محصولات
سبد خرید

جوراب

جوراب

مدل: Elbrus برند: Mund
معرفی محصولجوراب کوهنوردی موند مدل Elbrus، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را فراهم کرده که مناسب برای پوشیدن زیر جوراب هایی همچون K2، برای رسیدن به دمای بالاتر می‌باشد. این جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر، درزهای ظریف در قسمت پنجه و در ناحیه پاشنه و ..
130,000 تومان
مدل: Mens Running Socks 292561 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب مردانه رانینگ Crivit مدل 292560, از جوراب های تخصصی این برند بوده که جهت استفاده در دویدن و پیاده روی مناسب می باشد. در هنگام دویدن مهمترین عضوی که باید به آن توجه شود پاها هستند، بعد از انتخاب یک کفش مناسب نوبت به جوراب ها می رسد که قطعا در راحت بودن پا تاثیر به ..
70,000 تومان
مدل: Mens Cycling Socks 287017 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب مردانه دوچرخه سواری Crivit مدل 287017, از محصولات تولید شده توسط کمپانی Crivit بوده و دارای طراحی زیبایی می باشد. در هنگام دوچرخه سواری پا یکی از عضو های بدن است که در معرض آسیب قرار می گیرد و استفاده از جوراب های مخصوص دوچرخه سواری لازم می باشد، چر..
50,000 تومان
جوراب کوهنوردی مدل Mund - Timanfaya CO
نا موجود
مدل: Timanfaya CO برند: Mund
معرفی محصولجوراب کوهنوردی موند مدل Timanfaya CO، محصولی از یک شرکت تولید کننده به نام موند در اسپانیا بوده که درترکیب ساخت این محصول از  34% پنبه، 28% پلی استر، 20% پلی آمید، 15% فیبر لیکرا، 3% ایکس استاتیک استفاده کرده و با به کارگیری از جدیدترین تکنولوژی های ب..
جوراب کوهنوردی مدل Mund - K2
نا موجود
مدل: K2 برند: Mund
معرفی محصولجوراب کوهنوردی موند مدل K2، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را فراهم کرده که برای کمپینگ در دماهای زیر صفر و نقطه انجماد، ارتفاعات برفی و هیمالیانوردی مناسب می‌باشد. این جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر، درزهای ظریف در قسمت پنجه، ناحیه پاشنه..
جوراب کوهنوردی مدل Mund - Andes
نا موجود
مدل: Andes برند: Mund
معرفی محصولجوراب کوهنوردی موند مدل Andes با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت موجب خنکی و راحتی پا در حین فعالیت می شود ، طراحی این جوراب به گونه ای است که دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر می باشد و در ناحیه پنجه و پاشنه تقویت شده است.تکنولوژی‌های به کار رفته در  این محصولX-..
جوراب رانینگ مدل Crivit - 292561
نا موجود
مدل: Mens Running Socks 292561 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب مردانه رانینگ Crivit مدل 292561, از جوراب های تخصصی این برند بوده که جهت استفاده در دویدن و پیاده روی مناسب می باشد. در هنگام دویدن مهمترین عضوی که باید به آن توجه شود پاها هستند، بعد از انتخاب یک کفش مناسب نوبت به جوراب ها می رسد که قطعا در راحت بودن پا تاثی..
جوراب رانینگ مدل Comodo - Run 1
نا موجود
مدل: Run 1 برند: Comodo
معرفی محصولجوراب رانینگ کومودو مدل Run 1، مناسب دویدن، ورزش های سبک و هوازی در تمامی فصل ها بوده و با نهایت نرمی، بازسازی و تقویت عضلات را فراهم می‌کند. در این جوراب با استفاده از فشرده سازی تدریجی، از عضلات شما در برابر آسیب حمایت می‌کند. وجود الیاف DryTex، راحتی، لطافت، تنفسی بو..
جوراب ترکینگ مدل Comodo - TRE 1
نا موجود
مدل: TRE 1 برند: Comodo
معرفی محصولجوراب کومودو مدل TRE 1، دارای ساختار چند لایه و مناسب برای فعالیت های سنگین زمستانی، کوهنوردی، شکار و ترکینگ در فصل های پاییز و زمستان می‌باشد. وجود الیاف Polycolon در این جوراب سبب انتقال رطوبت و خشک شدن سریع و همچنین گرم نگه داشتن پا در سرما می‌شود.ویژگی های این محصول:..
جوراب پیاده روی مدل Crivit - 309440
نا موجود
مدل: Mens Trekking Socks 309440 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب پیاده روی مردانه Crivit مدل 309440، از دیگر محصولات کمپانی Crivit بوده و دارای طرح و رنگ آمیزی زیبایی می باشد. هنگام پیاده روی بعد از انتخاب یک کفش مناسب، نوبت به جوراب ها می رسد که قطعا در راحت بودن پاها تاثیر به سزایی خواهند داشت. ج..
جوراب اسکی مدل Crivit - 305462
نا موجود
مدل: Mens Technical Ski Socks 305462 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب اسکی مردانه Crivit مدل 305462، از دیگر جوراب های تخصصی این کمپانی بوده که دارای طرح و رنگ آمیزی زیبایی می باشد. از مواردی که برای تمامی ورزشکاران دارای اهمیت بالایی است، پوشاک رشته ی ورزشی بوده که در آن فعالیت دارند. ورزشکاران با انتخاب پوشاکی مناسب علاوه بر ..
جوراب اسکی مدل Crivit - 289899
نا موجود
مدل: Mens Ski Socks 289899 برند: Crivit
معرفی محصولجوراب اسکی مردانه Crivit مدل 289899، از دیگر جوراب های تخصصی این کمپانی بوده که دارای طرح و رنگ آمیزی زیبایی می باشد. از مواردی که برای تمامی ورزشکاران دارای اهمیت بالایی است، پوشاک رشته ی ورزشی بوده که در آن فعالیت دارند. ورزشکاران با انتخاب پوشاکی مناسب علاوه بر راحتی..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات