محصولات
سبد خرید

جک های-لیفت و بادی

جک های-لیفت:

پایه جک مدل ARB - Jack Base
فقط آنلاین
مدل: Jack Base برند: ARB
معرفی محصولپایه جک ARB مدل Jack Base، یکی از وسایل ضروری در تجهیزات نجات به شمار می رود که مورد استقبال بسیاری از آفرودر ها قرار گرفته است. هنگامی که لاستیک خودرو شما در شن، ماسه و برف فرو می رود، وجود پایه جک می تواند تاثیر به سزایی در عملکرد جک داشته باشد، چراکه ضمن هموار کردن م..
500,000 تومان
نگهدارنده جک هایلیفت مدل Hi-Lift - Handle-Keeper
فقط آنلاین
مدل: Handle-Keeper برند: Hi-Lift
معرفی محصولنگهدارنده جک Hi-Lift مدل Handle-Keeper، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی هایلیفت و مناسب استفاده در زمانی است که از جک استفاده نمی کنید. گاهی اوقات آفرودرها به دلیل داشتن لوازم زیاد در سفرهای آفرودی دچار مشکلاتی می شوند که یکی از این مشکلات ایجاد صدای حاصل از..
400,000 تومان
جک  بادی مدل  AOR - Exhaust Jack
نا موجود
مدل: Exhaust Jack برند: American Offroad
معرفی محصولجک بادی AOR مدل Exhaust X Jack، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان جهت بیرون کشیدن لاستیک خودرو از ماسه، گل و ... &nbs..
2,500,000 تومان
جک 48 اینچی مدل 48 - Hi-Lift
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Hi-Lift Jack برند: Hi-Lift
معرفی محصولجک 48 اینچی مدل Hi-Lift Jack (کد HL485)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با جنسی از فولاد مقاوم بوده و  بیشترین وزن قابل تحمل این جک جهت بالا بردن خودرو، 3 تن می باشد. گاهی ممکن است در هنگام سفر، گر..
3,200,000 تومان
جک بادی مدل Bushranger - Exhaust X Jack
نا موجود
مدل: Exhaust X Jack برند: Bushranger
معرفی محصولجک بادی بوش رنجر مدل Exhaust X Jack (کد 72X10)، با جنسی از PVC و دارای 3 لایه بوده که باعث حداکثر دوام و مقاومت آن می شود. این جک بادی مناسب برای استفاده در زمین های نرم مانند برفی، گل، شن و ماسه ای می باشد. از این محصول می توان  جهت بیرون کشید..
3,500,000 تومان
جک هیدرولیک مدل ARB - Hydraulic Long Travel  Jack
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Hydraulic Long Travel Recovery Jack برند: ARB
معرفی محصولجک هیدرولیک ARB مدل Hydraulic Long Travel Recovery Jack (کد 1060001)، محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده در مواقع ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. این جک با استفاده از آلومینیومی که در تجهیزات هوایی به کار رفته، تولید شده و به همین دلیل دارای ساختار بسیار مقاو..
12,000,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)