محصولات
سبد خرید

زیرانداز

زیرانداز
مدل: Self Inflating Sleeping Mat 96173 برند: Adventuridge
معرفی محصولزیرانداز Adventuridge مدل Self Inflating Sleeping Mat 96173، با داشتن ضخامت 5 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسی..
455,000 تومان
مدل: Comfort Light برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر..
1,500,000 تومان
مدل: Comfortlight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیر انداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که د..
1,650,000 تومان
مدل: Comfort Plus برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در ..
1,700,000 تومان
مدل: Ultralight برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر پارگی و سوراخ شد..
950,000 تومان
مدل: Ultralight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight Insulated، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باش..
1,450,000 تومان
زیرانداز چندکاره مدل ARB - Mesh Multi Mat
فقط آنلاین
مدل: Mesh Multi Mat برند: ARB
معرفی محصولزیرانداز چندکاره ARB مدل Mesh Multi Mat (کد 813404)، یکی از محصولات بسیار کاربردی کمپانی استرالیایی ARB می باشد که فضای مناسبی را برای لذت بردن با خانواده و دوستان در هنگام کمپینگ فراهم می کند. این زیرانداز دارای حلقه هایی از جنس روی بوده و متناسب با پایه های سایبان های 2500mm awning ..
750,000 تومان
مدل: Ultralight S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده سی تو سامیت مدل .Ultralight S.I، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای خودبادشونده کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد.این زیرانداز از جنس پلی استر 30D با ضخامت 2...
750,000 تومان
مدل: Deepsleep Single برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Single، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب یک نفر و استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد.رویه این زیرانداز از جنس پلی استر ب..
1,190,000 تومان
مدل: Camping Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز ساحلی تاشو Crivit مدل Camping Mat، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد. استراحت و نشستن در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به..
200,000 تومان 300,000 تومان
مدل: Alloy EVA Mat برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Alloy EVA Mat، محصولی با ساختار ساده، محکم و بسیار بادوام از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و ... بسیار کاربرد دارد. با داشتن این زیرانداز می توان فضایی برای استراحت در داخل چادر و در دل طبیعت ایجاد کرد و اوقات فراغت..
210,000 تومان
مدل: Siesta Mat Single 10cm برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ایزی کمپ مدل Siesta Mat Single 10cm، با داشتن ضخامت 10 سانتی متر و ساختار بادی، مناسب برای استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. به هنگام کوهنوردی و یا زمانی که به کمپ می روید داشتن وسایل با حجم کم و سبک بسیار اهمیت دارد.همچنین زمانی که..
980,000 تومان
مدل: Dreamcatcher Single 10.0 cm برند: Outwell
معرفی محصولزیرانداز اوت ول مدل Dreamcatcher Single 10.0 cm، دارای طراحی شیک و بسیار نرم از کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی می باشد. این زیرانداز از جنس پلی استر 75D با روکش ضد لغزش و ضخامت 10 سانتی متر بوده و دارای..
1,190,000 تومان
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
325,000 تومان
مدل: Inlayzzz برند: Outwell
معرفی محصولفرش کمپ اوت ول مدل Inlayzzz 120، با طراحی فوق العاده ای که دارد قابل استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، داشتن یک زیرانداز برای گذراندن اوقات فراغت بسیار لازم است و این محصول با وجود داشتن ابعاد نسبتا بز..
1,050,000 تومان
مدل: Inlayzzz برند: Outwell
معرفی محصولفرش کمپ اوت ول مدل Inlayzzz، با طراحی فوق العاده ای که دارد قابل استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، داشتن یک زیرانداز برای گذراندن اوقات فراغت بسیار لازم است و این محصول با وجود داشتن ابعاد نسبتا بزرگی ..
1,120,000 تومان
مدل: Rockwell 5 برند: Outwell
معرفی محصولفرش کمپ اوت ول مدل Rockwell 5، با طراحی فوق العاده ای که دارد قابل استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، داشتن یک زیرانداز برای گذراندن اوقات فراغت بسیار لازم است و این محصول با وجود داشتن ابعادی..
1,050,000 تومان
مدل: Universal Carpet 130x240 برند: Vango
معرفی محصولفرش کمپ ونگو مدل Universal Carpet 130x240، گزینه ای ایده آل جهت استفاده در داخل چادر بوده که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی مورد استفاده قرار می گیرد و با ساختاری انعطاف پذیر می تواند هال و اتاق های چادر را پوشش دهد.این محصول بسیار گرم و راحت است و می توان ..
975,000 تومان
مدل: Universal Carpet 230x210 برند: Vango
معرفی محصولفرش کمپ ونگو مدل Universal Carpet 230x210، گزینه ای ایده آل جهت استفاده در داخل چادر بوده که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی مورد استفاده قرار می گیرد و با ساختاری انعطاف پذیر می تواند هال و اتاق های چادر را پوشش دهد.این محصول بسیار گرم و راحت است و می توان ..
1,400,000 تومان
زیر باسنی خودبادشونده  مدل Vango - Comfort  Seat Pad
نا موجود
مدل: Comfort Seat Pad برند: Vango
معرفی محصولزیر باسنی ونگو مدل Comfort  Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فر..
0 تومان
زیر باسنی خودبادشونده  مدل Vango - Trek Seat Pad
نا موجود
مدل: Trek Seat Pad برند: Vango
معرفی محصولزیر باسنی ونگو مدل Trek Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فراهم می کن..
270,000 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
0 تومان