محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی

مدل: (Mesh Bag Set( RUMMESHBAZ03Z05 برند: Vango
معرفی محصول ست مش بگ ونگو مدل Mesh Bag Set، محصولی مناسب برای نظم دهی و تفکیک لوازم مورد نیاز خود در کمپینگ، سفر و تفریحات آبی مانند شنا، قایقرانی و ... می باشد. در بسته بندی این محصول سه عدد بگ با طراحی زیبا در سه رنگ و سه سایز(بزرگ،متوسط،کوچک) موجود است. ست مش بگ ونگو د..
220,000 تومان
مدل: TPU Guide Waterproof Case for Smartphones برند: Sea To Summit
معرفی محصول کاور ضد آب سی تو سامیت مدل TPU Case for Smartphones، با طراحی باریک و بدنه ای مقاوم، محصولی بسیار ایده آل جهت حفاظت از تلفن همراه شما در برابر نفوذ آب وغبار می باشد. از این محصول می توان در تفریحات آبی، دوچرخه سواری،پیاده روی و ... در شرایط بارانی و مرطوب به راحتی استفا..
270,000 تومان
مدل: Pack Converter Black APCONM برند: Sea To Summit
معرفی محصول کاور کوله دو کاره سی تو سامیت مدل Pack Converter، یکی از محصولات این برند است که با توجه به طراحی و کاربردهای آن مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. این کاور با جنسی از نایلون 210D rip stop است که کاملا ضد آب و بدون درز می باشد و در دو مدل با ظرفیت های ..
580,000 تومان
مدل: Rain Cover Small برند: Vango
معرفی محصول کاور کوله ونگو مدل Rain Cover Small محصولی سبک، کاربردی و مناسب برای محافظت از کوله در شرایط بارانی بوده که مانع از خیس شدن آن می شود. این کاور تمام ابعاد کوله هایی با ظرفیت 25 تا 35 لیتر را در بر گرفته و علاوه بر محافظت کوله در برابر باران، سبب تمیز نگه داشتن آن در مقابل گرد و خاک نی..
125,000 تومان
مدل: Aqua Belt برند: Speedo
معرفی محصول کمربند Speedo مدل Aqua Belt، جز‌‌ء وسایل کاربردی در شنا محسوب می شود که باعث شده از تمرین شنای خود بیشترین بهره را ببرید. این کمربند شنا که از EVA Polyamide ساخته شده، برای تمرین های داخل آب، ورزش های آبی و ... بسیار کارآمد می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول..
378,000 تومان 540,000 تومان
مدل: Cruise Journey Backpack برند: Mares
معرفی محصول کوله پشتی مارس مدل Cruise Journey Backpack، با طراحی زیبا و با کیفیت بهترین گزینه برای تفریحات آبی و غواصی به شمار می رود. این محصول مناسب استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... نیز می باشد. این کوله پشتی با ظرفیت 46 لیتر از نایلون با کیفیت بالا و بادوام ساخته..
910,000 تومان
مدل: Cruise Dry MBP15 برند: Mares
معرفی محصول کوله ضد آب مارس مدل Cruise Dry MBP15، با طراحی فوق العاده ای که دارد، مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و ... می باشد که با استفاده از آن دیگر نگرانی از بابت خیس شدن کوله خود و نفوذ آب به داخل آن ندارید و ب..
1,485,000 تومان
مدل: Ultra Sil Day Pack Red AUDPACKRD برند: Sea To Summit
معرفی محصول کوله ضد آب 20 لیتری سی تو سامیت مدل Ultra Sil Day Pack،  یکی از محصولات این شرکت بوده که با طراحی ساده و زیبا در رنگ های مختلف موجود می باشد. این کوله ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می باشد که&nb..
300,000 تومان
مدل: Cruise Backpack Mesh Elite Bag برند: Mares
معرفی محصول کوله مش بگ مارس مدل Cruise Backpack Mesh Elite Bag، محصولی بسیار سبک و در عین حال با ظرفیت بالا بوده که ایده آل جهت حمل و نگهداری تجهیزات غواصی، اسنورکلینگ و دیگر لوازم تفریحات آبی می باشد تا بتوان به راحتی وسایل خود را در سواحل و یا داخل قایق به همراه دا..
714,000 تومان
مدل: Evac Dry Sack 65L Blue AEDS65BL برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب 65 لیتری Sea to Summit مدل Evac Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی ..
420,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 13 L برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب شیشه ای 13 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و هم..
270,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 20 L برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب شیشه ای 20 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و هم..
300,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 8 L برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب شیشه ای 8 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچ..
200,000 تومان
مدل: Evac Dry Sack 20L Blue AEDS20BL برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب 20 لیتری Sea to Summit مدل Evac Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون..
330,000 تومان
مدل: Cruise Dry T35 برند: Mares
معرفی محصول کیسه ضد آب مارس مدل Cruise Dry T35، با طراحی فوق العاده ای که دارد، مناسب برای تفریحات آبی، دره نوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و ... می باشد که با استفاده از آن دیگر نگرانی از بابت خیس شدن کوله خود و نفوذ آب به داخل آن ندارید و به راحت..
378,000 تومان
مدل: Evac Dry Sack 35L Grey AEDS35GY برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب 35 لیتری Sea to Summit مدل Evac Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایق..
370,000 تومان
مدل: Ultra Sil Dry Sack 35L Berry AUDS35BE برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب 35 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil  Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچو..
270,000 تومان
مدل: Medium Drysack Pouch 4L برند: Highlander
معرفی محصول کیسه ضد آب 4 لیتری هایلندر مدل Medium Drysack Pouch، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری، دو..
130,000 تومان
مدل: Daysack Drysack 40L برند: Highlander
معرفی محصول کیسه ضد آب 40 لیتری هایلندر مدل Daysack Drysack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری، دوچرخه..
250,000 تومان
مدل: Dry Bag 60L Green برند: Vango
معرفی محصول کیسه ضد آب 60 لیتری ونگو مدل Dry Bag، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری،..
420,000 تومان
مدل: Large Drysack Pouch 8L برند: Highlander
معرفی محصول کیسه ضد آب 8 لیتری هایلندر مدل Large Drysack Pouch، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری، دوچ..
160,000 تومان
مدل: Ultra Sil Pack Liner S Blue Aplusble برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب داخل کوله 50 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil Pack Liner، یکی دیگر از محصولات این برند است که به عنوان یک لایه برای محافظت از وسایل شما در داخل کوله قرار می گیرد. همچنین این محصول مناسب برای پک کردن تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی ..
300,000 تومان
مدل: Ultra Sil Pack Liner M Green Aplumgn برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب داخل کوله 70 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil Pack Liner، یکی دیگر از محصولات این برند است که به عنوان یک لایه برای محافظت از وسایل شما در داخل کوله قرار می گیرد. همچنین این محصول مناسب برای پک کردن تجهیزات خود در سفر، کمپی..
370,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 35 L برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه ضد آب شیشه ای 35 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ،   تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و&..
380,000 تومان
مدل: Waterproof Dry Bag برند: Mares
معرفی محصول کیسه ضد آب مارس مدل Waterproof Dry Bag، محصولی ایده آل جهت استفاده در انواع فعالیت های ورزشی و تفریحات آبی مانند قایقرانی، ماهیگیری، پیاده روی و ... می باشد که با استفاده از این کیف نگرانی حاصل از خیس و مرطوب شدن وسایل و لوازم ضروری کاملا از بین می رود تا با خیالی ..
168,000 تومان
مدل: Small Drysack Pouch 1L برند: Highlander
معرفی محصول کیسه ضد آب 1 لیتری هایلندر مدل Small Drysack Pouch، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری..
95,000 تومان
مدل: Lomond Tarpaulin Duffle 90L برند: Highlander
معرفی محصول کیف ضد آب 90 لیتری هایلندر مدل Lomond Tarpaulin Duffl، یکی از محصولات این شرکت بوده که با طراحی ساده و اسپرت در دو رنگ قرمز و مشکی موجود می باشد. این کیف ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می باشد که با ا..
891,000 تومان
مدل: Rucsac Porter برند: Easy Camp
معرفی محصول کیف حمل بار ایزی کمپ مدلRucsac Porter، دارای طراحی زیبا و اسپرت بوده و یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. این کیف ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می..
840,000 تومان
مدل: Cruise Pool برند: Mares
معرفی محصول کیف حمل بار مارس مدل Cruise Pool، دارای طراحی زیبا، اسپرت و جمع و جور بوده و یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. هنگامی که برای آموزش و یا تمرین به استخر و یا برای اسنورکلینگ و تفریحات آبی به ساحل می روید، این کیف کمک زیادی به شما می کند تا وس..
560,000 تومان