محصولات
سبد خرید

جک های-لیفت و بادی

جک های-لیفت:

پایه جک مدل Hi-Lift - Off-Road Base
ارسال رایگان در تهران
مدل: Off-Road Base برند: Hi-Lift
معرفی محصولپایه جک Hi-Lift مدل Off-Road Base، از جمله تجهیزات نجات خودرو بوده که بسیار ضروری و مورد نیاز آفرودر ها می باشد. در سفرهای آفرودی امکان گیر افتادن خودرو در گل و لای، زمین های ناهموار و ...، بی شک وجود دارد. در اینطور مواقع به وسیله ی جک ها که قادر به بلند کردن خودرو هستند خودروی..
2,300,000 تومان
مدل: 4T Exhaust Jack برند: TLV 4x4
معرفی محصولجک بادی TLV 4x4 مدل 4T Exhaust Jack، مناسب برای خودروهای دو دیفرانسیل بوده که ممکن است در حین سفرهای آفرودی و یا کمپینگ دچار مشکل شده و نیاز به بلند کردن خودرو توسط جک داشته باشند. گاهی اوقات در حین سفرهای جذابی که به طبیعت، کویرنوردی، مناطق کوهستانی و ... دارید، ممکن است چرخ خود..
5,600,000 تومان
مدل: "60 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "60 Farm Jack Cat Cover، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 60" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندا..
440,000 تومان
مدل: Handle-Keeper برند: Hi-Lift
معرفی محصولنگهدارنده جک Hi-Lift مدل Handle-Keeper، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی هایلیفت و مناسب استفاده در زمانی است که از جک استفاده نمی کنید. گاهی اوقات آفرودرها به دلیل داشتن لوازم زیاد در سفرهای آفرودی دچار مشکلاتی می شوند که یکی از این مشکلات ایجاد صدای حاصل از..
750,000 تومان
پایه جک مدل ARB - Jack Base
نا موجود
مدل: Jack Base برند: ARB
معرفی محصولپایه جک ARB مدل Jack Base، یکی از وسایل ضروری در تجهیزات نجات به شمار می رود که مورد استقبال بسیاری از آفرودر ها قرار گرفته است. هنگامی که لاستیک خودرو شما در شن، ماسه و برف فرو می رود، وجود پایه جک می تواند تاثیر به سزایی در عملکرد جک داشته باشد، چراکه ضمن هموار کردن م..
پایه جک هایلیفت مدل Neko - Farm
نا موجود
مدل: Farm برند: Neko
معرفی محصولپایه جک هایلیفت Neko مدل Farm، ابزاری بسیار ضروری در سفرهای آفرودی، کمپینگ و طبیعت گردی است که به عنوان تجهیزات نجات خودرو و هنگام استفاده از جک فارم مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی دقیق این پایه جک به گونه‌ای است که از فرو رفتن یا لغزیدن جک داخل سطوح نرم و سست، زمین‌..
جک  بادی مدل  AOR - Exhaust Jack
نا موجود
مدل: Exhaust Jack برند: American Offroad
معرفی محصولجک بادی AOR مدل Exhaust X Jack، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان جهت بیرون کشیدن لاستیک خودرو از ماسه، گل و ... &nbs..
جک 48 اینچی مدل 48 - Hi-Lift
نا موجود
مدل: Hi-Lift Jack برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 48 اینچی مدل Hi-Lift Jack (کد HL485)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با جنسی از فولاد مقاوم بوده و  بیشترین وزن قابل تحمل این جک جهت بالا بردن خودرو، 3 تن می باشد. گاهی ممکن است در هنگام سفر، گر..
جک 48 اینچی مدل Hi-Lift - Cast / Steel
نا موجود
مدل: Cast / Steel برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 48 اینچی Hi-Lift مدل Cast / Steel، محصولی بسیار کاربردی جهت بیرون آوردن لاستیک خودرو از گل و لای یا گودال است که با بالا بردن خودرو و پر کردن حفره زیر لاستیک، این عمل را برای شما آسان‌تر می‌سازد. همچنین در هنگام پنچر شدن لاستیک در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و .....
جک بادی مدل Bushranger - Exhaust X Jack
نا موجود
مدل: Exhaust X Jack برند: Bushranger
معرفی محصولجک بادی بوش رنجر مدل Exhaust X Jack (کد 72X10)، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان  جهت بیرون کشید..
جک مدل T-Max - Farm 48" Lifting
نا موجود
مدل: Farm 48" Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 48" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
جک مدل T-Max - Farm 60" Lifting
نا موجود
مدل: Farm 60" Jack Lifting برند: T-Max
معرفی محصولجک T-Max مدل Farm 60" Lifting، از وسایل مهم و ضروری در هر خودرویی به شمار می‌آید و در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می‌یابد. جک فارم تی مکس، با طراحی کاربردی و استفاده از قطعات با کیفیت، این اطمینان را به شم..
جک هیدرولیک مدل ARB - Hydraulic Long Travel  Jack
نا موجود
مدل: Hydraulic Long Travel Recovery Jack برند: ARB
معرفی محصولجک هیدرولیک ARB مدل Hydraulic Long Travel Recovery Jack (کد 1060001)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با استفاده از آلومینیومی که در تجهیزات هوایی به کار رفته، تولید شده و به همین دلیل دارای ساختار بسیار مقاو..
قلاب چرخ جک هایلیفت مدل Hi-Lift - Lift Mate
نا موجود
مدل: LM-100 Lift Mate برند: Hi-Lift
معرفی محصولقلاب چرخ جک Hi-Lift مدل LM-100 Lift Mate، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی هایلیفت بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید جک هایلیفت، ابزارهای نجات و دیگر تجهیزات خودرویی فعالیت می کند.همانطور که می دانید بسیاری از کامیون ها و SUV ها دارای..
کاور محافظ جک مدل "48 T-Max - Farm Jack Cat Cover
نا موجود
مدل: "48 Farm Jack Cat Cover برند: T-Max
معرفی محصولکاور محافظ جک T-Max مدل "Farm Jack Cat Cover 48، به عنوان یک کاور برای محافظت از جک مدل Farm 48" Lifting، توسط کمپانی تیمکس طراحی و تولید شده است. همراه داشتن جک بالابر خودرو، در مواقعی مانند سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، گردش، پیک نیک و... اهمیتی دوچندان می&..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات