محصولات
سبد خرید

H.A.D

H.A.D
مدل: Miro - HA110-0602 برند: H.A.D
معرفی محصولدستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Miro، دارای طراحی زیبا و رنگارنگ، از جنس پلی استر 100%، برای استفاده در تمام فصول سال و فعالیت های روزانه، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... مناسب می باشد. این دستمال سر دارای تکنولوژی Moisture Management است که رطوبت حاصل از تع..
77,000 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل  H.A.D - Fading Pink
نا موجود
مدل: Fading Pink HA110-0347 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Fading Pink، دارای طراحی زیبا، با جنسی از پلی استر و پشم گوسفندی، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول داشتن لایه تنفسی و حفظ دمای بدن در فصل سرما است. این دستمال سر&nb..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل  H.A.D - Fading Sun
نا موجود
مدل: Fading Sun HA110-0420 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Fading Sun، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر می باشد. این محصول بسیار سبک، با دوام، بدون درز و دارای قابلیت خشک شوندگی سریع است. این دستمال سر 12 منظوره در حالت های مختلفی..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل  H.A.D - Rusties
نا موجود
مدل: Rusties HA110-0385 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Rusties، دارای طراحی زیبا، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول داشتن لایه تنفسی و حفظ دمای بدن در فصل سرما است. این دستمال سر 12 منظوره در حالت ها..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D -  Making Elephants Red
نا موجود
مدل: Making Elephants RedHA452-0722 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سرچند منظوره H.A.D مدل  Making Elephants Red، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، دارای لایه تنفسی با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Anemones Aqua
نا موجود
مدل: Anemones Aqua HA110-0151 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Anemones Aqua، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، دوام و عمر طولانی آن می باشد. همچنین می توان از آن در چ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Berry
نا موجود
مدل: Berry HA100-0015 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Berry، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، دارای لایه تنفسی با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما و خشک شدن سریع است. این دستمال ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - E5 Madley
نا موجود
مدل: E5 Madley - OM برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل E5 Madley،  دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Fluid
نا موجود
مدل: Fluid HA491-0573 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Fluid، دارای طراحی زیبا الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، دارای لایه تنفسی با جنسی از پلی استر و پشم شیشه، سبک، بسیار با دوام و بدون درز است. این محصول برای استفاده در فصل زمستان و پاییز مناسب می باشد. از ویژگی های ب..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - GID Neon Pink
نا موجود
مدل: GID Neon Pink HA550-0028 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل GID Neon Pink، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، دوام و عمر طولانی آن می باشد. همچنین می توان از آن در چ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - GID Neon Sun
نا موجود
مدل: GID Neon Sun برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل GID Neon Sun، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، دوام و عمر طولانی آن می باشد. همچنین می توان از آن در چن..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - GID Orange
نا موجود
مدل: GID Orange برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل GID Orange، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، دوام و عمر طولانی آن می باشد. همچنین می توان از ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Heidi
نا موجود
مدل: Heidi HA110-0271 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Heidi، دارای طراحی زیبا از جنس پلی استر 100% بوده که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به سبکی، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع و مقاوم بودن آن اشاره نمود. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کلاه، دستم..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Hutier
نا موجود
مدل: Hutier HA110-0428 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Hutier، دارای طراحی زیبا، رنگارنگ و از جنس پلی استر 100% می باشد. این محصول برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است و از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به سبکی، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع و مقاوم ب..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Jem Slam
نا موجود
مدل: Jem Slam HA110-0366 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Jem Slam، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Jimmy
نا موجود
مدل: Jimmy HA110-0369 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Jimmy، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان&nbs..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Lazer
نا موجود
مدل: Lazer HA110-0423 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Lazer، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز آن می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Markers
نا موجود
مدل: Markers HA110-0421 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Markers، دارای طراحی زیبا، رنگارنگ و از جنس پلی استر 100% بوده که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به سبکی، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع و مقاوم بودن آن اشاره کرد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Mascara
نا موجود
مدل: Mascara HA350-0627 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Mascara، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کل..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Moto Tears Red
نا موجود
مدل: Moto Tears Red برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Moto Tears Red، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری آن می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کلاه، د..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Neon Orange
نا موجود
مدل: Neon Orange HA100-0032 برند: H.A.D
معرفی محصولدستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Neon Orange، دارای طراحی زیبا، سبک و از جنس پلی استر، برای استفاده در فعالیت های روزانه، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... مناسب می باشد. این دستمال سر دارای تکنولوژی Moisture Management است که رطوبت حاصل از تعرق را به سرعت از بافت خود عبور دا..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Norway Rouge
نا موجود
مدل: Norway Rouge HA110-0314 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Norway Rouge، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، دارای لایه تنفسی با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما و خشک شدن سریع است. این ..
0 تومان
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Paisley 02 Red
نا موجود
مدل: Paisley 02 Red HA110-0257 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Paisley 02 Red، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع آن و همچنین شستشوی آسان است. ا..
0 تومان