محصولات
سبد خرید

Zray

شرکت Zray در سال 2009 در شهر شانگهای چین تاسیس شد. هدف این شرکت ساخت تجهیزات تفریحات آبی با بالاترین کیفیت و شناساندن برند خود در تمام جهان است، تا همه علاقه مندان به تفریحات آبی بتوانند خاطره ای به یاد ماندنی و لذت بخش را تجربه کنند. پس از گذشت 10 سال تلاش بسیار توانستند جایگاه مناسبی در این صنعت بدست آورند، که این پیشرفت حاصل زحمات تیم تحقیق و توسعه فناوری این شرکت بود که در چین یک تیم پیشرو به حساب می آمد. این شرکت بزرگ در حال حاضر با بیش از 1000 کارمند، هر لحظه به دنبال پیدا کردن روش ها و شیوه های جدید برای ساخت محصولات قوی با طراحی فوق العاده می باشد.

پدل برد بادی مدل "Zray - Fury Pro 10'6
نا موجود
مدل: "Fury Pro 10'6 برند: Zray
معرفی محصولپدل برد بادی Zray مدل "Fury Pro 10'6، طراحی شده برای کودکان، بزرگسالان، مبتدیان و سواران حرفه ای می باشد. این محصول یکی دیگر از پدل بردهای عالی شرکت چینی Zray بوده که به خاطر کیفیت بالای محصولات به سرعت در میان علاقه مندان به تفریحات آبی، در سراسر جهان نامی خوش از خود به جای ..
پدل برد بادی مدل "Zray - X2 10'10
نا موجود
مدل: "X2 X-Rider Deluxe 10'10 برند: Zray
معرفی محصولپدل برد بادی Zray مدل "X-Rider Deluxe 10'10، با قابلیت تحمل وزن 150 کیلوگرم برای یک تفریح آخر هفته به همراه خانواده، دوستان و یا حتی حیوان خانگی شما مناسب می باشد. این پدل برد یکی دیگر از پدل بردهای عالی شرکت چینی Zray بوده که به خاطر کیفیت بالای محصولات به سرعت در میان علاقه..
پدل برد بادی مدل Zray - E11
نا موجود
مدل: E11 برند: Zray
معرفی محصولپدل برد بادی Zray مدل E11، طراحی شده برای کودکان، بزرگسالان، مبتدیان و سواران حرفه ای می باشد. این محصول یکی دیگر از پدل بردهای عالی شرکت چینی Zray بوده که به خاطر کیفیت بالای محصولات به سرعت در میان علاقه مندان به تفریحات آبی، در سراسر جهان نامی خوش از خود به جای گذاشت. از این پدل بر..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات