محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی
مدل: ABS Plus Buckles برند: Mares
معرفی محصولبند فین غواصی مارس مدل ABS Plus Buckles، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر قابل نصب بر روی تمامی فین های بندی می باشد. یکی از نگرانی هایی که در زیر آب برای اسنورکلینگ و غواصی با آن مواجه می شوید، باز شدن و یا پاره شدن بند فین می باشد که با تهیه ای..
1,020,000 تومان
جوراب غواصی Seac - Anatomic HD
ارسال رایگان در تهران
مدل: Anatomic HD - 5mm برند: Seac
معرفی محصولجوراب غواصی Seac مدل Anatomic HD، محصولی دیگر از کمپانی ایتالیایی Seac است که از سال 1971 با تولید تجهیزات غواصی مناسب و با کیفیت، برای فراهم کردن بهترین تجربه برای همه طرفداران غواصی و تفریحات آبی تلاش می‌کند. این جوراب علاوه بر غواصی برای دیگر ورزش‌ها نظیر اسنوبورد، ش..
2,100,000 تومان
لنیارد غواصی مدل JetPilot - Ultimate Dual PWC
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ultimate Dual PWC Lanyard برند: JetPilot
معرفی محصوللنیارد غواصی JetPilot مدل Ultimate Dual PWC، از جمله لوازم کاربردی در غواصی بوده که می تواند برخی از دغدغه های شما در زیر آب را برطرف نماید. هنگامی که برای غواصی در زیر آب آماده می شوید، ممکن است تجهیزات جانبی داشته باشید که در طول غواصی به آن ها نیاز دارید اما نگه داشتن دائم آن ها در..
2,520,000 تومان
اسلیت غواصی مدل Mares - UnderWater Slate
نا موجود
مدل: UnderWater Slate برند: Mares
معرفی محصولاسلیت غواصی مارس مدل UnderWater Slate، نوعی تخته سفید بوده و عملکردی همچون دفتر غواصی دارد. از این محصول می توان برای یادداشت برداشتن و صورت وضعیت کردن و همچنین مکالمه و ارتباط برقرار کردن با دیگر غواصان در زیر آب استفاده نمود. اکثر غواصان برای آموزش دادن غواصی در زیر آب از اسلیت..
بند فین مدل Mares - Bungee Strap
نا موجود
مدل: Bungee Strap برند: Mares
معرفی محصولبند فین غواصی مارس مدل Bungee Strap، به صورت جفت ارائه شده و با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر ضمن اینکه بهترین جایگزین برای بند های استیل و فلزی بوده، قابل نصب بر روی تمامی فین های بندی نیز می باشد. این بند فین علاوه بر قابلیت ارتجاعی بالا، در برابر نور خور..
بند ماسک غواصی مدل Mares - XR Mask Strap
نا موجود
مدل: XR Mask Strap برند: Mares
معرفی محصولبند ماسک غواصی مارس مدل XR Mask Strap، مناسب استفاده در غواصی و اسنورکلینگ می باشد. چراکه با داشتن این محصول ضمن برخورداری از راحتی و نرمی در پشت سر و گردن، از کشیدگی و آسیب موها توسط بند ماسک غواصی جلوگیری می شود. همچنین هنگامی که در زیر آب هستید امکان جا به جایی بند ماسک بسیار ..
بند نگهدارنده رگلاتور مدل Mares - Neck Regulator Bungee
نا موجود
مدل: Neck Regulator Bungee برند: Mares
معرفی محصولبند نگهدارنده رگلاتور مارس مدل Neck Regulator Bungee، محصولی از کمپانی مارس بوده که جهت نگهداری انواع رگلاتور مرحله دوم کارایی دارد. این محصول از سیلیکون با کیفیت بالا ساخته شده که از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. با قرار گیری بند نگهدارنده رگلاتور Neck Regulator Bungee..
بند یدکی فین مدل Mares - Fin Strap
نا موجود
مدل: Fin Strap برند: Mares
معرفی محصولبند یدکی فین غواصی مارس مدل Fin Strap، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که با کیفیت بالا و طراحی عالی قابل استفاده برای فین های بندی می باشد. این بند یدکی از لاستیک نرم و بسیار مقاوم ساخته شده که از دوام و راحتی بالایی برخوردار است. همچنین با داشتن طولی به اندازه 46 سانتی م..
بویه غواصی مدل Mares - SMB Emergency
نا موجود
مدل: SMB Emergency برند: Mares
معرفی محصولبویه غواصی مارس مدل SMB Emergency که جزء بویه های نشانگر به شمار می رود، از مهم‌ ترین لوازم ایمنی در غواصی می باشد، چراکه با داشتن این وسیله با طول 1.8 متر و عرض 15 سانتی متر دیگر نگرانی اصابت با قایق، کشتی و ... را نخواهید داشت. این محصول در 2 رنگ قرمز و زرد به صو..
بویه غواصی مدل Mares - Standard Marker
نا موجود
مدل: Standard Marker برند: Mares
معرفی محصولبویه نشانگر غواصی مارس مدل Standard Marker، از مهم‌ ترین لوازم ایمنی در غواصی به شمار می رود چراکه با داشتن این وسیله دیگر نگرانی اصابت با قایق، کشتی و ... را نخواهید داشت. این بویه گِرد غواصی که در سطح آب شناور می ماند، نشانگر وجود غواص در آب و موقعیت جغرافیایی آن می&z..
بویه غواصی مدل Mares - Surface Marker
نا موجود
مدل: Surface Marker برند: Mares
معرفی محصولبویه نشانگر غواصی مارس مدل Surface Marker، از مهم‌ ترین لوازم ایمنی در غواصی به شمار می رود چراکه با داشتن این وسیله دیگر نگرانی اصابت با قایق، کشتی و ... را نخواهید داشت. این بویه غواصی که در سطح آب شناور می ماند، نشانگر وجود غواص در آب و موقعیت جغرافیایی آن است. ..
بویه غواصی مدل Mares - Training Buoy
نا موجود
مدل: Training Buoy برند: Mares
معرفی محصولبویه غواصی مارس مدل Training Buoy،جزء بویه های آموزشی غواصی به شمار می رود. این محصول وسیله ای کاملا ضروری در غواصی بوده که در سطح آب شناور می ماند و نشانگر وجود غواص و افراد در حال آموزش در آب می‌ باشد. این محصول دارای چهار دستگیره جهت نگهداری و آمادگی افراد ..
پایه نگهدارنده مدل Mares - BCD Attachment Kit
نا موجود
مدل: BCD Attachment Kit برند: Mares
معرفی محصولپایه نگهدارنده مارس مدل BCD Attachment Kit، محصولی با کیفیت جهت نگهداری و حمل مونوپاد، پایه های نگهدارنده دوربین و ... در زیر آب می باشد تا بتوان به راحتی به این تجهیزات دسترسی داشت و همچنین در حین غواصی از طریق آن نیز لحظات به یادماندنی را ثبت کرد. با به همراه داشتن این محصول دی..
چاقو غواصی مدل Cressi - Finisher
نا موجود
مدل: Finisher - RC559300 برند: Cressi
معرفی محصولچاقو کرسی مدل Finisher، جزء محصولات باکیفیت کمپانی ایتالیایی کرسی به شمار می رود که این کمپانی با توجه به سابقه ی 70 ساله ای که در زمینه طراحی و تولید لوازمی همچون تجهیزات الکترونیکی غواصی، پوشاک غواصی، تجهیزات تنفسی، کیف های غواصی، لوازم شنا و ... دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد د..
چاقو غواصی مدل Cressi - Giant
نا موجود
مدل: Giant - RC556500 برند: Cressi
معرفی محصولچاقو کرسی مدل Giant، جزء محصولات باکیفیت کمپانی ایتالیایی کرسی به شمار می رود که این کمپانی با توجه به سابقه ی 70 ساله ای که در زمینه طراحی و تولید لوازمی همچون تجهیزات الکترونیکی غواصی، پوشاک غواصی، تجهیزات تنفسی، کیف های غواصی، لوازم شنا و ... دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد در ب..
چاقو غواصی مدل Cressi - Lama
نا موجود
مدل: Lama - RC552500 برند: Cressi
معرفی محصولچاقو کرسی مدل Lama، از دیگر چاقو های کمپانی ایتالیایی کرسی به شمار می رود. این کمپانی با توجه به سابقه ی 70 ساله ای که در زمینه طراحی و تولید لوازمی همچون تجهیزات الکترونیکی غواصی، پوشاک غواصی، تجهیزات تنفسی، کیف های غواصی، لوازم شنا و ... دارد، نظر بسیاری از افراد را در بیش از 90 کشو..
چاقو غواصی مدل Mares - Force Bat Titanium
نا موجود
مدل: Force Bat Titanium برند: Mares
معرفی محصولچاقو مارس مدل Force Bat Titanium، جزء وسایل پرکاربرد در غواصی به شمار می رود که کاربرد های مختلفی دارد. همچنین می توان از آن در شرایط بحرانی نیز استفاده نمود و یا حتی با ضربه زدن آن به تانکر هوا به غواصان دیگر علامت داد.تیغه این چاقو از جنس تیتانیوم بوده که از سختی و مقا..
چاقو غواصی مدل Mares - Force Nano Plus
نا موجود
مدل: Force Nano Plus برند: Mares
معرفی محصولچاقو مارس مدل Force Nano Plus، جزء وسایل پرکاربرد در غواصی به شمار می رود که کاربرد های مختلفی دارد. همچنین می توان از آن در شرایط بحرانی نیز استفاده نمود و یا حتی با ضربه زدن آن به تانکر هوا به غواصان دیگر علامت داد.این محصول دارای تیغه کوچک 66 میلی متری، از جنس فولاد بوده ک..
چاقو غواصی مدل Mares - Force Plus
نا موجود
مدل: Force Plus برند: Mares
معرفی محصولچاقو مارس مدل Force Plus، جزء وسایل پرکاربرد در غواصی به شمار می رود و در مواقع بحرانی به غواص کمک کرده تا با خاطری آسوده در زیر آب غواصی کند.تیغه 100 میلی متری این چاقو از جنس فولاد بوده که در برابر زنگ زدگی مقاوم است و با ضربه زدن آن به تانکر هوا می توان به غواصان دیگر نیز علامت..
چاقو غواصی مدل Mares - Snake
نا موجود
مدل: Snake برند: Mares
معرفی محصولچاقو مارس مدل Snake، جزء وسایل پرکاربرد در غواصی به شمار می رود و در مواقع بحرانی به غواص کمک کرده تا با خاطری آسوده در زیر آب غواصی کند. کیفیت و طراحی بی نظیر به کار رفته در محصول، موجب شده این چاقو مورد استقبال بسیاری از غواصان حرفه ای قرار بگیرد.تیغه 135 میلی متری این چاقو..
چاقو غواصی مدل Seac - Bat
نا موجود
مدل: Bat برند: Seac
معرفی محصولچاقو Seac مدل Bat، از تجهیزات لازم جهت تجربه کردن غواصی ایمن در اعماق دریا، دریاچه و ... بوده که همراه داشتن آن باعث شده تا بتوانید با امنیت به فعالیت دریایی خود بپردازید و درصورت گیر کردن در بین تور‌های ماهیگیری، گیاهان دریایی و ... موانع را از سر راه خود بردارید و یا در امور ما..
چاقو غواصی مدل Seac - Hammer
نا موجود
مدل: Hammer برند: Seac
معرفی محصولچاقو Seac مدل Hammer، از تجهیزات لازم جهت تجربه کردن غواصی ایمن در اعماق دریا، دریاچه و ... بوده که همراه داشتن آن باعث شده تا بتوانید با امنیت به فعالیت دریایی خود بپردازید و درصورت گیر کردن در بین تور‌های ماهیگیری، گیاهان دریایی و ... موانع را از سر راه خود بردارید و یا در امور..
چراغ قوه غواصی مدل Archon - S10 Diving Light
نا موجود
مدل: S10 Diving Light برند: Archon
معرفی محصول:چراغ قوه غواصی Archon مدل S10 Diving Light، به غواص کمک کرده تا علاوه بر نشان دادن رنگ طبیعی اجسام در عمق زیاد، دید بهتری را نیز داشته باشد. این چراغ قوه بر روی خشکی نیز کارایی داشته و نور فوق العاده بالایی (1200 لومن) برای روشن نگه داشتن محیط اطراف دارد. وزن کم و طراحی فوق العاده مح..
چوب لباسی غواصی مدل Mares - Universal Hanger
نا موجود
مدل: Universal Hanger برند: Mares
معرفی محصولچوب لباسی غواصی مارس مدل Universal Hanger، جهت آویزان کردن تجهیزات غواصی همچون وت سوت، بی سی دی، رگلاتور و ... قابل استفاده بوده که باعث خشک شدن سریع تر و جلوگیری از آسیب و بریدگی تجهیزات می شود. با وجود این محصول می توانید با ایمنی بیشتری از تجهیزات غواصی خود نگهداری کنید تا برا..
دفتر غواصی مدل Mares - WetNotes
نا موجود
مدل: WetNotes برند: Mares
معرفی محصولدفتر غواصی مارس مدل WetNotes، محصولی از کمپانی مارس بوده که برای یادداشت برداشتن و صورت وضعیت کردن و همچنین مکالمه و ارتباط برقرار کردن با دیگر غواصان در زیر آب بسیار کارایی دارد. اکثر غواصان برای آموزش دادن غواصی در زیر آب نیز از وت نوت استفاده می کنند تا آموزش بهتر و ..
ریل غواصی مدل Mares - Compact Reel
نا موجود
مدل: Compact Reel برند: Mares
معرفی محصولریل غواصی مارس مدل Compact Reel، یکی از محصولات مورد نیاز غواصی بوده که برای مشخص کردن مسیر طی شده و یا شناور ساختن بویه های غواصی می توان از آن استفاده کرد. همچنین هنگامی که درون غار و یا کشتی های غرق شده، غواصی می کنید، می توانید توسط این محصول مکان های مورد نظر خود را علامت گذاری ن..
زیرانداز تعویض وت سوت مدل JetPilot - Wetsuit Change Mat
نا موجود
مدل: Wetsuit Change Mat - ACS19906 برند: JetPilot
معرفی محصولزیرانداز تعویض وت سوت JetPilot مدل Wetsuit Change Mat، ساده ترین و کارآمدترین محصول شرکت Jetpilot بوده که کار تغییر وت سوت شما را پس از غواصی، شنا، پدل بردینگ و ... آسان می کند. این شرکت استرالیایی با سابقه ای بیش از 30 سال در زمینه تولید پوشاک و لوازم جانبی تفریحات آبی، با تولید این ..
زین بی سی دی تکنیکال مدل Mares - Soft Backplate
نا موجود
مدل: Soft Backplate برند: Mares
معرفی محصولزین بی سی دی تکنیکال مارس مدل Soft Backplate، از نایلون بسیار مقاوم و ضد گلوله 1200D ساخته شده که ضمن سبکی از نرمی خاصی نیز برخوردار است. این زین قسمت اصلی بی سی دی تکنیکال (سیستم نگهدارنده) را تشکیل داده که متناسب با فرم بدن افراد می توان به آن بلدر، هارنس، تجهیزات و لوازم جانبی غواص..
ژل ضد بخار و تمیز کننده مدل Mares - Anti Fog
نا موجود
مدل: Anti Fog برند: Mares
معرفی محصولژل ضد بخار و تمیز کننده مارس مدل Anti Fog، به صورت ژل بوده که می توان از آن جهت جلوگیری از ایجاد بخار و مه بر روی شیشه های ماسک غواصی، عینک اسکی، لنزهای اپتیکی و ... و تمیز نمودن آن ها استفاده کرد. بر روی محصول یک درب به همراه فرچه (Brush) تعبیه شده که ضمن راحتی و ایمنی در استفاده باع..
سیم انتقال دیتا مدل Mares - Dive Link
نا موجود
مدل: Dive Link برند: Mares
معرفی محصولسیم انتقال دیتا مارس مدل Dive Link، گزینه ی مناسبی جهت انتقال تمامی اطلاعات ثبت شده از ساعت ها و کامپیوتر های غواصی مارس به کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. این کابل از مدل های Quad ،Quad Air ،Puck Pro + ،Smart ،Smart Air پشتیبانی کرده و انتقال اطلاعات را برای غواص به ساده ترین ..
نمايش 1 تا 30 از 43 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات