محصولات
سبد خرید

بخاری گازی و برقی

بخاری گازی و برقی:
مدل: (Handy Sun (KGH-1609 برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Handy Sun ، بسیار سبک با قدرت گرمایشی نسبتا خوب و مصرف کم ، مناسب فصل های سرد بوده که برای محیط های باز بسیار پر کاربرد می باشد و قابلیت قرار گرفتن روی میز یا هر وسیله دیگری ، بدون هیچ گونه خطری را دارد.  .این بخاری دارای حفاظی استیل در قسمت جلو..
400,000 تومان
مدل: Giga Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Giga Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای این ..
3,367,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Large - VKH-PW06L برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Large، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ...
510,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Medium - VKH-PW05M برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Medium، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگی..
490,000 تومان
مدل: Pocket Warmer-Small - VKH-PW04S برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Warmer-Small، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ... می..
470,000 تومان
مدل: Little Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Little Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و..
1,000,000 تومان
مدل: Fireball برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Fireball، محصولی بسیار کاربردی و مناسب کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... می باشد که جزء سبک ترین و کوچکترین بخاری های این کمپانی کره ای به شمار می آید. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته ..
740,000 تومان
مدل: Powersense برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووا مدل Powersense ، مناسب فصل های سرد بوده که با ابعادی کوچک و مصرفی بهینه می‌تواند گزینه ای ایده آل برای گرم کردن محیط های کوچک ، داخل چادر (با حداقل ارتفاع 150 سانتی متر و مجهز به دریچه های هواکش بر روی سقف) و یا محیط های روباز باشد. ط..
900,000 تومان
بخاری گازی سرامیکی مدل Kovea - Cupid
نا موجود
مدل: Cupid برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Cupid، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای..
820,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)