محصولات
سبد خرید

کوهنوردی

کوهنوردی

مدل: Ambleside C66 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل  Ambleside C66 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک با بدنه ای از جنس کربن بوده که از کیفیت فوق العاده ای بهره مند است . تنگستن این محصول بسیار مقاوم بوده ..
1,395,000 تومان
مدل: Coniston T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل  Coniston T7 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که قابلیت جدا شدن دارد ، کاملا جمع شده و حجم کمی را اشغال می کند . همچنین در زمان مصرف بسیار راحت به هم وصل می شوند. ج..
695,000 تومان
مدل: Grasmere T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل  Grasmere T7 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک با بدنه ای از جنس آلومینیوم بوده که از کیفیت فوق العاده ای بهره مند است . تنگستن این محصول بسیار مقاوم بو..
695,000 تومان
مدل: Keswick T6 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل  Keswick T6 ، با قابلیت های زیاد ، برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است  . طراحی این عصا به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و تنگستن این محصول از فولاد کربنی ساخته شده که در تمامی ..
490,000 تومان
مدل: Ravenglass T7 برند: Robens
معرفی محصولعصای کوهنوردی Robens مدل  Ravenglass T7 , دارای قابلیت های زیادی بوده ، علاوه بر اینکه برای پیاده روی و کوهنوردی در کلیه سطوح مناسب است ، امکان استفاده به عنوان مونوپاد نیز دارد و دارای پایه سلفی بوده که به دستگیره عصا متصل  می شود(دستگیره عصا باز شده و گیره م..
845,000 تومان
مدل: Comino برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Comino , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دسته ی از جنس فومی با قابلیت آنتی شوک و ضد لغزش به همراه بند میکروفیبری می باشد . ..
375,000 تومان
مدل: Inca برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Inca , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم و حتی مسیرهای سخت  بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دارای دسته ی بلند فومی و بند میکروفیبری می باشد . این عصا&nb..
320,000 تومان
مدل: Pico برند: Vango
معرفی محصولعصای کوهنوردی ونگو مدل Pico , برای پیاده روی بر روی سطوح صاف و با شیب کم و حتی مسیرهای سخت  بسیار مناسب است. طراحی این محصول به گونه ای است که بسیار سبک بوده و  جنس بدنه آن از آلومینیوم مقاوم  و دارای دسته ی فومی با روکش گریپ و بند میکروفیبری می باشد . ای..
245,000 تومان
مدل: Field Repair Buckle برند: Sea To Summit
معرفی محصولقفل تعمیر سی تو سامیت مدل Field Repair Buckle، دارای دو طراحی بی نظیر یک پین و دو پین می باشد. با استفاده از این محصول شما در یک ماجراجویی خاطره انگیز، دیگر نگرانی بابت شکسته شدن سگک و یا قفل کوله پشتی و کیسه تان، نخواهید داشت. با به همراه داشتن این قفل ها و یک پیچ..
70,000 تومان
مدل: Pack Converter Black APCONM برند: Sea To Summit
معرفی محصولکاور کوله دو کاره سی تو سامیت مدل Pack Converter، یکی از محصولات این برند است که با توجه به طراحی و کاربردهای آن مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. این کاور با جنسی از نایلون 210D rip stop است که کاملا ضد آب و بدون درز می باشد و در دو مدل با ظرفیت های ..
580,000 تومان
مدل: Rain Cover Large برند: Vango
معرفی محصولکاور کوله ونگو مدل Rain Cover Large، محصولی سبک، کاربردی و مناسب برای محافظت از کوله در شرایط بارانی بوده که مانع از خیس شدن آن می شود. این کاور تمام ابعاد کوله هایی با ظرفیت 60 لیتر به بالا را در بر گرفته و علاوه بر محافظت کوله در برابر باران، سبب تمیز نگه داشتن آن در مقابل گرد ..
140,000 تومان
مدل: Rain Cover Medium برند: Vango
معرفی محصولکاور کوله ونگو مدل Rain Cover Medium، محصولی سبک، کاربردی و مناسب برای محافظت از کوله در شرایط بارانی بوده که مانع از خیس شدن آن می شود. این کاور تمام ابعاد کوله هایی با ظرفیت 40 تا 55 لیتر را در بر گرفته و علاوه بر محافظت کوله در برابر باران، سبب تمیز نگه داشتن آن در مقابل گرد و خاک ..
132,500 تومان
مدل: Rain Cover Small برند: Vango
معرفی محصولکاور کوله ونگو مدل Rain Cover Small محصولی سبک، کاربردی و مناسب برای محافظت از کوله در شرایط بارانی بوده که مانع از خیس شدن آن می شود. این کاور تمام ابعاد کوله هایی با ظرفیت 25 تا 35 لیتر را در بر گرفته و علاوه بر محافظت کوله در برابر باران، سبب تمیز نگه داشتن آن در مقابل گرد و خاک نی..
125,000 تومان
مدل: Contour 50+10S برند: Vango
معرفی محصولکوله 10+50 لیتری ونگو مدل Contour 50+10S، با پارچه ای با دوام و مقاوم در برابر سایش، ابعادی بزرگ، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی  و سفر می باشد که به دلیل بهره مند بودن از کاوری ضد آب از وسایل شما در برابر نفوذ باران محافظت می کند.طراحی این کوله..
1,785,000 تومان
مدل: Contour 60+10 برند: Vango
معرفی محصولکوله 10+60 لیتری ونگو مدل Contour 60+10، با پارچه ای با دوام و مقاوم در برابر سایش، ابعادی بزرگ، طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب استفاده در کوهنوردی و سفر می باشد که به دلیل بهره مندی از کاوری ضد آب از لوازم شما در برابر نفوذ باران محافظت می کند.طراحی این کوله به گونه ای است ..
1,890,000 تومان
مدل: Sherpa 60+10 برند: Vango
معرفی محصولکوله 10+60 لیتری ونگو مدل Sherpa 60+10 ، با ابعادی بزرگ، طراحی خاص و منحصر به فرد، در کوهنوردی و سفر بسیار پر کاربرد بوده است. طراحی AirMesh در بندهای این کوله موجب عبور جریان هوا و استحکام بیشتر می شود و در ضمن با داشتن سیستم AirAdjust در قسمت پشت، سبب گردش هوای ب..
2,070,000 تومان
مدل: Switchback 15 برند: Vango
معرفی محصولکوله 15 لیتری ونگو مدل Switchback 15 با طراحی زیبا و سبک مناسب فعالیت های روزانه، مسابقات و دوچرخه سواری در مسافت های طولانی بوده که به دلیل بهره مند بودن از کاوری با قابلیت جدا شدن، جهت محافظت وسایل در برابر نفوذ باران، مناسب استفاده در تمامی فصل ها نیز می باشد.این محصول دار..
1,200,000 تومان
مدل: Rambler 20 برند: Highlander
معرفی محصولکوله 20 لیتری هایلندر مدل Rambler 20، محصولی بسیار سبک با پارچه ای با دوام از جنس پلی استر 600D و PVC با پوشش پلی اورتان است که در هنگام