محصولات
سبد خرید

باربند خودرویی کایاک

باربند خودرویی کایاک
مدل: Windsurf Pad برند: Menabo
معرفی محصولپد محافظ حمل کایاک Menabo مدل Windsurf Pad، یک محصول نوآورانه و ابتکاری از برند منابو است که برای حمل کایاک، تخته موج سواری، پدل برد و ... بر روی باربند سقفی، طراحی شده و از آسیب دیدن بدنه آن‌ها و یا باربند سقفی شما به خوبی جلوگیری می‌کند. با وجود این پد محافظ، هنگامی که ب..
1,700,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Roof Rack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Roof Rack Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Roof Rack، با ساختار نرم و یک تکه جهت حمل راحت انواع پدل برد، کایاک و ... درنظر گرفته شده تا با نصب آن بر روی باربند خودرو بتوانید بدون آسیب‌دیدگی، تجهیزات را تا مقصد حمل نمایید.طراحی این پد محافظ به‌گونه‌ای بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممک..
3,150,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Tailgate
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tailgate Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Tailgate، برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی پدل‌برد و بدنه صندوق عقب خودروهای پیکاپ طراحی شده است تا با ساختار نرم و یک تکه خود بتواند حمل انواع پدل برد، کایاک و ... را برای شما آسان سازد. این محصول در دو سایز 30 و 36 اینچ (80 و 90 سانتی‌متر) تولید شده ا..
2,450,000 تومان
کایاک بند مدل Menabo - Niagara
ارسال رایگان در تهران
مدل: Niagara برند: Menabo
معرفی محصولکایاک بند منابو مدل Niagara، یکی دیگر از محصولات شرکت منابو بوده که برای راحتی شما در حمل و نقل قایق کایاک تولید شده است. جابه جایی کایاک از خانه تا کنار دریا و یا دریاچه کاریست دشوار، اما با استفاده از این کایاک بند و نصب آن بر روی خودرو می توانید کایاک را همراه خود ببرید. این کایاک ..
6,540,000 تومان
باربند نرم دو تکه مدل Public Gear - Double Soft Rack
نا موجود
مدل: Double Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم دو تکه Public Gear مدل Double Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که به گونه ای طراحی شده تا مناسب نصب بر روی انواع خودروها باشد و با توجه به اینکه اغلب باربندهای موجود در بازار تنها برای ن..
باربند نرم یک تکه مدل Public Gear - Single Soft Rack
نا موجود
مدل: Single Soft Rack برند: Public Gear
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Public Gear مدل Single Soft Rack، محصولی با قابلیت حمل وسایلی مانند کایاک، چوب اسکی، مبلمان، چمدان، لوازم کمپینگ و ... بوده که از لحاظ ساختاری شبیه به باربند نرم دو تکه می باشد و برای بستن بارها با حجم بزرگتر، مورد استفاده قرار می گیرد. این ب..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات