محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی

مدل: Cruise Beach برند: Mares
معرفی محصولکیف مش بگ مارس مدل Cruise Beach، محصولی با کیفیت جهت نگهداری و حمل وسایل و تجهیزات غواصی، اسنورکلینگ و ... می باشد. هنگامی که به تفریحات آبی می پردازید داشتن یک کیف و یا کوله برای قرار دادن تجهیزات بسیار الزامی است، همچنین هنگامی که تجهیزات مرطوب و خیس هستند، این محصول با ظرفیت 31 لیت..
566,000 تومان
مدل: Waterproof Kayak Sac Etanche برند: BicSport
معرفی محصولکیف ضد آب بیک اسپرت مدل Kayak Sac Etanche، مناسب برای حمل وسایل و تجهیزات خود در تفریحات آبی مانند کایاک سواری، قایقرانی، جت اسکی، ماهیگیری و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید از این کیف ضد آب استفاده نمایید..
500,000 تومان
مدل: Rucsac Porter برند: Easy Camp
معرفی محصولکیف حمل بار ایزی کمپ مدلRucsac Porter، دارای طراحی زیبا و اسپرت بوده و یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. این کیف ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می..
840,000 تومان
مدل: Small Drysack Pouch 1L برند: Highlander
معرفی محصولکیسه ضد آب 1 لیتری هایلندر مدل Small Drysack Pouch، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری..
124,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 35 L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب شیشه ای 35 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ،   تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و&..
380,000 تومان
مدل: Ultra Sil Pack Liner M Green Aplumgn برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب داخل کوله 70 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil Pack Liner، یکی دیگر از محصولات این برند است که به عنوان یک لایه برای محافظت از وسایل شما در داخل کوله قرار می گیرد. همچنین این محصول مناسب برای پک کردن تجهیزات خود در سفر، کمپی..
370,000 تومان
مدل: Ultra Sil Pack Liner S Blue Aplusble برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب داخل کوله 50 لیتری Sea to Summit، مدل Ultra Sil Pack Liner، یکی دیگر از محصولات این برند است که به عنوان یک لایه برای محافظت از وسایل شما در داخل کوله قرار می گیرد. همچنین این محصول مناسب برای پک کردن تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی&nbs..
300,000 تومان
مدل: Large Drysack Pouch 8L برند: Highlander
معرفی محصولکیسه ضد آب 8 لیتری هایلندر مدل Large Drysack Pouch، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری، دوچ..
208,000 تومان
مدل: Dry Bag 60L Green برند: Vango
معرفی محصولکیسه ضد آب 60 لیتری ونگو مدل Dry Bag، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری،..
483,000 تومان
مدل: Daysack Drysack 40L برند: Highlander
معرفی محصولکیسه ضد آب 40 لیتری هایلندر مدل Daysack Drysack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر و تفریحات آبی می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچون قایقرانی، ماهیگیری، دوچرخه..
325,000 تومان
مدل: Cruise Dry T35 برند: Mares
معرفی محصولکیسه ضد آب مارس مدل Cruise Dry T35، با طراحی فوق العاده ای که دارد، مناسب برای تفریحات آبی، دره نوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و ... می باشد که با استفاده از آن دیگر نگرانی از بابت خیس شدن کوله خود و نفوذ آب به داخل آن ندارید و به راحت..
527,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 8 L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب شیشه ای 8 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی همچ..
200,000 تومان
مدل: Ultra Sil View Dry Sack 20 L برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب شیشه ای 20 لیتری Sea to Summit مدل Ultra Sil View Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و هم..
300,000 تومان
مدل: Evac Dry Sack 65L Blue AEDS65BL برند: Sea To Summit
معرفی محصولکیسه ضد آب 65 لیتری Sea to Summit مدل Evac Dry Sack، مناسب برای پک کردن و تفکیک تجهیزات خود در سفر، کمپینگ، تفریحات آبی و ... می باشد که بدون هیچ نگرانی از خیس شدن وسایل خود می توانید در مناطق بارانی و مرطوب و همچنین هنگام فعالیت هایی ..
420,000 تومان
مدل: Cruise Backpack Mesh Elite Bag برند: Mares
معرفی محصولکوله مش بگ مارس مدل Cruise Backpack Mesh Elite Bag، محصولی بسیار سبک و در عین حال با ظرفیت بالا بوده که ایده آل جهت حمل و نگهداری تجهیزات غواصی، اسنورکلینگ و دیگر لوازم تفریحات آبی می باشد تا بتوان به راحتی وسایل خود را در سواحل و یا داخل قایق به همراه دا..
995,000 تومان
مدل: Ultra Sil Day Pack Red AUDPACKRD برند: Sea To Summit
معرفی محصولکوله ضد آب 20 لیتری سی تو سامیت مدل Ultra Sil Day Pack، یکی از محصولات این شرکت بوده که با طراحی ساده و زیبا در رنگ های مختلف موجود می باشد. این کوله ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می باشد که با ..
300,000 تومان
مدل: Aqua Belt برند: Speedo
معرفی محصولکمربند Speedo مدل Aqua Belt، جز‌‌ء وسایل کاربردی در شنا محسوب می شود که باعث شده از تمرین شنای خود بیشترین بهره را ببرید. این کمربند شنا که از EVA Polyamide ساخته شده، برای تمرین های داخل آب، ورزش های آبی و ... بسیار کارآمد می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول..
378,000 تومان 540,000 تومان
مدل: TPU Guide Waterproof Case for Smartphones برند: Sea To Summit
معرفی محصولکاور ضد آب سی تو سامیت مدل TPU Case for Smartphones، با طراحی باریک و بدنه ای مقاوم، محصولی بسیار ایده آل جهت حفاظت از تلفن همراه شما در برابر نفوذ آب وغبار می باشد. از این محصول می توان در تفریحات آبی، دوچرخه سواری،پیاده روی و ... در شرایط بارانی و مرطوب به راحتی استفا..
270,000 تومان
مدل: (Mesh Bag Set( RUMMESHBAZ03Z05 برند: Vango
معرفی محصولست مش بگ ونگو مدل Mesh Bag Set، محصولی مناسب برای نظم دهی و تفکیک لوازم مورد نیاز خود در کمپینگ، سفر و تفریحات آبی مانند شنا، قایقرانی و ... می باشد. در بسته بندی این محصول سه عدد بگ با طراحی زیبا در سه رنگ و سه سایز(بزرگ،متوسط،کوچک) موجود است. ست مش بگ ونگو د..
253,000 تومان
کیف مش بگ مدل Mares - Cruise Mesh
نا موجود
مدل: Cruise Mesh برند: Mares
معرفی محصولکیف مش بگ مارس مدل Cruise Mesh، محصولی با کیفیت جهت نگهداری و حمل وسایل و تجهیزات غواصی، اسنورکلینگ، غواصی آزاد و ... می باشد. هنگامی که به تفریحات آبی می پردازید داشتن یک کیف و یا ساک برای قرار دادن تجهیزات بسیار الزامی است، همچنین هنگامی که تجهیزات مرطوب و خیس هستند، این محصول با سا..