محصولات
سبد خرید

جک لیفت | جک بادی

نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

احتمالا تا به حال برای شما پیش آمده که موقع تردد در مسیرهای شهری با پنچر شدن چرخ خودرو روبه‌رو شوید. یا اگر اهل آفرود و کمپینگ در دل کوه، کویر و ... هستید، گیر افتادن خودرو در مسیرهای ناهموار یکی از اتفاقات محتمل برای شماست. در هر صورت، در این مواقع باید دست به کار شوید و مشکل را حل کنید. یکی از مهم‌ترین وسایل برای تعویض لاستیک خودرو یا درآوردن چرخ گیرکرده در جای ناهموار، جک خودرو است. به همین دلیل، همراه داشتن جک برای تمامی خودروها، ضروری محسوب می‌شود. با این حال، اگر طبیعت‌گرد هستید و به دفعات با ماشین خود به سفر می‌روید، اهمیتِ داشتن جک مناسب، دوچندان است.

این جک‌های خودرو در انواع جک بادی، لیفت و مکانیکی موجود هستند. جک لیفت یکی از بهترین وسیله‌ها برای مواقعی است که چرخ خودروی شما دچار مشکل شده و حرکت شما را متوقف کرده است. با استفاده از این وسیله و متناسب با حداکثر وزن قابل تحمل تعریف شده برای آن، می‌توانید هر خودرویی را بالا برده و نسبت به تعویض لاستیک یا تعمیر مورد نیاز اقدام کنید. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و کاربردی موجود در جک لیفت، داشتن ضامن نگه‌دارنده دسته است که خیال شما را راحت کرده و باعث می‌شود بتوانید بدون نگرانی از آن استفاده نمایید. وزن مناسب در کنار طراحی بهینه سبب شده است که این محصولات به‌راحتی قابل حمل باشند و بتوان آن‌ها را همواره در ماشین به‌همراه داشت و در مواقع لازم استفاده کرد. همچنین برای حمل آسان‌تر و ایمنی بیشتر می‌توانید یک کاور محافظ جک هم درکنار این وسیله تهیه کنید.

یکی دیگر از انواع جک‌های خودرو، جک‌های بادی هستند. این جک‌ها برای آفرود و رفتن به طبیعت، بسیار مناسب بوده و توصیه می‌شود همیشه همراهتان باشد. برای استفاده از جک بادی مناسب، باید حتما به نوع خودرو و بیشترین وزن قابل تحمل جک توجه داشته باشید. در زمین‌های نرم و سست، لابه‌لای صخره‌ها یا هرجایی که استفاده از جک‌های معمولی و ایستاده مقدور نباشد، معمولا جک‌های بادی می‌توانند به کمک شما بیایند. این جک‌ها چند لایه و از جنسی هستند که دوام بالایی داشته و درمقابل سوراخ شدن مقاوم هستند. همچنین، جهت اطمینان از عدم آسیب به جک، یک پارچه نمدی همراه آن قرار داده شده که جک در میان آن قرار می‌گیرد. استفاده از این وسیله بسیار ساده است. برای این‌کار لازم است یک سمت لوله اتصال را به اگزوز ماشین و طرف دیگر آن را به خروجی جک متصل کرده و آن را باد کنید. برای حمل ساده‌تر، یک کیف مخصوص هم در کنار این محصول قرار دارد. جهت خرید کافیست در همین صفحه جک موردنظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات