلاب چرخ جک Hi-Lift مدل LM-100 Lift Mate، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی هایلیفت بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید جک هایلیفت، ابزارهای نجات و دیگر تجهیزات خودرویی فعالیت می کند.همانطور که می دانید بسیاری از کامیون ها و SUV ها دارای..
نگهدارنده جک هایلیفت مدل Hi-Lift - Handle-Keeper
نا موجود
مدل: Handle-Keeper برند: Hi-Lift
معرفی محصولنگهدارنده جک Hi-Lift مدل Handle-Keeper، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی هایلیفت و مناسب استفاده در زمانی است که از جک استفاده نمی کنید. گاهی اوقات آفرودرها به دلیل داشتن لوازم زیاد در سفرهای آفرودی دچار مشکلاتی می شوند که یکی از این مشکلات ایجاد صدای حاصل از..
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات